Murat Saygı

Murat Saygı

Son dakika Murat Saygı haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Murat Saygı gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Murat Saygı haber sayfamızda...

Murat Saygı

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 2.019 murat saygi haberi bulunmuştur.
Karacaoğlu ‘En Etkin 50 CHRO’ listesinde
Karacaoğlu ‘En Etkin 50 CHRO’ listesindeDemirören Medya’nın son dönemde insan kaynakları alanındaki başarılı çalışmaları ödüllendirildi. Demirören Medya İnsan Kaynakları Grup Başkanı Elif Karacaoğlu, Fortune Türkiye “En Etkin 50 CHRO” listesinde yer aldı.
2.06.2021Ekonomi
Demirören Medya İnsan Kaynakları Grup Başkanı Elif Karacaoğlu Türkiye’nin ‘En Etkin 50 CHRO’ listesinde
Demirören Medya İnsan Kaynakları Grup Başkanı Elif Karacaoğlu Türkiye’nin ‘En Etkin 50 CHRO’ listesindeDemirören Medya’nın son dönemde insan kaynakları alanında yaptığı başarılı çalışmalar ödüllendirildi. Demirören Medya İnsan Kaynakları Grup Başkanı Elif Karacaoğlu, Fortune Türkiye “En Etkin 50 CHRO” listesine girerek Türkiye’nin en başarılı 50 yöneticisi arasında gösterildi.
1.06.2021Ekonomi
İstanbul’da tenis zamanı
İstanbul’da tenis zamanıRoland Garros öncesi tenis dünyasının gözünü çevireceği toprak kort turnuvası TEB BNP Paribas Tennis Championship İstanbul 19 Nisan’da başlayacak. Zorlu maçlar D Smart ve Sports TV’den yayınlanacak.
17.04.2021Tenis
TEB BNP Paribas İstanbul Turnuvası için geri sayım
TEB BNP Paribas İstanbul Turnuvası için geri sayımTEB BNP Paribas Tennis Championship İstanbul turnuvasının basın toplantısı gerçekleştirildi. Türkiye Tenis Federasyonu Başkanı Cengiz Durmuş, "Bu turnuvalar sayesinde Türkiye'nin her noktasında yeteneklerini sergileyen çocuklarımızın, böylesi bir tenis merkezine gelip şampiyonluk yaşayabileceği konusunda umudu yeşeriyor" dedi.
16.04.2021Tenis
Diziler Dramax ile dünyaya açılıyor
Diziler Dramax ile dünyaya açılıyorGüçlü, zengin ve renkli içeriğiyle Dramax, Türk yapımlarını İspanyolca ve Arapça dublaj seçeneğiyle dünyanın dört bir yanından kullanıcılarla buluşturuyor.
15.04.2021Cadde
Dramax ile Türk yapımları dünyaya bağlanıyor
Dramax ile Türk yapımları dünyaya bağlanıyorÜnü sınırları aşarak dünya dizi sektöründe önemli bir yer edinen Türk yapımları, şimdi yeni nesil dijital platform Dramax ile tüm dünyaya ulaşıyor.Güçlü, zengin ve renkli içeriğiyle Dramax, Türk yapımlarını İspanyolca ve Arapça dublaj seçeneğiyle dünyanın dört bir yanından kullanıcılarla buluşturuyor.
14.04.2021Kültür Sanat
Türk yapımları Dramax ile dünyaya bağlanıyor
Türk yapımları Dramax ile dünyaya bağlanıyorDünya dizi sektöründe önemli bir paya sahip Türk yapımları, artık yeni nesil dijital platform Dramax ile tüm dünyada yer alacak. Dramax İcra Kurulu Üyesi Murat Saygı, "Dramax, ülkemize sağlayacağı ekonomik katkıların yanı sıra Türk kültürünün, coğrafyasının, gelenek ve göreneklerinin, turizminin tanıtıldığı en kuvvetli platform olacak" dedi
14.04.2021Haberler
Türk yapımları Dramax ile dünyaya bağlanıyor
Türk yapımları Dramax ile dünyaya bağlanıyorDünya dizi sektöründe önemli bir paya sahip Türk yapımları, artık yeni nesil dijital platform Dramax ile tüm dünyada yer alacak. Dramax İcra Kurulu Üyesi Murat Saygı, "Dramax, ülkemize sağlayacağı ekonomik katkıların yanı sıra Türk kültürünün, coğrafyasının, gelenek ve göreneklerinin, turizminin tanıtıldığı en kuvvetli platform olacak" dedi
14.04.2021 Cadde
Patricia Tig'den muhteşem geri dönüş!
Patricia Tig'den muhteşem geri dönüş!TEB BNP Paribas Tennis Championship’te esen Bouchard rüzgârı finalde sona erdi, kupa Rumen tenisçi Patricia Tig'e gitti
14.09.2020Tenis
Tenise müthiş tesis!
Tenise müthiş tesis!Türkiye Tenis Federasyonu İstanbul Tenis Merkezi, Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu’nun katılımıyla açıldı. Tüm kortları dünya standartlarında olduğu tesis, teknolojik ve teknik altyapı olarak uluslararası organizasyonların ihtiyaçlarına cevap verebilir nitelikte inşa edildi.
5.09.2020Tenis
Bakan Kasapoğlu: Ülkemizin mükemmel bir ev sahipliği var
Bakan Kasapoğlu: Ülkemizin mükemmel bir ev sahipliği varGençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, tenis merkezi açılışında açıklamalarda bulundu. Bakan Kasapoğlu, organizasyonları gerçekleştirme adına Türkiye'nin Avrupa'nın en iyi ülkeleri arasında yer aldığını belirtti.
4.09.2020Diğer
İstanbul'da şölen zamanı
İstanbul'da şölen zamanıTEB BNP Paribas Tennis Championship İstanbul ile pandemi arasından sonra ilk organizasyonlarını yapacaklarını belirten TTF Başkanı, “Organizasyon seyircisiz olacak. Tenisseverlerin televizyondan izleyici olarak bizlere katılmalarını istiyoruz” dedi.
4.09.2020Tenis
Gençlerle buluştu
Gençlerle buluştuKanal D Genel Müdürü Murat Saygı, Demirören Medya’nın medya sponsoru olduğu, üst düzey yönetici araştırma ve değerlendirme kurumu Odgers Berndtson tarafından yürütülen, ‘1 Gün CEO’ projesi kapsamında, genç yeteneklerle buluştu.
8.08.2020Cadde
Kanal D Genel Müdürü Murat Saygı 'Bir Gün CEO' kapsamında gençlerle buluşacak!
Kanal D Genel Müdürü Murat Saygı 'Bir Gün CEO' kapsamında gençlerle buluşacak!Üst düzey yönetici araştırma ve değerlendirme kurumu Odgers Berndtson tarafından, bugünün ve yarının liderlerinin geleceğe daha etkin hazırlanmalarına destek olan “Bir Gün CEO Programı”nın “televizyonculuk” alanında ki mentörü Kanal D Genel Müdürü Murat Saygı olacak.
16.07.2020Ekonomi
Natpe’ye Kanal D damgası
Natpe’ye Kanal D damgasıNatpe Miami’de Kanal D rüzgarı esti. Kanal D Genel Müdürü Murat Saygı ve yönetici direktörü Kerim Emrah Turna fuarda konuşmacı olarak yer aldı
25.01.2020Cadde
Natpe Miami'ye Kanal D damgası
Natpe Miami'ye Kanal D damgasıABD'nin Miami kentinde gerçekleştirilen, prodüktörler, görsel içerik alımcıları, satışçıları ve dağıtımcıları için yılın ilk ve önemli televizyon fuarı Natpe Miami 2020’de Kanal D rüzgarı esti.
24.01.2020Cadde
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan kritik imza! İşte görevden alınan 3 isim
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan kritik imza! İşte görevden alınan 3 isimGelen son dakika haberine göre; Cumhurbaşkanlığı tarafından yapılan 18 atama kararı Resmi Gazete'de yayımlandı. Kararlara göre; Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakan Yardımcısı Ahmet Koca, Tarım ve Orman Bakanlığı Eğitim ve Yayın Dairesi Başkanı İsa Sertkaya ile Sakarya İl Tarım ve Orman Müdürü Mehmet Erdemir görevlerinden alındı. Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakan Yardımcılıklarına Vakıflar Genel Müdürü Adnan Ertem ve Sosyal Güvenlik Kurumu Başkanı Mehmet Selim Bağlı atandı.
26.12.2019Gündem
Kanal İstanbul başlıyor
Kanal İstanbul başlıyorCumhurbaşkanı Erdoğan, “Önümüzdeki haftalarda ihaleyi yapıyoruz ve Kanal İstanbul’a başlıyoruz” dedi. Erdoğan, Kanal İstanbul’un çevreci olduğunu ve Türkiye’ye haklar kazandıracağını söyledi
22.12.2019Ekonomi
DenizBank İlk Film Yarışması’nın jüri üyeleri belli oldu
DenizBank İlk Film Yarışması’nın jüri üyeleri belli olduBu yıl TÜRSAK iş birliği ile dördüncüsü düzenlenen ‘DenizBank İlk Senaryo İlk Film Yarışması’nın “İlk Film” bölümünü değerlendirecek sinemada söz sahibi güçlü isimlerden oluşan jürisi belli oldu.
19.11.2019Kültür Sanat
Gül Gölge aşkını itiraf etti
Gül Gölge aşkını itiraf ettiGönlünü bankacı Sinan Akıman’a kaptıran Gül Gölge’den, aşk itirafı geldi. Eski sunucu, Akıman’la ilişkisini "Her şey çok güzel gidiyor" diyerek doğruladı.
11.11.2019Cadde
ABD’de yayında!
ABD’de yayında!Türk dizileri, ABD’nin TV operatörü Comcast aracılığıyla Amerikan izleyicisiyle buluşuyor.
2.11.2019Cadde
Abdi İpekçi'yi dostları ve meslektaşları anlattı
Abdi İpekçi'yi dostları ve meslektaşları anlattıMilliyet Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni ve Başyazarıyken uğradığı silahlı saldırıda hayatını kaybeden Abdi İpekçi, ölümünün 40'ıncı yılında Demirören Medya Center Konferans Salonu'nda düzenlenen törenle anıldı.
1.02.2019Gündem
Abdi İpekçi'yi dostları ve meslektaşları anlattı
Abdi İpekçi'yi dostları ve meslektaşları anlattıMilliyet Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni ve Başyazarıyken uğradığı silahlı saldırıda hayatını kaybeden Abdi İpekçi, ölümünün 40'ıncı yılında Demirören Medya Center Konferans Salonu'nda düzenlenen törenle anıldı.
1.02.2019Gündem
‘Her adımınızda bizzat yanınızdayım’
‘Her adımınızda bizzat yanınızdayım’Türkiye’nin en büyük 500 ihracatçısının ödüllendirildiği törene katılan Cumhurbaşkanı Erdoğan, iş dünyasına verdiği tam desteği bir kez daha vurguladı. Erdoğan, “Üretim, teknoloji, istihdam, ihracat yolunda atacağınız her adımda yanınızdayım” dedi
22.12.2018Ekonomi
‘Arka Sokaklar’a '500 Bölüm' kutlaması
‘Arka Sokaklar’a '500 Bölüm' kutlamasıKanal D’nin; yapımı Erler Film’in, yapımcılığını Türker İnanoğlu’nun üstlendiği, yönetmenliğini Orhan Oğuz’un yaptığı, senaryosunu ise Ahmet Yurdakul, Ozan Yurdakul, Sinan Yurdakul’un kaleme aldığı, fenomen dizisi 'Arka Sokaklar’ın 500 bölümlük başarısı dün akşam kutlandı.
21.12.2018Cadde

Benzer Haber Etiketleri

Teniskanal dcaddedramaxdizi

Murat Saygı ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.