Riyad El-Maliki

Riyad El-Maliki

Son dakika Riyad el-Maliki haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Riyad el-Maliki gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Riyad el-Maliki haber sayfamızda...

Riyad El-Maliki

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 95 riyad el maliki haberi bulunmuştur.
Son dakika! Bakan Çavuşoğlu'ndan Filistin açıklaması
Son dakika! Bakan Çavuşoğlu'ndan Filistin açıklamasıSon dakika haberine göre; Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Suudi Arabistan'daki temaslarında iki ülke arasındaki diyaloğu devam ettirme kararı aldıklarını ve İsrail'in Gazze ve Mescid-i Aksa'ya saldırılarını değerlendirdiklerini belirterek, bayramdan sonra düzenlenmesi planlanan İİT Dışişleri Bakanları toplantısında ve olağanüstü toplanacak BM Genel Kurulu'nda İsrail'in saldırıları karşısında Filistin halkı için atılacak adımların detaylıca ele alınacağını söyledi.
11.05.2021Siyaset
Bakan Çavuşoğlu Filistinli mevkidaşı ile görüştü
Bakan Çavuşoğlu Filistinli mevkidaşı ile görüştüDışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Filistin Dışişleri Bakanı Riyad el-Maliki ile Kudüs’te yaşanan son gelişmeler ve uluslararası alanda atılacak adımları telefonda görüştü.
11.05.2021Siyaset
‘Mısır’la karşılıklı şart koşma olmadı’
‘Mısır’la karşılıklı şart koşma olmadı’Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, 8 yıl aradan sonra Mısır ile yapılan istikşafi toplantı hakkında, “Toplantıların pozitif atmosferde geçtiğini anlıyoruz” dedi.
8.05.2021Siyaset
Son dakika... Filistin'den Türkiye'ye teşekkür!
Son dakika... Filistin'den Türkiye'ye teşekkür!Gelen son dakika haberine göre, Filistin Dışişleri Bakanı Riyad el-Maliki, "Türkiye, Filistin halkına destek konusunda herkesten önce gelmektedir" diye konuştu.
7.05.2021Dünya
Son dakika: Bakan Çavuşoğlu'ndan İsrail'e 'Doğu Kudüs' tepkisi
Son dakika: Bakan Çavuşoğlu'ndan İsrail'e 'Doğu Kudüs' tepkisiGelen son dakika haberine göre; Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Ankara’da Filistin Dışişleri Bakanı Riyad el-Maliki ile ortak basın toplantısı düzenledi. Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu, İsrail'in Doğu Kudüs'te yasa dışı yerleşim yerleri açma yönündeki adımlarından vazgeçmesini istedi.
7.05.2021Siyaset
Son dakika... AB'den Doğu Kudüs dahil Filistin'deki seçimlere destek mesajı!
Son dakika... AB'den Doğu Kudüs dahil Filistin'deki seçimlere destek mesajı!Avrupa Birliği (AB), işgal altındaki Doğu Kudüs dahil olmak üzere Filistin genelinde seçimlerin düzenlenmesine güçlü destek verdiğini bildirdi.
19.04.2021Dünya
İsrail, Filistin Dışişleri Bakanı Maliki'nin VIP kartına el koydu
İsrail, Filistin Dışişleri Bakanı Maliki'nin VIP kartına el koyduİsrail makamlarının, Filistin Dışişleri Bakanı Riyad el-Maliki'nin VIP kartına el koyduğu belirtildi.
21.03.2021Dünya
Dendias, "mevkidaşı ve arkadaşı" Çavuşoğlu ile buluşmak istiyor
Dendias, "mevkidaşı ve arkadaşı" Çavuşoğlu ile buluşmak istiyorYunanistan Dışişleri Bakanı Nikos Dendias, Türk mevkidaşı Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu ile uygun bir atmosferde bir araya gelmeyi arzu ettiğini söyledi.
16.03.2021Dünya
Filistin: Biden yönetiminin Filistin meselesindeki yanlışlardan dönmesini bekliyoruz
Filistin: Biden yönetiminin Filistin meselesindeki yanlışlardan dönmesini bekliyoruzFilistin Dışişleri Bakanı Riyad el-Maliki, ABD'de Joe Biden yönetiminin eski başkan Donald Trump döneminde yapılan yanlışlardan dönmesini beklediklerini belirtti.
3.03.2021Dünya
Filistin: (Filistinli) gruplar arasındaki diyalog görüşmelerinin ilk oturumu başarılı
Filistin: (Filistinli) gruplar arasındaki diyalog görüşmelerinin ilk oturumu başarılıFilistin Dışişleri Bakanı Riyad el-Maliki, Mısır'ın başkenti Kahire'de Filistinli grupların temsilcilerinin katılımıyla yürütülen kapsamlı diyalog görüşmelerinin ilk oturumunu "başarılı" şeklinde nitelendirdi.
8.02.2021Dünya
Filistin Kurtuluş Örgütünden Arap Birliği Genel Sekreteri Ebu Gayt'a istifa çağrısı
Filistin Kurtuluş Örgütünden Arap Birliği Genel Sekreteri Ebu Gayt'a istifa çağrısıFilistin Kurtuluş Örgütü (FKÖ), Arap Birliği Genel Sekreteri Ahmed Ebu El-Gayt'ın "güvenirliğini yitirdiğini" belirterek, istifa çağrısında bulundu.
29.09.2020Dünya
Filistin'den Körfez ülkelerine tepki!
Filistin'den Körfez ülkelerine tepki!Filistin, Körfez ülkelerinin İsrail’le normalleşmesine tepki olarak Arap Birliği dönem başkanlığını bıraktı.
22.09.2020Dünya
Trump duyurdu! Birleşik Arap Emirlikleri'nin ardından bir ülke daha...
Trump duyurdu! Birleşik Arap Emirlikleri'nin ardından bir ülke daha...Gelen son dakika haberine göre; ABD Başkanı Donald Trump, Birleşik Arap Emirlikleri'nin ardından Bahreyn'in de İsrail ile ilişkileri normalleştirme anlaşmasına vardığını duyurdu. Öte yandan Filistin yönetimi Bahreyn-İsrail normalleşme anlaşmasına tepki olarak Manama'daki büyükelçisini geri çekti.
11.09.2020Dünya
Filistin'den Arap ülkelerine çağrı!  'Reddedin'
Filistin'den Arap ülkelerine çağrı! 'Reddedin'Filistin Dışişleri Bakanı Riyad el-Maliki, Arap ülkelerini, İsrail ile Birleşik Arap Emirlikleri (BAE) arasında yapılan normalleşme anlaşmasını reddetmeye çağırdı.
9.09.2020Dünya
Son dakika... Filistin'den İsrail'e ilhak tehdidi!
Son dakika... Filistin'den İsrail'e ilhak tehdidi!Gelen son dakika haberine göre; Filistin Dışişleri Bakanı Riyad el-Maliki, İsrail'i, işgal altındaki Batı Şeria'yı ilhak etmesi durumunda sonuçları olacağı konusunda uyardı.
24.06.2020Dünya
'İsrail'in ilhak kararı Filistin'in haklarına karşı savaş ilanı'
'İsrail'in ilhak kararı Filistin'in haklarına karşı savaş ilanı'Filistin Dışişleri Bakanı Riyad el-Maliki, İsrail'in 1 Temmuz'dan itibaren Batı Şeria'daki yasa dışı Yahudi yerleşim birimlerini ilhak kararının "Filistin'in haklarına karşı savaş ilanı" olduğunu belirtti.
1.06.2020Dünya
Son dakika... Gantz'dan orduya 'ilhaka hazırlıklı olun' emri
Son dakika... Gantz'dan orduya 'ilhaka hazırlıklı olun' emriGelen son dakika haberlerine göre; İsrail Savunma Bakanı Benny Gantz, İsrail ordusuna işgal altındaki Batı Şeria'da yer alan bazı yerlerin "ilhak" edilmesi halinde bölgede yaşanabilecek olası gelişmelere karşı hazırlıklı olmaları için gerekli çalışmalara başlanılması emri verdi. İsrail Başbakanı Binyamin Netanyahu'nun ABD Başkanı Donald Trump'ın damadı ve danışmanı Jared Kushner ile işgal altındaki Batı Şeria'da yer alan yasa dışı Yahudi yerleşim birimleri ve Ürdün Vadisi'ni "ilhak" planını görüştüğü bildirildi. Filistin Dışişleri Bakanı Riyad el-Maliki, İsrail'in 1 Temmuz'dan itibaren Batı Şeria'daki yasa dışı Yahudi yerleşim birimlerini ilhak kararının "Filistin'in haklarına karşı savaş ilanı" olduğunu belirtti. İşte tüm gelişmeler...
1.06.2020Dünya
Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu, Libyalı mevkidaşı Seyyale ile telefonda  görüştü
Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu, Libyalı mevkidaşı Seyyale ile telefonda görüştüDışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Libya Dışişleri Bakanı Muhammed et-Tahir Seyyale ile telefonda görüştü.
21.05.2020Siyaset
Filistin'den Arap Birliğine acil toplantı çağrısı
Filistin'den Arap Birliğine acil toplantı çağrısıFilistin yönetimi, İsrail'in işgal altındaki Batı Şeria'yı ilhak planlarını görüşmek üzere Arap Birliği üyesi ülkelerin Dışişleri Bakanlarının acilen toplanmasını istedi.
23.04.2020Dünya
Filistin: Türkiye, mali ve tıbbi yardım talebimizi kabul etti
Filistin: Türkiye, mali ve tıbbi yardım talebimizi kabul ettiFilistin Dışişleri Bakanlığı, yeni tip corona virüs (Covid-19) salgınıyla mücadele için Türkiye'ye yapılan mali ve tıbbi yardım talebinin kabul edildiğini duyurdu.
23.04.2020Dünya
'Türkiye'nin ABD'nin sözde barış planına karşı duruşundan memnunuz'
'Türkiye'nin ABD'nin sözde barış planına karşı duruşundan memnunuz'Filistin Dışişleri Bakanı Riyad el-Maliki, ABD Başkanı Donald Trump'ın "Yüzyılın Anlaşması" olarak adlandırdığı sözde barış planına Türkiye'nin gösterdiği tepkiden memnuniyet duyduklarını belirtti.
26.02.2020Dünya
BM, yasa dışı Yahudi yerleşimlerinde faaliyet gösteren firmaları bir bir açıkladı
BM, yasa dışı Yahudi yerleşimlerinde faaliyet gösteren firmaları bir bir açıkladıBirleşmiş Milletler (BM), İsrail işgali altındaki Batı Şeria'da yer alan yasa dışı Yahudi yerleşim birimlerinde faaliyet gösteren İsrail merkezli ve uluslararası firmaların listesini yayımladı.
13.02.2020Dünya
Kushner’den iddialı sözler
Kushner’den iddialı sözlerABD Başkanı Donald Trump’ın “Yüzyılın Anlaşması” dediği sözde barış planının mimarlarından Jared Kushner, “masaya tıkanıklıkları açmak için gerçek bir teklif koyduklarını” iddia ederken, “Filistin değişiklik talep edebilir, ama Yahudi yerleşimleri kalıcı olacak” dedi.
4.02.2020Dünya
Son dakika | Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu: Barış değil ilhak planı!
Son dakika | Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu: Barış değil ilhak planı!Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, ABD Başkanı Donald Trump'ın açıkladığı sözde barış planının "ilhak planı ve satış belgesi" olduğunu belirterek, İslam İşbirliği Teşkilatı (İİT) içinde Filistin ile ilgili kararları destekler görünüp bunun aksine hareket edenleri ilkeli davranmaya davet etti.
3.02.2020Dünya
Bakan Çavuşoğlu Filistinli mevkidaşı Riyad el-Maliki ile görüştü
Bakan Çavuşoğlu Filistinli mevkidaşı Riyad el-Maliki ile görüştüDışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Cidde'de Filistin Dışişleri Bakanı Riyad el-Maliki ile görüştü.
2.02.2020Haberler

Benzer Haber Etiketleri

filistinisrailmevlüt çavuşoğluRiyad el-Malikiilhak

Riyad El-Maliki ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.