Oğuzhan Asiltürk

Oğuzhan Asiltürk

Son dakika Oğuzhan Asiltürk haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Oğuzhan Asiltürk gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Oğuzhan Asiltürk haber sayfamızda...

Oğuzhan Asiltürk

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 479 oguzhan asilturk haberi bulunmuştur.
SP YİK Başkanlığı’na Karamollaoğlu seçildi
SP YİK Başkanlığı’na Karamollaoğlu seçildiOğuzhan Asiltürk’ün hayatını kaybetmesiyle boşalan Saadet Partisi Yüksek İstişare Kurulu (YİK) Başkanlığı’na, Genel Başkan Temel Karamollaoğlu seçildi.
5.10.2021Siyaset
Asiltürk’ün cenazesi liderleri buluşturdu
Asiltürk’ün cenazesi liderleri buluşturduSaadet Partisi YİK Başkanı Asiltürk, Cebeci Asri Mezarlığı’nda toprağa verildi. Cumhurbaşkanı Erdoğan “Oğuzhan ağabeyimizin bu ülkeye, bu millete çok büyük emekleri geçti, çok büyük gayretleri oldu” dedi
3.10.2021Siyaset
Son dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan dünyaya net mesaj: Evrensel bir sorundur
Son dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan dünyaya net mesaj: Evrensel bir sorundurSon dakika haberine göre; Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, korona sonrası dönemde ekonomik zorlukların artmasıyla birlikte yabancı karşıtlığı ve İslam düşmanlığının daha da yaygınlaşacağını belirterek, "Devletimiz siz vatandaşlarımızın doğrudan huzur, emniyet ve esenliğini tehdit eden bu meseleyi ilgili birimleriyle takip etmeyi elbette sürdürecektir. Dışişleri Bakanlığımız ile Yurt Dışı Türkler Başkanlığımız bu konuyu gündemde tutmaya devam edeceklerdir." dedi.
2.10.2021Siyaset
Oğuzhan Asiltürk'e veda! Cenaze törenine Cumhurbaşkanı Erdoğan da katıldı
Oğuzhan Asiltürk'e veda! Cenaze törenine Cumhurbaşkanı Erdoğan da katıldıHayatını kaybeden Saadet Partisi Yüksek İstişare Kurulu (YİK) Başkanı ve Milli Görüş Vakfı Genel Başkanı Oğuzhan Asiltürk için Hacıbayram Camii'nde tören düzenlendi. Cenaze törenine katılan Cumhurbaşkanı Erdoğan, 'Oğuzhan Asiltürk ağabeyimizi şu anda Hakk'a uğurlarken son görevimizi yapıyoruz. Bu ülkeye çok büyük emekleri geçti, çok büyük katkıları oldu. Rabbim bu yolculukta da yalnız koymasın, ayrı koymasın' dedi.
2.10.2021Haberler
Oğuzhan Asiltürk son yolculuğuna uğurlandı
Oğuzhan Asiltürk son yolculuğuna uğurlandıHayatını kaybeden Saadet Partisi Yüksek İstişare Kurulu (YİK) Başkanı ve Milli Görüş Vakfı Genel Başkanı Oğuzhan Asiltürk için Hacıbayram Camii'nde tören düzenlendi. Cenaze törenine katılan Cumhurbaşkanı Erdoğan, 'Oğuzhan Asiltürk ağabeyimizi şu anda Hakk'a uğurlarken son görevimizi yapıyoruz. Bu ülkeye çok büyük emekleri geçti, çok büyük katkıları oldu. Rabbim bu yolculukta da yalnız koymasın, ayrı koymasın' dedi.
2.10.2021Gündem
‘Erken değil derhal seçim’
‘Erken değil derhal seçim’Türkiye’nin bu yönetimin yükünü artık kaldıramadığını, bu sistem nedeniyle halkın dertlerine çare bulunamadığını belirten CHP lideri Kılıçdaroğlu, erken seçim değil, derhal seçim istedi
2.10.2021Siyaset
Milli Görüş’ün sembol ismiydi
Milli Görüş’ün sembol ismiydiSP Yüksek İstişare Kurulu Başkanı ve Milli Görüş Vakfı Genel Başkanı Oğuzhan Asiltürk 86 yaşında yaşamını yitirdi. ‘Milli Görüş’ün önemli aktörlerinden olan Asiltürk, 1970’te siyasete başladı... Erbakan’la üniversitede başlayan arkadaşlığını Milli Görüş hareketine katılarak siyasette de sürdüren Asiltürk’ün ölümü siyaset camiasını derinden etkiledi. Siyasiler taziye mesajlarında üzüntülerini ifade etti...
2.10.2021Siyaset
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan TBMM açılışında 'Kürt sorunu' açıklaması
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan TBMM açılışında 'Kürt sorunu' açıklamasıCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Türkiye Büyük Millet Meclisi'ndeki özel oturumunda konuşma yaptı. Erdoğan, 'Terör örgütleri dahil her kesim tarafından istismar edilen, 'Kürt sorunu' denilen meseleyi, hak ve özgürlüklerden kalkınmaya kadar tüm boyutlarıyla çözdük' dedi.
1.10.2021Haberler
Oğuzhan Asiltürk kimdir, ölüm nedeni nedir? Oğuzhan Asiltürk kaç yaşındaydı, nereliydi?
Oğuzhan Asiltürk kimdir, ölüm nedeni nedir? Oğuzhan Asiltürk kaç yaşındaydı, nereliydi?Son dakika haberleri arasına giren ölüm haberi vatandaşları arayışa geçirdi. Oğuzhan Asiltürk hayatını kaybetti. Saadet Partisi Yüksek İstişare Kurulu (YİK) Başkanı olan Oğuzhan Asiltürk'ün hayatına dair merak edilenler araştırılmaya başladı. Peki Oğuzhan Asiltürk kimdir, kaç yaşındaydı? Oğuzhan Asiltürk'ün ailesi ve babası kimdir? Rahmetli Oğuzhan Asiltürk'ün hayatı...
1.10.2021Gündem
AK Parti'li Yıldırım: Yeni sistem arayışı zaman israfıdır
AK Parti'li Yıldırım: Yeni sistem arayışı zaman israfıdır AK Parti Genel Başkanvekili Binali Yıldırım, başkanlık sisteminin uygulaması görüldükçe kendisini geliştireceğini belirterek, "Türkiye bununla yoluna devam edecek. İyinin daha iyisi vardır. Mükemmel, iyinin düşmanıdır. Dolayısıyla yeni sistem arayışına gitmek zaman israfıdır" dedi.
1.10.2021Siyaset
Son dakika... Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan TBMM açılışında 'Kürt sorunu' açıklaması
Son dakika... Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan TBMM açılışında 'Kürt sorunu' açıklamasıGelen son dakika haberine göre; Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Türkiye Büyük Millet Meclisi'ndeki özel oturumunda konuşma yaptı. Erdoğan, 'Terör örgütleri dahil her kesim tarafından istismar edilen, 'Kürt sorunu' denilen meseleyi, hak ve özgürlüklerden kalkınmaya kadar tüm boyutlarıyla çözdük' dedi.
1.10.2021Siyaset
Son dakika haberi: Oğuzhan Asiltürk hayatını kaybetti
Son dakika haberi: Oğuzhan Asiltürk hayatını kaybettiGelen son dakika haberine göre; Saadet Partisi Yüksek İstişare Kurulu (YİK) Başkanı Oğuzhan Asiltürk, tedavi gördüğü hastanede 86 yaşında hayatını kaybetti. Cumhurbaşkanı Erdoğan da, Asiltürk için taziye mesajı yayımladı.
1.10.2021Gündem
Sağlık Bakanı Koca'dan Asiltürk'ün vefatına ilişkin açıklama
Sağlık Bakanı Koca'dan Asiltürk'ün vefatına ilişkin açıklamaSağlık Bakanı Fahrettin Koca, Saadet Partisi Yüksek İstişare Kurulu (YİK) Başkanı Oğuzhan Asiltürk'ün bugün sabah 09.00'da kalp durması sebebiyle vefat ettiğini bildirdi.
1.10.2021Gündem
Devlet Bahçeli'den 'Oğuzhan Asiltürk' mesajı
Devlet Bahçeli'den 'Oğuzhan Asiltürk' mesajıSaadet Partisi Yüksek İstişare Kurulu Başkanı Oğuzhan Asiltürk vefat etti. Asiltürk'ün hayatını kaybetmesine ilişkin Bakan ve siyasetçilerden başsağlığı mesajları geldi. Ölümüne ilişkin Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Bahçeli, "Sayın Oğuzhan Asiltürk’ün vefatından büyük bir üzüntü duyduğumu bilhassa ifade etmek isterim" dedi.
1.10.2021Siyaset
Son dakika... Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Oğuzhan Asiltürk için taziye
Son dakika... Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Oğuzhan Asiltürk için taziyeCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, hayatını kaybeden Saadet Partisi Yüksek İstişare Kurulu (YİK) Başkanı Oğuzhan Asiltürk için taziye mesajı yayımladı.
1.10.2021Siyaset
Oğuzhan Asiltürk hayatını kaybetti
Oğuzhan Asiltürk hayatını kaybettiGelen son dakika haberine göre; Saadet Partisi Yüksek İstişare Kurulu (YİK) Başkanı Oğuzhan Asiltürk, tedavi gördüğü hastanede 86 yaşında hayatını kaybetti.
1.10.2021Haberler
Son dakika... Oğuzhan Asiltürk kimdir?
Son dakika... Oğuzhan Asiltürk kimdir?Gelen son dakika haberine göre; Saadet Partisi Yüksek İstişare Kurulu (YİK) Başkanı Oğuzhan Asiltürk, tedavi gördüğü hastanede 86 yaşında hayatını kaybetti. Asiltürk'e zatürreye bağlı gelişen nefes darlığı tanısı konulmuştu. Asiltürk'ün cenaze programı henüz netleşmedi.
1.10.2021Gündem
Karamollaoğlu’ndan Asiltürk’e ziyaret
Karamollaoğlu’ndan Asiltürk’e ziyaretSaadet Partisi (SP) Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, SP Yüksek İstişare Kurulu (YİK) Başkanı ve Milli Görüş Vakfı Genel Başkanı Oğuzhan Asiltürk’ü tedavi gördüğü Ankara Şehir Hastanesi’nde ziyaret etti.
15.09.2021Siyaset
Kılıçdaroğlu'ndan Asıltürk'e 'geçmiş olsun' telefonu
Kılıçdaroğlu'ndan Asıltürk'e 'geçmiş olsun' telefonuCHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Saadet Partisi YİK Başkanı Oğuzhan Asiltürk'e "geçmiş olsun" diledi.
14.09.2021Siyaset
Oğuzhan Asiltürk'ün sağlık durumu ile ilgili Karamollaoğlu'ndan açıklama
Oğuzhan Asiltürk'ün sağlık durumu ile ilgili Karamollaoğlu'ndan açıklamaSaadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, nefes darlığı şikayetiyle Ankara Şehir Hastanesi'nde tedaviye alınan partisinin Yüksek İstişare Kurulu ve Milli Görüş Vakfı Başkanı Oğuzhan Asiltürk'ü ziyaret etti.
14.09.2021Siyaset
Saadet Partisi YİK Başkanı Oğuzhan Asiltürk hastaneye kaldırıldı
Saadet Partisi YİK Başkanı Oğuzhan Asiltürk hastaneye kaldırıldıGelen son dakika haberine göre; Saadet Partisi Yüksek İstişare Kurulu (YİK) Başkanı Oğuzhan Asiltürk hastaneye kaldırıldı. Saadet Partisi'nden yapılan açıklamada, 'Doktorlarımız tarafından gerekli tüm müdahaleler yapılmaktadır. Camiamız müsterih olsun, hamdolsun sağlık durumu şu an iyi durumdadır' ifadelerine yer verildi.
13.09.2021Siyaset
'Bana itaat etme sözü vermiştiniz'
'Bana itaat etme sözü vermiştiniz'Saadet Partisi Yüksek İstişare Kurulu (YİK) Başkanı ve Millî Görüş Vakfı Başkanı Oğuzhan Asiltürk, Milli Gazete’de yer alan yazısında Milli Görüş çizgisinde siyaset yapanlara uyarıda bulundu.
29.07.2021Siyaset
Son dakika... Erdoğan, 'Bu kadar açık söylüyorum' deyip ilan etti: Katillerin kucağına atmayız
Son dakika... Erdoğan, 'Bu kadar açık söylüyorum' deyip ilan etti: Katillerin kucağına atmayızGelen son dakika haberine göre; Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, KKTC’de 20 Temmuz Barış ve Özgürlük Bayramı kutlamaları sonrası gazetecilerin sorularını cevaplandırdı. Birleşmiş Milletler kurallarına göre, mültecilerin ancak gönüllü ve güvenli bir şekilde evlerine dönebileceğini hatırlatan Erdoğan "Bize sığınan Allah’ın kullarını katillerin kucağına atmayız" diye konuştu.
21.07.2021Siyaset
‘Artık kuzey-güney değil Kıbrıs Türkü diyoruz’
‘Artık kuzey-güney değil Kıbrıs Türkü diyoruz’Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kıbrıs konusunda, “Bundan sonraki süreçte artık biz kuzey - güney demek istemiyoruz. Artık Kıbrıs Türkü diyoruz, olaya böyle bakıyoruz, bundan sonra da böyle devam ettireceğiz” dedi.
21.07.2021Siyaset
Son dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan yurda döndü
Son dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan yurda döndüCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kıbrıs Barış Harekatı'nın 47'nci yıl dönümü dolayısıyla Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC) Cumhurbaşkanı Ersin Tatar'ın davetine icabetle gittiği KKTC'deki temaslarını tamamlayarak yurda döndü.
20.07.2021Siyaset

Benzer Haber Etiketleri

Oğuzhan Asiltürkerdoğansaadet partisirecep tayyip erdoğancumhurbaşkanı

Oğuzhan Asiltürk ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.