Tbmm Başkanı Mustafa Şentop

Tbmm Başkanı Mustafa Şentop

Son dakika TBMM Başkanı Mustafa Şentop haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan TBMM Başkanı Mustafa Şentop gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan TBMM Başkanı Mustafa Şentop haber sayfamızda...

Tbmm Başkanı Mustafa Şentop

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 518 tbmm başkanı mustafa şentop haberi bulunmuştur.
TBMM Başkanı Şentop: 'Türkiye olarak her şart altında kardeş Azerbaycan'ın yanında yer aldık'
TBMM Başkanı Şentop: 'Türkiye olarak her şart altında kardeş Azerbaycan'ın yanında yer aldık'Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Başkanı Mustafa Şentop, Ekonomik İş Birliği Teşkilatı Parlamenter Asamblesi 3. Genel Konferansı’nda, "Türkiye olarak her şart altında kardeş Azerbaycan'ın yanında yer aldık" dedi.
17.05.2022Siyaset
TBMM Başkanı Şentop, Bakü’de
TBMM Başkanı Şentop, Bakü’deTBMM Başkanı Mustafa Şentop, beraberindeki parlamento heyetiyle Ekonomik İş Birliği Teşkilatı Parlamenter Asamblesi (EİTPA) 3. Genel Konferansı’na katılmak üzere Bakü’ye geldi.
16.05.2022Siyaset
Meclis Başkanı Şentop  ABD Büyükelçisi Flake'i kabul etti
Meclis Başkanı Şentop ABD Büyükelçisi Flake'i kabul ettiTBMM Başkanı Mustafa Şentop, Amerika Birleşik Devletleri (ABD) Büyükelçisi Jeffry Lane Flake'i kabul etti.
11.05.2022Siyaset
TBMM Başkanı Şentop, polislerle bayramlaştı
TBMM Başkanı Şentop, polislerle bayramlaştıTBMM Başkanı Mustafa Şentop, bayramı geçirmek için geldiği memleketi Tekirdağ’da polislerle bayramlaştı.
2.05.2022Siyaset
TBMM Başkanı Şentop'tan göç krizi açıklaması
TBMM Başkanı Şentop'tan göç krizi açıklamasıRamazan Bayramı'nı memleketi Tekirdağ’da geçiren TBMM Başkanı Mustafa Şentop, dünyada yaşanan göçlere değinerek, "Akdeniz'in bir bebek ve çocuk göçmen mezarlığına döndüğünü üzülerek uzun yıllardır müşahede ediyoruz" dedi.
2.05.2022Siyaset
TBMM Başkanı Şentop, AK Parti'li vekilin babasının cenazesine katıldı
TBMM Başkanı Şentop, AK Parti'li vekilin babasının cenazesine katıldıTBMM Başkanı Mustafa Şentop, AK Parti Tekirdağ Milletvekili Çiğdem Koncagül'ün hayatını kaybeden babası Erdoğan Atar'ın (83) cenazesine katıldı.
29.04.2022Gündem
TBMM Başkanı Şentop, Uluslararası Balkan Üniversitesi’nin iftarına katıldı
TBMM Başkanı Şentop, Uluslararası Balkan Üniversitesi’nin iftarına katıldıTBMM Başkanı Mustafa Şentop ve beraberindeki heyet, Kuzey dün akşam Makedonya'daki Uluslararası Balkan Üniversitesinin (İBU) iftar programına katıldı.
28.04.2022Siyaset
TBMM Başkanı Şentop'tan Kovaçi Şehitliği’ne ziyaret
TBMM Başkanı Şentop'tan Kovaçi Şehitliği’ne ziyaretTBMM Başkanı Mustafa Şentop, Bosna-Hersek ziyareti kapsamında geldiği Saraybosna’da bulunan Kovaçi Şehitliği’ni ziyaret etti
26.04.2022Siyaset
Şentop’tan HDP’li Paylan’a: Yaptığı provokasyondur
Şentop’tan HDP’li Paylan’a: Yaptığı provokasyondurTBMM Başkanı Mustafa Şentop, HDP’li Garo Paylan’ın sözde Ermeni soykırımının tanınması için TBMM’ye sunduğu ve iade edilen kanun teklifine ilişkin, “Böyle bir davranışın iyi niyetli olmadığını, provokasyon olduğunu ifade etmek isterim” dedi.
25.04.2022Siyaset
Şentop: Tarihimize hakaret edilmesine asla müsaade etmeyiz
Şentop: Tarihimize hakaret edilmesine asla müsaade etmeyizTBMM Başkanı Mustafa Şentop, HDP Milletvekili Garo Paylan'ın kanun teklifiyle ilgili, "Türkiye'de böyle bir kanun teklifini vermek, verebilmek Türkiye içerisinden değil Türkiye dışarısından bir desteğin cesareti olabilir. TBMM'de aziz milletimize ve bizim tarihimize hakaret edilmesine asla müsaade etmeyiz." dedi.
24.04.2022Siyaset
Devlet erkanı Ata’nın huzurunda
Devlet erkanı Ata’nın huzurundaTBMM’nin 102’nci açılış yıl dönümü ve 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı, Ankara’da coşkulu törenlerle kutlandı. Başkentte ilk olarak Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer, 81 ilden gelen çocuklarla Anıtkabir’i ziyaret etti.
24.04.2022Siyaset
TBMM'de '23 Nisan' özel oturumu
TBMM'de '23 Nisan' özel oturumuTBMM Genel Kurulu, Meclis'in açılışının 102'nci yıl dönümü ve 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle özel oturumla toplandı.
23.04.2022Haberler
TBMM'de '23 Nisan' özel oturumu! Şentop'tan 'Kuva-yi Milliye' ruhu vurgusu
TBMM'de '23 Nisan' özel oturumu! Şentop'tan 'Kuva-yi Milliye' ruhu vurgusuTBMM Genel Kurulu, Meclis'in açılışının 102'nci yıl dönümü ve 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle özel oturumla toplandı.
23.04.2022Siyaset
Meclis'teki çocuk oturumunda 'hayır' oyu çıktı, Şentop esprisiyle güldürdü
Meclis'teki çocuk oturumunda 'hayır' oyu çıktı, Şentop esprisiyle güldürdüTürkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Genel Kurulu’nda Çocuk Oturumu yapıldı. TBMM Genel Kurulu’nda Çocuk Oturumu yapıldı. Şentop başkanlığında açılan oturumda, Şentop koltuğunu Mamak Atlıoğlu Ortaokulu 6. Sınıf öğrencisi Havva Dilay Gülez’e koltuğunu devretti. Çocukların okuduğu önergede 'hayır' oyu çıkınca Şentop da CHP'li Özel'e dönerek espriyi patlattı.
23.04.2022Haberler
Meclis'teki çocuk oturumunda 'hayır' oyu çıktı, Şentop esprisiyle güldürdü
Meclis'teki çocuk oturumunda 'hayır' oyu çıktı, Şentop esprisiyle güldürdüTürkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Genel Kurulu’nda Çocuk Oturumu yapıldı. TBMM Genel Kurulu’nda Çocuk Oturumu yapıldı. Şentop başkanlığında açılan oturumda, Şentop koltuğunu Mamak Atlıoğlu Ortaokulu 6. Sınıf öğrencisi Havva Dilay Gülez’e koltuğunu devretti. Çocukların okuduğu önergede 'hayır' oyu çıkınca Şentop da CHP'li Özel'e dönerek espriyi patlattı.
23.04.2022Siyaset
TBMM Başkanı Şentop: 'Milli mücadelemizin ilk esası şüphesiz ki tam bağımsızlık hedefidir'
TBMM Başkanı Şentop: 'Milli mücadelemizin ilk esası şüphesiz ki tam bağımsızlık hedefidir'Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Başkanı Mustafa Şentop birinci mecliste yaptığı konuşmada, “Milli mücadelemizin ilk esası şüphesiz ki tam bağımsızlık hedefidir” dedi.
23.04.2022Siyaset
Ankara'da 23 Nisan coşkusu
Ankara'da 23 Nisan coşkusuTürkiye Büyük Millet Meclisi'nin (TBMM) 102'nci açılış yıl dönümü ve 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı, Ankara'da törenlerle kutlandı.
23.04.2022Gündem
23 Nisan tekrar sokaklarda! İlk tören Anıtkabir'de
23 Nisan tekrar sokaklarda! İlk tören Anıtkabir'deKoronavirüs salgını nedeniyle 2 yıldır evlerde ve kısıtlı etkinliklerle kutlanan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk bu yıl yeniden sokaklara taştı. Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanı Mustafa Şentop başkanlığındaki devlet erkanı, TBMM'nin açılışının 102. yıl dönümü ve 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla Anıtkabir'de düzenlenen törene katıldı. 2 yıldır öğrenciler olmadan gerçekleşen törenlere bu yıl yoğun öğrenci katılımı oldu.
23.04.2022Gündem
Genel Kurul özel gündemle toplanacak
Genel Kurul özel gündemle toplanacakTBMM'de 23 Nisan Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri kapsamında ilk tören Atatürk Anıtı'nda gerçekleştirilecek.
23.04.2022Siyaset
Meclis, 23 Nisan'da özel gündemle toplanacak
Meclis, 23 Nisan'da özel gündemle toplanacakTürkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Genel Kurulu, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle yarın özel gündemle toplanacak.
22.04.2022Siyaset
Meclis Başkanı Şentop huzurevi sakinlerine iftar verdi
Meclis Başkanı Şentop huzurevi sakinlerine iftar verdiTBMM Başkanı Mustafa Şentop, huzurevi, yaşlı bakım ve rehabilitasyon merkezinde kalan vatandaşlarla Meclis'te iftarda bir araya geldi.
20.04.2022Siyaset
TBMM Başkanı Şentop: Kayıt dışı siyasetle mücadele ediyoruz
TBMM Başkanı Şentop: Kayıt dışı siyasetle mücadele ediyoruzTBMM Başkanı Mustafa Şentop, "Başından beri siyasetin doğallığı, tabiliği içerisinde enstrümanların araçların da o siyasi anlayışlarımıza, ahlakımıza uygun kullanılması hassasiyetini gösteriyoruz. Herkesten de bu hassasiyeti bekliyoruz. Uzun zamandır kayıt dışı siyasetle mücadele ediyoruz. Bunu doğru bulmuyoruz" dedi.
20.04.2022Siyaset
TBMM Başkanı Şentop'tan Kur'an-ı Kerim'e yönelik saldırıya tepki
TBMM Başkanı Şentop'tan Kur'an-ı Kerim'e yönelik saldırıya tepkiTBMM Başkanı Mustafa Şentop, İsveç'te Kur'an-ı Kerim'e yönelik saldırıya ilişkin, "İfade özgürlüğü kalkanı arkasına saklanarak nasıl da İslam düşmanı ve ırkçı politikalar yürütüldüğüne şahit oluyoruz. Tüm bu olayları şiddetle kınıyoruz" dedi.
19.04.2022Gündem
TBMM Başkanı Şentop: Terörle mücadelede çok daha başarılı neticeler alıyoruz
TBMM Başkanı Şentop: Terörle mücadelede çok daha başarılı neticeler alıyoruzTürkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Başkanı Mustafa Şentop, terörist hedeflere yönelik Pençe-Kilit Operasyonu'nun başlatıldığını hatırlatarak, "Türkiye, terörle mücadelesini bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da büyük bir kararlılıkla yürütecek. Yeni konsept değişikliği ile çok daha başarılı neticeler alıyoruz" dedi.
18.04.2022Siyaset
Bir şehirde cadde kapatan iftar! 5 bin kişi aynı sofrada buluştu
Bir şehirde cadde kapatan iftar! 5 bin kişi aynı sofrada buluştuTekirdağ’ın Süleymanpaşa ilçesinde binlerce kişi aynı iftar masasına buluştu. Kapatılan cadde boyunca vatandaşların yaptığı iftar havadan görüntülendi.
9.04.2022Gündem

Benzer Haber Etiketleri

Tbmm Başkanı Mustafa Şentop ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.