Nayib Bukele

Nayib Bukele

Son dakika Nayib Bukele haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Nayib Bukele gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Nayib Bukele haber sayfamızda...

Nayib Bukele

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 70 nayib bukele haberi bulunmuştur.
Yakalanan çete üyeleri teşhir edildi
Yakalanan çete üyeleri teşhir edildiEl Salvador Devlet Başkanı Nayib Bukele’nin, hafta başında 3 polis memurunun “18-Sur” çetesi üyelerince öldürülmesinin ardından başlattığı çetelerle mücadeledesi, sonuç verdi.
2.07.2022Dünya
“El Salvador ile dış ticaretimizi, 5 yılda 500 milyon dolara çıkarmayı hedefliyoruz”
“El Salvador ile dış ticaretimizi, 5 yılda 500 milyon dolara çıkarmayı hedefliyoruz”Ankara Ticaret Odası (ATO) Yönetim Kurulu Başkanı Gürsel Baran, Türkiye ile El Salvador arasındaki ticaret hacmini Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın işaret ettiği hedef doğrultusunda 5 yılda 500 milyon dolara çıkarmayı hedeflediklerini söyledi.
7.06.2022Ekonomi
Kripto para piyasası için uzman isimden şok çıkış: Geleceği yok!
Kripto para piyasası için uzman isimden şok çıkış: Geleceği yok!Kripto para borsasında yaşanan düşüşlerin ardından Bitcoin kayıplarını toplayamazken piyasada yön arayışı devam ediyor. Peki kripto para uzmanları konuyla ilgili ne diyor?
16.05.2022Ekonomi
El Salvador'da çetelere karşı savaş açıldı! 'Hapis ya da ölüm'
El Salvador'da çetelere karşı savaş açıldı! 'Hapis ya da ölüm'Orta Amerika Ülkesi El Salvador hükümeti tarafından artan cinayet vakaları nedeniyle ülkede olağanüstü hal ilan edilmesinin ardından, düzenlenen operasyonlarda binlerce çete üyesi tutuklanarak cezaevine gönderildi.
1.04.2022Dünya
Dünyayı şoka uğratan fotoğraflar! Tek sırada hepsi yarı çıplak
Dünyayı şoka uğratan fotoğraflar! Tek sırada hepsi yarı çıplakGeçen hafta Cuma, Cumartesi ve Pazar günü 87 cinayetin işlendiği El Salvador'da olağanüstü hal ilan edildi, bazı mahalleleri kordon altına alan polisler yaklaşık 1500 çete şüphelisini yakaladı. Gözaltına alınanların cezaevindeki fotoğrafları ise, Devlet Başkanlığı basın ofisi tarafından paylaşıldı.
30.03.2022Dünya
Yerin altındaki ‘jeotermal enerji’ uyandırılmayı bekliyor
Yerin altındaki ‘jeotermal enerji’ uyandırılmayı bekliyorJeotermal kaynaklar, başta enerji olmak üzere ekonominin pek çok alanında önemli fırsatlar sunuyor. Ancak tıpkı dünyadaki bugünün trendi olan güneş ve rüzgar enerjisi gibi ciddi bir devlet desteğine de ihtiyaç duyuyor.
1.03.2022Vitrin
'El Salvador, Bitcoin'den vazgeçsin'
'El Salvador, Bitcoin'den vazgeçsin'Uluslararası Para Fonu (IMF), El Salvador'dan Bitcoin'i resmi para birimi olarak kabul etmekten vazgeçmesini istedi.
26.01.2022Uzmanpara
El Salvador Devlet Başkanı Bukele'den Türkiye paylaşımı: Güzel insanların güzel ülkesi
El Salvador Devlet Başkanı Bukele'den Türkiye paylaşımı: Güzel insanların güzel ülkesiEl Salvador Devlet Başkanı Nayib Bukele, Türkiye ziyaretine yönelik sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, "Güzel insanların güzel ülkesi" ifadelerini kullandı.
25.01.2022Haberler
El Salvador Devlet Başkanı Bukele'den Türkiye paylaşımı: Güzel insanların güzel ülkesi
El Salvador Devlet Başkanı Bukele'den Türkiye paylaşımı: Güzel insanların güzel ülkesiEl Salvador Devlet Başkanı Nayib Bukele, Türkiye ziyaretine yönelik sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, "Güzel insanların güzel ülkesi" ifadelerini kullandı.
25.01.2022Dünya
Ankara'da 'El Turco' rüzgarı! Osmanlı'ya kadar uzanan hikaye...
Ankara'da 'El Turco' rüzgarı! Osmanlı'ya kadar uzanan hikaye...Ankara son günlerde gördüğü en renkli konuklardan birini misafir etti. “El Turco” olarak bilinen El Salvador Devlet Başkanı Nayib Bukele, resmi temaslarda bulunmak üzere Türkiye’ye geldi. Bukele'nin "El Turco" lakabını almasının ise tarihi Osmanlı'ya kadar uzanan bir hikâyesi var.
23.01.2022Siyaset
Bitcoin 6 ayın dibini gördü
Bitcoin 6 ayın dibini gördüKripto paralar düşüş trendinden bir türlü kurtulamıyor. Kasım ayında 69 bin dolar ile tüm zamanların zirvesini gören Bitcoin bu tarihten sonra ayı piyasasına girdi. Ocak ayında da aşağı yönlü bir hareket izleyen kripto paralar son 3 işlem gününde resmen çakıldı. Bitcoin bugün 34 bin dolara kadar gerileyerek son 6 ayın en düşük seviyesine indi. İşte detaylar…
22.01.2022Uzmanpara
Ankara Üniversitesi’nden Bukele’ye Dostluk Payesi Beratı
Ankara Üniversitesi’nden Bukele’ye Dostluk Payesi BeratıEl Salvador Cumhurbaşkanı Nayib Bukele, dün Ankara Üniversitesi Rektörü Necdet Ünüvar'ı makamında ziyaret etti.
22.01.2022Siyaset
Ankara'da 'El Turco' rüzgarı! Osmanlı'ya kadar uzanan hikaye...
Ankara'da 'El Turco' rüzgarı! Osmanlı'ya kadar uzanan hikaye...Ankara son günlerde gördüğü en renkli konuklardan birini misafir etti. “El Turco” olarak bilinen El Salvador Devlet Başkanı Nayib Bukele, resmi temaslarda bulunmak üzere Türkiye’ye geldi. Bukele'nin "El Turco" lakabını almasının ise tarihi Osmanlı'ya kadar uzanan bir hikâyesi var.
21.01.2022Haberler
El Salvador Devlet Başkanı Bukele'ye 'Dostluk Payesi Beratı'
El Salvador Devlet Başkanı Bukele'ye 'Dostluk Payesi Beratı'El Salvador Devlet Başkanı Nayib Bukele, Ankara Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Necdet Ünüvar'ı ziyaret etti. Prof. Dr. Ünüvar, Bukele'ye 'Dostluk Payesi Beratı' takdim etti.
21.01.2022Gündem
'Bölgede barış egemen olsun'
'Bölgede barış egemen olsun'Erdoğan, El Salvador Cumhurbaşkanı Bukele ile yaptığı basın toplantısında Rusya-Ukrayna gerilimine değindi. "Gelişmeleri doğru bulmuyoruz" diyen Erdoğan, "Putin ile Zelenskiy’i bir araya getirmek istiyoruz. Bölgede barış egemen olsun istiyoruz" ifadelerini kullandı.
21.01.2022Siyaset
Erdoğan 'talimatı verdim' diyerek sıcak gelişmeyi duyurdu
Erdoğan 'talimatı verdim' diyerek sıcak gelişmeyi duyurduCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, El Salvador Cumhurbaşkanı Nayib Bukele ile görüşme gerçekleştirdi. Erdoğan görüşme sonrası anlaşmaların imza töreni ve ortak basın toplantısında yaptığı açıklamada, "San Salvador'a büyükelçilik açılması talimatını verdim. Büyükelçiliğimiz açılışı vesilesiyle iade-i ziyaretimizi El Salvador'a gerçekleştireceğiz.' ifadelerini kullandı. Erdoğan El Salvador'la ticaret hacmine dair "Rakamı ilk etapta 100 milyon dolara, önümüzdeki beş yıllık sürede 500 milyon dolara çıkaralım istiyoruz." sözlerine yer verdi.
20.01.2022Haberler
Son dakika: Erdoğan 'talimatı verdim' diyerek El Salvador ile ilgili sıcak gelişmeyi duyurdu
Son dakika: Erdoğan 'talimatı verdim' diyerek El Salvador ile ilgili sıcak gelişmeyi duyurduGelen son dakika haberine göre; Cumhurbaşkanı Erdoğan, El Salvador Cumhurbaşkanı Nayib Bukele ile görüşme gerçekleştirdi. Erdoğan görüşme sonrası anlaşmaların imza töreni ve ortak basın toplantısında yaptığı açıklamada, "San Salvador'a büyükelçilik açılması talimatını verdim. Büyükelçiliğimiz açılışı vesilesiyle iade-i ziyaretimizi El Salvador'a gerçekleştireceğiz.' ifadelerini kullandı. Erdoğan El Salvador'la ticaret hacmine dair "Rakamı ilk etapta 100 milyon dolara, önümüzdeki beş yıllık sürede 500 milyon dolara çıkaralım istiyoruz." sözlerine yer verdi. Rusya ile Ukrayna arasındaki gerilime de değinen Erdoğan "Gelişmeleri doğru bulmuyoruz. Savaş atmosferinin olması bizleri üzmektedir." şeklinde konuştu.
20.01.2022Siyaset
El Salvador lideri Türkiye'de! Erdoğan resmi törenle karşıladı
El Salvador lideri Türkiye'de! Erdoğan resmi törenle karşıladıEL Salvador Cumhurbaşkanı Nayib Bukele, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın daveti üzerine Türkiye'ye geldi. Cumhurbaşkanı Erdoğan, El Salvador Cumhurbaşkanı Bukele'yi resmi törenle karşıladı.
20.01.2022Haberler
Son dakika! El Salvador lideri Türkiye'de! Erdoğan resmi törenle karşıladı
Son dakika! El Salvador lideri Türkiye'de! Erdoğan resmi törenle karşıladıEL Salvador Cumhurbaşkanı Nayib Bukele, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın daveti üzerine Türkiye'ye geldi. Cumhurbaşkanı Erdoğan, El Salvador Cumhurbaşkanı Bukele'yi resmi törenle karşıladı.
20.01.2022Siyaset
Nayib Bukele kaç yaşında kimdir? El Salvador Devlet Başkanı Nayib Bukele Türkiye'de! Cumhurbaşkanı Erdoğan ile görüşecek!
Nayib Bukele kaç yaşında kimdir? El Salvador Devlet Başkanı Nayib Bukele Türkiye'de! Cumhurbaşkanı Erdoğan ile görüşecek!Nayib Bukele kimdir sorusu araştırma konusu olmaya devam ediyor. Twitter hesabı üzerinden açıklamada bulunan El Salvador Devlet Başkanı bu Perşembe Sayın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın ziyarete gidiyorum ifadelerine yer vermesinin ardından Nayib Bukele kimdir sorusu gündeme geldi. Peki El Salvador Devlet Başkanı Nayib Bukele kimdir?
20.01.2022Gündem
Bitcoin kararsız seyirden kurtulamıyor
Bitcoin kararsız seyirden kurtulamıyorKripto para birimleri son günlerde gösterdiği fiyat hareketiyle kararsız bir seyir izliyor. Genel olarak satıcılı seyrin hakim olduğu piyasada yatırımcıların tedirginliği dikkat çekiyor. Kripto Korku ve Açgözlülük Endeksi aşırı korku bölgesinde yer alıyor. Öte yandan El Salvador Devlet Başkanı Nayib Bukele, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile görüşmek için Türkiye'ye geldi. İşte detaylar...
20.01.2022Uzmanpara
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan muhtarlara maaş müjdesi
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan muhtarlara maaş müjdesiCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Muhtarlar Toplantısı'nda konuşma yaptı. Muhtarlara maaş müjdesini veren Erdoğan, 'Muhtar maaşlarının asgari ücretinin altında kalmasına gönlümüz razı olmadı. Yaptığımız değerlendirme sonunda muhtar maaşlarını asgari ücret seviyesine yani 4 bin 250 liraya yükseltme kararı aldık. ' dedi. 'Kurun istikrar kazanmasıyla artık kimse bu bahaneyle abuk sabuk fiyatlandırma peşinde koşamaz' diyen Erdoğan, 'Artık piyasalarda bir daha dengesiz döviz talebinden kaynaklanan bir dalgalanma yaşanmayacağını düşünüyoruz.' açıklamasını yaptı.
19.01.2022Siyaset
Erdoğan'dan 'Nayib Bukele' mesajı: Büyük mutluluk duyacağız
Erdoğan'dan 'Nayib Bukele' mesajı: Büyük mutluluk duyacağızCumhurbaşkanı Erdoğan, El Salvador’un Devlet Başkanı Nayib Bukele ile görüşecek. Twitter'den Nayib Bukele'nin Türkçe paylaşımına İspanyolca yanıt veren Erdoğan, "Sizi Türkiye'de ağırlamaktan büyük mutluluk duyacağız." ifadelerini kullandı.
19.01.2022Siyaset
Cumhurbaşkanı Erdoğan, El Salvador Devlet Başkanı Bukele ile görüşecek
Cumhurbaşkanı Erdoğan, El Salvador Devlet Başkanı Bukele ile görüşecekEl Salvador Devlet Başkanı Nayib Bukele, Perşembe günü Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile görüşmek üzere Türkiye'ye ziyaret gerçekleştireceğini açıkladı.
18.01.2022Siyaset
El Salvador'dan Bitcoin tahmini
El Salvador'dan Bitcoin tahmini2021 yılının geride kalmasıyla birlikte kripto para piyasasında 2022 yılında neler olabileceğine dair tahminler gelmeye devam ediyor. El Salvador Devlet Başkanı Nayib Bukele, Twitter üzerinden Bitcoin fiyatına yönelik öngörüde bulundu. İşte detaylar…
3.01.2022Uzmanpara

Benzer Haber Etiketleri

Nayib Bukele ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.