Şeyh Cerrah

Şeyh Cerrah

Son dakika Şeyh Cerrah haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Şeyh Cerrah gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Şeyh Cerrah haber sayfamızda...

Şeyh Cerrah

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 211 seyh cerrah haberi bulunmuştur.
Katar Emiri Al Sani: Uluslararası toplum Taliban ile diyaloğu sürdürmeli
Katar Emiri Al Sani: Uluslararası toplum Taliban ile diyaloğu sürdürmeliKatar Emiri Şeyh Temim bin Hamed Al Sani, uluslararası toplumu Taliban ile diyaloğu sürdürmeye ve insani yardımları Afganistan'daki siyasi süreçten ayrı tutmaya çağırdı.
21.09.2021Dünya
İsrail mahkemesi, Doğu Kudüs'teki Şeyh Cerrah mahallesi hakkında kararını açıklıyor
İsrail mahkemesi, Doğu Kudüs'teki Şeyh Cerrah mahallesi hakkında kararını açıklıyorİsrail'de Yüksek Mahkeme, Mayıs ayında Gazze'de yaşanan çatışmaları tetikleyen gerilimin odak noktası olan Doğu Kudüs'teki Şeyh Cerrah mahallesi hakkında kararını açıklayacak.
2.08.2021Dünya
İsrail Yüksek Mahkemesi tahliye kararını erteledi
İsrail Yüksek Mahkemesi tahliye kararını ertelediİsrail Yüksek Mahkemesi, işgal altındaki Doğu Kudüs'ün Şeyh Cerrah Mahallesi'nde bulunan Filistinli 3 ailenin evlerini boşaltmalarına ilişkin kararın ertelenmesine hükmetti.
29.07.2021Dünya
‘Şeyh Cerrah’tan tahliye olmayacak’
‘Şeyh Cerrah’tan tahliye olmayacak’İsrail hükümetinin Doğu Kudüs’te bulunan Şeyh Cerrah Mahallesi’ndeki Filistinli aileleri evlerinden tahliye etmeyi “planlamadığı” öne sürüldü.
28.07.2021Dünya
İsrail'den dikkat çeken Mahmud Abbas iddiası
İsrail'den dikkat çeken Mahmud Abbas iddiasıİsrail'de bir televizyon kanalı, Filistin Devlet Başkanı Mahmud Abbas'ın, 7 yıldan bu yana ara verilen Filistin-İsrail barış görüşmelerinin yeniden başlaması için ABD yönetiminden bazı taleplerde bulunmayı planladığını öne sürdü.
11.07.2021Dünya
BM: Şeyh Cerrah'taki gelişmeler bizi endişelendiriyor
BM: Şeyh Cerrah'taki gelişmeler bizi endişelendiriyorBirleşmiş Milletler (BM) Genel Sekreter Sözcüsü Stephane Dujarrec, Doğu Kudüs'ün Şeyh Cerrah Mahallesi'ndeki son gelişmelerin farkında olduklarını ve buradaki şiddet olaylarının kendilerini çok endişelendirdiğini belirtti.
22.06.2021Dünya
İletişim Başkanlığı, Kudüs'ü dijital gösterimle anlatacak
İletişim Başkanlığı, Kudüs'ü dijital gösterimle anlatacakCumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığınca, "360 Kültür Sanat" projesi kapsamında hazırlanan "Kudüs Dijital Gösterimi", 14 Haziran'da Marmaray Yenikapı İstasyonu'nda açılacak.
12.06.2021Siyaset
ABD'de 500'den fazla gazeteciden Filistin mektubu
ABD'de 500'den fazla gazeteciden Filistin mektubuABD medyasında görev alan 500’den fazla gazeteci, ülkedeki haberlerde Filistin'deki İsrail işgali ve politikalarıyla ilgili gerçeklerin yansıtılmasını talep eden ortak bir mektup yayımladı.
12.06.2021Dünya
İsrail polisi meyve suyuna "Kudüs İntifadası" adını veren Filistinliyi gözaltına aldı
İsrail polisi meyve suyuna "Kudüs İntifadası" adını veren Filistinliyi gözaltına aldıİsrail polisi, işgal altındaki Doğu Kudüs'te, ücretsiz dağıtmak üzere hazırladığı meyve suyuna "Kudüs İntifadası" adını veren Filistinli bir genci gözaltına aldı.
7.06.2021Dünya
Son dakika... Gözleri döndü! Güpegündüz kepazelik...
Son dakika... Gözleri döndü! Güpegündüz kepazelik...Kameralar önünde gözaltına alıp elini kırdılar, karakoldaki işkencenin ardından hastaneye kaldırılan kadın muhabirin yaşadıkları İsrail'i bir kez daha hedef tahtasına koydu.
7.06.2021Dünya
Gözleri döndü! Güpegündüz kepazelik...
Gözleri döndü! Güpegündüz kepazelik...Kameralar önünde gözaltına alıp elini kırdılar, karakoldaki işkencenin ardından hastaneye kaldırılan kadın muhabirin yaşadıkları İsrail'i bir kez daha hedef tahtasına koydu.
7.06.2021Haberler
Filistin'e bağlı Kudüs İşleri Bakanı'ndan İsrail çağrısı!
Filistin'e bağlı Kudüs İşleri Bakanı'ndan İsrail çağrısı!Filistin yönetimine bağlı Kudüs İşleri Bakanı Fadi el-Hedmi, İsrail güçlerinin Doğu Kudüs'teki Filistinlilere yönelik artan ihlallerine karşı uluslararası topluma acil müdahale çağrısında bulundu.
6.06.2021Dünya
İsrail polisinden Kudüs’te Filistinlilere saldırı!
İsrail polisinden Kudüs’te Filistinlilere saldırı!İsrail polisinin, işgal altındaki Doğu Kudüs’te Filistinli aktivistler için düzenlenen destek gösterisine gerçekleştirdiği saldırıda 10 kişi yaralandı.
6.06.2021Dünya
Son dakika... İsrail'in müdahalesinde 23 Filistinli yaralandı
Son dakika... İsrail'in müdahalesinde 23 Filistinli yaralandıİsrail polisi, işgal altındaki Doğu Kudüs’ün Şeyh Cerrah ve Batn el-Heva mahallelerinde evlerinden zorla çıkarılma tehdidi altındaki Filistinlilere destek için düzenlenen maratona ses bombaları ve plastik mermilerle müdahale etti, 23 kişi yaralandı.
4.06.2021Dünya
Son dakika: Çavuşoğlu'ndan önemli açıklamalar!
Son dakika: Çavuşoğlu'ndan önemli açıklamalar!Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Birleşmiş Milletler İnsan Hakları Konseyi tarafından düzenlenen “Filistin Özel Oturumu”na video konferansla katıldı.
27.05.2021Dünya
Associated Press, sosyal medya politikalarını gözden geçirecek
Associated Press, sosyal medya politikalarını gözden geçirecekAmerikan Associated Press (AP) haber ajansı, geçen hafta Filistin yanlısı görüşlerini ifade eden gazetecinin işten çıkarılmasının ardından gelen tepkiler üzerine sosyal medya politikalarının gözden geçirileceğini bildirdi.
25.05.2021Dünya
Blinken Ortadoğu turuna başladı, ilk durak İsrail
Blinken Ortadoğu turuna başladı, ilk durak İsrailABD Dışişleri Bakanı Antony Blinken, İsrail ile Hamas arasında Gazze'de varılan ateşkesi desteklemek için çıktığı Orta Doğu turu kapsamında Tel Aviv'e geldi.
25.05.2021Dünya
Son dakika... Hamas: İsrail saldırırsa karşılık veririz!
Son dakika... Hamas: İsrail saldırırsa karşılık veririz!Hamas Hareketi Gazze Şura Konseyi Başkanı Usame el-Mezini, Filistin direnişinin İsrail'in herhangi bir saldırısında eli kolu bağlı kalmayacağını belirterek, ülkenin kutsallarından gelecek savunma çağrılarına cevap vereceklerini söyledi.
24.05.2021Dünya
Son dakika... Filistin: İsrail, sağlık personeline yönelik 89 ihlalde bulundu!
Son dakika... Filistin: İsrail, sağlık personeline yönelik 89 ihlalde bulundu!Filistin Sağlık Bakanı Mey Keyle, İsrail'in Gazze Şeridi'ne yönelik saldırılarında sağlık personeline karşı 89 ihlal gerçekleştirdiğini kaydetti. İsrail'in abluka altındaki Gazze Şeridi'ne 10 Mayıs'ta başlattığı saldırılar, Hamas ile varılan ateşkes doğrultusunda 21 Mayıs'ta yerel saatle 02.00'de sona ermişti.
23.05.2021Dünya
Son dakika: BM'den İsrail ve Hamas'a flaş çağrı! 'Ateşkese bağlı kalın'
Son dakika: BM'den İsrail ve Hamas'a flaş çağrı! 'Ateşkese bağlı kalın'Birleşmiş Milletler (BM) Güvenlik Konseyi, ortak bir açıklama yaparak, İsrail ile Hamas arasında varılan ateşkes anlaşmasına tamamen uyulması çağrısında bulundu.
22.05.2021Gündem
İki taraf da zafer ilan etti
İki taraf da zafer ilan ettiİsrail ve Hamas arasında ateşkese varılmasının ardından iki taraf da dün yapılan açıklamalarda zafer ilan etti. İki tarafın da açıklamaları, önceki çatışma dönemlerinde olduğu gibi büyük benzerlik gösterdi
22.05.2021Dünya
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay: İnsanları evlerinden eden zalimlere karşı susmayacağız
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay: İnsanları evlerinden eden zalimlere karşı susmayacağızCumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, "Filistin'de, Gazze'de, Kudüs'te, Mescid-i Aksa'da, Şeyh Cerrah'ta olanlar. Ne yazık ki tüm dünya sessiz sedasız görmezden gelerek izliyor." dedi.
21.05.2021Siyaset
Son dakika... İsrail saldırılarında hayatını kaybeden Filistinliler'in sayısı 250'ye yaklaştı!
Son dakika... İsrail saldırılarında hayatını kaybeden Filistinliler'in sayısı 250'ye yaklaştı!İsrail ordusunun abluka altındaki Gazze Şeridi'ne 10 Mayıs'ta başlattığı ve Hamas ile varılan ateşkesle sona eren saldırıları nedeniyle yaşamını yitiren Filistinlilerin sayısı 248'e ulaştı.
21.05.2021Dünya
Son dakika... BM uzmanları: Gazze'de sivillere yönelik saldırılar için soruşturma başlatın
Son dakika... BM uzmanları: Gazze'de sivillere yönelik saldırılar için soruşturma başlatınBirleşmiş Milletler (BM) insan hakları uzmanları, İsrail ve Hamas arasında sağlanan ateşkese tüm tarafların saygı göstermesi ve sivillere yönelik saldırılar ile diğer ağır insan hakları ihlallerine ilişkin Uluslararası Ceza Mahkemesi (UCM) tarafından bir soruşturma başlatılması çağrısında bulundu.
21.05.2021Dünya
Son dakika... Hamas: Hiçbir şey eskisi gibi olmayacak!
Son dakika... Hamas: Hiçbir şey eskisi gibi olmayacak!Hamas Siyasi Büro Başkanı İsmail Heniyye, direniş gruplarının İsrail'e ağır bir darbe vurduğunu ve Filistinlilerin özgürlüğe kavuşması yolunda yeni bir aşamaya geçildiğini söyledi.
21.05.2021Dünya

Benzer Haber Etiketleri

israilfilistinGazzebmdoğu küdüs

Şeyh Cerrah ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.