Öykü

Öykü

Son dakika Öykü haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Öykü gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Öykü haber sayfamızda...

Öykü

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 6.674 oyku haberi bulunmuştur.
Muhteviyat Ne Demek? Muhteviyat Tdk Sözlük Anlamı Nedir?
Muhteviyat Ne Demek? Muhteviyat Tdk Sözlük Anlamı Nedir? Dilimize Arapçadan geçmiş olan muhteviyat kelimesi, ihtiva fiilinden türetilmiştir. İhtiva içermek, kapsamak, içinde bulundurmak manasına gelirken, muhteviyat da içindekiler demektir. Bir şeyin içerdiği unsurların tamamına muhteviyat denir. Ek olarak bir kitabın konusu için de aynı kelime kullanılır. Muhteviyat ne demek, TDK sözlük anlamı nedir tüm detayları ile sizler için derledik.
3.08.2021Sözlük
Sürpriz kutlama
Sürpriz kutlamaÖykü Gürman, yüzü olduğu JUSS Meyve Suları’nın reklam filminin Sapanca NG ENJOY otelde düzenlenen lansmanına katıldı.
3.08.2021Cadde
GalataPerfom, Edinburgh yolcusu
GalataPerfom, Edinburgh yolcusuGalataPerform “Terk Edilmiş Kıyılar // Negatif Fotoğraflar” ve ‘‘Yüz Yılın Evi’’ oyunlarıyla Edinburgh Festival Fringe’de çevrimiçi olarak seyirciyle buluşacak!
Holokost albümü
Holokost albümüRenan Koen’in yeni projesi “March of the Music” yayınlandı.
Öykü Çelik: Şu anda görüştüğüm iki proje var
Öykü Çelik: Şu anda görüştüğüm iki proje var'Survivor 2021' yarışmacılarından Öykü Çelik, önceki gün Zorlu AVM'de görüntülendi. Güzel oyuncu, bir süre mağazaları dolaşıp alışveriş yaptı.
30.07.2021Cadde
Kazara Aşk oyuncuları! Kazara Aşk dizisi hangi gün, nerede çekildi, konusu nedir? İşte, oyuncu kadrosu...
Kazara Aşk oyuncuları! Kazara Aşk dizisi hangi gün, nerede çekildi, konusu nedir? İşte, oyuncu kadrosu...Kazara Aşk dizisi ekran macerasına başlıyor. Oyuncu kadrosuyla ve konusuyla yaz aylarına damga vurmaya hazırlanan Kazara Aşk dizisinin başrollerinde Ümit Kantarcılar ve Sude Zülal Güler yer alıyor. İşte, Kazara Aşk dizisi oyuncu kadrosu...
29.07.2021Cadde
Son dakika... Koruma talebi kabul edildi! Çağatay Akman eski sevgilisi Öykü Uslu'ya yaklaşamayacak
Son dakika... Koruma talebi kabul edildi! Çağatay Akman eski sevgilisi Öykü Uslu'ya yaklaşamayacakİstanbul Cihangir’deki evinin önünde tartışma yaşadığı şarkıcı Çağatay Akman tarafından darbedildiği iddia edilen eski sevgilisi Öykü Uslu'nun koruma talebi kabul edildi. Mahkeme, Çağatay Akman'ın Uslu'ya, bulunduğu eve ve iş yerine 2 ay süreyle yaklaşmamasına karar verdi. Akman'ın bu tedbir kararlarına uymaması halinde birinci ihlalde 3 günden 10 güne kadar, takip eden her ihlalde 15 günden az olmamak üzere 30 güne kadar zorlama hapsinin de uygulanacağı ihtar edildi.
29.07.2021Gündem
Son dakika... Çağatay Akman hakkında uzaklaştırma talebi!
Son dakika... Çağatay Akman hakkında uzaklaştırma talebi!Eski sevgilisi şarkıcı Çağatay Akman tarafından darp edilen Öykü Uslu Aile Mahkemesi’ne başvurarak Akman hakkında uzaklaştırma kararı çıkarılmasını talep etti. Adliye çıkışında avukatı ile birlikte açıklama yapan Öykü Uslu konuşmakta güçlük çekti. Uslu’nun avukatı ise, “Uzun zamandır görüşmüyorlardı. Çağatay beyin ifadesine göre oradan geçerken evi hatırlıyor. Müvekkilimin numarası da kendisinde olmadığı için zile basıyor. Kendi ifadesine göre görüşmek istiyor galiba. Çağatay beyin niyetini bilemiyoruz” dedi.
28.07.2021Gündem
Tepegöz Nedir, Tdk Sözlük Anlamı Ne Demek? Tepegöz Ne İçin Kullanılır?
Tepegöz Nedir, Tdk Sözlük Anlamı Ne Demek? Tepegöz Ne İçin Kullanılır?Tepe ve göz kelimelerinin birleşmesiyle oluşturulan Tepegöz kelimesi kullanıldığı yere göre birçok anlama gelir. Türk - İslam mitolojisinde Tepegöz, insanları yiyen bir devin adıdır. Dede Korkut Hikayelerinde de bu devin yer aldığı birçok öykü yer alır. Tepegöz nedir, TDK sözlük anlamı ne demek? Tepegöz ne için kullanılır tüm detayları ile derledik.
26.07.2021Sözlük
Son dakika... Çağatay Akman'dan eski sevgilisine saldırı! Yaşananlar kamerada
Son dakika... Çağatay Akman'dan eski sevgilisine saldırı! Yaşananlar kameradaSon dakika gelen habere göre; şarkıcı Çağatay Akman, eski sevgilisi Öykü Uslu'nun kapısına dayandı. İkili arasındaki tartışma kavgaya dönüştü. Darp anları güvenlik kameralarıyla kaydedildi.
26.07.2021Gündem
Çağatay Akman'dan eski sevgilisine saldırı!
Çağatay Akman'dan eski sevgilisine saldırı!Şarkıcı Çağatay Akman, eski sevgilisi Öykü Uslu'nun kapısına dayandı. İkili arasındaki tartışma kavgaya dönüştü. Darp anları güvenlik kameralarıyla kaydedildi.
26.07.2021Haberler
Barış Akarsu neden öldü, kaç yaşındaydı? Barış Akarsu albümleri ve şarkıları...
Barış Akarsu neden öldü, kaç yaşındaydı? Barış Akarsu albümleri ve şarkıları...Barış Akarsu 42'inci doğum gününde mezarı başında anıldı. Bartın Amasra'da dünyaya gelen Barış Akarsu 2004 yılında başlayan ATV'de yayınlanan Akademi Türkiye yarışmasına katıldı. Burada söylediği şarkılar ile büyük beğeni toplayan Akarsu yarışmada birinci oldu ve albüm çıkardı. Her şey yolunda giderken 28. yaş günü olan 27 Haziran 2007 yılında geçirdiği trafik kazası sonucunda durumu ağır olarak hastaneye kaldırıldı. 4 gün sonra şarkıcı genç yaşında hayata gözlerini yumdu.
25.07.2021Cadde
Magazin Haberleri Bülteni (25 Temmuz 2021)
Magazin Haberleri Bülteni (25 Temmuz 2021)İşte magazin gündeminin öne çıkan başlıkları;
25.07.2021Magazin
Gotik  bir aşk
Gotik bir aşk“Fran...
25.07.2021Kültür Sanat
Şimdi sahne ustaların
Şimdi sahne ustalarınEdebiyatımızın iki usta kalemi Ayşe Kulin ve Canan Tan yeni kitaplarıyla okurla buluştu. Kulin, anı serisine “Hazan” ile son verirken Tan, “Önce Sen Vardın”la sanki yazın hayatına atıfta bulunur gibi. Çünkü yazar edebiyatta 25’inci yılını kutluyor
25.07.2021Kültür Sanat
Eski sevgilisini darp etti
Eski sevgilisini darp etti‘Gece Gölgenin Rahatına Bak’ şarkısıyla tanınan Çağatay Akman, iddiaya göre eski sevgilisi Öykü Uslu’yu darp etti.
25.07.2021Cadde
Çağatay Akman karakolluk oldu!
Çağatay Akman karakolluk oldu!'Gece Gölgenin Rahatına Bak' şarkısı ile tanınan Çağatay Akman'a şöhret ağır geldi. Akman, Cihangir'de eski sevgilisi Öykü Uslu'yu kapısına dayanarak taciz etti. Eski kız arkadaşının şikayeti üzerine karakola ifade vermeye giden Akman'ın arkadaşları, gazetecilere saldırdı.
24.07.2021Cadde
Magazin Haberleri Bülteni (22 Temmuz 2021)
Magazin Haberleri Bülteni (22 Temmuz 2021)İşte magazin gündeminin öne çıkan başlıkları;
22.07.2021Magazin
Can Bonomo ile Öykü Karayel denizde aşka geldi
Can Bonomo ile Öykü Karayel denizde aşka geldi2018 yılında nikah masasına oturan Can Bonomo ile Öykü Karayel, iki ay önce bebekleri Roman’ı kucaklarına almıştı. Çeşme tatiline devam eden ünlü çiftin denizdeki romantizmi objektiflere yansıdı.
22.07.2021Cadde
Romantik anlar
Romantik anlarÖykü Karayel ve Can Bonomo, Çeşme tatiline devam ediyor...
22.07.2021Cadde
Edebiyatımızın güçlü sesi: Kadınlar
Edebiyatımızın güçlü sesi: KadınlarOlay, düşünce, duygu ve hayallerin dil aracılığıyla sözlü veya yazılı olarak aktarılmasıysa edebiyat, pek çok çığlık duyarız dökülen satırlarda. Kimisi öykülerinde, kimisi romanlarında atar bu çığlığı. Kadın yazarlarımızın güçlü sesini duyarak onların düşünce ve hayallerine ortak olmak, biz okurların en büyük şansı
18.07.2021Kültür Sanat
Bavulunuzda kitaba yer açın
Bavulunuzda kitaba yer açınTatilde de yanından kitapları eksik etmeyecek okurlar için yeni çıkan dört kitabı yazarlarından dinledik!
18.07.2021Kültür Sanat
Sahnede dayanışma zamanı!
Sahnede dayanışma zamanı! Tiyatro Kooperatifi Yaz Buluşmaları’yla özel tiyatrolar uzun bir aradan sonra sahnelere dönüyor, seyircileriyle parklarda buluşuyor!
18.07.2021Kültür Sanat
Türk edebiyatının ‘farklı’ kalemleri
Türk edebiyatının ‘farklı’ kalemleriNahid Sırrı Örik tarafından 1927’de Fransızca kaleme alınan ve 94 yıl sonra Türkçede yayımlanan “Kibar Fahişe Zeynep”ten yola çıkarak Türk edebiyat tarihinde yabancı dillerde yazan yazarlara bir yolculuk yaptık.
15.07.2021Kültür Sanat
Haldun Taner Ödülü sahibini arıyor
Haldun Taner Ödülü sahibini arıyorMilliyet’in düzenlediği Haldun Taner Öykü Ödülü Yarışması 32. yılında yeni yazarlara kapı açmaya devam ediyor.
15.07.2021Kültür Sanat

Benzer Haber Etiketleri

caddeÇağatay AkmanÖykü Usludarpgece gölgenin rahatına bak

Öykü ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.