Pepee

Pepee

Son dakika Pepee haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Pepee gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Pepee haber sayfamızda...

Pepee

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 79 pepee haberi bulunmuştur.
Sevimli dostumuz Pepee de Milliyet Çocuk dünyasına katıldı
Sevimli dostumuz Pepee de Milliyet Çocuk dünyasına katıldıÇocukların en sevdiği çizgi film kahramanlarından biri olan Pepee de artık Milliyet Çocuk’ta…
Müthiş bir düş gerçek oldu
Müthiş bir düş gerçek olduOkula gidemeyen çocukların eğitimine destek olmak, kişisel gelişimlerine katkı sağlamak için Milliyet ve Düşyeri Platformu iş birliğinde çıkarılan ‘Evde Okul’ eki her hafta sonu gazetemizle birlikte ücretsiz olarak okurlara ulaşıyor... Uzman eğitimcilerin hazırladığı ekin koordinatörü Ayşe Şule Bilgiç, “Evlere tek tek girmek uzmanlık istiyordu. Milliyet’in o gücüyle Düşyeri’nin gücü birleştiğinde her hafta sonu evlere girer olduk. Müthiş güzel bir düş gerçek oldu” dedi...
23.10.2020Eğitim
Çizgi Filmler: Çocuklar için en güzel eğitici çizgi film önerileri
Çizgi Filmler: Çocuklar için en güzel eğitici çizgi film önerileriÇocukların en sevdiği etkinliklerden biri de çizgi film seyretmek. Belirli bir yaştan itibaren kontrollü bir şekilde izlettirilen eğitici çizgi filmlerin çocuk gelişimi üzerinden oldukça olumlu etkileri var. Dil becerilerinin gelişmesi, yabancı dil öğrenme, günlük aktivitelerinin gelişmesi, arkadaşlık ve paylaşmayı öğrenmek gibi konularda dersler veren çizgi filmler arasından sizler için 30 tanesini derledik.
Korona günlerinde TV satışları patladı
Korona günlerinde TV satışları patladıEvde haber alma ve eğlence ihtiyacının artması ile EBA TV eğitimleri, televizyonlara ilgiyi artırdı. İzleme oranları zirvede. Büyük ekranlı, akıllı ve yüksek çözünürlüklü TV’lere talep var
22.04.2020Ekonomi
Geleceğimiz çocuk ile kaygı, korku ve sınırlar konuşulacak
Geleceğimiz çocuk ile kaygı, korku ve sınırlar konuşulacakGeleceğimiz Çocuk Atölyeleri’nde çocuklar yarıyıl tatilinde 3 gün boyunca eğleniyor, ebeveynler de kaygı, korku ve sınırlar hakkında çözümleri konuşmak üzere uzmanlarla buluşuyor.
Pepee’nin yaratıcısı ebeveyn kanalı kurdu
Pepee’nin yaratıcısı ebeveyn kanalı kurduTürkiye’den doğan ve dünya çocuklarına ulaşan çizgi film karakteri Pepee’nin yaratıcısı Ayşe Şule Bilgiç ve ekibi, bu kez  ebeveynler için bir projeye imza attı.
11.01.2020Ekonomi
Pepee’nin mucitlerinden yeni karakter ‘Pakiki’
Pepee’nin mucitlerinden yeni karakter ‘Pakiki’Türkiye’de doğan ve ’Türkiye’nin ilk çizgi film kahramanı’’ unvanını alan Pepee’yi geliştiren Düşyeri, şimdi de kukla karakteri Pakiki ile çocukların kişisel gelişimine ve öğrenimine katkı sağlamaya devam edecek.
13.12.2019Ekonomi
İBS Anne, Bebek, Çocuk Fuarı 2019 kapılarını açıyor
İBS Anne, Bebek, Çocuk Fuarı 2019 kapılarını açıyorTürkiye’nin en trend aile etkinliği ‘’ İBS Anne, Bebek, Çocuk Fuarı’’, 13 - 15 Aralık tarihleri arasında Harbiye, İstanbul Kongre Merkezi’nde kapılarını açıyor.
11.12.2019Kültür Sanat
Çocuklara çevre bilinci aşılayacak
Çocuklara çevre bilinci aşılayacakTürkiye’de bir ilke imza atarak sadece Pepee TV içeriklerine erişim için özel bir TV kumandası tasarlayan Arçelik, Pepee karakterinin yaratıcısı Düşyeri ile iş birliğini sürdürülebilirlik alanına taşıyor.
12.06.2019Ekonomi
Pepee’nin artık kendi TV’si var
Pepee’nin artık kendi TV’si varDüşyeri, Arçelik ve Beko ile çocukların akıllı televizyon üzerinden de Pepee TV’yi izleyebilmeleri için stratejik bir işbirliğine gitti. Türkiye’de bir ilki gerçekleştirerek tasarlanan Pepee TV kumandası ile çocuklar sadece dijital dünyada değil evlerinde de güvenle çizgi filim izleyebilecek.
25.04.2019Ekonomi
Pepee’nin arkadaşı Şila’yı tanıyor musun? Hadi 9 Şubat ipucu sorusu
Pepee’nin arkadaşı Şila’yı tanıyor musun? Hadi 9 Şubat ipucu sorusuPepee’nin arkadaşı Şila’yı tanıyor musun sorusu bu akşam gerçekleştirilecek olan Hadi canlı bilgi yarışmasında ipucu sorusu olarak verildi. Pepee ve arkadaşı Şila hakkında araştırma yapan yarışmacılar dağıtılacak 20 bin TL ödül için heyecanlı bir bekleyişe geçti.
9.02.2019Gündem
Pepee, Ege sahnesinde
Pepee, Ege sahnesindeEge Üniversitesi Atatürk Kültür Merkezi’nde 20 Ocak’ saat 12...
18.01.2019Ege
Düşyeri Deneyim Kulübü’nde tiyatro keyfi sürüyor
Düşyeri Deneyim Kulübü’nde tiyatro keyfi sürüyorEğlenceli ve öğretici oyunlarıyla çocukları tiyatro ile buluşturan Düşyeri Deneyim Kulübü, hafta sonlarını renklendiriyor.
23.11.2018Kültür Sanat
‘Çocuklar bizim hazinemiz’
‘Çocuklar bizim hazinemiz’Düşyeri, çocukların sevdiği Pepee karakterinin yer aldığı, Kıraç’ın bestelediği ‘Bedenim bana aittir’ klibi ile çocukların karşılaşabileceği olasılıklara dikkat çekti.
10.07.2018Cadde
Çocukların en sevdiği çizgi film karakteri Pepee’den mesaj var
Çocukların en sevdiği çizgi film karakteri Pepee’den mesaj varTürkiye’de ve dünyada meydana gelen çocuklara yönelik olumsuz vakalar herkesi, özellikle çocukları ve ebeveynlerini büyük ölçüde etkiliyor. Son yıllarda artan ve toplumların kanayan yarası haline gelen çocuk vakalarına farkındalık yaratmak için çeşitli projeler hazırlanıyor. Düşyeri, çocukların sevdiği Pepee’nin yer aldığı, ünlü sanatçı Kıraç’ın bestelediği, “Bedenim bana aittir” şarkısı/videosu ile çocukların karşılaşabileceği olasılıklara dikkat çekiyor.
10.07.2018Cadde
Pepee'ye kötü haber!
Pepee'ye kötü haber!Çizgi film karakteri Pocoyo’nun İspanyol yapımcısı Zinkia, Türkiye’nin ilk çizgi film karakteri Pepee’nin yapımcısına, senaristine ve yayıncı kanalına 2’nci kez dava açtı
5.05.2018Gündem
Karesi’de tiyatrolu günler
Karesi’de tiyatrolu günler4. Karesi Çocuk Tiyatro Oyunları Festivali, bu yıl da minik seyircilerin akınına uğruyor.
26.01.2018Ege
Evinde örüyor yurt dışına da satıyor
Evinde örüyor yurt dışına da satıyorBalıkesir'in Gönen ilçesinde oturan ev hanımı Derya Şallı, sosyal paylaşım sitelerinde videolarını izleyerek öğrendiği "amigurumi" tekniğiyle yurt dışından getirttiği antibakteriyel organik iplerden ördüğü ördek, kelebek, ayı, kurbağa, maymun, cindy bebek, tavşan ve kuzu oyuncaklarını Almanya, İngiltere, Bulgaristan ve Türkmenistan'a da satıyor.
27.11.2017Ekonomi
Evinde örüyor yurt dışına da satıyor
Evinde örüyor yurt dışına da satıyorBalıkesir'in Gönen ilçesinde oturan ev hanımı Derya Şallı, sosyal paylaşım sitelerinde videolarını izleyerek öğrendiği "amigurumi" tekniğiyle yurt dışından getirttiği antibakteriyel organik iplerden ördüğü ördek, kelebek, ayı, kurbağa, maymun, cindy bebek, tavşan ve kuzu oyuncaklarını Almanya, İngiltere, Bulgaristan ve Türkmenistan'a da satıyor.
27.11.2017Ekonomi
Pepee, Moana'ya yenildi!
Pepee, Moana'ya yenildi!Televizyon dünyasının fenomen çizgi film karakteri Pepee, vizyon macerasında Moana'ya yenildi! Pepee: Birlik Zamanı ilk üç günde 40 bin izleyicide kaldı.
24.01.2017Cadde
Güzel kız bu çocuğun kurbanı oldu
Güzel kız bu çocuğun kurbanı olduBu hafta 7 film sinema salonlarındaki yerini aldı. Birbirinden muhteşem 7 film sinemaseverlerle buluştu. İşte haftanın filmleri: Jackie, Olanlar Oldu, Bu Da Nereden Çıktı?, Kötü Çocuk, Pepee, Moana ve Minik Kahramanlar Macera Peşinde…
23.01.2017Kültür Sanat
Pepee: Birlik Zamanı fragmanı izle
Pepee: Birlik Zamanı fragmanı izlePepee: Birlik Zamanı fragmanı izle
11.09.2019Televizyon
Milliyet Tv Sinematik 20.01.2017
Milliyet Tv Sinematik 20.01.2017Bu hafta vizyona giren filmler, ülkemizde gösterilen filmlerin gişe hasılatları... Hepsi Milliyet Tv Sinematik'te Hazırlayan / Sunan: Gül GençerKamera: Sertan KeserKurgu: Abdullah ErcanYönetmen: Tuncay Özata Haftanın Filmleri:JackieOlanlar OlduKötü ÇocukBu da Nereden Çıktı?MoanaMinik Kahramanlar Macera PeşindePepee Birlik Zamanı
11.09.2019Nevidyo
Dolu dolu bir sömestr tatili...
Dolu dolu bir sömestr tatili...Sömestr tatiline sayılı günler kala anne babalar dolu dolu bir sömestr için çocuklarına doğru aktiviteleri arıyor. O aktivitelerden bir kaçı da Mall of İstanbul’da yer alıyor. İşte çocuklarınızın da bayılacağı etkinlikler...
16.01.2017Kültür Sanat

Benzer Haber Etiketleri

PepeeHaftanın FilmleriSinemamilliyet çocuktelevizyon

Pepee ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.