Tedarik

Tedarik

Son dakika tedarik haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan tedarik gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan tedarik haber sayfamızda...

Tedarik

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 9.639 tedarik haberi bulunmuştur.
Kalite ve gıda güvenliğinde küresel vize
Kalite ve gıda güvenliğinde küresel vize Türkiye’nin un üreticilerinden Eksun Gıda, küresel gıda güvenliği ve kalite standartları kurumu BRCGS’nin Food V9 denetimini başarıyla geçti.
28.05.2024 Ekonomi
Bir Alman subayı Rusya için casusluk yapma suçlamasıyla hapis cezasına çarptırıldı
Bir Alman subayı Rusya için casusluk yapma suçlamasıyla hapis cezasına çarptırıldı Bir Alman subayı Rusya adına casusluk yaptığı gerekçesiyle 3,5 yıl hapis cezasına çarptırıldı.
28.05.2024 Dünya
Yunanistan, donanmasını Fransız yapımı fırkateynler ile güçlendirmeye hazırlanıyor
Yunanistan, donanmasını Fransız yapımı fırkateynler ile güçlendirmeye hazırlanıyor Yunanistan tarafından sipariş edilen üç Belharra fırkateyninin teslimatı için Fransa'nın Lorian kentindeki çalışmalar sona yaklaşıyor.
26.05.2024 Dünya
Doğu ve Batı Avrupa’nın en büyük gençlik organizasyonları TÜGİAD liderliğinde İstanbul’da bir araya geldi
Doğu ve Batı Avrupa’nın en büyük gençlik organizasyonları TÜGİAD liderliğinde İstanbul’da bir araya geldi Avrupa Birliği’nin en büyük gençlik örgütü liderleri TÜGİAD ev sahipliğinde İstanbul’da bir araya geldi. 500 binin üzerinde üyesi bulunan Avrupa Genç Girişimciler Konfederasyonu (YES for Europe) ve 1 milyon 600 binden fazla üyeli Avrupa Birliği Genç Girişimciler Organizasyonu’nun (JEUNE) lider ve yöneticileri gelecek stratejilerini belirlemek üzere toplandı.
25.05.2024 İstanbul
Türkiye ve Azerbaycan’dan Avrupa’nın doğal gaz arz güvenliğine yeni katkı
Türkiye ve Azerbaycan’dan Avrupa’nın doğal gaz arz güvenliğine yeni katkı Türkiye ve Azerbaycan, doğal gazda kendilerinin yanı sıra Avrupa’nın da arz güvenliğini sağlamaya dönük adımlar atıyor. Azerbaycan doğal gazının Türkiye’ye ve buradan da Avrupa’ya ulaştırılması için yeni ortaklıklar geliştirilirken mevcut iş birlikleri de derinleştiriliyor
24.05.2024 Ekonomi
Perakende Okulu açıldı
Perakende Okulu açıldı Sürekli gelişen ve nitelikli insan kaynağına ihtiyaç duyan perakende sektörüne kalifiye ve yetkin profesyoneller kazandırmak üzere harekete geçen Civil Mağazacılık, İstanbul Üniversitesi iş birliğiyle Perakende Okulu’nu hayata geçirdi.
24.05.2024 Ekonomi
Rusya: İngiliz silahları topraklarımızda kullanılırsa, Londra’nın hedeflerini vururuz
Rusya: İngiliz silahları topraklarımızda kullanılırsa, Londra’nın hedeflerini vururuz Sözcü Mariya Zaharova: Rusya Ukrayna topraklarında ve sınırlarının ötesindeki İngiliz hedeflerini vurabilir.
24.05.2024 Dünya
Enerji depolama ve batarya üretimi için imza
Enerji depolama ve batarya üretimi için imza Alarko Holding’in bağlı ortaklığı Altek Alarko, dünyanın önde gelen teknoloji ve batarya üreticilerinden Gotion Group bünyesinde yer alan Gotion Singapore Pte Ltd ile ortak girişim anlaşması imzaladığını duyurdu.
24.05.2024 Ekonomi
Dalga konusu F-35 kaosu! ABD ordusu satın almıyor, uçakları park edecek yer kalmadı
Dalga konusu F-35 kaosu! ABD ordusu satın almıyor, uçakları park edecek yer kalmadı Güncelleştirme isteyen Amerikan ordusu, F-35 alımını durdurmuştu. Tedarik zorlukları güncelleştirme programını aksatırken fabrikadan çıkan jetleri park edecek yer kalmadı.
23.05.2024 Dünya
Bakan Kacır açıkladı: TSE, ‘Türk Malı’ damgasının marka değerini güçlendirdi
Bakan Kacır açıkladı: TSE, ‘Türk Malı’ damgasının marka değerini güçlendirdi Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mehmet Fatih Kacır, “TSE, ‘Türk Malı’ damgasının marka değerini güçlendirdi” dedi.
22.05.2024 Ekonomi
'Enflasyon büyük ölçüde kontrol altında'
'Enflasyon büyük ölçüde kontrol altında' Avrupa Merkez Bankası (ECB) Başkanı Christine Lagarde tüketici fiyatlarındaki hızlı artışın artık büyük ölçüde kontrol altına alınmasıyla gelecek ay faiz indiriminin muhtemel olduğunu söyledi.
22.05.2024 Uzmanpara
Rapor: BMW, Jaguar ve Volkswagen yasaklı Çin parçaları kullandı
Rapor: BMW, Jaguar ve Volkswagen yasaklı Çin parçaları kullandı Rapora göre dünyanın dev otomotiv üreticileri, zorla çalıştırmayla bağlantılı olarak yasaklanan firmalardan parça tedarik etmeye devam ediyor.
21.05.2024 Dünya
Erdoğan Kabine toplantısı sonrası açıkladı! İran için 1 günlük milli yas ilan edildi
Erdoğan Kabine toplantısı sonrası açıkladı! İran için 1 günlük milli yas ilan edildi Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın başkanlığındaki Kabine toplantısı sona erdi. Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kabine toplantısı sonrası yaptığı açıklamada yeni anayasa mesajı verdi ve Reisi'nin vefatı nedeniyle 1 günlük milli yas ilan edildiğini duyurdu.
20.05.2024 Gündem
Denemek için karabuğday ektiler! Talep yağıyor
Denemek için karabuğday ektiler! Talep yağıyor Kastamonu’nun İhsangazi ilçesinde 3 yıl önce denemek amacı ile karabuğday eken çiftçi aile, çölyak hastalarının taleplerine yetişemez hale geldi. Yoğun talebe yetişmeye çalışan çiftçiler, tarlalarını karabuğdayla buluşturdu.
18.05.2024 Ekonomi
Bitki bazlı beslenmeye yönlendiren 2 neden: Sürdürebilir gelecek ve sağlık kaygısı
Bitki bazlı beslenmeye yönlendiren 2 neden: Sürdürebilir gelecek ve sağlık kaygısı Gıdayı üretim şeklimiz gelecekteki gıda güvenliğimizin de sürdürülebilirliğini etkiliyor. Yanlış gıda üretimi ile birlikte iklim değişikliği, su kıtlığı ve orman tahribatı gibi zorluklar da beraberinde yaşanıyor. Bitki bazlı gıdalara yönelimin her geçen gün daha çok arttığını belirten BİTKİDEN Yönetim Kurulu Başkanı Ebru Akdağ, “Tarım ve gıda sistemleri, çiftçilerden tüketicilere kadar gıda tedarik zincirinin farklı aşamalarında dijital bir dönüşümden geçiyor” dedi.
16.05.2024 Genel Sağlık
Metro Türkiye’ye yeni CEO atandı
Metro Türkiye’ye yeni CEO atandı Metro Türkiye’de üst düzey atama gerçekleşti. Metro Grup bünyesinde 27 yıldır çeşitli görevler üstlenen David Antunes, Metro Türkiye’nin yeni CEO’su olarak atandı.
16.05.2024 Ekonomi
Metro Türkiye’ye Yeni CEO
Metro Türkiye’ye Yeni CEO Metro Türkiye’de üst düzey atama gerçekleşti. Metro Grup bünyesinde 27 yıldır çeşitli görevler üstlenen David Antunes, Metro Türkiye’nin yeni CEO’su olarak atandı. Daha önce Portekiz’de CEO olarak görev yapmakta olan David Antunes, Türkiye’deki yeni görevine 1 Mayıs itibarıyla başladı.
15.05.2024 Kariyer
Metro Türkiye’ye yeni CEO
Metro Türkiye’ye yeni CEO Türk mutfağının sürdürülebilirliği için çalışmalarını sürdürülen Metro Türkiye’de üst düzey atama gerçekleşti. Metro Grup bünyesinde 27 yıldır çeşitli görevler üstlenen David Antunes, Metro Türkiye’nin yeni CEO’su olarak atandı.
15.05.2024 Ekonomi
"100 milyar dolar ticaret hacmi hedefini kolaylıkla gerçeğe dönüştürebiliriz"
"100 milyar dolar ticaret hacmi hedefini kolaylıkla gerçeğe dönüştürebiliriz" Ticaret Bakanı Ömer Bolat, ABD’li iş insanlarına Türkiye’deki yatırım fırsatlarını anlattı. Bolat, "Devlet başkanlarımız tarafından belirlenen 100 milyar dolar ticaret hacmi hedefini kolaylıkla gerçeğe dönüştürebiliriz. Kararlı olmaya devam edersek, bu ulaşılabilir bir hedeftir" dedi.
14.05.2024 Ekonomi
Havada SAF için imza geldi
Havada SAF için imza geldi Tiryaki Agro, Tüpraş ile, Sürdürülebilir Havacılık Yakıtı (SAF) üretimine yönelik atık ve kalıntı yağlar kaynaklı hammaddelerin uzun süreli tedariği için anlaşma imzaladığını duyurdu.
14.05.2024 Ekonomi
sahibinden.com OTOBİD platformunu tanıttı
sahibinden.com OTOBİD platformunu tanıttı sahibinden.com, sektördeki 24 yıllık uzmanlığı ve müşteri ihtiyaçları doğrultusunda hayata geçirdiği Otobid, platformunun hizmetlerini ve getirdiği yenilikleri paylaşmak üzere, sahibinden.com CEO’su Burak Ertaş ve Otobid Genel Müdürü Sinan Barutçuoğlu ev sahipliğinde bir basın buluşması düzenlendi.
12.05.2024 Otomobil
Fahrettin Altun: Yunanistan Başbakanı Sayın Miçotakis pazartesi günü ülkemize ziyaret gerçekleştirecek
Fahrettin Altun: Yunanistan Başbakanı Sayın Miçotakis pazartesi günü ülkemize ziyaret gerçekleştirecek Türk-Yunan Medya Akademisi Forumu'nda konuşan İletişim Başkanı Fahrettin Altun, "Yunanistan Başbakanı Sayın Miçotakis, iki gün sonra 13 Mayıs pazartesi günü ülkemize gerçekleştireceği ziyaretinde yine ikili ilişkilerimizin güçlendirmesi açısından son derece önemli olduğunu ciddi bir fırsat olduğunu düşünüyoruz" dedi. Yunanistan Dışişleri Bakan Yardımcısı Alexandra Papadopoulou ise foruma Yunanistan'dan gerçekleştirdiği videolu bağlantı ile katılım sağladı.
11.05.2024 Gündem
“Vize engeli lojistik sektörüne ivme kaybettiriyor”
“Vize engeli lojistik sektörüne ivme kaybettiriyor” Ankara Ticaret Odası (ATO) Yönetim Kurulu Başkanı Gürsel Baran, lojistik sektörünün gelişmesinen önündeki engellerin başında vize engelinin geldiğini belirterek, “Vize engeli lojistik sektörüne ivme kaybettiriyor” dedi.
9.05.2024 Ekonomi
Hazır giyim ihracatı pozitif ivme kazandı
Hazır giyim ihracatı pozitif ivme kazandı Türkiye Giyim Sanayicileri Derneği (TGSD) Başkanı Ramazan Kaya, hazır giyim sektöründe ihracatın pozitif ivme kazandığını kaydetti.
9.05.2024 Ekonomi

Benzer Haber Etiketleri

Tedarik ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.