Tarkan Yavaş

Tarkan Yavaş

Son dakika tarkan yavaş haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan tarkan yavaş gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan tarkan yavaş haber sayfamızda...

Tarkan Yavaş

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 189 tarkan yavas haberi bulunmuştur.
Adnan Oktar’a 9 bin 803 yıl
Adnan Oktar’a 9 bin 803 yılAdnan Oktar organize suç örgütüne yönelik görülen davada karar çıktı, mahkeme sanıklara ceza yağdırdı. Adnan Oktar ve 13 örgüt yöneticisi ayrı ayrı 9 bin 803 yıl 6’şar ay hapis cezasına çarptırıldı
12.01.2021Gündem
Son dakika... Adnan Oktar davasında karar! Salonu karıştıran sözler
Son dakika... Adnan Oktar davasında karar! Salonu karıştıran sözlerAdnan Oktar organize suç örgütüne yönelik açılan 78’i tutuklu 236 sanıklı davada mahkeme kararını açıkladı. Mahkeme örgüt lideri Adnan Oktar’ı “örgüt kurma ve yönetmek”, “çocuğun cinsel istismarı”, “çocuğun nitelikli cinsel istismarı”, “kişiyi hürriyetinden yoksun bırakma” ve “tehdit” gibi suçlardan bin 74 yıl 9 ay hapis cezasına çarptırıldı. Mahkeme ayrıca Adnan Oktar’ı davada “örgüt yöneticisi” suçundan yargılanan 13 sanığın işlediği tüm suçlardan da sorumlu tutarak toplamda 9 bin 803 yıl 6 ay hapis cezası ve 400 bin 500 lira adli para cezasına çarptırdı. Kararın açıklanmasının ardından müşteki Özkan Mamati'nin sözleri sonrası salonu karıştırdı.
11.01.2021Gündem
Son dakika... Adnan Oktar davasında şok savundu! Bine yakın kız arkadaşım var
Son dakika... Adnan Oktar davasında şok savundu! Bine yakın kız arkadaşım varAdnan Oktar organize suç örgütüne yönelik 76’sı tutuklu 238 sanığın yargılanması devam ediyor. Mütalaada birçok suçtan 1365 yıla kadar hapis cezasıyla cezalandırılması istenen tutuklu sanık Adnan Oktar, üzerine atılı suçlamaları reddederken terör örgütü ile arasında bir bağ olmadığını, kimseye cinsel istismarda bulunmadığını iddia etti. Oktar, savunmasında bine yakın kız arkadaşı olduğunu, genç kızlara dekolteli, mini etekli olanların da namaz kılabileceğini söylediğini savundu.
22.12.2020Gündem
Son dakika... Adnan Oktar organize suç örgütü davası ertelendi
Son dakika... Adnan Oktar organize suç örgütü davası ertelendiAdnan Oktar organize suç örgütüne yönelik, aralarında örgüt elebaşı Adnan Oktar'ın da bulunduğu 78'i tutuklu 236 sanığın yargılanmasına devam edildi.
16.11.2020Gündem
Bin 365 yıl  hapsi istendi
Bin 365 yıl hapsi istendiAdnan Oktar’ın 150 yıldan bin 365 yıla kadar hapsini isteyen savcı mütalaasında örgütün FETÖ silahlı terör örgütü benzeri biçimde, imam, bacılar, imam erkek kardeşler ve düz bacılar, kız kardeşler şeklinde birbirleri içerisinde hiyerarşik yapılanmaya sahip olduğu belirtildi
14.11.2020Gündem
Son Dakika: Adnan Oktar için istenen ceza belli oldu!
Son Dakika: Adnan Oktar için istenen ceza belli oldu!Gelen son dakika haberine göre, Adnan Oktar suç örgütüne yönelik görülen davada savcı esas hakkındaki mütalaasını hazırladı. Savcı mütalaasında, sanık Adnan Oktar’ın 150 yıldan bin 365 yıla kadar hapsini istedi. Mütalaada, örgütün insanlara dünyayı kurtaracak “mehdi”nin elit cemaati olma vaadinde bulunarak bu elitlerin statüleri ve sosyal ağlarından yararlandığı belirtildi.
13.11.2020Gündem
Adnan Oktar'a 300 bin TL'lik saati soruldu; sahibini hatırlamadı
Adnan Oktar'a 300 bin TL'lik saati soruldu; sahibini hatırlamadıAdnan Oktar ve grubuna yönelik 76'sı tutuklu 226 sanık hakkında açılan davaya devam edildi. Yayınlarda taktığı 300 bin TL'lik saatin hangi arkadaşına ait olduğunu hatırlamayan Oktar, 1 milyon 50 bin euro ödeyerek mason olduğu iddiasını reddederek, "Masonluk belgesi aldım. Para ödemedim" dedi. Mahkeme başkanı, aylık gelirini 3 bin TL olarak açıklayan Oktar'a, yılan derisinden ayakkabıları ve altın iplikli takım elbiseleri nasıl aldığını, Land Rover, Porsche marka araçlara nasıl bindiğini, Dragos'taki villanın kirasını nasıl ödediğini sordu. Oktar, tüm bunların parasını arkadaşlarının ödediğini söyledi.
12.10.2020Gündem
Adnan Oktar'dan cinsel saldırı suçlamalarına ilişkin savunma!
Adnan Oktar'dan cinsel saldırı suçlamalarına ilişkin savunma!Adnan Oktar organize suç örgütüne yönelik, 77'si tutuklu 238 sanığın yargılandığı davada örgüt elebaşı Oktar, hakkında hazırlanan ek iddianame kapsamında savunma yaptı.
21.07.2020Gündem
Son dakika! Adnan Oktar davasında flaş gelişme!
Son dakika! Adnan Oktar davasında flaş gelişme!Adnan Oktar organize suç örgütüne yönelik, aralarında örgütün elebaşı Adnan Oktar'ın da bulunduğu 167'si tutuklu 226 sanığın yargılandığı davanın 51. duruşmasında ara kararını açıklayan mahkeme heyeti, 91 sanığın adli kontrol şartıyla tahliyesine hükmetti.
3.03.2020Gündem
‘Turnike sistemi’ne ‘komplo’ dedi
‘Turnike sistemi’ne ‘komplo’ dediAdnan Oktar Suç Örgütü’ne yönelik davanın ikinci gününde örgütün üç numarası Tarkan Yavaş savunma yaptı. Yavaş savunmasında, turnike sistemi ile ilgili olarak, “Bu komplonun bir parçası” dedi.
19.09.2019Gündem
'Adnan Oktar Suç Örgütü' davasının ikinci duruşması başladı
'Adnan Oktar Suç Örgütü' davasının ikinci duruşması başladıAdnan Oktar ve grubuna yönelik 171'i tutuklu 226 sanık hakkında açılan davanın ikinci duruşmasına başlandı.
18.09.2019Gündem
Adnan Oktar kendini böyle savundu: Kadınlarla olan ilişkim...
Adnan Oktar kendini böyle savundu: Kadınlarla olan ilişkim...Adnan Oktar, ilk kez hakim karşısına çıktığı davada İngiliz derin devletinin kendisini hedef aldığını öne sürdü. Hakkındaki suçlamaların asılsız olduğunu kaydeden Oktar, “Ben bana bağlı gruptaki kadınları Allah aşkı ile sevdim.” dedi.
17.09.2019Gündem
'Adnan Oktar suç örgütü' davası usul tartışması ile başladı
'Adnan Oktar suç örgütü' davası usul tartışması ile başladıAdnan Oktar ve grubuna yönelik 171'i tutuklu 226 sanık hakkında açılan dava Silivri'de başladı. Mahkeme, sanıkların kimlik tespitini bitirmeden savunmasının alınması için Adnan Oktar'ı kürsüye davet etti. Avukatlar, kimlik tespiti bitirilmeden ve iddianame okunmadan savunmaya geçilmesine itiraz ettiler. Duruşmada iddianame özetleniyor.
17.09.2019Gündem
Adnan Oktar davası başladı
Adnan Oktar davası başladıAdnan Oktar ve grubuna yönelik 171'i tutuklu 226 sanık hakkında açılan dava bugün Silivri'de başladı. Silivri Ceza İnfaz Kurumları karşısındaki büyük salonda görülecek olan duruşma öncesi geniş güvenlik önlemleri alındı. Salonun bulunduğu alanın giriş ve çıkışlarında kontrol noktaları oluşturuldu.
17.09.2019Haberler
Son dakika...Adnan Oktar davası başladı
Son dakika...Adnan Oktar davası başladıAdnan Oktar Suç Örgütüne yönelik soruşturma sonucunda haklarında dava açılan ve suç örgütünün elebaşı Adnan Oktar'ın da aralarında bulunduğu 167'si tutuklu olmak üzere 226 sanığın yargılandığı davada, sanık Adnan Oktar'ın savunması alınıyor.
17.09.2019Gündem
'Adnan Oktar örgütüne yönelik soruşturmayı FETÖ sonlandırdı'
'Adnan Oktar örgütüne yönelik soruşturmayı FETÖ sonlandırdı'Adnan Oktar suç örgütüne yönelik 171'i tutuklu 226 sanık hakkında hazırlanan iddianamede, örgüte yönelik benzer suçlara ilişkin 2007 yılında açılan soruşturmanın Fethullahçı Terör Örgütü (FETÖ) tarafından operasyona dönüştürülmeden sonlandırılmasına ilişkin detaylar yer aldı.
30.07.2019Gündem
Oktar örgütünün şok FETÖ bağlantıları
Oktar örgütünün şok FETÖ bağlantılarıAdnan Oktar suç örgütüne yönelik yürütülen soruşturma sonucunda 171'i tutuklu 226 sanık hakkında hazırlanan iddianamede, Fetullahçı Terör Örgütü (FETÖ) ile Adnan Oktar Silahlı Suç Örgütünün örgütsel benzerliklerle bu iki örgüt arasındaki bağlantı ve benzerliklere vurgu yapıldı.
26.07.2019Gündem
Yeni detaylar ortaya çıktı!
Yeni detaylar ortaya çıktı!Adnan Oktar suç örgütüne yönelik soruşturma sonucunda  171'i tutuklu 226 sanık hakkında hazırlanan iddianamede, örgüt üyelerinin, silah  ruhsatı alabilmek için başvurdukları farklı yöntemlerin detaylarına yer verildi.
25.07.2019Gündem
İddianamede dikkat çeken detay! Evlilerin hiçbiri...
İddianamede dikkat çeken detay! Evlilerin hiçbiri...Adnan Oktar suç örgütüne yönelik yürütülen soruşturma sonucunda 171'i tutuklu 226 şüpheli hakkında hazırlanan iddianamenin detaylarında, örgüt üyelerinin askerlik hizmeti süresince örgüte hizmet edemeyecek ve daha da önemlisi örgüt ideolojisinden uzaklaşabilecek olmaları nedeniyle örgüt elebaşısı Oktar'ın askerliğe gidilmemesi yönünde talimat verdiği belirtildi.
24.07.2019Gündem
Adnan Oktar iddianamesinde 215 şüpheli, 98 müşteki yer aldı
Adnan Oktar iddianamesinde 215 şüpheli, 98 müşteki yer aldıAdnan Oktar Suç Örgütü'ne yönelik yürütülen soruşturma tamamlandı. İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı'nca örgüte yönelik çatı iddianamesi hazırlandı.
9.07.2019Gündem
Oktar grubuna çatı iddianame: Cinsel saldırı, şantaj, tehdit...
Oktar grubuna çatı iddianame: Cinsel saldırı, şantaj, tehdit...İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı Adnan Oktar Suç Örgütü'ne yönelik soruşturmada sona geldi.
22.06.2019Gündem
Her kediciğe kaçak 1+0
Her kediciğe kaçak 1+0Adnan Oktar ve grubuna yönelik başlatılan operasyonda; Kandilli’de kaldıkları binaların kaçak olduğu saptandı ve yıkım işlemi gerçekleştirildi.25 ünitenin bulunduğu 3 dönüm arazide 23 kaçak bina dozerlerce yıkıldı. Binaların örümcek ağı gibi birbiriyle bağlantılı olduğu ve kediciklerin burada kaldığı saptandı
21.10.2018Gündem
"Tarkan Yavaş örgütün üç numaralı ismi"
"Tarkan Yavaş örgütün üç numaralı ismi"Adnan Oktar suç örgütüne yönelik soruşturma  kapsamında tutuklanan Tarkan Yavaş hakkında hazırlanan sevk yazısında, şüphelinin  örgütün "3" numaralı ismi olduğu, Adnan Oktar'dan sonra erkekler içerisinde  örgüt içerisinde en yetkili "imam" olarak görüldüğü, ticari ve hukuki işleri  düzenlediği, çocuk yaşta olan müşteki ile  cinsel birliktelik yaşadığı belirtildi.
14.10.2018Gündem
Adnan Oktar’ın sağ kolu  tutuklandı
Adnan Oktar’ın sağ kolu tutuklandıAdnan Oktar suç örgütüne yönelik soruşturma kapsamında, aralarında örgütün üç numaralı ismi Tarkan Yavaş’ın da bulunduğu 5 şüpheli tutuklandı.
13.10.2018Gündem
Adnan Oktar Örgütü'nün 3 numaralı ismi tutuklandı
Adnan Oktar Örgütü'nün 3 numaralı ismi tutuklandıAdnan Oktar Suç Örgütü'ne yönelik düzenlenen operasyonda yakalanan kilit isimlerden Tarkan Yavaş, çıkarıldığı mahkeme tarafından tutuklandı.
13.10.2018Gündem

Benzer Haber Etiketleri

adnan oktarmahkemedavafetöiddianame

Tarkan Yavaş ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.