Tapu

Tapu

Son dakika tapu haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan tapu gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan tapu haber sayfamızda...

Tapu

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 6.006 tapu haberi bulunmuştur.
Avcılar’da müteahhit aynı evi 5 kişiye sattığı ortaya çıktı
Avcılar’da müteahhit aynı evi 5 kişiye sattığı ortaya çıktıAvcılar’da faaliyet gösteren bir müteahhit iddiaya göre bir evi 5 kişiye sattı. Ayrı miktarlarda para veren mağduralar avukat aracıyla savcılığa suç duyurusunda bulundu.
11.08.2022Haberler
Avcılar’da müteahhit aynı evi 5 kişiye sattığı ortaya çıktı
Avcılar’da müteahhit aynı evi 5 kişiye sattığı ortaya çıktıAvcılar’da faaliyet gösteren bir müteahhit iddiaya göre bir evi 5 kişiye sattı. Ayrı miktarlarda para veren mağduralar avukat aracıyla savcılığa suç duyurusunda bulundu.
11.08.2022Gündem
MSB: Sınırlardan yasa dışı geçmeye çalışan 192 kişi yakalandı
MSB: Sınırlardan yasa dışı geçmeye çalışan 192 kişi yakalandıMilli Savunma Bakanlığı (MSB), son 40 günde sınırlardan yasa dışı geçmeye çalışan 192 kişinin yakalandığını açıkladı.
11.08.2022Gündem
Tapu yolunda bir adım daha
Tapu yolunda bir adım dahaAK Parti İzmir Milletvekili Nasır, Sarnıç’ta 2B toplantısı yaptı 502 hak sahibinin sözleşmelerinin yapıldığını belirtti, “2 bin 299 vatandaşımız, tapularına bir adım daha yaklaştı’’ dedi
11.08.2022Ege
Serter Ailesi’nin nişan heyecanı
Serter Ailesi’nin nişan heyecanıCHP İzmir Milletvekili Bedri Serter ve Girişimci İş Kadınlar Federasyonu Başkanı Huriye Serter’in kızı İlayda Serter ile Emekli Tapu Müdürü Faruk Tekin ve Tasvir Tekin’in oğlu Gökberk Tekin nişanlandı.
10.08.2022Ege
Arsa yatırımları zirveden inmiyor
Arsa yatırımları zirveden inmiyorYükselen konut fiyatları ve pandemi karşısında arsa yatırımına olan talep artışı devam ederken, arsa fiyatları da hızlı yükseliyor. İmarlı arsada bir yıllık değer artışı yüzde 78 oldu.
6.08.2022Ekonomi
Marka DNA’ya işli!
Marka DNA’ya işli!“Farklılığımız, tüketicilerin değişen satın alma alışkanlıklarını gözlemleyerek lüksü ulaşılabilir hale getirmek oldu. Bunu yapacak gücü de ileri teknolojiden aldık”.
Kelime Gezmece Cevapları 2022: Kelime Gezmece Tüm Seviyeler ve Cevapları
Kelime Gezmece Cevapları 2022: Kelime Gezmece Tüm Seviyeler ve CevaplarıKelime dağarcığını test eden Kelime Gezmece bir bulmaca oyunudur. Farklı şehirlerin isimlendirildiği bu oyunda zorlu seviyeleri ve bölümler bulunuyor. Toplam 47 bölümden oluşan oyun cep telefonlarından oynanabiliyor. Oyun seviyesi arttıkça cevaplarını bulmak da bir o kadar zor oluyor. Özellikle bazı bölümlerin cevaplarını bulmak oldukça zor. Kelimeleri bulmanın yanı sıra Kelime Gezmece cevapları ile kelime haznesi ve düşünme yeteneğinin gelişmesine yardımcı oluyor. Kelime Gezmece tüm seviyeler ve cevapları için “Kelime Gezmece Cevapları” içeriğimize göz atabilirsiniz.
2.08.2022Oyun
Haberi olmadan tapusuna şerh konuldu, evi yıkıldı
Haberi olmadan tapusuna şerh konuldu, evi yıkıldıElazığ’da 3 çocuğuyla birlikte evinde yaşayan Erkin Özay’ın tapusuna haberi olmadan şerh konulmasının ardından ekipler takasından yıkıldı. Tapusu olduğunu ve şerh konulduğundan haberinin olmadığını savunan vatandaş, yetkililerden sorunun çözülmesini talep etti.
29.07.2022Gündem
Başlarına gelen inanılmaz! 'Evimizde oturamıyoruz, uzaktan bakıyoruz'
Başlarına gelen inanılmaz! 'Evimizde oturamıyoruz, uzaktan bakıyoruz'Danimarka’da yaşayan Kaplan ailesi Alanya’da aldıkları daireye geldiklerinde tanımadıkları bir kadının evlerinde yaşadığını görerek şaşkına döndü. Tapulu dairelerine yerleşen kişiyi çıkartamadıkları için otelde konakladıklarını söyleyen Gülay Kaplan, “Hayallerle aldığımız evimizde oturamıyoruz, uzaktan bakıyoruz" dedi.
27.07.2022Haberler
Başlarına gelen inanılmaz! 'Evimizde oturamıyoruz, uzaktan bakıyoruz'
Başlarına gelen inanılmaz! 'Evimizde oturamıyoruz, uzaktan bakıyoruz'Danimarka’da yaşayan Kaplan ailesi Alanya’da aldıkları daireye geldiklerinde tanımadıkları bir kadının evlerinde yaşadığını görerek şaşkına döndü. Tapulu dairelerine yerleşen kişiyi çıkartamadıkları için otelde konakladıklarını söyleyen Gülay Kaplan, “Hayallerle aldığımız evimizde oturamıyoruz, uzaktan bakıyoruz" dedi.
27.07.2022Gündem
Dolandırılınca 35 yıllık meslek hayatını noktalamaya karar verdi
Dolandırılınca 35 yıllık meslek hayatını noktalamaya karar verdiArdahan'ın Posof ilçesinde Tapu Müdürlüğü'ne vekaleten müdür atandığı gün, bankadan aradığını söyleyen telefon dolandırıcısı kadın tarafından 220 bin lira dolandırılan Ensar Kamacı, borcunu ödeyebilmek için 35 yıllık meslek hayatını noktalamaya karar verdi. Adına çekilen krediyi ödemek için çalıştığı kuruma emeklilik dilekçesi veren Kamacı, "Alacağım toplu para ile dolandırıcıya kaptırdığım parayı bankaya yatıracağım. Yoksa bu borcu ödeyemem, icralık olur, 5 yıl önce 10 yıllık kredi ile aldığım evden de olmayalım" dedi.
27.07.2022Haberler
Dolandırılınca 35 yıllık meslek hayatını noktalamaya karar verdi
Dolandırılınca 35 yıllık meslek hayatını noktalamaya karar verdiArdahan'ın Posof ilçesinde Tapu Müdürlüğü'ne vekaleten müdür atandığı gün 35 yıllık meslek hayatını noktalamaya karar verdi. "Nasıl böyle bir hata yaptım" diyerek başından geçenleri anlatan Ensar Kamacı; "Kendimi hiç ama hiç affetmeyeceğim" dedi.
27.07.2022Gündem
Tuğladan değil gönülden okul
Tuğladan değil gönülden okulİmece geleneği, çocuklara yeni bir okul kazandırmak isteyen köy sakinleri tarafından yeniden canlandı. Maaşını, hayvanını, tarlasını ortaya koyup ihaleyi kazanan köylüler, yetkililer ve hayırseverlerden de destek bekliyor.
26.07.2022Ege
Galatasaray, Kemerburgaz arazisinin üst kullanım hakkı tapusunu aldı
Galatasaray, Kemerburgaz arazisinin üst kullanım hakkı tapusunu aldıGalatasaray Başkanı Dursun Özbek, Eyüpsultan Tapu Müdürlüğü'nde Milli Emlak’ta bulunan Kemerburgaz arazisinin 3 ayrı parselinin üst kullanım hakkı tapularını aldı.
26.07.2022Galatasaray
Kılıçdaroğlu: Lozan'ın resmi bayram kabul edilmesi için teklif vereceğiz
Kılıçdaroğlu: Lozan'ın resmi bayram kabul edilmesi için teklif vereceğizCHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, "Parlamento açıldığında vereceğimiz ilk kanun teklifi, Lozan'ın resmi bayram olarak kabul edilmesinin teklifi olacaktır. Lozan, ülkemizin tapu senedidir" dedi.
24.07.2022Siyaset
Galatasaray'a kombine satışında kasaya dev rakam
Galatasaray'a kombine satışında kasaya dev rakamGalatasaray'da kombine satışları adeta patladı. Bu kombinelerden 13 bininin yenileme 11 bininin ise yeni alım olduğu belirtildi. Yönetim kombine, loca ve VIP satışları ile 42 bin koltuk sayısına ulaşmayı hedeflerken kasaya girecek rakam ortaya çıktı.
23.07.2022Galatasaray
Dursun Özbek, Galatasaray Adası'nın tapularını aldı
Dursun Özbek, Galatasaray Adası'nın tapularını aldıGalatasaray, Galatasaray Adası’nın Milli Emlak'ta yer alan parsellerinin tapularını aldı.
22.07.2022Galatasaray
A Word Cevapları: A Word Kelime Oyunu Nasıl Oynanır?
A Word Cevapları: A Word Kelime Oyunu Nasıl Oynanır?A Word kelime oyunudur. Milyonlarca indirmesi bulunan bu oyunda 2000 seviye bulunur. Bölüm atladıkça cevapları bulmak da bir o kadar zorlaşır. Bu oyunda amaç altıgen harflerden oluşan kelimeleri bulmaktır. Seviye ilerledikçe bulunması istenen kelime sayısı da artar. Hem eğlendirici hem de öğretici özelliği bulunan oyunda puan toplayarak 20 farklı rozet kazanmak gerekir. Bu oyun zeka ve beyin egzersizi yapmaya yardımcı olur. A Word Kelime Oyunu nasıl oynanır? “A Word Cevapları” içeriğimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.
20.07.2022Oyun
EŞİT AĞIRLIK TABAN PUANLARI 2022 || (EA) Eşit ağırlık puan türü ile alan bölümler neler? YKS 4 yıllık eşit ağırlık taban puanları ve sıralamaları...
EŞİT AĞIRLIK TABAN PUANLARI 2022 || (EA) Eşit ağırlık puan türü ile alan bölümler neler? YKS 4 yıllık eşit ağırlık taban puanları ve sıralamaları...2022 Eşit ağırlık taban puanları EA alanında tercih yapacak adayların gündeminde. 2022 YKS (TYT-AYT-YDT) sonuçları sonrasında öne çıktı. Heyecanla beklenen YKS sonuçları bugün adayların erişimine açıldı. Eşit ağırlık bölümleri ise merak edilmeye başlandı. Peki eşit ağırlık bölümleri neler? YKS 4 yıllık eşit ağırlık taban puanları nedir?
19.07.2022Bilgi Rehberi
‘Denizlerdeki Misak-ı Millimiz’ NFT oldu
‘Denizlerdeki Misak-ı Millimiz’ NFT olduÜlkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Genel Başkanı Ahmet Yiğit Yıldırım tarafından MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’ye hediye edilen “Denizlerdeki Misak-ı Millimiz” haritası NFT (Nitelikli Fikri Tapu) şeklinde düzenlendi.
19.07.2022Siyaset
İkinci el araç alacaklara fiyat uyarısı!
İkinci el araç alacaklara fiyat uyarısı!İkinci el araç piyasasının durgun olduğunu söyleyen Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Otomotiv Ticaret Meclis Üyesi Fahrettin Batı, vatandaşlara önemli uyarılarda bulundu.
15.07.2022Ekonomi
KYK borçları ile ilgili çalışmalar tamamlandı! Erdoğan açıklayacak
KYK borçları ile ilgili çalışmalar tamamlandı! Erdoğan açıklayacakHazine ve Maliye Bakanlığı, KYK borçları ile ilgili kapsamlı çalışmasını tamamladı, gençlerin mağduriyet yaşamaması için yapıcı bir çözüm hazırlandı.
15.07.2022Ekonomi
İpotekle ev karşılığı huzurevi! Tapu'dan açıklama yapıldı
İpotekle ev karşılığı huzurevi! Tapu'dan açıklama yapıldıSahip olunan eve karşılık huzurevlerinde ölene kadar bakılmak için ipotek hakkının kullanılabileceği bildirildi.
15.07.2022Ekonomi
‘Karar henüz nihai uygulanabilir değil’
‘Karar henüz nihai uygulanabilir değil’Sabancı Holding’in kurucusu Hacı Ömer Sabancı’nın oğlu İhsan Sabancı’nın Nevin Tenik’le evlilik dışı ilişkisinden olduğunu iddia eden Sevilay Çınar, 19 yıl önce Sabancı ailesine dava açmıştı.
14.07.2022Gündem

Benzer Haber Etiketleri

Tapu ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.