Tapu

Tapu

Son dakika tapu haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan tapu gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan tapu haber sayfamızda...

Tapu

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 6.855 tapu haberi bulunmuştur.
4 daire, lüks otomobiller... Kara para operasyonunda 8 kişi yakalandı!
4 daire, lüks otomobiller... Kara para operasyonunda 8 kişi yakalandı! Özel harekat destekli operasyonda 8 şüpheli yakalanırken, 4 daire ile lüks otomobillerin de içinde olduğu 12 araca el konuldu.
18.05.2024 Gündem
Konut fiyatlarında düşüş! İlandakinin çok çok altına satın alabilirsiniz
Konut fiyatlarında düşüş! İlandakinin çok çok altına satın alabilirsiniz Emlak satışları durma noktasına geldi. Satılık ilanları çıkıyor ama telefon çalmayınca basamak basamak fiyatlar düşüyor. Gayrimenkul uzmanları tam bu noktada pazarlığın öneminin altını çiziyor. Uzmanlar bu yöntemle evleri ilandaki fiyatın çok altına satın alınabileceğini söylüyorlar. Merak edilen detaylar Kanal D Ana Haber'de ortaya çıktı.
16.05.2024 Ekonomi
Konut alacak veya kiralama yapacaklar dikkat: Sahte ilan belirsizliği
Konut alacak veya kiralama yapacaklar dikkat: Sahte ilan belirsizliği Konut satın almak isteyen, kiralama yapacak veya turizm amaçlı günlük daire kiralamak isteyen vatandaşların ilk adresi ilan platformları. Geçtiğimiz yıl ilanlarla ilgili bir düzenleme gelse de sahte ilan belirsizliği hala sürüyor. Peki vatandaş ne yapmalı? Uzman isimden ‘yerinde görün’ uyarısı geldi. İşte detaylar...
16.05.2024 Ekonomi
Süresinde bitmeyen inşaat için ev parasından fazla tazminat kazandı
Süresinde bitmeyen inşaat için ev parasından fazla tazminat kazandı Ankara''da kooperatiften ev sahibi olabilmek için inşaat firmasına peşinat ve taksitleriyle birlikte toplam 460 bin lira ödeme yapan Bora Yalçın, 2 yıl taahhüdü bulunan sözleşme süresince inşaatta ilerleme kaydedilmemesi üzerine açtığı 'müspet zarar' davasında 578 bin lira tazminat kazandı.
13.05.2024 Ekonomi
Erdoğan'ın gözünden Türk-Yunan ilişkilerindeki en iyi ve en kötü an
Erdoğan'ın gözünden Türk-Yunan ilişkilerindeki en iyi ve en kötü an Yunan Kathimerini gazetesine konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, Yunanistan ile Türkiye arasındaki ilişkilere dair yeni mesajlar verdi. Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Biz, dünyanın takdirle izlediği şekilde hem bölgemizde hem dünyanın değişik coğrafyalarında nasıl barışın kök salması için çabalıyorsak, Ege Denizi'nin iki yakasında da barışın ve huzurun ebediyen hakim olması için elimizden geleni yaparız." dedi.
12.05.2024 Gündem
Çete lideri ile iş insanının konuşmaları deşifre oldu: Tefeciyim oğlum ben!
Çete lideri ile iş insanının konuşmaları deşifre oldu: Tefeciyim oğlum ben! Zor durumdaki iş insanlarına yüzde 4 bin faizle para sattıkları belirlenen tefeci çetesi üyesi 33 kişi gözaltına alınırken yürütülen soruşturmayla ilgili yeni detaylar da ortaya çıktı.
11.05.2024 Haberler
Çete lideri ile iş insanının konuşmaları deşifre oldu: Tefeciyim oğlum ben!
Çete lideri ile iş insanının konuşmaları deşifre oldu: Tefeciyim oğlum ben! Zor durumdaki iş insanlarına yüzde 4 bin faizle para sattıkları belirlenen tefeci çetesi üyesi 33 kişi gözaltına alınırken yürütülen soruşturmayla ilgili yeni detaylar da ortaya çıktı.
11.05.2024 Gündem
Prens Selman'dan en büyük hayali Neom için şok emir: 'Ya tahliye ya ölüm'
Prens Selman'dan en büyük hayali Neom için şok emir: 'Ya tahliye ya ölüm' Onlarca Batılı şirketin desteğiyle inşa edilen kanlı projede, tahliyeye zorlanan halk için direnmeleri halinde 'vur' emri verildi. Gazetecilerin araştırmasıyla ortaya çıkan uydu görüntüleri ise şoke etti. Bölgede, evler, okullar ve hastaneler haritadan silindi.
10.05.2024 Dünya
Yabancıya satışta sert fren! İstanbul’un iki ilçesine dikkat çekildi
Yabancıya satışta sert fren! İstanbul’un iki ilçesine dikkat çekildi Konut piyasasında yaşanan durgunluk yabancıya da sıçradı. Özellikle son dönemde yabancıların yaptığı alımlarda da büyük düşüşler gözleniyor. Peki konutta yabancı payının azalmasının nedeni ne? Şu anda yabancılar İstanbul’da en çok hangi ilçelerde alım yapıyor? İşte detaylar...
8.05.2024 Ekonomi

Benzer Haber Etiketleri

Tapu ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.