Nancy Pelosi

Nancy Pelosi

Son dakika Nancy Pelosi haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Nancy Pelosi gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Nancy Pelosi haber sayfamızda...

Nancy Pelosi

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 596 nancy pelosi haberi bulunmuştur.
Biden, 'Bir yıl önce yaşananların tek sorumlusu Trump' diyecek
Biden, 'Bir yıl önce yaşananların tek sorumlusu Trump' diyecekABD'de 6 Ocak 2021'de Kongre'ye saldırı düzenlenmiş, bina 1812'deki savaştan bu yana görülmemiş olaylara sahne olmuştu. ABD Başkanı Joe Biden'ın bugün, yaşananların birinci yılında yapacağı konuşmanın ayrıntıları belli oldu.
6.01.2022Dünya
Omicron vakaları artarken Biden ve Harris'in onay oranları düşüyor
Omicron vakaları artarken Biden ve Harris'in onay oranları düşüyorGallup'un yaptığı ve Amerikalıların federal liderler hakkındaki düşüncelerini gösteren yeni bir ankete göre, hem ABD Başkanı Joe Biden'ın hem de Başkan Yardımcısı Kamala Harris'in onaylanmama oranı kayda değer ölçüde yüksek. Federal liderler arasında Yüksek Mahkeme Başkanı John Roberts en yüksek, Senato Azınlık Lideri McConnell ise en düşük onay oranına sahip.
28.12.2021Dünya
FT yılın en etkili kadınlarını seçti
FT yılın en etkili kadınlarını seçtiFinancial Times gazetesi, 2021 yılının en ilham verici 25 kadınını listeledi.
3.12.2021Dünya
Yellen'dan borç limiti uyarısı
Yellen'dan borç limiti uyarısıABD Hazine Bakanı Janet Yellen, ABD'nin borç limitine 15 Aralık'ta ulaşacağını tahmin ettiğini belirtti.
17.11.2021Uzmanpara
Biden, 1 trilyon dolarlık altyapı paketini imzaladı
Biden, 1 trilyon dolarlık altyapı paketini imzaladıABD Başkanı Joe Biden, ekonomi planının ilk aşamasını oluşturan yaklaşık 1 trilyon dolarlık altyapı paketini onayladı.
16.11.2021Uzmanpara
Son dakika: Biden'dan 1 trilyon dolarlık imza! 'Harekete geçtik'
Son dakika: Biden'dan 1 trilyon dolarlık imza! 'Harekete geçtik'Gelen son dakika haberine göre; ABD Başkanı Joe Biden, ekonomi planının ilk aşamasını oluşturan yaklaşık 1 trilyon dolarlık altyapı paketini onayladı. Yeni altyapı yatırımlarına 550 milyar dolarlık kaynağın ayrıldığı paket, Biden'ın imzasıyla yürürlüğe girdi.
16.11.2021Ekonomi
Trump'a en yakın isimlerden biriydi! Teslim oldu!
Trump'a en yakın isimlerden biriydi! Teslim oldu!Hakkında "Kongreyi tahkir" suçlamasıyla kararname hazırlanan ve bu sabah Federal Soruşturma Bürosuna (FBI) teslim olan eski ABD Başkanı Donald Trump'ın danışmanı Steve Bannon, çıkarıldığı mahkeme tarafından serbest bırakıldı.
15.11.2021Dünya
1 trilyon dolarlık altyapı paketi onaylandı
1 trilyon dolarlık altyapı paketi onaylandıABD Temsilciler Meclisi, Başkan Joe Biden'ın ekonomi planının ilk aşamasını oluşturan yaklaşık 1 trilyon dolarlık altyapı paketini onayladı.
6.11.2021Uzmanpara
ABD'de rahatsızlanan Fener Rum Patriği Bartholomeos hastaneye kaldırıldı
ABD'de rahatsızlanan Fener Rum Patriği Bartholomeos hastaneye kaldırıldıFener Rum Patriği Bartholomeos'un ABD ziyareti kapsamında bulunduğu Washington DC’de rahatsızlanarak hastaneye kaldırıldığı bildirildi.
24.10.2021Haberler
ABD'de rahatsızlanan Fener Rum Patriği hastaneye kaldırıldı
ABD'de rahatsızlanan Fener Rum Patriği hastaneye kaldırıldıFener Rum Patriği Bartholomeos'un ABD ziyareti kapsamında bulunduğu Washington DC’de rahatsızlanarak hastaneye kaldırıldığı bildirildi.
24.10.2021Dünya
Trump'ın eski danışmanının 'Kongreyi tahkir' ile suçlanması tavsiyesi
Trump'ın eski danışmanının 'Kongreyi tahkir' ile suçlanması tavsiyesiABD Temsilciler Meclisi Genel Kurulu, eski Başkan Donald Trump'ın danışmanı Steve Bannon'ın "Kongreyi tahkir" ile suçlanması yönünde Adalet Bakanlığına tavsiyede bulundu.
21.10.2021Dünya
Trump'ın sağ kolu Bannon köşeye sıkıştı
Trump'ın sağ kolu Bannon köşeye sıkıştıABD'de, Kongre baskınını soruşturmakla görevli Temsilciler Meclisi özel komitesi, eski Başkan Donald Trump'ın danışmanı Steve Bannon'ın "Kongreyi tahkir" ile suçlanması yönünde Adalet Bakanlığına tavsiyede bulundu.
20.10.2021Dünya
Trump'ın 6 Ocak korkusu! Dava açtı
Trump'ın 6 Ocak korkusu! Dava açtıEski ABD Başkanı Donald Trump, 6 Ocak'ta düzenlenen Kongre baskınıyla ilgili kayıtların açığa çıkmasını önlemek için Demokratların kontrolündeki Temsilciler Meclisinin baskını soruşturmakla görevli özel komitesini ve Ulusal Arşivleri dava etti.
19.10.2021Dünya
ABD Hazinesi olağanüstü tedbirleri uzatacak
ABD Hazinesi olağanüstü tedbirleri uzatacakABD Hazine Bakanı Janet Yellen, ülkenin borç limitinin aşılmaması için uygulamaya konulan bazı olağanüstü tedbirlerin 3 Aralık'a kadar uzatılacağını bildirdi.
19.10.2021Uzmanpara
ABD Hazinesi olağanüstü tedbirleri 3 Aralık'a uzatacak
ABD Hazinesi olağanüstü tedbirleri 3 Aralık'a uzatacakABD Hazine Bakanı Janet Yellen, ülkenin borç limitinin aşılmaması için uygulamaya konulan bazı olağanüstü tedbirlerin 3 Aralık'a kadar uzatılacağını bildirdi.
18.10.2021Ekonomi
ABD'de Cumhuriyetçi bir parlamenter Papa'yı komünistlikle suçladı
ABD'de Cumhuriyetçi bir parlamenter Papa'yı komünistlikle suçladıABD'de Cumhuriyetçi parlamenter Claudia Tenney, Vatikan'da görüşen Katoliklerin dini lideri Papa Francis'i ve ABD Temsilciler Meclisi Başkanı Nancy Pelosi'yi komünistlikle suçladı.
12.10.2021Dünya
Numan Kurtulmuş İlim Yayma Cemiyeti'nin 63. olağan genel kuruluna katıldı
Numan Kurtulmuş İlim Yayma Cemiyeti'nin 63. olağan genel kuruluna katıldıİlim Yayma Cemiyeti'nin 63. Olağan Genel Kurulu'nda konuşan AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, geçtiğimiz günlerde Amerika Birleşik Devletleri'nin Başkanı Joe Biden'in Temsilciler Meclisi Başkanı Nancy Pelosi'ye "Türkiye'nin Suriye'deki varlığı bir tehdittir" şeklinde mektup yazdığını hatırlattı. Kurtulmuş bu mektupla ilgili, "Esefle karşıladığımızı, kınadığımızı buradan açıklıkla ifade etmek istiyorum" dedi.
9.10.2021Siyaset
TBMM Başkanı Şentop'tan Pelosi'ye davet
TBMM Başkanı Şentop'tan Pelosi'ye davetTBMM Başkanı Mustafa Şentop, ABD Temsilciler Meclisi Başkanı Nancy Pelosi'yi Türkiye'ye davet ettiğini söyledi.
9.10.2021Siyaset
New York borsası düşüşle açıldı
New York borsası düşüşle açıldıNew York borsası, güne düşüşle başladı. Açılışta Dow Jones endeksi, 100 puanın üzerinde değer kaybetti ve yüzde 0,29 azalışla 34.766,78 puana geriledi.
28.09.2021Ekonomi
New York borsası düşüşle açıldı
New York borsası düşüşle açıldıNew York borsası, güne düşüşle başladı. Açılışta Dow Jones endeksi, 100 puanın üzerinde değer kaybetti ve yüzde 0,29 azalışla 34.766,78 puana geriledi.
28.09.2021Uzmanpara
Yellen'dan borç limitini artırma çağrısı
Yellen'dan borç limitini artırma çağrısıABD Hazine Bakanı Janet Yellen, Kongre'nin 18 Ekim'e kadar borç limitini yükseltmek veya askıya almak için harekete geçmemesi halinde Hazine'nin olağanüstü önlemlerinin tükeneceğini belirtti.
28.09.2021Uzmanpara
New York borsası karışık seyirle kapandı
New York borsası karışık seyirle kapandıNew York borsası, haftanın ilk işlem gününü karışık seyirle tamamladı. Kapanışta Dow Jones endeksi, yüzde 0,21 artarak 34.869,37 puana çıktı.
27.09.2021Ekonomi
Çin'den 100 maddelik 'ABD müdahalesi' listesi
Çin'den 100 maddelik 'ABD müdahalesi' listesiÇin, Joe Biden'ı Pekin'i eleştirmek için "medya özgürlüğünü bahane etmekle" suçladı.
25.09.2021Dünya
Liderlerle görüştü, el sıkıştı, ‘pozitif’ çıktı!
Liderlerle görüştü, el sıkıştı, ‘pozitif’ çıktı!ABD’nin New York kentinde düzenlenen 76’ncı Birleşmiş Milletler Genel Kurulu’nun salgın nedeniyle “süper yayıcı etkinliğe” dönüşeceğine dair endişeler sürerken, Brezilya heyetinde bulunan Sağlık Bakanı Marcelo Queiroga’nın Kovid-19’a yakalandığı açıklandı.
23.09.2021Dünya
'Temerrüt tarihi mali krizi tetikleyebilir'
'Temerrüt tarihi mali krizi tetikleyebilir'ABD Hazine Bakanı Janet Yellen, ülkenin temerrüde düşmesinin “tarihi bir mali krizi” tetikleyebileceğini belirterek, Kongre’nin federal borç limitini yükseltmesi için bir kez daha çağrıda bulundu.
21.09.2021Ekonomi

Benzer Haber Etiketleri

Nancy Pelosi ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.