Printer

Printer

Son dakika printer haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan printer gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan printer haber sayfamızda...

Printer

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 158 printer haberi bulunmuştur.
‘Şefkat yuvası’ bayramda uzanacak şefkat eli bekliyor
‘Şefkat yuvası’ bayramda uzanacak şefkat eli bekliyorDarüşşafaka Cemiyeti, 159 yıldır “eğitimde fırsat eşitliği” yaratmak için durmaksızın faaliyetlerine devam ederken, nitelikli bireylerin yetişmesine öncülük ediyor.
7.07.2022Gündem
Girişimcilere destek
Girişimcilere destekİzmir iş dünyasının, kenti teknoloji üssü haline getirmek amacıyla yaşama geçirdiği İzQ Girişimcilik ve İnovasyon Merkezi’nde 2 hizmet için düğmeye basıldı.
7.07.2022Ege
7. Sınıf Türkçe Ders Kitabı Cevapları: 7. Sınıf Türkçe Ders Kitabı Özgün Yayınları Cevapları 2021-2022
7. Sınıf Türkçe Ders Kitabı Cevapları: 7. Sınıf Türkçe Ders Kitabı Özgün Yayınları Cevapları 2021-2022Yeni eğitim öğretim yılının başlaması ile öğrenciler yoğun bir ders dönemine girdi. Eğitim öğretim hayatının önemli derslerinden birisi de Türkçe’dir. Türkçe kitaplarında birbirinden farklı konular ve etkinlikler yer almaktadır. 7. sınıf öğrencilerinin kendilerini geliştirmesi için bu etkinlikler genellikle ev ödevi olarak verilir. Kitaplardaki etkinlikler ve örnekler MEB kararı ile yıldan yıla farklılık göstermektedir. Öğrencinin dilsel becerilerini geliştirmeyi amaçlayan 7. sınıf Türkçe ders kitabı MEB ve Özgün Yayınları olarak ikiye ayrılıyor. 7. sınıf Türkçe ders kitabı Özgün Yayınları cevapları için “7. Sınıf Türkçe Ders Kitabı Cevapları 2021-2022” içeriğimize göz atabilirsiniz.
31.05.2022Eğitim
Tinkercad Nedir, Ne İşe Yarar? Tinkercard Nasıl Kullanılır?
Tinkercad Nedir, Ne İşe Yarar? Tinkercard Nasıl Kullanılır?Bilgisayar alanında çalışma gösteren ya da bu tarz konulara meraklı olan kişiler için geliştirilen pek çok farklı program bulunmaktadır. Özellikle günümüz teknoloji ürünlerinden biri olan tinkercad sayesinde farklı 3D tasarımları oluşturulmaktadır. Programın içerisinde yer alan geniş çaplı kullanım özellikleri beraberinde farklı avantajlar da sunmaktadır. Günden güne artan tinkercad kullanıcıları ile program daha da yaygınlaşmaktadır. Tinkercad hakkında merak edilen tüm detayları derledik.
16.03.2022Teknoloji
TEKNOFEST’e ziyaretçi yağmuru
TEKNOFEST’e ziyaretçi yağmuruTEKNOFEST yoğun yağmura rağmen, ziyaretçi akınına uğradı. Yağmur nedeniyle hava gösterisi iptal edildi ancak katılımcılar, alanda sergilenen uçaklar ile etkinlik standlarına büyük ilgi gösterdi.
24.09.2021Ekonomi
Metro Türkiye’de güvenli alışveriş ile okula dönüş heyecanı başladı!
Metro Türkiye’de güvenli alışveriş ile okula dönüş heyecanı başladı!2021-2022 eğitim öğretim dönemi yaklaşırken, okula başlayacak milyonlarca öğrenci ve aileleri için okul alışverişi dönemi başlıyor. Metro Türkiye her yıl olduğu gibi bu yıl da öğrencilerin tüm eğitim ihtiyaçlarını karşılayacak hem kaliteli hem de uygun fiyatlı ürünleri aileler ve öğrenciler ile buluşturuyor.
27.08.2021Advertorial
KTÜ yerli ilaç üretimi hedeflerinin hacmini genişletiyor
KTÜ yerli ilaç üretimi hedeflerinin hacmini genişletiyorTürkiye'de kurulan ikinci teknik üniversite olan Karadeniz Teknik Üniversitesinde (KTÜ) milli ve yerli üretime destek amacıyla Ar-Ge yapacak uygulama ve araştırma merkezlerinin sayısını artırmak için çalışmalara devam ediliyor.
4.04.2021Teknoloji
3D Yazıcı Nedir, Ne İşe Yarar? 3D Printer Nasıl Çalışır, Neler Yapılabilir?
3D Yazıcı Nedir, Ne İşe Yarar? 3D Printer Nasıl Çalışır, Neler Yapılabilir?Teknoloji ilerledikçe yeni yeni cihazlar ve makinalar hayatımızda yerini bulmaktadır. Kullanımlarına giderek alıştığımız ve onlarsız yapamadığımız teknolojiler gittikçe artmaktadır. Bunlardan bir tanesi de 3D yazıcılardır. 3D printer olarak da anılan bu yazıcılar, bir çok kolaylığı da beraberinde getirmiştir. Peki nedir bu kolaylıklar? 3D yazıcılar hangi alanlarda kullanılmaktadır? Bir nevi protitipleme mi yapmaktadır? İşte 3D printer hakkında bilgiler.
15.03.2021Eğitim
Zeka Gücü’nün parlak çocukları TEKNOFEST finallerinde
Zeka Gücü’nün parlak çocukları TEKNOFEST finallerindeTurkcell’in özel yetenekli çocukları geleceğin dünyasına hazırlamak amacıyla hayata geçirdiği Zeka Gücü Sınıfları, yüzlerce proje ile Havacılık, Uzay ve Teknoloji Festivali TEKNOFEST’te finale kaldı. Türkiye’nin 30’dan fazla ilinde bulunan Zeka Gücü Sınıfları ile geleceğin teknoloji üreten nesilleri yetişiyor.
18.09.2020Teknoloji
Epson SureColor T2100 tanıtıldı!
Epson SureColor T2100 tanıtıldı!Epson’un T serisi geniş format yazıcılar yelpazesinin en yeni üyesi SureColor T2100 tanıtıldı. Sınıfının en uygun fiyatlı ve en küçük yazıcısı olan SureColor T2100, 43 saniye gibi kısa bir sürede A1 boyutunda baskı yapabiliyor. Mimarlar, mühendisler ve tasarımcılar bilgisayar, tablet veya akıllı telefonları üzerinden kablosuz bağlantıyla çıktı alabiliyor.
13.05.2020Teknoloji
Koronavirüse karşı 3D yazıcılarla siperlik üretimi başladı
Koronavirüse karşı 3D yazıcılarla siperlik üretimi başladıŞanlıurfa Teknokentteki bir firma ile Kahramanmaraş'taki Elbistan Bilim ve Sanat Merkezi, sağlık çalışanlarının koronavirüsle mücadelede korunmalarını sağlamak amacıyla yüz siperlikleri üretimine başladı.
26.03.2020Populer Bilim
Minecraft’ta farklı bir okul!
Minecraft’ta farklı bir okul!MediaCat dergisinin geleneksel olarak düzenlediği “The Cat Report 2019” sonuçları açıklandı. Raporda, Tohum Otizm Vakfı, Minecraft evrenine inşa ettiği “Farklı Bir Okul” projesiyle The Cat Report 2019 listesinin “En Yaratıcı Projeleri Gerçekleştiren Kurum” kategorisinde ilk üçe girdi.
12.01.2020Gündem
Okula dönüş festivali
Okula dönüş festivaliOkula Dönüş Festivali 21 – 22 Eylül tarihlerinde Tepe Nautilus’a geliyor. Çocuklar, Türkiye’de ilk kez 2.500 m2’lik dev bir çadırda dev alanlarda eğlenceli ve eğitici etkinlikler ile buluşurken, dünyaca ünlü çizgi film karakterleri ile tanışma fırsatı yakalayacaklar.
7.09.2019Gündem
Güncel Sanat
Güncel SanatBİTMEDEN YETİŞİNSayfiye manzaraları seçkisiAntalya Kültür Sanat, Burcu Pelvanoğlu’nun küratörlüğünde düzenlenen “Bizim Sayfiyelerimiz: Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası Sanat Koleksiyonu’ndan Bir Seçki” başlıklı sergiye ev sahipliği yapıyor...
27.07.2019Cumartesi
Sağlıklı startup’lar!
Sağlıklı startup’lar! Türkiye’de sağlık alanındaki startup’lar da adlarından söz ettiriyor. Sağlık cihazları özellikle dış açık verilen ve ithalatın olduğu bir alan... Bu alandaki yerli startup’lar ülke ekonomisine de önemli katkılarda bulunuyor. Türkiye’de öne çıkan sağlık alanındaki startup’lara göz attık.
13.07.2019Ekonomi
"Avrupa Parlamentosu'na 3 Türk vekil göndereceğiz"
"Avrupa Parlamentosu'na 3 Türk vekil göndereceğiz"Almanya Yenilik ve Adalet Partisi Genel Başkanı Haluk Yıldız, "Yarın yapılacak AP seçimlerinde en az 3 Türk vekili Brüksel'e göndermeyi hedefliyoruz." dedi.
25.05.2019Dünya
Size özel mücevher için tezgah başına....
Size özel mücevher için tezgah başına....Elmasın madenden çıkışı ile başlayan mücevher üretimi, hem zahmetli hem de erbap olmayı gerektiren bir iş. Bu zorlu yolculuğu deneyimledik.
16.03.2019Cumartesi
Milli teknoloji hamlesi için 342 firmalı dev iş birliği
Milli teknoloji hamlesi için 342 firmalı dev iş birliğiSavunma, havacılık ve uzay sanayisinde faaliyet gösteren 27 firmanın katılımıyla Türkiye'nin en büyük kümelenmesi SAHA İstanbul'un üye sayısı 342'ye yükseldi. SAHA İstanbul'un yeni üyeleri arasında Türkiye'nin lider havacılık sanayi şirketi TUSAŞ, ülkedeki test ve değerlendirme altyapısının etkinliğinin artırılması ve güçlendirilmesi amacıyla kurulan TRTest de yer aldı.
22.01.2019Ekonomi
Katil zanlısı yakalandı
Katil zanlısı yakalandıUkrayna’da öldürülen tıp öğrencileri Buket Yıldız ile Zeynep Hüsünbeyi’nin katil zanlısı Hüsnü Can Çökmez Pendik’te babasının mezarı başında yakalandı.
6.01.2019Gündem
Efsane Cuma başladı! %80'e varan indirimlerle bu yıl rekor bekleniyor
Efsane Cuma başladı! %80'e varan indirimlerle bu yıl rekor bekleniyorTürkiye’de dijital dönüşümünün öncüsü ve sürdürülebilir ekonomik kalkınmanın destekçisi Hepsiburada, 'Enflasyonla Topyekün Mücadele Programı' kapsamında sürdürdüğü indirim seferberliğinin ardından, ‘Efsane Cuma’ ile bir günde, 45 günlük satış hacmine ulaşarak rekor kırmaya hazırlanıyor.
22.11.2018Gündem
İşte kavga anı!
İşte kavga anı!Futbolcu Arda Turan’ın şarkıcı Berkay’a kafa atarak burnunu kırdığı kavganın görüntüleri Buket Aydın’la Kanal D Haber’de yayınlandı. Arda’nın elindeki silah defalarca görüntülere yansıyor.
12.10.2018Gündem
Son Dakika: Arda Turan ve Berkay arasındaki kavganın görüntülerine ulaşıldı
Son Dakika: Arda Turan ve Berkay arasındaki kavganın görüntülerine ulaşıldıGündemi sarsan o anların görüntülerine sadece Kanal D Ana Haber ulaştı.
12.10.2018Gündem
Son Dakika: Arda Turan ve Berkay arasındaki kavganın görüntülerine ulaşıldı
Son Dakika: Arda Turan ve Berkay arasındaki kavganın görüntülerine ulaşıldıGündemi sarsan o anların görüntülerine sadece Kanal D Ana Haber ulaştı.
12.10.2018Gündem
Turkcell’in ‘Zeka Küpü’ yenileniyor
Turkcell’in ‘Zeka Küpü’ yenileniyorEğitimde fırsat eşitliği vizyonu doğrultusunda yerli ve milli teknoloji üreten çocuklar, daha fazla başarı hikayesi yazabilsin diye ‘Zeka Gücü’ne dönüşüyor.  27 şehirdeki, 33 laboratuvar ile yola devam eden Zeka Gücü projesi, her geçen gün katlanarak gelişiyor.
5.10.2018Ekonomi
Çocuklar, bilim kurgu teknolojisi ile buluşuyor
Çocuklar, bilim kurgu teknolojisi ile buluşuyorECE Türkiye yönetiminde bulunan, Türkiye’nin ilk uzay temalı alışveriş merkezi Marmara Park, bilim kurgu filmlerinde gördüğümüz teknolojiyi MakerSpot Sergisi ile günümüze taşıyor.

Benzer Haber Etiketleri

Printer ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.