Pwc

Pwc

Son dakika PwC haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan PwC gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan PwC haber sayfamızda...

Pwc

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 286 pwc haberi bulunmuştur.
Gayrimenkule yatırım fonları hızlı büyütüyor
Gayrimenkule yatırım fonları hızlı büyütüyor Gayrimenkule erişimin zorlaştığı bu dönemde yatırım fonlarına olan ilgi büyümeye devam ediyor. Yakın zamanda gayrimenkul yatırım fonlarının proje aşamasında da yatırıma imkan vermesi bekleniyor.
27.01.2024 Ekonomi
İstanbul’a 1.2 milyon konut gerekiyor
İstanbul’a 1.2 milyon konut gerekiyor Konut Geliştiricileri ve Yatırımcıları Derneği (KONUTDER), PwC Türkiye ile birlikte İstanbul için 10 yıllık konut ihtiyacını ortaya koyan “İstanbul’un 10 Yıllık Konut Stratejisi” raporunu hazırladı. Rapora göre, İstanbul’un 2032’ye kadar 1 milyon 230 bin yeni konuta ihtiyacı var. Bu da yıllık ortalama 123 bin konuta denk geliyor.
18.01.2024 Ekonomi
ABD kalbinde terör lobisi!
ABD kalbinde terör lobisi! Terör örgütü PKK/YPG’nin siyasi kolu Demokratik Suriye Meclisi, Washington ve uluslararası kurumlarla ilişkilerini geliştirmek için ABD merkezli halkla ilişkiler firmasıyla 6 aylık lobi sözleşmesi imzaladı.
30.12.2023 Dünya
Çalışanlar becerilerini geliştirmeye odaklanıyor
Çalışanlar becerilerini geliştirmeye odaklanıyor PwC Türkiye,her yıl tekrarladığı “Geleceğin Çalışma Hayatına Dair Umutlar ve Endişeler” araştırmasının 2023 sonuçlarını duyurdu.
19.12.2023 Kobi
İnternet reklamcılığı 1.6 milyar $’a ulaştı
İnternet reklamcılığı 1.6 milyar $’a ulaştı Dünyanın en büyük ikinci profesyonel hizmet ağı olan PwC, Küresel Eğlence ve Medya Sektörüne Bakış 2023-2027 raporunu yayımladı.
10.10.2023 Ekonomi
Türkı̇ye'nı̇n 50 en etkin CMO’su
Türkı̇ye'nı̇n 50 en etkin CMO’su Pandemiyle birlikte akın eden teknolojik dönüşüm yapay zekanın da baskın rolüyle bambaşka bir boyut kazandı. Dijitalleşme görülmedik bir hızla ilerliyor, tüketici alışkanlıkları süratle değişiyor.
9.10.2023 Milliyet Executive
İşte Türkiye'nin En Etkin 50 CMO'su
İşte Türkiye'nin En Etkin 50 CMO'su Pandemiyle birlikte akın eden teknolojik dönüşüm yapay zekanın da baskın rolüyle bambaşka bir boyut kazandı. Dijitalleşme görülmedik bir hızla ilerliyor, tüketici alışkanlıkları süratle değişiyor. İş dünyasında bu büyük değişime ayak uydurmak için CMO'ların (Chief Marketing Officer - Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı) sorumluluğu artarken önlerinde bir fırsat penceresi de açılmış durumda...
12.10.2023 Milliyet Executive
İşte Türkiye'nin En Etkin 50 CHRO'su
İşte Türkiye'nin En Etkin 50 CHRO'su Dünyada farklı kuşaklar birbiri ardına çalışma hayatına katılırken ve teknoloji adeta ışık hızıyla ilerlerken İnsan Kaynakları Direktörleri'nin, yani CHRO'ların (Chief Human Resources Officer) omzundaki yük giderek artıyor. Yeniden şekillenen iş yaşamında CHRO'lar belki de kariyerlerinin en ciddi sınavlarından geçiyor.
13.09.2023 Milliyet Executive
İş dünyası önemli transferler yaptı
İş dünyası önemli transferler yaptı Türkiye'nin önde gelen şirketleri stratejik birimleri için yönetici atamalarını devam ettirdi. Farklı şirketlerdeki yeni pozisyonlara transfer olan yöneticiler olduğu gibi, şirket ve grup bünyesi içinde yönetici transferleri de gerçekleştirildi.
9.08.2023 Milliyet Executive
Kadınlar iş fikirleriyle EXPO sahnesinde
Kadınlar iş fikirleriyle EXPO sahnesinde Avrupa ve Orta Asya’dan 23 kadın girişimci, gıda sektöründen tekstile, el sanatlarından çevrimiçi hizmetlere geniş bir yelpazede iş fikirlerini yatırımcılara sunmak üzere EXPO Capital Quest etkinliğinde İstanbul’da bir araya geldi.
10.07.2023 Gündem
‘Belirsizliklere karşı dayanıklı olmak şart’
‘Belirsizliklere karşı dayanıklı olmak şart’ DataExpert ve Milliyet Executive iş birliğinde BMI organizasyonuyla CFO Summit 2023 düzenlendi. Finans liderlerinin bir araya geldiği zirvede, belirsizliklere karşı dayanıklı olmak gerektiğinin altı çizildi.
9.04.2023 Milliyet Executive
Teknolojide yetenek havuzu büyük, görünüm pozitif...
Teknolojide yetenek havuzu büyük, görünüm pozitif... DataExpert ve Milliyet Executive iş birliğinde BMI organizasyonuyla Teknoloji Liderleri Zirvesi düzenlendi. Teknoloji liderlerinin bir araya geldiği zirvede, Türkiye’nin teknoloji alanında büyük bir yetenek havuzuna sahip olduğu belirtildi.
9.04.2023 Milliyet Executive
Yapay zeka neleri asla yapamayacak?
Yapay zeka neleri asla yapamayacak? OpenAI’ın yeni modeli GPT-4, önceki versiyonundan farklı olarak görüntü ve sesleri de işleyebiliyor, yetenekleri şarkı bestelemekten senaryo yazmaya kadar uzanıyor. Yeni özellikleriyle dünya çapında ilgi gören ChatGPT-4’ün iş dünyası ve bireysel yaşamlarımız için neler sunduğunu TÜBİSAD Yönetim Kurulu Başkanı Levent Kızıltan kaleme aldı.
26.03.2023 Pazar
‘Belirsizliklere karşı dayanıklı olmak şart’
‘Belirsizliklere karşı dayanıklı olmak şart’ DataExpert ve Milliyet Executive iş birliğinde BMI organizasyonuyla CFO Summit 2023 düzenlendi. Finans liderlerinin bir araya geldiği zirvede, yaşanan belirsizliklere karşı dayanıklı olmak gerektiğinin altı çizildi.
23.03.2023 Ekonomi
Teknolojide yetenek havuzuna sahibiz
Teknolojide yetenek havuzuna sahibiz DataExpert ve Milliyet Executive iş birliğinde BMI organizasyonuyla Teknoloji Liderleri Zirvesi düzenlendi. Teknoloji liderlerinin bir araya geldiği zirvede, Türkiye’nin teknoloji alanında büyük bir yetenek havuzuna sahip olduğu belirtildi.
22.03.2023 Ekonomi
Türkı̇ye'nı̇n 50 en etkin CFO'su
Türkı̇ye'nı̇n 50 en etkin CFO'su Tüm dünyada belirsizliklerin arttığı bir dönemde CFO'lar (Chief Financial Officer - Mali İşler Başkanı) finans yönetimiyle ilgili, belki de kariyerlerinin en ciddi sınavlarından geçiyor. Dünyada enflasyon başta olmak üzere makroekonomik belirsizliklerin üzerine Türkiye'de CFO'lar doğal afetler, seçim takvimi ve finansa erişim gibi çok önemli konuları da dikkate almak durumunda.
10.03.2023 Milliyet Executive
Sürdürülebilir 'iş' İstanbul dışında mı?
Sürdürülebilir 'iş' İstanbul dışında mı? Kahramanmaraş merkezli depremlerin ardından olası İstanbul depremine yönelik hazırlıklar hızlanırken hem çalışanlar hem de şirketler ‘İstanbul’dan taşınma’yı güçlü bir şekilde tartışıyor...
9.03.2023 Milliyet Executive
İşte Türkiye'nin En Etkin 50 CFO'su
İşte Türkiye'nin En Etkin 50 CFO'su Tüm dünyada belirsizliklerin arttığı bir dönemde CFO’lar (Chief Financial Officer - Mali İşler Başkanı) finans yönetimiyle ilgili, belki de kariyerlerinin en ciddi sınavlarından geçiyor. Dünyada enflasyon başta olmak üzere makroekonomik belirsizliklerin üzerine Türkiye'de CFO'lar doğal afetler, seçim takvimi ve finansa erişim gibi çok önemli konuları da dikkate almak durumunda.
3.03.2023 Milliyet Executive
CEO’lara göre dünya yavaşlıyor
CEO’lara göre dünya yavaşlıyor PwC’nin 26. Küresel CEO Araştırmasının sonuçları Dünya Ekonomik Forumu Davos yıllık toplantısında açıklandı.
18.01.2023 Ekonomi
Şirket yönetiminde 2023’ün yükselen değeri: Jeostratejik akıl
Şirket yönetiminde 2023’ün yükselen değeri: Jeostratejik akıl "Türkiye’nin kalkınma öyküsü devletin ötesinde şirketlerin başarısı ile yazılacak 2020’lerden 2050’ye uzanan ufukta..."
10.01.2023 Milliyet Executive
KOBİ’lere ücretsiz e-ihracat eğitimi
KOBİ’lere ücretsiz e-ihracat eğitimi Türkiye’deki KOBİ’leri e-ihracatla dünyaya açmak için düğmeye basıldı. BiTıklaİhracat Programı, Ticaret Bakanlığı ve TOBB destekleri ile Amazon Türkiye, TOBB ETÜ, PwC Türkiye ve Boğaziçi Üniversitesi Yaşamboyu Eğitim Merkezi (BÜYEM) iş birliğiyle hayata geçirildi. Program, e-ihracat yapan veya yapmayı planlayan KOBİ’ler, girişimciler ve bu alanda kendini geliştirmek isteyen herkesin katılımına açık ve ücretsiz olacak. ‘BiTıklaİhracat’ın, çok yönlü ve çok paydaşlı bir eğitim ve danışmanlık programı olduğu anlatıldı.
9.12.2022 Ekonomi
Gençler pandemide aile işine bağlandı
Gençler pandemide aile işine bağlandı Pandemide aile bağlarının sıkılaşması, aile şirketlerine de yansıdı. Küresel olarak yeni neslin aile şirketinin yönetiminde görev alma hevesi artarken halefiyet planları yapma oranı ikiye katlandı.
14.11.2022 Kobi
İşte Türkiye’nin En Etkin CMO’su
İşte Türkiye’nin En Etkin CMO’su Dünya baş döndürücü bir hızla dijitalleşiyor, tüketici alışkanlıkları anbean değişiyor. Pandemi geride kalırken şirketler büyük değişime ayak uydurmak için daha kapsayıcı stratejilere ihtiyaç duyuyor. Bu süreçte CMO’ların (Chief Marketing Officer - Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı) oynadıkları kilit rol her zamankinden önemli hale geliyor. Milliyet Executive’in bu sayısında sizleri sergiledikleri performansla dikkat çeken Türkiye’nin En Etkin 50 CMO’suyla tanıştırıyoruz.
7.09.2022 Milliyet Executive
Ofis yatırımı için tamam mı, devam mı?
Ofis yatırımı için tamam mı, devam mı? Gayrimenkul sektöründe ofis piyasasında üretim çok sert fren yaptı. Ancak nitelikli ofis ihtiyacının devam ettiğini belirten uzmanlar, bu hızlı daralmanın ileride ofis açığı oluşturabileceğini ifade ediyor.
17.08.2022 Ekonomi
Konut satışlarında Türkiye rekora giderken, dünya düşüşte
Konut satışlarında Türkiye rekora giderken, dünya düşüşte Dünya pandeminin yaralarını sarmaya çalışırken, bu defa da artan inşaat maliyetleri ve azalan harcama gücü konut piyasasını sarsıyor. Artan enflasyonla birlikte gelişmiş ülkelerde konut satışları yüzde 20’ler seviyesinde düşerken, Türkiye’de yüzde 31 yukarıda.
28.07.2022 Ekonomi

Benzer Haber Etiketleri

Pwc ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.