Suat Çelen

Suat Çelen

Son dakika Suat çelen haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Suat çelen gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Suat çelen haber sayfamızda...

Suat Çelen

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 85 suat celen haberi bulunmuştur.
Başkan Suat Çelen’in hayalleri cimnastik gerçekleri
Başkan Suat Çelen’in hayalleri cimnastik gerçekleriTokyo 2020 Olimpiyatları’nın Türkiye açısından en dikkat çekici gelişmesi, geçmişte hiç madalya kazanılamayan branşlarda madalyaların gelmesi oldu. Bunlar içerisinde en önemlilerden biri şüphesiz, cimnastikti. Ferhat Arıcan’ın üçüncülüğü, Türkiye’nin olimpiyatlar tarihinde bu dalda kazandığı ilk madalyayı getirdi.
Boynunda bronz kalplerde altın
Boynunda bronz kalplerde altınFerhat Arıcan artistik cimnastik paralel bar finalinde 15.633 puanla bronz madalya kazanarak tarih yazdı. Türk cimnastiğinin tarihteki ilk olimpiyat madalyasını kazanan milli sporcumuz göğsümüzü kabarttı.
Ferhat Arıcan: İnşallah daha da iyileri gelecek
Ferhat Arıcan: İnşallah daha da iyileri gelecek2020 Tokyo Olimpiyat Oyunları'nda paralel barda üçüncü olarak Türkiye'ye cimnastikteki ilk olimpiyat madalyasını getiren milli sporcu Ferhat Arıcan, Türk spor tarihi açısından çok önemli bir başarı elde ettiğini söyledi.
Bakan Kasapoğlu’ndan desteğe devam
Bakan Kasapoğlu’ndan desteğe devamOlimpiyat için hazırlıklarına Türkiye’de devam eden sporcuları tek tek ziyaret eden Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu’nun sıradaki durağı Erzurum oldu. Kasapoğlu hazırlıklar hakkında bilgi alırken herkese başarılar diledi
19.07.2021Diğer
Tokyo'da gözler cimnastikçilerimizde
Tokyo'da gözler cimnastikçilerimizdeTürkiye Cimnastik Federasyonu Başkanı Suat Çelen’in ‘Benim hayallerim, onların gerçekleri’ dediği 5 sporcumuz Tokyo’da madalya arayacak. Rio’daki kota sayısının 2’den 5’e çıkması göğsümüzü dev organizasyon öncesi kabartırken gözler İbrahim Çolak ve Ferhat Arıcan’ın üstünde olacak
TMOK 2020 Türkiye Fair Play Ödülleri'nin kazananları açıklandı
TMOK 2020 Türkiye Fair Play Ödülleri'nin kazananları açıklandıTürkiye Milli Olimpiyat Komitesi (TMOK) tarafından "İyiye, doğruya, güzele" sloganı ile bu yıl 39'uncusu verilen Türkiye Fair Play Ödülleri'nin kazananları Olimpiyatevi'nde düzenlenen çevrim içi basın toplantısı ile açıklandı.
29.06.2021Diğer
Son dakika - Olimpik cimnastik salonu projesine dair anlaşma imzalandı
Son dakika - Olimpik cimnastik salonu projesine dair anlaşma imzalandıAnkara’da yapılması planlanan olimpik cimnastik salonu projesine dair anlaşma imzalandı.
24.06.2021Diğer
Cumhurbaşkanı Erdoğan, madalya alan cimnastikçileri kabul etti
Cumhurbaşkanı Erdoğan, madalya alan cimnastikçileri kabul ettiCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Avrupa ve Dünya şampiyonalarında madalya alan cimnastikçileri kabul etti.
2.06.2021Haberler
Cumhurbaşkanı Erdoğan, madalya alan cimnastikçileri kabul etti
Cumhurbaşkanı Erdoğan, madalya alan cimnastikçileri kabul ettiCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Avrupa ve Dünya şampiyonalarında madalya alan cimnastikçileri kabul etti.
2.06.2021Siyaset
Son dakika - Dünya şampiyonu Ayşe Begüm Onbaşı yurda döndü
Son dakika - Dünya şampiyonu Ayşe Begüm Onbaşı yurda döndüAerobik Cimnastik Dünya Şampiyonası'nda altın madalya kazanan Ayşe Begüm Onbaşı, "Öncelikle çok mutluluk vericiydi. Çok mutluyuz, oraya çıkarken Türkiye'nin, kadının gücünü göstermeye diye çıkmıştık" dedi.
30.05.2021Diğer
Son dakika - Suat Çelen: Bu şampiyonluklarla Türkiye'de cimnastik daha çok gelişecek
Son dakika - Suat Çelen: Bu şampiyonluklarla Türkiye'de cimnastik daha çok gelişecekTürkiye Cimnastik Federasyonu Başkanı Suat Çelen, Aerobik Cimnastik Dünya Şampiyonası'nda altın madalya kazanan Ayşe Begüm Onbaşı'yı tebrik ederek, "Umarım bu şampiyonluklarla birlikte Türkiye'de cimnastik daha çok gelişecek ve daha çok büyüyecek" dedi.
28.05.2021Diğer
Son dakika! Dünya bu 2 Türk kızını konuşuyor: Büyük gurur!
Son dakika! Dünya bu 2 Türk kızını konuşuyor: Büyük gurur!Avrupa Trampolin Cimnastik Şampiyonası’nda Türkiye’ye ilk bireysel bronz madalyayı, senkronize finalinde ise ilk gümüş madalyayı kazandıran Elif Çolak ve Sıla Karakuş’un hedefi, 2024 olimpiyatları. Türkiye Cimnastik Federasyonu Başkanı Çelen, “Tüm dünya cimnastiği Türkiye’yi konuşuyor. Artistik, ritmik, trampolin, aerobik, parkur tüm disiplinlerdeki yükselişimiz Türkiye’nin artık bir cimnastik ülkesi olduğunu gösteriyor” dedi.
4.05.2021Gündem
Türkiye Cimnastik Federasyonu'na dev destek
Türkiye Cimnastik Federasyonu'na dev destekTürkiye Cimnastik Federasyonu ile Vestel arasında sponsorluk anlaşması imzalandı. Anlaşma kapsamında Vestel, Türkiye Cimnastik Federasyonu'nun co-sponsoru olacak ve Türkiye Cimnastik Federasyonu Ritmik Dal ana sponsorluğunu üstlenecek. Online olarak gerçekleştirilen toplantıya Türkiye Cimnastik Federasyonu Başkanı Suat Çelen, Vestel Genel Müdürü Ergün Güler, Vestel Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı Duygu Badem Uylukçuoğlu ve çok sayıda basın mensubu katıldı.
5.03.2021Diğer
İbrahim Çolak: ‘Hedefim iyi bir izlenim bırakmak’
İbrahim Çolak: ‘Hedefim iyi bir izlenim bırakmak’Elde ettiği başarılarla gururumuz olan İbrahim Çolak, cimnastiğin son yıllarda nasıl yükselişe geçtiğini anlattı
13.02.2021Diğer
Tarihi başarı sonrası Suat Çelen: “Önce hayal kurduk, sonra onlara inandık"
Tarihi başarı sonrası Suat Çelen: “Önce hayal kurduk, sonra onlara inandık"Kendisi de eski sporcu olan Türkiye Cimnastik Federasyonu Başkanı Suat Çelen, “2012’de seçim mottom ‘Benim hayalim, sporcu kardeşlerimizin gerçekleri’ olmuştu. Önce hayal kurduk. Sonra onlara inandık ve bir aile olarak başarıyı yakaladık” dedi
22.12.2020Diğer
Cimnastik Şampiyonası’nı gümüşle kapattık!
Cimnastik Şampiyonası’nı gümüşle kapattık!Avrupa Kadınlar Artistik Cimnastik Şampiyonası’nın son gününde Göksu Üçtaş Şanlı yer aletinde 2. oldu
21.12.2020Diğer
Suat Çelen: "Turnuvayı 10 madalya ile tamamlıyoruz"
Suat Çelen: "Turnuvayı 10 madalya ile tamamlıyoruz"Avrupa Kadınlar Artistik Cimnastik Şampiyonası'nın sona ermesinin ardından Türkiye Cimnastik Federasyonu Başkanı Suat Çelen, gençler kategorisi bireysel alet finallerinde asimetrik paralel aletinde bronz madalya kazanan Derin Tanrıyaşükür ve büyük kadınlar yer aletinde gümüş madalyaya uzanan Göksu Üçtaş Şanlı, Demirören Haber Ajansı'na (DHA) açıklamalarda bulundu.
20.12.2020Diğer
Şampiyonada madalya kazanan milli sporcular Bolu'ya döndü
Şampiyonada madalya kazanan milli sporcular Bolu'ya döndüMersin'de düzenlenen Avrupa Erkekler Artistik Cimnastik Şampiyonası'nda takım halinde ikinciliğe ulaşan milli takımda yer alan Mert Efe Kılıçer ve Bora Tarhan, Bolu'ya döndü.
14.12.2020Diğer
Son dakika - Türkiye Avrupa Erkekler Artistik Cimnastik Şampiyonası'nda ikinci oldu
Son dakika - Türkiye Avrupa Erkekler Artistik Cimnastik Şampiyonası'nda ikinci olduTürkiye, Avrupa Erkekler Artistik Cimnastik Şampiyonası'nda ikinci oldu. Milli sporcu İbrahim Çolak, "Parlayan Yıldız" ödülüne layık görüldü
12.12.2020Diğer
Suat Çelen: "Organizasyona iki ayda hazırlandık"
Suat Çelen: "Organizasyona iki ayda hazırlandık"Mersin’in ev sahipliğinde düzenlenecek Avrupa Artistik Cimnastik Şampiyonası için gereken tüm çalışmalar kısa sürede yapıldı
8.12.2020Diğer
Bakan Kasapoğlu, Ritmik Cimnastik Milli Takımı'nı kabul etti
Bakan Kasapoğlu, Ritmik Cimnastik Milli Takımı'nı kabul ettiGençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Ukrayna'da düzenlenen Avrupa Ritmik Cimnastik Şampiyonası'nda Avrupa şampiyonu olan Ritmik Cimnastik Grup Milli Takımı'nı kabul etti.
1.12.2020Diğer
Şampiyon jimnastikçiler açıkladı! ''Hedefimiz olimpiyatlar''
Şampiyon jimnastikçiler açıkladı! ''Hedefimiz olimpiyatlar''Avrupa şampiyonu olan Ritmik Jimnastik Grup Milli Takımı sporcuları, başarıya nasıl ulaştıklarını Demirören Haber Ajansı'na (DHA) anlattı. Duygu Doğan, Azra Akıncı, Peri Berker, Nil Karabina, Eda Asar'dan oluşan Ritmik Jimnastik Grup Milli Takımı, Ukrayna'nın başkenti Kiev'de düzenlenen Ritmik Jimnastik Avrupa Şampiyonası'nda 3 çember 2 labut aletinde altın madalya kazandı. Şampiyon jimnastikçiler hedeflerini açıkladı.
30.11.2020Diğer
Cimnastikteki başarı tesadüf değil!
Cimnastikteki başarı tesadüf değil!Dünya Cimnastik Şampiyonası’ndan sonra Ritmik Cimnastik Avrupa Şampiyonası’nda alınan madalya herkesin gözünü Türkiye’ye çevirmesini sağladı
30.11.2020Diğer
Avrupa şampiyonu Kadın Ritmik Cimnastik Grup Milli Takımı yurda döndü
Avrupa şampiyonu Kadın Ritmik Cimnastik Grup Milli Takımı yurda döndüUkrayna'da düzenlenen Avrupa Ritmik Cimnastik Şampiyonası'nda şampiyon olan milli takım Türkiye'ye döndü. Türkiye Cimnastik Federasyonu Başkanı Suat Çelen ise Ukrayna’nın başkenti Kiev'de düzenlenen Ritmik Cimnastik Avrupa Şampiyonası’nda gelen başarının tarihi olduğunu söyledi. 
29.11.2020Diğer
Bakan Kasapoğlu: "Var olanla yetinmeyeceğiz"
Bakan Kasapoğlu: "Var olanla yetinmeyeceğiz"Bakan Kasapoğlu, Sancaktepe’de yapımı süren cimnastik salonunu inceledi, gençlere her imkanı seferber edeceklerini söyledi
25.08.2020Diğer

Benzer Haber Etiketleri

CimnastikSuat ÇelenFerhat Arıcanİbrahim Çolakmadalya

Suat Çelen ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.