Milliyet Mimarlık

Milliyet Mimarlık

Son dakika Milliyet Mimarlık haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Milliyet Mimarlık gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Milliyet Mimarlık haber sayfamızda...

Milliyet Mimarlık

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 414 milliyet mimarlık haberi bulunmuştur.
Mimarlıkta çeşitlilik ve ilham veren hikayeler: Milliyet Mimarlık Dergisi 40. sayısı
Mimarlıkta çeşitlilik ve ilham veren hikayeler: Milliyet Mimarlık Dergisi 40. sayısı Milliyet Mimarlık Dergisi’nin 26 Mayıs Pazar günü Milliyet Gazetesi ile birlikte dağıtılacak yeni sayısında, Bursa’nın Konak bölgesinde kentsel hafızada yer etmiş endüstriyel bir yapı olan ve ATELYE70 tarafından korunarak modern fonksiyonlara uygun hale getirilen Bursa Nilüfer Pancar Deposu ele alınıyor.
24.05.2024 Mimarlık
Milliyet Mimarlık Dergisi’nin 39. sayısı bu Pazar bayilerde!
Milliyet Mimarlık Dergisi’nin 39. sayısı bu Pazar bayilerde! Yapı Dergisi’nin içerik yönetimiyle yayınlanan Milliyet Mimarlık dergisinin 39. sayısı 28 Mart Pazar günü Milliyet Gazetesi ile birlikte bayilerde!
25.04.2024 Mimarlık
Milliyet Mimarlık’tan Mimarlıkta Umut ve İyileştirici Güç
Milliyet Mimarlık’tan Mimarlıkta Umut ve İyileştirici Güç Milliyet Gazetesi ve YAPI Dergisi iş birliğiyle hazırlanan Milliyet Mimarlık, 25 Şubat Pazar günü yayınlanan 37. sayısının kapak sayfasında umudu ve barışı simgeleyen, Reyhanlı Dünya Vatandaşları Merkezini okurları ile buluşturuyor.
23.02.2024 Emlak
Milliyet Mimarlık’tan Şehirlerin Dokusunu Değiştiren Projeler
Milliyet Mimarlık’tan Şehirlerin Dokusunu Değiştiren Projeler Milliyet Gazetesi ve YAPI Dergisi iş birliğiyle hazırlanan Milliyet Mimarlık, 28 Ocak Pazar günü yayınlanan yeni sayısında dünya mimarlığının en nitelikli yapılarından Türkiye mimarlık ortamından çağdaş tasarımlara kadar pek çok konu başlığını okurlarıyla buluşturuyor.
25.01.2024 Mimarlık
Milliyet Mimarlık ile çağdaş yapılar
Milliyet Mimarlık ile çağdaş yapılar Milliyet Gazetesi ve YAPI Dergisi iş birliğiyle hazırlanan Milliyet Mimarlık, 31 Aralık tarihinde yayınlanan yılın son sayısında özgün tasarımlarıyla dikkat çeken çağdaş yapılardan mimarlık alanındaki güncel gelişmelere uzanan bir seçki sunuyor.
28.12.2023 Mimarlık
Milliyet mimarlık ile yenilikçi projeler
Milliyet mimarlık ile yenilikçi projeler Milliyet Gazetesi ve YAPI Dergisi iş birliğiyle hazırlanan Milliyet Mimarlık, 26 Kasım tarihinde yayınlanan sayısında güncel tasarım ve inovasyon içeriklerini okurlarıyla buluşturuyor.
24.11.2023 Mimarlık
Milliyet Mimarlık ile bir bakışta yapı sektörü
Milliyet Mimarlık ile bir bakışta yapı sektörü Milliyet Gazetesi ve YAPI Dergisi iş birliğiyle hazırlanan Milliyet Mimarlık’ın yeni sayısında “Cumhuriyetin 100. Yılında Türkiye Mimarlık Panoraması”ndan ödüllü “Çanakkale Anten Kulesi” projesine kadar uzanan geniş bir seçkiye yer veriliyor. Dergi, 29 Ekim Pazar günü okurlarıyla buluşuyor.
27.10.2023 Mimarlık
Milliyet Mimarlık ile yapı sektörüne güncel bakış
Milliyet Mimarlık ile yapı sektörüne güncel bakış Milliyet Gazetesi ve YAPI Dergisi iş birliğiyle hazırlanan Milliyet Mimarlık dergisi; 24 Eylül Pazar günü yayımlanıyor. ABD Ankara Büyükelçilik binasının kapak konusu olarak ele alındığı yeni sayıda söyleşiler, özel dosya konuları, dünyadan sektörle ilgili son haberler yer alıyor.
22.09.2023 Mimarlık
Milliyet Mimarlık ile yapı sektörüne güncel bakış
Milliyet Mimarlık ile yapı sektörüne güncel bakış Milliyet Gazetesi ve YAPI Dergisi iş birliğiyle hazırlanan Milliyet Mimarlık dergisi; 27 Ağustos Pazar günü yayımlanıyor. Yeni sayıda Anadolu geleneklerinden ilhamını alan restoran tasarımından, yeni nesil endüstriyel ve lojistik yapılara kadar uzanan geniş bir seçki sunuluyor.
24.08.2023 Mimarlık
Mimarlık sektörüne dair en yeni gelişmeler ve etkinlikler Milliyet Mimarlık temmuz sayısında
Mimarlık sektörüne dair en yeni gelişmeler ve etkinlikler Milliyet Mimarlık temmuz sayısında Milliyet Gazetesi ve YAPI Dergisi iş birliğiyle hazırlanan Milliyet Mimarlık’ın yeni sayısı dopdolu içeriği ile 30 Temmuz’da okurlarıyla buluşuyor. Mimarlar, iç mimarlar, yapı sektörü profesyonelleri, akademisyenler ve öğrenciler tarafından merakla beklenen derginin bu ayki sayısında, yeni İstanbul Modern’in detaylarından 2023 Dünya Mimarlık Festivali (WAF) bünyesinde yarışacak projelere uzanan geniş bir seçki yer alıyor.
28.07.2023 Mimarlık
Milliyet Mimarlık Haziran sayısında sektöre dair gelişmeler konuşuluyor
Milliyet Mimarlık Haziran sayısında sektöre dair gelişmeler konuşuluyor Milliyet Gazetesi ve YAPI Dergisi iş birliğiyle hazırlanan Milliyet Mimarlık Dergisi, mimarlar, iç mimarlar, yapı sektörü profesyonelleri, akademisyenler ve öğrenciler tarafından her ay beklenen bir yayın olmaya devam ediyor. Milliyet Mimarlık Dergisi’nin 29. sayısı 25 Haziran Pazar günü Milliyet Gazetesi ile birlikte ücretsiz olarak okurlarıyla buluşuyor.
23.06.2023 Emlak
Milliyet Mimarlık ile sürdürülebilir yapılar
Milliyet Mimarlık ile sürdürülebilir yapılar Milliyet Gazetesi ve YAPI Dergisi iş birliğiyle hazırlanan Milliyet Mimarlık dergisi; 28 Mayıs Pazar günü yayımlanıyor. Yeni sayıda enerji verimliliğini hedefleyen sürdürülebilir yapılardan mimarlığın yükselen yıldızı Afrika kıtasındaki üretimlere kadar uzanan geniş bir seçki okuyucu ile buluşuyor.
26.05.2023 Mimarlık
Mimarlık alanındaki güncel gelişmeler Milliyet Mimarlık Dergisi’nde
Mimarlık alanındaki güncel gelişmeler Milliyet Mimarlık Dergisi’nde Milliyet Gazetesi ve YAPI Dergisi iş birliğiyle hazırlanan Milliyet Mimarlık dergisi; 30 Nisan Pazar günü yayımlanıyor. Yeni sayı özgün ifadelere sahip görkemli yapılardan mimarlığın geleceğine dair dikkat çekici röportajlara kadar geniş bir konu yelpazesine yer veriyor.
29.04.2023 Mimarlık
Mimarların gözünden deprem gerçeği
Mimarların gözünden deprem gerçeği Milliyet Gazetesi ve YAPI Dergisi iş birliğiyle hazırlanan Milliyet Mimarlık, Türkiye’de yaşanan büyük yıkımı akademisyen ve mimar görüşleriyle değerlendirirken, depremin ardından merak edilen soruları da yanıtlıyor.
24.03.2023 Mimarlık
Milliyet Mimarlık Dergisi’nin Ocak sayısının kapağını Kıbrıs Uluslararası Üniversitesi Bilim ve Teknoloji Merkezi süslüyor!
Milliyet Mimarlık Dergisi’nin Ocak sayısının kapağını Kıbrıs Uluslararası Üniversitesi Bilim ve Teknoloji Merkezi süslüyor! Fütüristik ve dinamik tasarımıyla bilim ve teknolojinin mimariye kazandırdığı Kıbrıs Uluslararası Üniversitesi’nin imza binası Milliyet Mimarlık Dergisi’nin yeni sayısında okuyucuyla buluşuyor.
27.01.2023 Mimarlık
Milliyet Mimarlık Dergisi’nin Ocak sayısının kapağını Kıbrıs Uluslararası Üniversitesi Bilim ve Teknoloji Merkezi süslüyor!
Milliyet Mimarlık Dergisi’nin Ocak sayısının kapağını Kıbrıs Uluslararası Üniversitesi Bilim ve Teknoloji Merkezi süslüyor! Fütüristik ve dinamik tasarımıyla bilim ve teknolojinin mimariye kazandırdığı Kıbrıs Uluslararası Üniversitesi’nin imza binası Milliyet Mimarlık Dergisi’nin yeni sayısında okuyucuyla buluşuyor.  ‘Mimarlığın insan davranışlarını şekillendirdiğine inanıyorum’ diyen 3XN kurucusu Mimar Kim Herforth Nielsen ile de keyifli bir söyleşinin yer aldığı derginin Ocak sayısında Alman Deresi Yürüyüş Parkuru projesi detaylı bir şekilde anlatılırken, geçtiğimiz ay kaybettiğimiz Arata Isozaki’nin global mimarlık ortamında iz bırakan eserleri de yer alıyor.
27.01.2023 Mimarlık
2022’nin En İyi Projeleri
2022’nin En İyi Projeleri Global mimarlık ortamının en kapsamlı etkinliklerinden biri olan Dünya Mimarlık Festivali (WAF) bu yıl 29 Kasım-1 Aralık tarihleri arasında Lizbon’da gerçekleşti. Mimarlık gündeminin nabzının tutulduğu festivalde farklı kategorilerde büyük ödüle layık görülen projeler belli oldu.
25.12.2022 Mimarlık
“2022’nin En İyi Projeleri” Milliyet Mimarlık Aralık sayısında
“2022’nin En İyi Projeleri” Milliyet Mimarlık Aralık sayısında Milliyet Gazetesi ve YAPI Dergisi iş birliğiyle hazırlanan Milliyet Mimarlık dergisi, yeni sayısında yine kapsamlı içeriklerle okuyucusunun karşısına çıkıyor. İlgi çekici mimari üretimlere, yapı sektörüne dair gelişmelerin yanı sıra sektörün önemli isimleriyle söyleşilere yer veren dergi ayrıca Dünya Mimarlık Festivali (WAF) kapsamında ödüllendirilen “2022'nin En İyi Projeleri”ni de derlediği 24. sayısıyla raflarda yerini alıyor.
23.12.2022 Mimarlık
Ulusal ve uluslararası dikkat çeken birçok mimari üretim, Milliyet Mimarlık Kasım sayısında
Ulusal ve uluslararası dikkat çeken birçok mimari üretim, Milliyet Mimarlık Kasım sayısında Milliyet Gazetesi ve YAPI Dergisi iş birliğiyle hazırlanan Milliyet Mimarlık dergisi, Kasım sayısında yine kapsamlı içeriklerle okuyucusunun karşısına çıkıyor. İlgi çekici mimari üretimleri, yapı sektörüne dair gelişmeleri ve mimari gündemi paylaşmanın yanı sıra sektörün önemli isimleriyle söyleşilere yer veren dergi 23. sayısıyla raflarda yerini alıyor.
24.11.2022 Ekonomi
İlham veren yapılar Milliyet Mimarlık dergisinde
İlham veren yapılar Milliyet Mimarlık dergisinde Milliyet Gazetesi ve YAPI Dergisi iş birliğiyle hazırlanan Milliyet Mimarlık Dergisi Türkiye’den ve dünyadan seçtiği özgün konstrüksiyonları, yapı sektörü profesyonellerinin yazı ve röportajlarını tek bir adreste buluşturmaya devam ediyor. 22’nci sayı 30 Ekim Pazar günü Milliyet Gazetesi ile birlikte okurlarıyla buluşuyor.
27.10.2022 Mimarlık
Yasemin Şener’e  Basın Yayın Ödülü
Yasemin Şener’e Basın Yayın Ödülü Türk Serbest Mimarlar Derneği (TürkSMD) tarafından iki yılda bir verilen Mimarlık Ödülleri’nin 15. dönem sahipleri belli oldu. pRchitect İletişim Kurucusu, Mimar Gazeteci ve Milliyet Mimarlık Dergisinin Yayın Yönetmeni Yasemin Şener “Basın Yayın Ödülü”ne layık görüldü.
14.10.2022 Gündem
Milliyet Mimarlık dünden bugüne söktörel gelişimi inceliyor
Milliyet Mimarlık dünden bugüne söktörel gelişimi inceliyor Milliyet Gazetesi ve YAPI Dergisi iş birliğiyle hazırlanan Milliyet Mimarlık dergisi, sektöre dair derlediği kapsayıcı içerikleri okuyucuyla buluşturmaya devam ediyor. Yeni sayı; yapı sektörü ve mimari alanda devreye giren güncel gelişmeleri ve inovasyonları yansıtan geniş bir seçki sunuyor.
23.09.2022 Mimarlık
Milliyet Mimarlık Dergisi Sektöre Dair Güncel Bir Seçki Sunuyor
Milliyet Mimarlık Dergisi Sektöre Dair Güncel Bir Seçki Sunuyor Milliyet Mimarlık Dergisi her ay tasarım, yapı sektörü ve mimari alanında yaptığı analizlerle zengin içerikler geliştirmeyi sürdürüyor. Derginin yirminci sayısı; Türkiye ve dünyada yaşanan teknolojik gelişmelerden, tarihi yapılara, ilhamını kültürel dokulardan alan tasarımlardan farklı mimari pratiklere geniş bir yelpaze sunuyor.
27.08.2022 Arkeoloji
Milliyet Mimarlık perspektifini zamansız mekan deneyimlerine çeviriyor
Milliyet Mimarlık perspektifini zamansız mekan deneyimlerine çeviriyor Milliyet Gazetesi ve YAPI Dergisi iş birliğiyle hazırlanan Milliyet Mimarlık dergisi temmuz sayısında yaygın normların dışında kalan mimari yaklaşımları araştırıyor.
28.07.2022 Vitrin
Milliyet Mimarlık Dergisi’nde güncel projeler mercek altına alınıyor
Milliyet Mimarlık Dergisi’nde güncel projeler mercek altına alınıyor Türkiye’de ve dünyada mimarlık alanında ortaya çıkan yeni gelişmeleri, farklı yorumları ve ses getiren yapıları özel derlemeler ile okuyucuya sunan Milliyet Mimarlık Dergisi Haziran sayısı raflarda yerini alıyor.
24.06.2022 Vitrin

Benzer Haber Etiketleri

Milliyet Mimarlık ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.