Simpsons

Simpsons

Son dakika Simpsons haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Simpsons gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Simpsons haber sayfamızda...

Simpsons

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 206 simpsons haberi bulunmuştur.
'Dondurmadan tank' gösterdi, ortadan kayboldu
'Dondurmadan tank' gösterdi, ortadan kayboldu'Ruj kralı' olarak bilinen sosyal medya fenomeninin 50 milyon takipçisine yaptığı canlı yayın aniden kesildi, dahası adı Taobao sitesinin veritabanından da silindi. Dünya, Çin'in kaybettiği Li Jiaqi'nin akıbetini merak ediyor.
8.06.2022Dünya
Simpsonlar'ın 2022 kehanetleri! Hepsi doğru çıktı...
Simpsonlar'ın 2022 kehanetleri! Hepsi doğru çıktı...Yakın gelecekteki olayları tahmin etmesiyle gündeme damgasını vuran Simpsonlar dizisi, geçmişte Beyrut'taki patlamanın benzerinin yayınlanmasıyla ve koronavirüs salgınının bir benzerini tahmin etmesiyle gündeme bomba gibi düşmüştü. ABD'de seçim sonrasında yemin töreniyle ilgili bir kehanetinin daha doğru çıkmasıyla dünyayı şaşkına çeviren dizinin, neredeyse 30 yıl önce yaptığı tahminin tutması dünyayı hayrete düşürmüştü. Şimdiyse, Simpsonlar'ın 2022 için kehanetleri konuşuluyor...
4.06.2022Dünya
Simpsons kehanetleri gerçek mi?
Simpsons kehanetleri gerçek mi? Yayın hayatına 1989 yılında başlayıp günümüzde kadar gelen bu çizgi dizi hakkında sosyal medyada türlü türlü tevatürler dolaşıyor. Bazıları dizinin gerçekten gelecekte olacakları doğru tahmin edebildiğine inanıyor. Peki bu iddialar gerçekler mi?
1.06.2022Ekran
Simpsonlar bunu da yaptı! Rusya-Ukrayna krizini 1998'de bildi...
Simpsonlar bunu da yaptı! Rusya-Ukrayna krizini 1998'de bildi...Yakın gelecekteki olayları tahmin etmesiyle gündeme damgasını vuran Simpsonlar dizisi, geçmişte Beyrut'taki patlamanın benzerinin yayınlanmasıyla ve koronavirüs salgınının bir benzerini tahmin etmesiyle gündeme bomba gibi düşmüştü. ABD'de seçim sonrasında yemin töreniyle ilgili bir kehanetinin daha doğru çıkmasıyla dünyayı şaşkına çeviren dizinin, neredeyse 30 yıl önce yaptığı tahminin tutması dünyayı hayrete düşürmüştü. Şimdiyse, Simpsonlar yeni bir küresel krizle ilgili yaptığı öngörüyle gündemde...
23.02.2022Dünya
Tüm tahminleri doğru çıkmıştı! Simpsonlar bu kez...
Tüm tahminleri doğru çıkmıştı! Simpsonlar bu kez...Yakın gelecekteki olayları tahmin etmesiyle gündeme damgasını vuran Simpsonlar dizisi, geçmişte Beyrut'taki patlamanın benzerinin yayınlanmasıyla ve koronavirüs salgınının bir benzerini tahmin etmesiyle gündeme bomba gibi düşmüştü. ABD'de seçim sonrasında yemin töreniyle ilgili bir kehanetinin daha doğru çıkmasıyla dünyayı şaşkına çeviren dizinin, neredeyse 30 yıl önce yaptığı tahminin tutması dünyayı hayrete düşürmüştü. Şimdiyse, Simpsonlar yeni bir küresel olayla ilgili yaptığı öngörüyle gündemde...
19.02.2022Dünya
Bu kez Simpsonlar değil! Sosyal medya çalkalanıyor, Putin...
Bu kez Simpsonlar değil! Sosyal medya çalkalanıyor, Putin...Dünya gündeminin bir numaralı maddesini oluşturan Ukrayna krizi, sosyal medyada da kendine geniş yer buluyor. Dünyanın dört bir yanındaki sosyal medya kullanıcıları, kimi zaman endişelerini, kimi zaman da esprilerini çeşitli platformlarda paylaşıyor. Bunlardan bir tanesi var ki, gündeme bomba gibi düştü. Bu kez Simpsonların bir kehaneti değil ama bir diğer çizgi dizinin tahmini ya da tespiti viral oldu dersek yanlış olmaz.
18.02.2022Dünya
Simpsonlar'ın yeni kehaneti sosyal medyayı salladı! Öngörü mü hırsızlık mı?
Simpsonlar'ın yeni kehaneti sosyal medyayı salladı! Öngörü mü hırsızlık mı?Gelecekte yaşanacakları tahmin etmesiyle sık sık gündeme gelen Simpsonlar dizisi, koronavirüs salgınını da tahmin etmesiyle tüm dünyanın ağzını açık bırakmıştı. ABD'de Trump taraftarlarının Kongre binasını basmasını bile öngören 30 yıllık dizinin yine akıllara durgunluk verecek bir öngörüsü daha olduğu ortaya çıktı
7.02.2022Dünya
Homer Simpson'ın 'sağlık masrafları' 143 milyon dolar!
Homer Simpson'ın 'sağlık masrafları' 143 milyon dolar!Bir araştırmaya göre kurgusal bir karakter olmasaydı Homer Simpson'ın hastane masrafları neredeyse 143 milyon dolar (yaklaşık 2 milyar 110 milyon TL) tutacaktı.
16.12.2021Dünya
Simpsons’a Tiananmen nedeniyle sansür
Simpsons’a Tiananmen nedeniyle sansürDünyanın en büyük eğlence şirketlerinden Disney, dijital yayın platformu “Disney+”ta ünlü animasyon dizisi Simpsons’ın bir bölümüne sansür uyguladı.
30.11.2021Dünya
Son dakika: Simpsonlar'daki sahne olay yarattı! Dünya bunu konuşuyor...
Son dakika: Simpsonlar'daki sahne olay yarattı! Dünya bunu konuşuyor...Yakın gelecekteki olayları tahmin etmesiyle gündeme damgasını vuran efsane Simpsonlar dizisi, geçmişte Beyrut'taki patlamanın benzerinin yayınlanmasıyla ve koronavirüs salgınının bir benzerini tahmin etmişti. İkonik dizi, bu kez de pazar günün yayınlanan sahneyle gündem yarattı. Sosyal medyada en çok konuşulan konulardan biri olan Simpsons, büyük alkış aldı.
27.10.2021Dünya
Simpsonlar'ın tüm sezonunu izleyip 'kehanet' bulacaklara 65 bin TL verilecek
Simpsonlar'ın tüm sezonunu izleyip 'kehanet' bulacaklara 65 bin TL verilecekBirleşik Krallık merkezli bir bahis ve şans oyunu sitesi, Simpsonlar'ın her bölümünü izleyene 7 bin dolar (yaklaşık 65 bin TL) teklif etti.
16.10.2021Dünya
Müzik tarihinin en meşhur yaya geçidi
Müzik tarihinin en meşhur yaya geçidi8 Ağustos 1969. Yer Londra’da bir yaya geçidi. Dünyanın en meşhur grubu tek sıra halinde bir yaya geçidinden geçiyor. Ve o yaya geçidi müzik tarihinin en meşhur yaya geçidi haline geliyor
Son Dakika Haberleri: Simpsonlar bunu da bildi! Kehanet tutunca dünya şoka girdi
Son Dakika Haberleri: Simpsonlar bunu da bildi! Kehanet tutunca dünya şoka girdiSon dakika haberlere göre, yakın gelecekteki olayları tahmin etmesiyle gündeme damgasını vuran Simpsonlar dizisi, geçmişte Beyrut'taki patlamanın benzerinin yayınlanmasıyla ve koronavirüs salgınının bir benzerini tahmin etmesiyle gündeme bomba gibi düşmüştü. ABD'de seçim sonrasında yemin töreniyle ilgili bir kehanetinin daha doğru çıkmasıyla dünyayı şaşkına çeviren dizinin, neredeyse 30 yıl önce yaptığı tahminin tutması dünyayı hayrete düşürmüştü. Şimdiyse, Simpsonlar'ın 7 yıl önce yaptığı bir kehanetinin daha tuttuğunu, dikkatli sosyal medya kullanıcıları ortaya çıkardı.
17.07.2021Dünya
Oyuncu Azaria’dan  The Simpsons özrü
Oyuncu Azaria’dan The Simpsons özrüAmerikalı oyuncu Hank Azaria, “The Simpsons” dizisindeki Hintli karakter Apu’yu seslendirdiği için dün özür diledi.
15.04.2021Dünya
Son Dakika Haberler: Simpsonlar'dan şok tahmin! Neredeyse 30 yıl önce...
Son Dakika Haberler: Simpsonlar'dan şok tahmin! Neredeyse 30 yıl önce...Son dakika haberlere göre, yakın gelecekteki olayları tahmin etmesiyle gündeme damgasını vuran Simpsonlar dizisi, geçmişte Beyrut'taki patlamanın benzerinin yayınlanmasıyla ve koronavirüs salgınının bir benzerini tahmin etmesiyle gündeme bomba gibi düşmüştü. ABD'de seçim sonrasında yemin töreniyle ilgili bir kehanetinin daha doğru çıkmasıyla dünyayı şaşkına çeviren dizinin, neredeyse 30 yıl önce yaptığı tahminin tutması dünyayı hayrete düşürdü.
20.02.2021Dünya
Son Dakika: Simpsonlar yine bildi! Bu kehanet de tuttu...
Son Dakika: Simpsonlar yine bildi! Bu kehanet de tuttu...Son dakika haberlere göre, yakın gelecekteki olayları tahmin etmesiyle gündeme damgasını vuran Simpsonlar dizisi, geçmişte Beyrut'taki patlamanın benzerinin yayınlanmasıyla ve koronavirüs salgınının bir benzerini tahmin etmesiyle gündeme bomba gibi düşmüştü. ABD'de seçim sonrasında yemin töreniyle ilgili bir kehanetinin daha doğru çıkmasıyla dünyayı şaşkına çeviren dizinin, koronavirüs aşılarıyla ilgili yeni tahminiyle dünya tam anlamıyla hayrete düştü.
11.02.2021Dünya
‘Simpsons’ dizisinin yazarı korona kurbanı
‘Simpsons’ dizisinin yazarı korona kurbanıTüm dünyada bilinen ‘The Simpsons’ dizisinin yazarı ve yapımcısı Marc Wilmore, 57 yaşında Kovid-19 nedeniyle hayatını kaybetti.
Son dakika: Kehanetleri bir bir tutan Simpsonlar'ın yazarı Marc Wilmore hayatını kaybetti!
Son dakika: Kehanetleri bir bir tutan Simpsonlar'ın yazarı Marc Wilmore hayatını kaybetti!2002 ile 2015 yılları arasında Simpsonlar'ın yazım ve yapım ekibinde yer alan, bir süredir sağlık sorunlarıyla mücadele eden ve son olarak koronavirüse yakalanan televizyoncu Marc Wilmore, 57 yaşında yaşamını yitirdi. Acı haberi komedyen kardeşi, sosyal medyadan duyurdu.
1.02.2021Dünya
Son Dakika: Simpsonlar yine şoke etti! Bu da tuttu...
Son Dakika: Simpsonlar yine şoke etti! Bu da tuttu...Son dakika haberlere göre, yakın gelecekteki olayları tahmin etmesiyle gündeme damgasını vuran Simpsonlar dizisi, geçmişte Beyrut'taki patlamanın benzerinin yayınlanmasıyla ve koronavirüs salgınının bir benzerini tahmin etmesiyle gündeme bomba gibi düşmüştü. ABD'de yaşanan kaos ortamını da tahmin eden çizgi dizide, dünkü yemin töreniyle ilgili bir kehanetinin daha doğru çıkmasıyla dünya tam anlamıyla hayrete düştü.
22.01.2021Dünya
Son dakika haberleri: Yok artık! Simpsonlar bunu da bildi!
Son dakika haberleri: Yok artık! Simpsonlar bunu da bildi!Son dakika haberlere göre, yakın gelecekteki olayları tahmin etmesiyle gündeme damgasını vuran Simpsonlar dizisi, geçmişte Beyrut'taki patlamanın benzerinin yayınlanmasıyla ve koronavirüs salgınının bir benzerini tahmin etmesiyle gündeme bomba gibi düşmüştü. Son olarak ABD'de yaşanan kaos ortamını da tahmin eden çizgi dizinin bir kehanetinin daha doğru çıkmasıyla dünya tam anlamıyla hayrete düştü.
9.01.2021Dünya
Son dakika haberleri: Simpsonlar yine bildi! Kehanet tuttu...
Son dakika haberleri: Simpsonlar yine bildi! Kehanet tuttu...Yakın gelecekteki olayları tahmin etmesiyle gündeme damgasını vuran Simpsonlar dizisi, geçmişte Beyrut'taki patlamanın benzerinin yayınlanmasıyla ve koronavirüs salgınının bir benzerini tahmin etmesiyle gündeme bomba gibi düşmüştü. Sevilen çizgi dizinin bir kehaneti daha doğru çıkmasıyla dünya hayrete düştü.
7.01.2021 Dünya
Son Dakika: Simpsonlar yine bildi! Kehanet tuttu...
Son Dakika: Simpsonlar yine bildi! Kehanet tuttu...Yakın gelecekteki olayları tahmin etmesiyle gündeme damgasını vuran Simpsonlar dizisi, geçmişte Beyrut'taki patlamanın benzerinin yayınlanmasıyla ve koronavirüs salgınının bir benzerini tahmin etmesiyle gündeme bomba gibi düşmüştü. Sevilen çizgi dizinin bir kehaneti daha doğru çıkmasıyla dünya hayrete düştü.
30.12.2020Dünya
Son dakika: Trump koronavirüse yakalandı sosyal medyada herkes bunu paylaştı! Simpsonlar yine bilecek mi?
Son dakika: Trump koronavirüse yakalandı sosyal medyada herkes bunu paylaştı! Simpsonlar yine bilecek mi? Yakın gelecekteki olayları tahmin etmesiyle gündeme damgasını vuran Simpsonlar dizisi son olarak, geçmişte Beyrut'taki patlamanın benzerinin yayınlanmasıyla gündeme damga vurmuştu. Bu kez de ABD Başkanı Trump'ın koronavirüse yakalanması, Simpsonlar'ın kehanetlerini gündeme getirdi. Dizinin bir bölümünde Trump'ın ölümü işlenmiş, tarih olarak ise 27 Ağustos 2020 işaret edilmişti.
2.10.2020Dünya
South Park dizisi filme uyarlanabilir
South Park dizisi filme uyarlanabilir90’ların yetişkin animasyon dizisi “South Park”ın uzun metrajlı bir filme uyarlanabileceği konuşuluyor.
'The Simpsons' kehanetlerinde sırada ne var?
'The Simpsons' kehanetlerinde sırada ne var?ABD'nin kültleşmiş çizgi filmlerinden Simpsons, sık sık çeşitli komplo teorileriyle birlikte anılıyor. Son olarak yine gündeme gelen dizinin Beyrut patlamasını doğru tahmin edip etmediği konuşuluyor. Simpsons kehanetlerinde sırada ne var peki?
6.08.2020Ekran

Benzer Haber Etiketleri

Simpsons ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.