Tbmm Başkanı Şentop

Tbmm Başkanı Şentop

Son dakika TBMM Başkanı Şentop haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan TBMM Başkanı Şentop gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan TBMM Başkanı Şentop haber sayfamızda...

Tbmm Başkanı Şentop

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 438 tbmm baskani sentop haberi bulunmuştur.
KKTC Cumhurbaşkanı Tatar'dan TBMM Başkanı Şentop'a 'teşekkür' telefonu
KKTC Cumhurbaşkanı Tatar'dan TBMM Başkanı Şentop'a 'teşekkür' telefonuKuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC) Cumhurbaşkanı Ersin Tatar, TBMM Başkanı Mustafa Şentop'u telefonla arayarak, Azerbaycan Milli Meclisi Genel Kurulu’nda düzenlenen Azerbaycan-Pakistan-Türkiye Meclis başkanları toplantısında yaptığı konuşmasındaki Kıbrıs vurgusundan dolayı teşekkür etti.
29.07.2021Siyaset
Meclis Başkanı Şentop, dost ve kardeş ülkelerdeki mevkidaşlarıyla bayramlaştı
Meclis Başkanı Şentop, dost ve kardeş ülkelerdeki mevkidaşlarıyla bayramlaştıTBMM Başkanı Mustafa Şentop, Kurban Bayramı dolayısıyla 7 ülkenin meclis ve senato başkanıyla telefon görüşmesi gerçekleştirerek, mevkidaşlarının bayramını kutladı.
23.07.2021Siyaset
Meclis Başkanı Şentop, dost ve kardeş ülkelerdeki mevkidaşlarıyla bayramlaştı
Meclis Başkanı Şentop, dost ve kardeş ülkelerdeki mevkidaşlarıyla bayramlaştıTBMM Başkanı Mustafa Şentop, Kurban Bayramı dolayısıyla 8 meclis ve senato başkanıyla telefon görüşmesi gerçekleştirerek, mevkidaşlarının bayramını kutladı.
22.07.2021Siyaset
Nefesler tutuldu! Erdoğan açıklayacak... Masadaki 5 senaryo!
Nefesler tutuldu! Erdoğan açıklayacak... Masadaki 5 senaryo!Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın yarın KKTC’ye yapacağı ziyarette açıklaması beklenen müjdeleri Kıbrıs Türk halkı merakla, Rum-Yunan ikilisi ve AB endişeyle takip ediyor. Müjdelerle ilgili beş senaryo konuşuluyor.
18.07.2021Siyaset
'Haklarını asla ödeyemeyiz'
'Haklarını asla ödeyemeyiz'Meclis bahçesindeki 15 Temmuz Şehitler Anıtı önünde düzenlenen törende konuşan Erdoğan “Yurdu yaşatmak için can veren ama canından aziz bildiği vatanından vazgeçmeyen kahramanların haklarını ödeyemeyiz” dedi
16.07.2021Siyaset
Milliyet muhabirine 15 Temmuz plaketi
Milliyet muhabirine 15 Temmuz plaketiTBMM Başkanı Mustafa Şentop, 15 Temmuz gecesi TBMM’de görev yapan, aralarında Milliyet muhabiri Yavuz Özden’in de bulunduğu basın mensuplarına günün anısına plaket verdi.
16.07.2021Siyaset
‘O gün neredeysek  bugün oradayız’
‘O gün neredeysek bugün oradayız’Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan bir saat önce TBMM’deki 15 Temmuz Şehitler Anıtı’nı ziyaret ederek karanfil bırakan CHP’liler iktidarı 15 Temmuz kalkışmasını ‘siyasi araç haline  getirmek’le suçladı
16.07.2021Gündem
Son dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan: Millete silah çekenin affı olmaz
Son dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan: Millete silah çekenin affı olmaz Gelen son dakika haberine göre; Cumhurbaşkanı Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Anma Programı'nda konuştu. Cumhurbaşkanı Erdoğan açıklamalarında, "Türkiye'nin benzer ihanetlere uğramaması için başta FETÖ olmak üzere tüm terör örgütleri, her türlü fitne ve fesat odaklarına karşı teyakkuz halinde olmayı sürdüreceğiz" ifadelerini kullandı. Erdoğan, "Millete silah çekenin, milletin kanını dökenin, milletin bayrağına ve ezanına göz dikenin, milletin geleceğini karartmaya kalkanın affı da olmaz müsamahası da olmaz." dedi.
15.07.2021Siyaset
TBMM Başkanı Şentop, '5. Yılında 15 Temmuz Paneli'nin açılışında konuştu
TBMM Başkanı Şentop, '5. Yılında 15 Temmuz Paneli'nin açılışında konuştuTBMM Başkanı Mustafa Şentop, 15 Temmuz’un siyasi iktidara, devlete karşı değil tam tersine devletin, siyasi iktidarın, anayasal düzenin yanında durmak için gerçekleştirilen bir halk hareketi olduğunu belirterek, bu yönü itibarı ile 15 Temmuz’un biricik olduğunu söyledi.
15.07.2021Siyaset
TBMM'de '15 Temmuz' anması
TBMM'de '15 Temmuz' anmasıTBMM'de 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü kapsamında '5'inci Yılında Fotoğraflarla 15 Temmuz Sergisi Açılışı ve Kısa Film Gösterimi' yapıldı.
15.07.2021Siyaset
TBMM Başkanı Şentop: 15 Temmuz milletimizin varlık yokluk mücadelesidir
TBMM Başkanı Şentop: 15 Temmuz milletimizin varlık yokluk mücadelesidirTBMM Başkanı Mustafa Şentop, "15 Temmuz siyasi bir tartışma başlığı değil, milletimizin varlık yokluk mücadelesidir." dedi.
15.07.2021Siyaset
Son dakika... İlk bombanın düştüğü yerde tören! Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan flaş açıklamalar
Son dakika... İlk bombanın düştüğü yerde tören! Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan flaş açıklamalarGelen son dakika haberine göre; Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan TBMM'de 15 Temmuz Şehitlerini Anma Programı'na katıldı. Törende konuşma yapan Erdoğan, 'Hiç kimsenin, özellikle bu güzide çatı altında (Meclis) görev yapanların 15 Temmuz gecesi milletin verdiği bu şanlı mücadeleyi önemsizleştirmeye hakkı yoktur.' dedi.
15.07.2021Siyaset
15 Temmuz görselleri! İşte 15 Temmuz fotoğrafları ve resimleri...
15 Temmuz görselleri! İşte 15 Temmuz fotoğrafları ve resimleri...15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü geldi. 15 Temmuz darbe girişiminin 5. yıl dönümünde şehit ve gazi olanlar anılacak. 15 Temmuz ile ilgili görseller ise araştırılıyor. İşte 15 Temmuz fotoğrafları ve görselleri...
15 Temmuz, Erdoğan’ın katılımıyla Meclis’te anılacak
15 Temmuz, Erdoğan’ın katılımıyla Meclis’te anılacakTBMM’deki 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü programına, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Meclis Başkanı Mustafa Şentop katılacak.
14.07.2021Gündem
Meclis Başkanı Şentop, Senegal-Türkiye Parlamentolar Arası Dostluk Grubu'nu kabul etti
Meclis Başkanı Şentop, Senegal-Türkiye Parlamentolar Arası Dostluk Grubu'nu kabul ettiTBMM Başkanı Mustafa Şentop, "Dost ve kardeş olarak gördüğümüz Senegal ile aramızda köklü, tarihi ve kültürel bağlar bulunmaktadır. Senegal bizim için, istikrarlı siyasi yapısı ve ekonomisiyle, tarihinde askeri darbe yaşamamış olmasıyla Sahraaltı Afrika'ya açılan kapımız ve değerli bir ortağımızdır." dedi.
6.07.2021Siyaset
TBMM Başkanı Şentop'dan CHP'ye '10 bin dolar alan siyasetçi' mektubu
TBMM Başkanı Şentop'dan CHP'ye '10 bin dolar alan siyasetçi' mektubuTBMM Başkanı Mustafa Şentop, CHP'nin kendisine sorduğu '10 bin dolar alan siyasetçi kim?' sorusuna mektupla yanıt verdi. Şentop, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu tarafından TBMM Başkanlığı'na gönderilen yazıda bahse konu eylem ile ilgili olduğu değerlendirilen siyasetçinin Gazi Meclis çatısı altında bir milletvekili olmadığının belirtildiğini hatırlattı. Şentop, "Konuyla ilgili yargı sürecinin tamamlanmasını beklemek dışında gerek TBMM gerekse TBMM Başkanlığı tarafından yapılabilecek resmi bir işlem bulunmadığı malumlarınızdır" dedi.
5.07.2021Siyaset
TBMM Başkanı Şentop, KKTC-Türkiye Parlamentolararası Dostluk Grubu'nu kabul etti
TBMM Başkanı Şentop, KKTC-Türkiye Parlamentolararası Dostluk Grubu'nu kabul ettiTBMM Başkanı Mustafa Şentop, "TBMM, Kıbrıs Türk halkının özgürlük ve egemenliğinin korunması ve Kıbrıs adasındaki gerçekler zemininde kalıcı bir barış sağlanması hususunda sarsılmaz bir kararlılığa sahiptir." dedi.
1.07.2021Siyaset
'Para alan siyasetçi' iddiası! TBMM Başkanı Şentop'tan flaş açıklama
'Para alan siyasetçi' iddiası! TBMM Başkanı Şentop'tan flaş açıklamaGelen son dakika haberine göre; TBMM Başkanı Mustafa Şentop, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun dün kendisini ziyaret ettiğini, "10 bin dolar alan siyasetçi" konusundaki mektubuna, yazılı bir cevap sunduğunu bildirdi.
17.06.2021Siyaset
Şentop, "Türk Dünyasının Dünü, Bugünü ve Geleceği Sempozyumu"na video mesaj gönderdi
Şentop, "Türk Dünyasının Dünü, Bugünü ve Geleceği Sempozyumu"na video mesaj gönderdiMeclis Başkanı Mustafa Şentop, "Türk dünyası içindeki dayanışmanın her geçen gün daha da perçinlenmesi, iş birliğinin daha da güçlenmesi bizler için iftihar kaynağıdır." ifadesini kullandı.
9.06.2021Siyaset
Meclis Başkanı Şentop'tan kritik kabul! Flaş 'Kırım Tatarları' mesajı
Meclis Başkanı Şentop'tan kritik kabul! Flaş 'Kırım Tatarları' mesajıTBMM Başkanı Mustafa Şentop, Kırım Tatarları'nın yerli halk statüsünün kabulüyle Kırım Tatar Meclisinin statüsü konusundaki mevzuat çalışmalarına önem atfettiklerini belirterek, "Bu çalışmaların parlamentoya sunulduğunda gereken desteği bularak kanunlaşması Kırım Tatarları'nın temel beklentisidir." dedi.
8.06.2021Siyaset
Kılıçdaroğlu'ndan HDP'ye yönelik kapatılma davasına tepki
Kılıçdaroğlu'ndan HDP'ye yönelik kapatılma davasına tepkiCHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Yargıtay Cumhuriyet Başsavcılığı'nca HDP'nin kapatılması istemiyle açılan davayla ilgili, "Demokrasinin var olduğu bir ortamda siz bir partiyi kapatamazsınız. Vatandaş sandıkta istediği partiye oy verir. Partilerin seçimlere katılmasını engellemeye yönelik hiçbir hareketi doğru bulmuyoruz" dedi.
8.06.2021Siyaset
TBMM Başkanı Şentop, KKTC Cumhuriyet Meclisi Başkanı ile görüştü
TBMM Başkanı Şentop, KKTC Cumhuriyet Meclisi Başkanı ile görüştüTBMM Başkanı Mustafa Şentop, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC) Cumhuriyet Meclisi Başkanı Önder Sennaroğlu ve beraberindeki heyeti kabul etti.
8.06.2021Siyaset
Şentop bilgi  ve belge istedi
Şentop bilgi ve belge istediTBMM Başkanı Mustafa Şentop’un, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’ya 27 Mayıs’ta bir yazı göndererek, “organize suç örgütü elebaşından ayda 10 bin dolar alan siyasetçi” iiddiasına ilişkin tüm bilgi ve belgeleri adli makamlar ile Meclis’e göndermesini talep ettiği ortaya çıktı.
6.06.2021Siyaset
TBMM Başkanı Şentop’un oğlu Ömer Asım, hafızlık eğitimini tamamladı
TBMM Başkanı Şentop’un oğlu Ömer Asım, hafızlık eğitimini tamamladıCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın katılımıyla Ayasofya-i Kebir Cami-i Şerifi'nde dün düzenlenen İTO Marmara Anadolu İmam Hatip Lisesi Hafızları İcazet Töreni'nde TBMM Başkanı Mustafa Şentop’un oğlu Ömer Asım Şentop da hafızlığını tamamlayarak icazet belgesini aldı.
29.05.2021Vitrin
Meclis Başkanı Şentop, Libya Devlet Yüksek Konseyi Başkanı ile görüştü
Meclis Başkanı Şentop, Libya Devlet Yüksek Konseyi Başkanı ile görüştüTürkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Başkanı Mustafa Şentop, Libya Devlet Yüksek Konseyi Başkanı Halid El Meşri ile bir araya geldi.
27.05.2021Siyaset

Benzer Haber Etiketleri

tbmmmustafa şentop15 temmuztbmm başkanışentop

Tbmm Başkanı Şentop ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.