Kırtasiye

Kırtasiye

Son dakika kırtasiye haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan kırtasiye gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan kırtasiye haber sayfamızda...

Kırtasiye

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 1.980 kırtasiye haberi bulunmuştur.
A Word Cevapları: A Word Kelime Oyunu Nasıl Oynanır?
A Word Cevapları: A Word Kelime Oyunu Nasıl Oynanır?A Word kelime oyunudur. Milyonlarca indirmesi bulunan bu oyunda 2000 seviye bulunur. Bölüm atladıkça cevapları bulmak da bir o kadar zorlaşır. Bu oyunda amaç altıgen harflerden oluşan kelimeleri bulmaktır. Seviye ilerledikçe bulunması istenen kelime sayısı da artar. Hem eğlendirici hem de öğretici özelliği bulunan oyunda puan toplayarak 20 farklı rozet kazanmak gerekir. Bu oyun zeka ve beyin egzersizi yapmaya yardımcı olur. A Word Kelime Oyunu nasıl oynanır? “A Word Cevapları” içeriğimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.
3.05.2022Oyun
Kırtasiye malzemesi satın alınacak
Kırtasiye malzemesi satın alınacakBasın İlan Kurumu'nun ilan portalı ilan. gov. tr'de yer alan duyuruya göre kırtasiye malzemesi satın alınacak.
29.04.2022Ekonomi
Skolyoz hastası Elif’in tedavi sürecine Bakan Kurum’dan destek
Skolyoz hastası Elif’in tedavi sürecine Bakan Kurum’dan destekÇevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum, dün akşam iftar programı için bulunduğu Ankara’nın Gölbaşı ilçesinde Yeşildemir ailesini ziyaret etti. 6 çocuklu ailenin 9 yaşındaki kızlarının “omurga eğriliği” olarak bilinen “skolyoz” hastası olduğunu, babanın ise işsiz olduğunu öğrenen Bakan Kurum, “babanın işe yerleştirilmesi, Elif’in ise tedavi sürecinin yürütülmesi” talimatını verdi.
17.04.2022Siyaset
Tek Pencere Sistemi (Tps) Nedir? Gümrükte Tps Ne İşe Yarar?
Tek Pencere Sistemi (Tps) Nedir? Gümrükte Tps Ne İşe Yarar?Günümüzde ticaretle alakalı olan verileri dijital ortamlarda tek bir iletişim noktası aracılığı ile sunmak adına geliştirilen uygulamalar bulunmaktadır. Bu uygulamaların başında da TPS ya da Tek pencere sistemi gelmektedir. Bu sistemle ticaretle ilgili olan süreçlerin basit ve uyumlu bir biçimde devletler arasında paylaşımı amaçlanmaktadır. Peki, Tek pencere sistemi (TPS) nedir? Gümrükte TPS ne işe yarar tüm detayları ile derledik.
16.04.2022Ekonomi
Sokak sokak gezerek 1 milyonun üzerinde kitap topladı
Sokak sokak gezerek 1 milyonun üzerinde kitap topladıElazığ'da yaklaşık 6 yıl önce torununun teşviki ile kenti pikapla sokak sokak gezerek atıl durumdaki defter ve kitapları toplayan Erdal Gezeroğlu, 6 yıl içerisinde 1 milyonun üzerinde kitap topladı. Atık kitapları geri dönüşüm merkezlerine ulaştıran Gezeroğlu, kullanılabilecek kırtasiye malzemelerini öğrencilere ücretsiz dağıtıyor.
9.04.2022Gündem
TESK Başkanı Bendevi Palandöken'den KDV indirimi açıklaması
TESK Başkanı Bendevi Palandöken'den KDV indirimi açıklamasıTürkiye Esnaf ve Sanatkarları Konfederasyonu (TESK) Başkanı Bendevi Palandöken, KDV indiriminin market fiyatlarına yansımamasıyla ilgili olarak, "Bunlar tarladan bedavaya da alsa size daha pahalıya satmak için mücadele veren, zincir mağazalarla mutlaka Perakende Yasasını çıkarıp, mücadele etmek lazım. Yoksa fiyatların düşmesini beklemek hayal olur" dedi.
4.04.2022Ekonomi
Öğrencilerden sosyal markete örnek bağış
Öğrencilerden sosyal markete örnek bağışGaziemir Belediyesi’nin mart ayında 547 aileye destek verdiği Sosyal Marketi’ni ziyaret eden Dokuz Eylül Koleji öğrencileri, bağışta bulundu.
25.03.2022Ege
MEB’den okullara 8,7 milyar bütçe
MEB’den okullara 8,7 milyar bütçeMillî Eğitim Bakanlığı (MEB), bütçeden okullara daha fazla kaynak ayırmayı ve özellikle ihtiyaca göre bütçe tahsis işlemlerini 2021 yılında uygulamaya soktu.
14.03.2022Eğitim
Kalemle yol almak
Kalemle yol almakDolmakalem, daha doğrusu yazı kültürü meraklıları Beyoğlu Belediyesi’nin ev sahipliğinde düzenlenen “Kalemle Yol Almak” çalıştayı için toplandı.
13.03.2022Gündem
Kamış Nedir, Ne İşe Yarar? Kamış Nerede Yetişir?
Kamış Nedir, Ne İşe Yarar? Kamış Nerede Yetişir?Kamış, ne olduğu ve ne işe yaradığı sıklıkla araştırılan ürünlerden biridir. Özellikle kullanım alanının fazla olmasından dolayı sık sık araştırılan ürünler arasındadır. Bu bakımdan Kamış nedir öğrenebilir ne işe yaradığı hakkında da bilgi sahibi olabilirsiniz. Kamış nedir, ne işe yarar? Kamış nerede yetişir ve kullanım amaçları hakkında detayları sizler için derledik.
1.03.2022Eğitim
Esnafın elektriği %25 ucuzluyor
Esnafın elektriği %25 ucuzluyorEnerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, elektrikte alt kademeden faturalandırılan vatandaşlar lehine çalışma yapılacağını belirterek, "Ticarethane tarifesi için de bir indirimli tarife üzerinde çalışmaya başladık. Bakkal, manav, berber, kırtasiye, kahvehaneler gibi bunların büyük bir kısmı indirimli tarifeden yararlanabilir hale gelecek" dedi.
18.02.2022Ekonomi
Tuhafiye Ne Demek, Tdk Sözlük Anlamı Nedir? Tuhafiye Dükkanı Ne Satar?
Tuhafiye Ne Demek, Tdk Sözlük Anlamı Nedir? Tuhafiye Dükkanı Ne Satar?Günümüzde daha çok ''1 milyoncu'' olarak adlandırılan dükkanlara Osmanlı zamanında ''tuhafiye' denirdi. Tuhafiye kelimesi Arapçada armağan anlamına gelen tuhfe sözcüğünden türetilmiştir. Tuhafiye, biblo, çerçeve, saat ve kupa başta olmak üzere birçok hediyelik eşyanın satıldığı dükkanlara verilen ortak addır. Tuhafiye dükkanı ne demek? Tuhafiye dükkanlarında neler satılır sizin için detaylı olarak derledik.
1.02.2022Eğitim
Bin 904 aileye dokundu
Bin 904 aileye dokunduMuğla Büyükşehir Belediyesi, ihtiyaç sahibi ailelere yakacak, gıda ve maddi yardım yapmaya devam ediyor.
28.01.2022Ege
Altı yıl süren dolmakalem incelemesi
Altı yıl süren dolmakalem incelemesiMüzik uçlu bir dolmakalem, Haruki Murakami veya Sailor Professional Gear Slim ile geçen olağanüstü yıllar.
23.01.2022Gündem
Sömestir hediyesine hücum
Sömestir hediyesine hücumSömestire sayılı günler kala velilerin hediye arayışı başladı. Online satışlarda elektronik ürünler, kitap, kırtasiye, hobi ürünleri kategorilerinde hareketlilik olduğu belirtiliyor.
20.01.2022Ekonomi
Küçük bir not defterine övgü
Küçük bir not defterine övgüKüçük not defterleri adeta minik bir mucize gibidir.
16.01.2022Gündem
Kırtasiye ve temizlik malzemesi satın alınacak
Kırtasiye ve temizlik malzemesi satın alınacakBasın İlan Kurumu'nun ilan portalı ilan. gov. tr'de yer alan duyuruya göre kırtasiye ve temizlik malzemesi alınacak.
15.01.2022Ekonomi
Tüm yönleriyle özel okul ücretleri
Tüm yönleriyle özel okul ücretleriÖzel okulların zam oranı yüzde 36 olarak netleşti. Bu oran sadece eğitim ücretini kapsıyor. Yemek, kırtasiye gibi hizmetlerde ücret artışının ne olacağı henüz belli değil ve veliler bu konuda tedirginler. Bu yılı “fedakârlık yılı” olarak kabul eden özel okullar, velilerin bütçesinin rahatlaması için KDV indirimi yapılmasını talep ediyor.
14.01.2022Eğitim
TESK Başkanı Palandöken: Perakende Yasası hayata geçirilmeli
TESK Başkanı Palandöken: Perakende Yasası hayata geçirilmeliTürkiye Esnaf ve Sanatkarları Konfederasyonu (TESK) Genel Başkanı Bendevi Palandöken, "Taslak halinde Meclis'te bekleyen ve esnafın haksız rekabete karşı korunmasının tek yolu olan Perakende Yasası bir an önce hayata geçirilmeli" dedi.
13.01.2022Ekonomi
Zincir marketlere yeni düzenleme! Bazı ürünlerin satışı yasaklanıyor
Zincir marketlere yeni düzenleme! Bazı ürünlerin satışı yasaklanıyorKüçük ve orta ölçekli esnafın ayakta kalabilmesi için, zincir marketlerde bazı ürünlerin satışının yasaklanmasını içeren paket TBMM’ye gönderiliyor. Düzenlemeye göre zincir marketlerde beyaz eşya, elektronik eşya, mobilya, ev tekstili, kırtasiye, nalburiye ve hırdavat satılamayacak.
13.01.2022Ekonomi
Gaziemir’de zor günler dayanışmayla aşılıyor
Gaziemir’de zor günler dayanışmayla aşılıyorGaziemir Belediyesi, ekonomik kriz ve koronavirüs salgını nedeniyle zorluk yaşayan yurttaşlara, sosyal projeleriyle destek oluyor.
5.01.2022Ege
İyilik çoğalıyor!
İyilik çoğalıyor!Sosyal yardım hizmetleriyle dar gelirli ailelerin yanında olan Bayraklı Belediyesi yıl boyu sürekli yardım sağlanan hane sayısını 20 bine çıkardı...
4.01.2022Ege
Yüreklere dokundular!
Yüreklere dokundular!Karesi Belediyesi, sosyal market kartıyla vatandaşın yanında oldu. Bayraklı’da, 10 bin 321 kişinin tedavisi gerçekleşti. Milas Belediyesi, nakdi yardım ve danışmanlık hizmetiyle sevindirdi
21.12.2021Ege
Yardım eli herkese ulaştı
Yardım eli herkese ulaştıİhtiyaç sahibi vatandaşa destek olan Muğla Büyükşehir 30 bini aşkın aileye ulaştı, esnaf ve öğrenciyi de unutmadı
15.12.2021Ege
Alışverişten sonra evine dönüyordu! Sonrası korkunç
Alışverişten sonra evine dönüyordu! Sonrası korkunçBursa'da 14 yaşındaki Ceren Müminoğlu, yolun karşısına geçmek istediği sırada ticari taksinin çarpması sonucu ağır yaralandı. Kaza anı bir iş yerinin güvenlik kamerasına yansıdı.
12.12.2021Haberler

Benzer Haber Etiketleri

Kırtasiye ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.