Murat Aydın

Murat Aydın

Son dakika Murat Aydın haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Murat Aydın gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Murat Aydın haber sayfamızda...

Murat Aydın

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 6.457 murat aydın haberi bulunmuştur.
Zorluklara rağmen hayata sarıldı! Küçük Rabia protez el istiyor
Zorluklara rağmen hayata sarıldı! Küçük Rabia protez el istiyorMuş'ta yaşayan Meliha- Mehmet Şancı çiftinin 6 çocuğundan en küçüğü Rabia Şancı'nın (11) doğuştan el ve ayak parmakları yok. Zorluklara rağmen hayata sarılıp, avukat olma hayali kuran Rabia, hayallerine kavuşmak için protez el istiyor. Rabia Şancı, "Ellerim sorunlu ama inşallah bu engeli aşarım" dedi.
3.01.2022Haberler
Zorluklara rağmen hayata sarıldı! Küçük Rabia protez el istiyor
Zorluklara rağmen hayata sarıldı! Küçük Rabia protez el istiyorMuş'ta yaşayan Meliha- Mehmet Şancı çiftinin 6 çocuğundan en küçüğü Rabia Şancı'nın (11) doğuştan el ve ayak parmakları yok. Zorluklara rağmen hayata sarılıp, avukat olma hayali kuran Rabia, hayallerine kavuşmak için protez el istiyor. Rabia Şancı, "Ellerim sorunlu ama inşallah bu engeli aşarım" dedi.
3.01.2022Gündem
Beyoğlu’nun en güzel yolu
Beyoğlu’nun en güzel yoluKültür Bakanlığı’nın düzenlediği Beyoğlu Kültür Yolu Festivali, 65 noktada 40 sergi ve özel projeye ev sahipliği yapıyor. Binden fazla sanatçı 14 Kasım’a kadar AKM’den Galataport’a uzanan güzergâhta yer alan etkinliklerle sanatseverlerle buluşuyor
21 yıllık fil hastası, ayakkabı ve çorap hayaline kavuşuyor
21 yıllık fil hastası, ayakkabı ve çorap hayaline kavuşuyorMuş’ta, yakalandığı fil hastalığı nedeniyle evinden çıkamaz hale gelen Ayşe Bolat'ın (41), ayakkabı ve çorap giyme hayaline az kaldı. Hayırseverlerin desteğiyle Ankara Üniversitesi İbni Sina Hastanesi'ne gönderilen Bolat'ın tedavisi sonuç verdi. Ameliyatla sol ayağındaki şiş indirilen Bolat, 2022 Ocak ayında kontrole gidecek, gerekirse ikinci kez ameliyat masasına yatacak. Bolat, "İkinci ameliyat sürecinden sonra ayakkabı çorap giyme, çocuklarımla oynama, dışarıya çıkma gibi hayallerimi, 2022 yılının kasım ayında gerçekleştireceğim" dedi.
2.11.2021Gündem
Kamyonet uçuruma yuvarlandı! 2 ölü, 1 yaralı
Kamyonet uçuruma yuvarlandı! 2 ölü, 1 yaralıGümüşhane'nin Torul ilçesinde yayla yolunda sürücüsünün kontrolünden çıkıp 100 metrelik uçuruma yuvarlanan kamyonetteki 2 kişi öldü, 1 kişi yaralandı.
22.10.2021Gündem
İmamoğlu'nun veto ettiği teklifler, meclis gündeminde tekrar kabul edildi
İmamoğlu'nun veto ettiği teklifler, meclis gündeminde tekrar kabul edildiİstanbul Büyükşehir Belediyesi(İBB) ekim ayı oturumunda, Ekrem İmamoğlu'nun veto ettiği teklifler tekrar görüşülerek karara bağlandı. Gündeme tekrar alınan Beykoz ilçesi "Millet Bahçesi" ile ilgili imar değişikleri ile 2019-2020-2021 yıllarını kapsayacak şekilde 3 ay süre ile "İETT Araç Alım ve Bakım İşleri İnceleme ve Araştırma Komisyonu" kurulması teklifleri ısrar karar olarak kabul edildi.
14.10.2021Haberler
İmamoğlu'nun veto ettiği teklifler, meclis gündeminde tekrar kabul edildi
İmamoğlu'nun veto ettiği teklifler, meclis gündeminde tekrar kabul edildiİstanbul Büyükşehir Belediyesi(İBB) ekim ayı oturumunda, Ekrem İmamoğlu'nun veto ettiği teklifler tekrar görüşülerek karara bağlandı. Gündeme tekrar alınan Beykoz ilçesi "Millet Bahçesi" ile ilgili imar değişikleri ile 2019-2020-2021 yıllarını kapsayacak şekilde 3 ay süre ile "İETT Araç Alım ve Bakım İşleri İnceleme ve Araştırma Komisyonu" kurulması teklifleri ısrar karar olarak kabul edildi.
14.10.2021Siyaset
Boğazda triatlon için geri sayım
Boğazda triatlon için geri sayımİstanbul’da 12 Eylül’de gerçekleştirilecek Oral B Kıtalararası Uluslararası Boğaziçi Triatlon Yarışı’nın tanıtım toplantısı, Beykoz’da gerçekleştirildi.
7.09.2021Diğer
Kış boyunca soğumuyor! Sadece adı kaldı...
Kış boyunca soğumuyor! Sadece adı kaldı...Balıkçılar, deniz suyu sıcaklığının yüksek olmasından dolayı dertli. Balıkçı Ali Saruhan, “Eskiden kestanekarası fırtınası olur ve deniz soğumaya başlardı. Şimdi fırtına olmadığı gibi deniz suyu kış boyunca soğumuyor” diyor.
2.09.2021Gündem
Marmara Denizi’nde balıkçılar aylar sonra ilk ağlarını çekti
Marmara Denizi’nde balıkçılar aylar sonra ilk ağlarını çekti2021-2022 Su Ürünleri Av Sezonu'nun açılmasının ardından "Vira Bismillah" diyerek denize açılan balıkçılar ilk ağlarını çekti. 4.5 ay sonra çekilen ilk ağdan yaklaşık, 15 kasa barbun, istavrit ve sardalya balığı çıktı.
1.09.2021Haberler
Marmara Denizi'nde balıkçılar aylar sonra ilk ağlarını çekti
Marmara Denizi'nde balıkçılar aylar sonra ilk ağlarını çekti2021-2022 Su Ürünleri Av Sezonu'nun açılmasının ardından "Vira Bismillah" diyerek denize açılan balıkçılar ilk ağlarını çekti. 4.5 ay sonra çekilen ilk ağdan yaklaşık, 15 kasa barbun, istavrit ve sardalya balığı çıktı.
1.09.2021Gündem
Öldürdüğü eşinden 1,5 aylık hamile olduğu ortaya çıktı
Öldürdüğü eşinden 1,5 aylık hamile olduğu ortaya çıktıBalıkesir'de 7 yıllık evli olduğu eşi Murat Aydın'ı sürekli şiddet ve cinsel istismar gördüğü iddiasıyla tüfekle vurarak öldürdüğü gerekçesiyle tutuklanan Rümeysa Aydın’nın 1,5 aylık hamile olduğu ortaya çıktı. Avukat Neslihan Çallıoğlu, kocasının kendisine zorla sahip olduğunu ileri süren müvekkili Aydın’ın, “Çocuğumu dünyaya getireceğim. Eş katili oldum, bir de bebeğimin katili mi olayım?” dediğini söyledi.
26.08.2021Gündem
Görkemli düğün
Görkemli düğünKain A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Ebru Kain ve eşi Selim Kain’in kızları Dr. Esra Kain, Acıbadem Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde tanıştığı Dr. Levent Coşkun ile hayatını birleştirdi.
26.08.2021Cadde
Kaçarak evlendiği kocasını öldüren Rümeysa: Bana köle hayatı yaşattı
Kaçarak evlendiği kocasını öldüren Rümeysa: Bana köle hayatı yaşattıBalıkesir'de 7 yıl önce ailesinin rızası olmadığı için kaçarak evlendiği eşi Murat Aydın’ı, evlerinin önünde av tüfeğiyle öldürdüğü iddiasıyla tutuklanan 2 çocuk annesi Rümeysa Aydın , eşinden yıllarca şiddet gördüğünü ileri sürdü. Rümeysa Aydın ifadesinde, “Her alkol aldığında bana şiddet uygulamaya başladı. Korktuğum için şikayetçi olamadım. Hayatımı mahvetti. Şikayet edersem sonumun Emine Bulut, Pınar Gültekin gibi olacağını söylüyordu” dedi.
17.08.2021Gündem
Mete Gazoz: Bu altın madalya son değil, büyük bir başlangıç
Mete Gazoz: Bu altın madalya son değil, büyük bir başlangıçOlimpiyat şampiyonu milli okçu Mete Gazoz, "Bu altın madalya son değil, büyük bir başlangıç. Hayırlı evlat olmak çok zor. Babam beni şampiyon olduğum için sevmiyor, her zaman arkamda durdular, önemli olan bu. Şampiyonluk olunca herkes arkanızda oluyor, önemli olan başarısız olduğunuzda kimler arkanızda" dedi.
Muş'ta sağlıkçılar kahveleri gezerek aşı yaptı
Muş'ta sağlıkçılar kahveleri gezerek aşı yaptıKORONAVİRÜS vakalarının artış gösterdiği, Türkiye'nin aşılama oranı en düşük illeri arasında olan Muş'ta sağlık ekipleri, kapı kapı, kahve kahve gezerek aşılama yaptı. Kale Mahallesi'nde kahvenin bir bölümünü aşı standına çeviren görevliler, kayıt yaptıranları aşıladı. Kahvelerdeki aşı çalışmasından sonra sağlık ekipleriyle apartmanlara giren muhtar Murat Aydın, "Aşı çalışması ayağınıza geldi. Aşı olun, hep birlikte bu salgını yenelim" dedi. Sağlık ekipleri, Aydın'ın da desteğiyle çok sayıda kişinin aşılarını yaptı.
28.07.2021Haberler
Muş'ta muhtar kapı kapı dolaşıp davet etti! Tüm imkanlar sağlanıyor
Muş'ta muhtar kapı kapı dolaşıp davet etti! Tüm imkanlar sağlanıyorKoronavirüs vakalarının artış gösterdiği, Türkiye'nin aşılama oranı en düşük illeri arasında olan Muş'ta sağlık ekipleri, kapı kapı, kahve kahve gezerek aşılama yaptı. Kale Mahallesi'nde kahvenin bir bölümünü aşı standına çeviren görevliler, kayıt yaptıranları aşıladı. Kahvelerdeki aşı çalışmasından sonra sağlık ekipleriyle apartmanlara giren muhtar Murat Aydın, "Aşı çalışması ayağınıza geldi. Aşı olun, hep birlikte bu salgını yenelim" dedi. Sağlık ekipleri, Aydın'ın da desteğiyle çok sayıda kişinin aşılarını yaptı.
28.07.2021Gündem
Tosuncuk'un kaçak villası mühürlendi
Tosuncuk'un kaçak villası mühürlendiKurucusu olduğu 'Çiftlik Bank' üzerinden binlerce kişiyi dolandırıp, yurt dışına kaçan ve kırmızı bültenle aranırken Brezilya'da teslim olan, Tosuncuk' lakaplı Mehmet Aydının, memleketi Giresun'un Espiye ilçesinde 5 yıl önce dere yatağına yaptırdığı güvenlik kameraları ile donatılmış kaçak villası, kaymakamlık tarafından mühürlendi.
6.07.2021Haberler
Tosuncuk lakaplı Mehmet Aydın'ın kaçak villası mühürlendi
Tosuncuk lakaplı Mehmet Aydın'ın kaçak villası mühürlendiKurucusu olduğu 'Çiftlik Bank' üzerinden binlerce kişiyi dolandırıp, yurt dışına kaçan ve kırmızı bültenle aranırken Brezilya'da teslim olan, Tosuncuk' lakaplı Mehmet Aydının, memleketi Giresunun Espiye ilçesinde 5 yıl önce dere yatağına yaptırdığı güvenlik kameraları ile donatılmış kaçak villası, kaymakamlık tarafından mühürlendi.
6.07.2021Gündem
'Tosuncuk' dere yatağına kaçak villa yaptırmış
'Tosuncuk' dere yatağına kaçak villa yaptırmışKurucusu olduğu 'Çiftlik Bank' üzerinden binlerce kişiyi dolandırıp, yurt dışına kaçan ve kırmızı bültenle aranırken Brezilya'da teslim olan, 'Tosuncuk' lakaplı Mehmet Aydın'ın, memleketi Giresun'un Espiye ilçesinde 5 yıl önce dere yatağına kaçak villa yaptırdığı ortaya çıtı. Güvenlik kameraları ile donatılan evde uzun süredir kimsenin yaşamadığı öğrenildi.
6.07.2021Haberler
Tosuncuk'un son numarası! Kaçak villada...
Tosuncuk'un son numarası! Kaçak villada...'Tosuncuk' lakabıyla tanınan Çiftlik Bank dolandırıcısı Mehmet Aydın’ın 5 yıl önce, rakip internet sitesi kuran eski çalışanını kaçırıp evinde sorguya aldığını gösteren kayıtlar çıktı. Aydın, kayıtta “Çok güzel işler yapacağız demedim mi? Neyine yetmedi?” diyor. Öte yandan Aydın'ın, memleketi Giresun'un Espiye ilçesinde 5 yıl önce dere yatağına kaçak villa yaptırdığı ortaya çıtı. Güvenlik kameraları ile donatılan evde uzun süredir kimsenin yaşamadığı öğrenildi.
6.07.2021Gündem
'Tosuncuk' dere yatağına kaçak villa yaptırmış
'Tosuncuk' dere yatağına kaçak villa yaptırmışKurucusu olduğu 'Çiftlik Bank' üzerinden binlerce kişiyi dolandırıp, yurt dışına kaçan ve kırmızı bültenle aranırken Brezilya'da teslim olan, ‘Tosuncuk' lakaplı Mehmet Aydın’ın, memleketi Giresun’un Espiye ilçesinde 5 yıl önce dere yatağına kaçak villa yaptırdığı ortaya çıtı. Güvenlik kameraları ile donatılan evde uzun süredir kimsenin yaşamadığı öğrenildi.
6.07.2021Gündem
'Tosuncuk' dere yatağına kaçak villa yaptırmış
'Tosuncuk' dere yatağına kaçak villa yaptırmışKurucusu olduğu 'Çiftlik Bank' üzerinden binlerce kişiyi dolandırıp, yurt dışına kaçan ve kırmızı bültenle aranırken Brezilya'da teslim olan, ‘Tosuncuk' lakaplı Mehmet Aydın’ın, memleketi Giresun’un Espiye ilçesinde 5 yıl önce dere yatağına kaçak villa yaptırdığı ortaya çıtı. Güvenlik kameraları ile donatılan evde uzun süredir kimsenin yaşamadığı öğrenildi.
6.07.2021Gündem
Eğitim için pedalladılar!
Eğitim için pedalladılar!Turkcell GranFondo İstanbul yol bisiklet yarışı dün yapıldı. Organizasyona bin amatör sporcu katılırken, salgın döneminde vefat eden sağlık çalışanlarının çocuklarına yönelik yapılan kampanya da büyük alkış aldı
14.06.2021Diğer
Turkcell GranFondo İstanbul’da Bisiklet Şöleni
Turkcell GranFondo İstanbul’da Bisiklet ŞöleniTürksporu’nun en büyük destekçisi Turkcell’in ana sponsorluğunda ve Beykoz Belediyesi’nin katkılarıyla İstanbul’da ilk kez düzenlenen Turkcell GranFondo İstanbul yol bisiklet yarışının startı Beykoz Kaymakamı Esengül Korkmaz Çiçekli, Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın, Türkiye Bisiklet Federasyonu Başkanı Erol Küçükbakırcı ve Turkcell Genel Müdürü Murat Erkan tarafından verildi. 15 ülkeden 1000 amatör bisikletçi, Boğaziçi’nin eşsiz doğal güzellikleri arasında yarışma şansına sahip oldu. Uzun ve kısa parkur üzerinden yapılan yarış, sosyal mesafe kurallarına uygun ve sağlık önemleri artırılmış olarak gerçekleştirildi.
13.06.2021Diğer

Benzer Haber Etiketleri

Murat Aydın ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.