Soğuk Hava Deposu

Soğuk Hava Deposu

Son dakika soğuk hava deposu haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan soğuk hava deposu gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan soğuk hava deposu haber sayfamızda...

Soğuk Hava Deposu

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 413 soğuk hava deposu haberi bulunmuştur.
Tarım sektörü, projeler, yeni yatırımlar ve desteklerle büyümeye devam ediyor
Tarım sektörü, projeler, yeni yatırımlar ve desteklerle büyümeye devam ediyorTürkiye'de tarım sektörü, Tarım ve Orman Bakanlığının destekleri ve yürüttüğü projeler sayesinde büyümeye devam ederken, su ve orman güvenliği konularında da çalışmalar yoğunlaştı.
8.11.2021Ekonomi
Erdoğan ve Aliyev,  Akıllı Tarım Kampüsü Faz 1'in temelini attı
Erdoğan ve Aliyev, Akıllı Tarım Kampüsü Faz 1'in temelini attıTürkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev, Ermenistan işgalinden kurtarılan Zengilan'da, Dost Agropark Akıllı Tarım Kampüsü Faz 1'in temelini attı.
26.10.2021Siyaset
Gıda fiyatlarına yeni önlem! Ürün Gözetim Mekanizması oluşturulacak
Gıda fiyatlarına yeni önlem! Ürün Gözetim Mekanizması oluşturulacakGıda ürünlerinde fiyat dalgalanmalarının büyük veri ve ileri analitik yöntemler kullanılarak yakından takip edileceği Ürün Gözetim Mekanizması oluşturulacak.
26.10.2021Ekonomi
Armut hasadında pestisit uyarısı
Armut hasadında pestisit uyarısıBursa Gürsu’nun sembol ürünü deveci armudunda hasat sezonu başladı. Türkiye armut üretiminin beşte birinin gerçekleştiği Gürsu ilçesindeki 35 bin dönüm meyve bahçesinin 25 bin dönümünde yaklaşık 100 bin ton armut yetiştiriliyor. ‘Deveci’ ve ‘Santa maria’ cinsi armudun başkenti olan bölgede, armut bahçeleri göz alabildiğine uzanıyor.
24.10.2021Gündem
Avrupa'nın en büyük gipe iplik fabrikası Tokat'ta açıldı
Avrupa'nın en büyük gipe iplik fabrikası Tokat'ta açıldıSanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, Tokat'ta 50 milyon liralık yatırımla hayata geçen fabrikada yıllık 4 bin ton gipe iplik üretileceğini belirterek "Fabrika ilk etapta 10 milyon dolarlık ihracat hedefiyle ülkemizin tekstil sektöründeki ihracatçı pozisyonunun geliştirilmesinde önemli rol oynayacak." dedi.
15.10.2021Ekonomi
Konya'dan Asya ülkelerine elma ihracatı
Konya'dan Asya ülkelerine elma ihracatıKonya'nın Beyşehir ilçesinde yetiştirilen aroması ve kalitesiyle dikkati çeken elma, yurt dışında da ilgi görüyor.
3.10.2021Ekonomi
Emekli ikramiyesiyle kurduğu böğürtlen bahçesinden ihracata hazırlanıyor
Emekli ikramiyesiyle kurduğu böğürtlen bahçesinden ihracata hazırlanıyorManisa'nın Demirci ilçesinde emekli ikramiyesini kullanarak böğürtlen bahçesi kuran girişimci, 12 tona ulaşan üretim kapasitesi ve markasıyla başarı hikayesine imza attı.
28.08.2021Haberler
Kıraathanede 'buzlu' serinlik!
Kıraathanede 'buzlu' serinlik!Elâzığ’da kıraathane işletmecisi Ali Güneş, sıcaklardan bunalan müşterilerini, ayaklarının altına buz kalıpları koyarak serinletiyor.
5.08.2021Gündem
100 milyon aşıyı 35 ülkeye taşıdı
100 milyon aşıyı 35 ülkeye taşıdıTürk Hava Yolları Yönetim Kurulu ve İcra Komitesi Başkanı M. İlker Aycı, “Çin’den Brezilya’ya, Hindistan’dan Kongo’ya kadar 35 ülkeye 100 milyon aşı taşıdık. İlaç taşımacılığında küresel pazar payımız yüzde 7.5 oldu” dedi.
2.07.2021Ekonomi
Jeotermal enerjili sera atağı
Jeotermal enerjili sera atağı"GAP'ın başkenti" Şanlıurfa'da jeotermal enerji kullanılarak 500 dönüm alanda seracılığın yapıldığı Harran Ovası'ndaki Karaali bölgesinde, yeni kuyular açılarak seracılığın 1500 dönüm araziye yayılması hedefleniyor.
26.06.2021Uzmanpara
Şeftali üreticisi kaliteyi artırmak için ağaçlarda "tekleme" yapıyor
Şeftali üreticisi kaliteyi artırmak için ağaçlarda "tekleme" yapıyorBilecik'in Osmaneli ilçesinde temmuz sonuna doğru hasadına başlayacakları şeftalinin kalitesini artırmak isteyen üreticiler, "tekleme" olarak bilinen yöntemle dallardaki meyve sayısını azaltıyor.
9.06.2021Ekonomi
Turgutlu’da yatırımlar hız kesmiyor
Turgutlu’da yatırımlar hız kesmiyorTurgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın, meclis toplantısında hayata geçirilecek projelerle ilgili önemli bilgiler verdi.
4.06.2021Ege
İşveren ve işçi arasındaki "güçlü bağ" yanan fabrikayı yeniden ayağa kaldırdı
İşveren ve işçi arasındaki "güçlü bağ" yanan fabrikayı yeniden ayağa kaldırdıAntalya'da yangında büyük bir bölümü tamamen kullanılamaz hale gelen fabrika, işveren ve işçi arasındaki "güçlü bağ" sayesinde kısa sürede yeniden ayağa kaldırıldı.
16.05.2021Ekonomi
Çorum'da 80 dönüm alanda elma bahçesi kurdu şimdi 14 ülkeye ihracat yapıyor
Çorum'da 80 dönüm alanda elma bahçesi kurdu şimdi 14 ülkeye ihracat yapıyorİnşaat mühendisi Mustafa Ilıca, 2012 yılında Çorum'da 80 dönüm alanda başladığı elma üretimini zaman içinde artırarak şirketleşti, son 6 yıldır da çok sayıda ülkeye yaş meyve ihracatı yapıyor.
2.05.2021Ekonomi
"Beyaz altın" Araban sarımsağında hasat heyecanı
"Beyaz altın" Araban sarımsağında hasat heyecanıUNESCO'nun dünyaca ünlü mutfağıyla gastronomide "Yaratıcı Şehirler Ağı"na dahil ettiği Gaziantep'in coğrafi işaretli Araban sarımsağının hasadına başlandı.
28.04.2021Ekonomi
Bergama’ya modern hal
Bergama’ya modern halİzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer’in “Başka Bir Tarım Mümkün” anlayışından doğan İzmir Tarımı strateji doğrultusunda kentte kuraklığa ve yoksulluğa çare olacak yatırımlar peş peşe hayata geçiriliyor.
27.04.2021Ege
Bursa'da 80 tarım ve hayvancılık projesine hibe desteği!
Bursa'da 80 tarım ve hayvancılık projesine hibe desteği!Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu (TKDK) Bursa İl Koordinatörlüğü "Et, süt ve meyve-sebze işleme-pazarlama" ile "Hayvancılık" alanlarında hazırlanan 80 projeye hibe desteği sağlayacak.
19.04.2021Ekonomi
Sosyal medyada satışa sunulan gıda ürünleri büyük risk taşıyor
Sosyal medyada satışa sunulan gıda ürünleri büyük risk taşıyorPandemi sürecinde birçok kişi giyim kadar gıda ihtiyacını da internet üzerinden karşıladı. Bunun birtakım riskleri de beraberinde getirdiğine dikkat çeken Gıda Bilimi Uzmanı Dr. Murat Doğan, etkieti olmayan, resmi kurumlardan gerekli izinleri alınmamış ürünlere itibar etmemek gerektiğini söyledi. Tüketiciler Derneği Başkanı Levent Küçük ise "Sosyal medyadan yapılan alışverişler, üreticiler için büyük risk teşkil ediyor" dedi.
18.04.2021Ekonomi
‘Tam anlamıyla bir kültür meydanı oldu’
‘Tam anlamıyla bir kültür meydanı oldu’Galata Kulesi’nin İstanbul’u tanıtan bir müzeye dönüştürüldüğünü belirten Ersoy, “Daha evvel yeme-içme ve eğlence ağırlıklı bir işleve sahip olan Galata Kulesi artık tam anlamıyla bir kültür meydanı haline gelmiştir” dedi...
18.04.2021Gündem
Verimiyle yüz güldüren Isparta elması 10 ülkeye ihraç ediliyor
Verimiyle yüz güldüren Isparta elması 10 ülkeye ihraç ediliyorIsparta Ziraat Odası Başkanı Mustahattin Can Selçuk, "İhracatla istihdam sağlıyoruz. Böylelikle ülkemizin ekonomisine katkı sağlanıyor. Türkiye'de dört elmadan biri ilimizde üretiyoruz."
13.04.2021Ekonomi
Tire kazanıyor
Tire kazanıyorİzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, Tire’de son 2 yılda İZSU, Fen İşleri, Yapı İşleri, Park ve Bahçeler Dairesi başkanlıkları tarafından yapılan ve tutarı 83 milyon lirayı bulan yatırımları inceledi.
3.04.2021Ege
Rami Gıda Toptancıları Hali esnafı, Başakşehir'deki modern çarşıya taşınmaya hazırlanıyor
Rami Gıda Toptancıları Hali esnafı, Başakşehir'deki modern çarşıya taşınmaya hazırlanıyorİstanbul Gıda Toptancılar Tüccarlar Derneği Başkanı Mustafa Karlı, "(Rami'de) Binden fazla dükkan var ama sadece 200-300 dükkanın altyapısı mevcut. Diğer dükkanların altyapısı yok. Yeni çarşımız bütün sosyal donatılara sahip bir site olacak." dedi.
29.03.2021Ekonomi
AK Parti Grup Başkanvekili Akbaşoğlu: Uluslararası bir operasyondu!
AK Parti Grup Başkanvekili Akbaşoğlu: Uluslararası bir operasyondu!AK Parti Grup Başkanvekili Muhammet Emin Akbaşoğlu, "Rahmetli Abdülhamid Han'ı darbeyle devletin başından uzaklaştıran odaklar, hangi uluslararası odaklarsa ve onların yerli aparatları kimlerse, 28 Şubat sürecinde de rahmetli Erbakan'ı aynı odaklar ve işbirlikçiler devletin başından uzaklaştırmışlardır." dedi.
26.02.2021Siyaset
Afyonkarahisar'dan 32,6 milyon dolarlık yumurta ihraç edildi
Afyonkarahisar'dan 32,6 milyon dolarlık yumurta ihraç edildiTürkiye'de yumurta üretiminde önde gelen iller arasında bulunan Afyonkarahisar'dan, 2020 yılında 32 milyon 650 bin dolarlık yumurta ihraç edildi.
24.01.2021Ekonomi
Aşılar özel araçlarla illere dağıtılacak
Aşılar özel araçlarla illere dağıtılacakÇin’den gelen 3 milyon doz CoronaVac analizlerinde sona gelindi. Ankara’daki ana depoda tutulan aşılar, kullanımına onay verilmesinin ardından, soğuk hava deposu bulunan TIR’larla illere dağıtılacak
12.01.2021Gündem

Benzer Haber Etiketleri

Soğuk Hava Deposu ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.