Tbmm Başkanı Prof. Dr. Mustafa Şentop

Tbmm Başkanı Prof. Dr. Mustafa Şentop

Son dakika TBMM Başkanı Prof. Dr. Mustafa Şentop haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan TBMM Başkanı Prof. Dr. Mustafa Şentop gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan TBMM Başkanı Prof. Dr. Mustafa Şentop haber sayfamızda...

Tbmm Başkanı Prof. Dr. Mustafa Şentop

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 7 tbmm başkanı prof. dr. mustafa şentop haberi bulunmuştur.
TBMM Başkanı Şentop, Madrid’de!
TBMM Başkanı Şentop, Madrid’de!TBMM Başkanı Prof. Dr. Mustafa Şentop, İspanya'nın başkenti Madrid'de düzenlenen Parlamentolar Arası Birlik (PAB) 143. Genel Kurul Toplantıları çerçevesinde bugün sabah basınla bir araya geldi.
28.11.2021Siyaset
TBMM Başkanı Şentop, İspanya'da PAB 143. Genel Kuruluna katıldı
TBMM Başkanı Şentop, İspanya'da PAB 143. Genel Kuruluna katıldıTBMM Başkanı Prof. Dr. Mustafa Şentop, beraberindeki Parlamento Heyeti ile birlikte İspanya'nın başkenti Madrid'de düzenlenen Parlamentolar Arası Birlik (PAB) 143. Genel Kuruluna katıldı.
27.11.2021Gündem
TBMM Başkanı Şentop: İş birliği gerektiren konularda tek ses olmamız elzemdir
TBMM Başkanı Şentop: İş birliği gerektiren konularda tek ses olmamız elzemdirTBMM Başkanı Prof. Dr. Mustafa Şentop, “Dünyadaki insanları birleştirecek en güçlü değerler biz Müslümanların içinde ve arasındadır. Başkenti Kudüs olan bir Filistin Devleti’nin kurulması hala en mühim meselemiz” dedi.
26.11.2021Gündem
TBMM Başkanı Mustafa Şentop, Diyarbakır annelerini ziyaret etti
TBMM Başkanı Mustafa Şentop, Diyarbakır annelerini ziyaret ettiTBMM Başkanı Prof. Dr. Mustafa Şentop, Diyarbakır annelerini ziyaretinde, annelerin eyleminin dünyanın en etkili eylemi olduğunu belirterek "Hatta burada gerçekleşen eylem için diyebiliriz ki dünyanın en sivil en doğal en güçlü eylemidir. Daha önce de teröre, teröristlere karşı farklı ülkelerde eylemler olmuştur fakat buradaki eylem hem kararlığı hem de doğallığı itibarıyla hepsinden farklı ve hepsinden güçlü bir eylem. Onları destekliyoruz." dedi. Öte yandan TBMM Başkanı Şentop, Diyarbakır Valisi Münir Karaloğlu'nu da ziyaret etti.
11.11.2021Siyaset
TBMM Başkanı Şentop'tan yeni yıl mesajı!
TBMM Başkanı Şentop'tan yeni yıl mesajı!TBMM Başkanı Prof. Dr. Mustafa Şentop, "Hep birlikte 'Geceye yenilmeyen her insana ödül olarak bir sabah, bir gündüz ve bir güneş vardır.' diyerek 2020 yılında yaşadığımız zorlukların 2021 yılında geçeceğini ümit ediyoruz." ifadesini kullandı.
31.12.2020Siyaset
Son dakika! AK Partili Güldal Akşit vefat etti
Son dakika! AK Partili Güldal Akşit vefat ettiAK Parti'nin kurucu üyesi ve eski devlet bakanı Güldal Akşit, Ankara'da tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti.
3.12.2021Gündem
"Mebus ve Şair Mehmet Âkif Ersoy" Sergisi Kazlıçeşme Sanat'ta
"Mebus ve Şair Mehmet Âkif Ersoy" Sergisi Kazlıçeşme Sanat'taİstiklal Marşı’nın kabulünün 100’üncü yılında, Zeytinburnu Belediyesi tarafından TBMM ve Mehmet Âkif Ersoy Fikir ve Sanat Vakfı iş birliğiyle hazırlanan “Mebus ve Şair: Mehmet Âkif Ersoy” sergisi Kazlıçeşme Sanat Galerisi’nde açıldı.
16.03.2021Kültür Sanat

Benzer Haber Etiketleri

Tbmm Başkanı Prof. Dr. Mustafa Şentop ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.