Milliyet Kadın

Milliyet Kadın

Son dakika milliyet kadın haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan milliyet kadın gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan milliyet kadın haber sayfamızda...

Milliyet Kadın

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 6.881 milliyet kadin haberi bulunmuştur.
Bitmeyen maske bahaneleri
Bitmeyen maske bahaneleriİstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Zabıta Daire Başkanlığı bünyesinde görev yapan kadın zabıtalar, Taksim Meydanı, İstiklal Caddesi ve Pendik sahilde koronavirüs salgınıyla mücadele kapsamında uygulama gerçekleştirdi.
7.09.2020Gündem
PembeNar 2 yaşında :)
PembeNar 2 yaşında :)PembeNar.Com olarak 26 Kasım 2014’te çıktığımız bu yolda büyüyerek devam ederken sevilmenin, beğenilmenin ve tebrik edilmenin haklı gururunu yaşıyoruz.
Kamu hastanelerinde kürtaj yasağı sürüyor!
Kamu hastanelerinde kürtaj yasağı sürüyor!Kadın Sığınakları ve Dayanışma Merkezleri Kurultayı bileşeni tarafından hazırlanan rapora göre 184 kamu hastanesinin 76’sında kürtaj yapılmıyor...
5.06.2016Gündem
Seksi görünmenin 10 yolu
Seksi görünmenin 10 yoluKüçük dokunuşlarla seksi görünebilir, dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz...
3.06.2015Cinsellik
Gezilesi Yerler Kulübü: Bosna Hersek
Gezilesi Yerler Kulübü: Bosna HersekMilliyet Kadın yazarı ve Prontotour Pazarlama Müdürü Sarp Özkar, Bosna Hersek'i sizin için gezdi ve fotoğrafladı.
13.05.2014Tatil
Gezilesi Yerler Kulübü: Khao Lak
Gezilesi Yerler Kulübü: Khao LakMilliyet Kadın yazarı ve Prontotour Pazarlama Müdürü Sarp Özkar Khao Lak'ı sizin için gezdi ve fotoğrafladı.
31.10.2019PembeNar
Kötü Dünya Sendromu
Kötü Dünya SendromuÜsküdar Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Tarhan: ”Kötü dünya sendromu, empati yoksunluğunun en önemli sonuçlarından biridir”
24.07.2013Aşk
Masai Mara kabilesi ve Kenya’da Mara Köyü okulu
Masai Mara kabilesi ve Kenya’da Mara Köyü okuluKenya’nın başkenti Nairobi’ye yaklaşık 390 kilometre uzaklıkta bulunan Masai Mara’daki yaşama Milliyet Kadın yazarı Sarp Özkar’ın objektifi ile konuk olun…
12.03.2013PembeNar
Kilo vermede kadın-erkek farkı
Kilo vermede kadın-erkek farkıKilo vermede öne çıkan bireysel farklılıklardan biri de cinsiyet. Erkeklerin doğuştan gelen bazı özellikleri, onları kadınlara göre daha avantajlı hale getiriyor.
6.03.2013Güzellik
Kışı kilo almadan bitirmenin 10 kolay yolu
Kışı kilo almadan bitirmenin 10 kolay yoluKış aylarından hareketsizlikten, fiziksel aktivitelerin kısıtlanmasından ve sıklaşan ev ziyaretlerinden kilolar da artıyor. Kış aylarında alınan kilolar ortalama 0,5- 1 kg arasında değişiklik gösteriyor.
8.03.2013Güzellik
Diyete başlamadan önce mutlaka metabolizma hızınızı ölçtürün!
Diyete başlamadan önce mutlaka metabolizma hızınızı ölçtürün!Pek çok kişi metabolizmasının yavaş çalışmasından, bu yüzden de kilo verememekten yakınır. Peki, metabolizmanız gerçekten de yavaş mı çalışıyor? Şişman mısınız? İdeal kilonuz kaç olmalı? Günde kaç kilo kalori almalısınız?
1.03.2013Güzellik
Seyir defteri: Wristcutters, A love story
Seyir defteri: Wristcutters, A love storySinemada defalarca karşılaştığımız ‘öteki dünya’nın alışık olmadığımız bir betimlemesi; en absürt yanı ise o bir aşk hikayesi...
28.02.2013Tatil
Besin piramidinden sonra 'içecekler sürahisi'
Besin piramidinden sonra 'içecekler sürahisi'Yurtdışında yapılan bazı araştırma verileri toplanarak ve beslenme piramidinden esinlenerek hazırlanan içecekler sürahisi; içecekler ile ilgili tüm soru işaretlerini aydınlatıyor.
15.09.2014Yemek
2013 SI Swimsuit Dergisi: Nina Agdal
2013 SI Swimsuit Dergisi: Nina AgdalSports Illustrated/ Swimsuit dergisinin 2013 konukları arasındakilerden biri de Nina Agdal...
27.02.2013PembeNar
Terfi almayan çalışanın morali nasıl düzelir?
Terfi almayan çalışanın morali nasıl düzelir?Geride bıraktığımız senede yüksek performansına rağmen terfi ve zam alamadan yeni iş yılına giren çalışanların stres seviyeleri yükselip, performansları düşüyor.
12.02.2014Aşk
Gezilesi yerler kulübü: Singapur
Gezilesi yerler kulübü: SingapurSarp Özkar'ın objektif ve kelimelerinden bir şehir devleti: Singapur...
3.03.2013PembeNar
Burun estetiğinizi yapacak doktoru nasıl seçmelisiniz?
Burun estetiğinizi yapacak doktoru nasıl seçmelisiniz?Op. Dr. Emre İlhan burun estetiği operasyonu öncesi doktorunuzu nasıl seçeceğinizi anlattı...
26.02.2013Güzellik
Kolesterol düşüren mucize yiyecekler ne kadar tüketilmeli?
Kolesterol düşüren mucize yiyecekler ne kadar tüketilmeli?Uzman Diyetisyen&Yaşam Koçu Gizem Şeber uyarıyor...
26.02.2013Yemek
2013 SI Swimsuit Dergisi: Hannah Davis
2013 SI Swimsuit Dergisi: Hannah DavisSports Illustrated/ Swimsuit dergisinin 2013 konukları arasındakilerden biri de Hannah Davis...
25.02.2013PembeNar
85. Oscar Ödülleri'nin en şık isimleri
85. Oscar Ödülleri'nin en şık isimleriArgo'nun En İyi Film, Ang Lee'in ise En İyi Yönetmen ödülünü kazandığı son Oscar Ödül töreninde kırmızı halının en şık isimleri kimler oldu?
25.02.2013PembeNar
Evlilik aşkı öldürür mü?
Evlilik aşkı öldürür mü?Kanat çırpan kalpler… Heyecanlı buluşmalar… Derken evlilik, balayı, cicim ayları… Ya sonra? DBE Davranış Bilimleri Enstitüsü’nden Uzman Çift ve Aile Terapisti Şirin Hacıömeroğlu Atçeken herkesin merak ettiği soruyu yanıtlıyor. “Aşkın Ömrü Var mı?”
3.03.2014Evlilik
2013 SI Swimsuit Dergisi: Irina Shayk
2013 SI Swimsuit Dergisi: Irina ShaykSports Illustrated/ Swimsuit dergisinin 2013 konukları arasındakilerden bir diğeri adını oldukça sık duyduğumuz Irina Shayk.
11.03.2013PembeNar
Hayallerinizi gerçekleştirmeye bugün başlayın!
Hayallerinizi gerçekleştirmeye bugün başlayın!Kendinizi nasıl hissediyorsunuz? Güvende ve mutlu mu, yoksa endişeli ve sıkıntılı mı?
25.06.2013Aşk
Yoğurt, enfeksiyonla savaşan hücreleri güçlendiriyor
Yoğurt, enfeksiyonla savaşan hücreleri güçlendiriyorYoğurdun tansiyonun düzenlenmesinde, bağışıklık sisteminin güçlenmesinde etkin olduğu ve diyette daha fazla kilo vermeyi sağladığı belirlendi.
27.03.2014Yemek
100 kalori kesmenin yolları
100 kalori kesmenin yollarıKalori hesaplamak yerine iyi beslenmek ve dengeli seçimler yapmak çok önemli. Ancak bazen küçük ipuçları ve rakamlar akılda daha kalıcı olabiliyor.
25.07.2013Yemek

Benzer Haber Etiketleri

milliyet kadındiyetSarp Özkargezirejim

Milliyet Kadın ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.