Temsilci

Temsilci

Son dakika temsilci haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan temsilci gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan temsilci haber sayfamızda...

Temsilci

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 4.166 temsilci haberi bulunmuştur.
A Word Kelime Oyunu Cevapları: A Word Kelime Oyunu Nasıl Oynanır?
A Word Kelime Oyunu Cevapları: A Word Kelime Oyunu Nasıl Oynanır? A Word kelime oyunudur. Milyonlarca indirmesi bulunan bu oyunda 2000 seviye bulunur. Bölüm atladıkça cevapları bulmak da bir o kadar zorlaşır. Bu oyunda amaç altıgen harflerden oluşan kelimeleri bulmaktır. Seviye ilerledikçe bulunması istenen kelime sayısı da artar. Hem eğlendirici hem de öğretici özelliği bulunan oyunda puan toplayarak 20 farklı rozet kazanmak gerekir. Bu oyun zeka ve beyin egzersizi yapmaya yardımcı olur. A Word Kelime Oyunu nasıl oynanır? “A Word Cevapları” içeriğimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.
23.07.2021Oyun
Britney’nin özgürlüğü için yasa tasarısı
Britney’nin özgürlüğü için yasa tasarısıÜnlü şarkıcı Britney Spears’ın, özel hayatını ve kariyerini kontrol eden yasal vasisi, babası Jamie Spears’a karşı verdiği özgürlük mücadelesine ABD Temsilciler Meclisi de katıldı
22.07.2021Dünya
TFF Temsilciler Kurulu sezon başı seminerleri, 7 ve 21 Ağustos'ta
TFF Temsilciler Kurulu sezon başı seminerleri, 7 ve 21 Ağustos'taTürkiye Futbol Federasyonu (TFF) Temsilciler Kurulu sezon başı seminerleri, 7 ve 21 Ağustos'ta çevrim içi düzenlenecek.
18.07.2021Futbol
MSB'den 'Tarihten Günümüze Türk-Afgan Kardeşliği' paylaşımı
MSB'den 'Tarihten Günümüze Türk-Afgan Kardeşliği' paylaşımıMilli Savunma Bakanlığı (MSB), tarihte Türkiye ve Afganistan arasındaki yakın ilişkilerin gösterildiği "Tarihten Günümüze Türk-Afgan Kardeşliği" başlıklı grafik paylaştı.
17.07.2021Siyaset
Vergi kaçakçılığıyla mücadele kapsamında düzenleme
Vergi kaçakçılığıyla mücadele kapsamında düzenlemeVergi kaçakçılığıyla mücadeleye ilişkin bildirim zorunluluğu getirilen mükelleflerin kapsamı ve bildirimlerin usul ve esasları belirlendi.
13.07.2021Ekonomi
AB ülkelerinin dışişleri bakanları bir araya geldi
AB ülkelerinin dışişleri bakanları bir araya geldiAvrupa Birliği ülkelerinin dışişleri bakanları, Afganistan ve Lübnan'daki durum, Orta Doğu, Mozambik gibi konuları görüşmek üzere bir araya geldi. AB bakanlarının toplantısına İsrail Dışişleri Bakanı Lapid de katılacak.
12.07.2021Dünya
Twitter, yeni internet düzenlemelerine uyacağını bildirdi
Twitter, yeni internet düzenlemelerine uyacağını bildirdiSosyal paylaşım sitesi Twitter, Hindistan'ın internet şirketlerine getirdiği yeni düzenlemelere uyacağını bildirdi.
9.07.2021Teknoloji
Genç kızların sesini duyurdu
Genç kızların sesini duyurduSelin Özünaldım, BM Kadın Birimi’nin Paris’te düzenlediği ‘Nesiller Boyu Eşitlik Forumu’na katılan 4 genç kızdan biriydi. Formda genç kızların sesi olan Özünaldım, cinsiyet eşitliği için sürdürdüğü mücadeleyi Milliyet’e anlattı...
8.07.2021Gündem
130 milyon dolarlık güven imzası
130 milyon dolarlık güven imzasıICBC ile Yapı Kredi, iki yıl vadeli 130 milyon dolar tutarında kredi anlaşmasına imza attı. Anlaşmada ICBC’yi temsilen, ‘temsilci banka’ göreviyle ICBC Turkey Bank, ‘düzenleyici’ göreviyle ise ICBC Turkey Yatırım görev aldı. Söz konusu kredi, Yapı Kredi tarafından dış ticaretin finansmanı ve refinansmanında kullanılacak.
2.07.2021Ekonomi
Çavuşoğlu: Yok sayıyoruz
Çavuşoğlu: Yok sayıyoruzDışişleri Bakanı Çavuşoğlu, Kıbrıs’ta hakça paylaşım olmadan Türkiye’nin gerekli adımları atmayacağını belirterek, “Kıbrıs Türk halkını azınlık olarak gören bu zihniyeti biz de artık yok sayıyoruz” dedi
2.07.2021Dünya
Bakan Çavuşoğlu'ndan KKTC açıklaması: Bu zihniyeti artık yok sayıyoruz
Bakan Çavuşoğlu'ndan KKTC açıklaması: Bu zihniyeti artık yok sayıyoruzDışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu açıklamasında, "Kıbrıs Türk halkını azınlık olarak gören bu zihniyeti biz de artık yok sayıyoruz. Sayın Cumhurbaşkanımızın (Erdoğan) bölgesel konferans önerisi halen masadadır. KKTC'nin hakça gelir paylaşımı konusundaki önerileri de masadadır. AB ve BM (Kıbrıs'ta) hakça (kaynak) paylaşımı konusunda gerekli adımı atmalıdır. Aksi takdirde biz gerekli adımı attık ve atacağız" dedi.
1.07.2021Haberler
Eşini öldüren Alime: Şiddet nedeniyle 4 kez düşük yaptım
Eşini öldüren Alime: Şiddet nedeniyle 4 kez düşük yaptımMersin Anamur ilçesinde muz serasında eşi Ali Toprak’ı başına tarım aletiyle (daldız) vurarak öldüren Alime Toprak , “15 yaşında dağda hayvanlara bakarken tecavüz etti. Hamile kalınca evlendik. 15 yıl boyunca hep şiddet gördüm, şiddet nedeniyle 4 kez düşük yaptım. Benim 2 çocuğumu da balkondan aşağı attı” dedi.
1.07.2021Gündem
Bakan Çavuşoğlu'ndan flaş KKTC açıklaması: Bu zihniyeti artık yok sayıyoruz
Bakan Çavuşoğlu'ndan flaş KKTC açıklaması: Bu zihniyeti artık yok sayıyoruzGelen son dakika haberine göre; Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu açıklamasında, "Kıbrıs Türk halkını azınlık olarak gören bu zihniyeti biz de artık yok sayıyoruz. Sayın Cumhurbaşkanımızın bölgesel konferans önerisi halen masadadır. KKTC'nin hakça gelir paylaşımı konusundaki önerileri de masadadır. AB ve BM (Kıbrıs'ta) hakça (kaynak) paylaşımı konusunda gerekli adımı atmalıdır. Aksi takdirde biz gerekli adımı attık ve atacağız" dedi.
1.07.2021Siyaset
Sosyal ağ sağlayıcıları, ilk raporlarını BTK'ye sundu
Sosyal ağ sağlayıcıları, ilk raporlarını BTK'ye sunduSosyal ağ sağlayıcıları, kişilik haklarının ihlal edildiği iddiasıyla içeriğin çıkarılması ve erişimin engellenmesine yönelik yapılan başvurulara ilişkin ilk raporlarını, Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumuna (BTK) sundu.
1.07.2021Teknoloji
Belediyelere cinsiyet eşitliği rehberi
Belediyelere cinsiyet eşitliği rehberiSabancı Üniversitesi Kurumsal Yönetim Forumu’nun TÜSİAD işbirliği, Sabancı Vakfı ve UNFPA Türkiye desteği ile yürüttüğü İş Dünyası Aile İçi Şiddete Karşı (BADV) Projesi kapsamında hazırlanan ‘Belediyeler İçin Kadına Yönelik Hane İçi Şiddetle İlgili Kurum Politikası Geliştirme ve Uygulama Rehberi’ tanıtıldı.
1.07.2021Gündem
Emine Erdoğan: Türk mutfağı, atıksız mutfak kategorisinde birinci sırada
Emine Erdoğan: Türk mutfağı, atıksız mutfak kategorisinde birinci sıradaCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan, kurumlarla işbirliği içinde gıda israfının engellenmesi gerektiğini belirterek, "Tüm belediyelerimizin gıda bankacılığı işini ciddiye almaları gerektiğini düşünüyorum." dedi.
30.06.2021Siyaset
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan 'tasarruf tedbirleri' genelgesi
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan 'tasarruf tedbirleri' genelgesiCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, kamu kurum ve kuruluşlarının harcamalarında tasarruf sağlanması, bürokratik işlemlerin azaltılması ve kamu kaynaklarının etkili, ekonomik ve verimli kullanımına ilişkin "tasarruf tedbirleri" genelgesi yayımladı.
30.06.2021Siyaset
G20 Dışişleri Bakanları toplantısı sona erdi
G20 Dışişleri Bakanları toplantısı sona erdiG20 Dönem Başkanı İtalya'nın Dışişleri Bakanı Luigi Di Maio, G20 Dışişleri Bakanları toplantısında yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınının etkisine nasıl karşı koyabileceklerini, kapsayıcı ve esnek bir toparlanmayı nasıl destekleyebileceklerini ele aldıklarını söyledi.
29.06.2021Dünya
Maide Suresi Okunuşu ve Anlamı: Türkçe Tefsiri, Arapça Yazılışı, Fazileti, Diyanet Meali
Maide Suresi Okunuşu ve Anlamı: Türkçe Tefsiri, Arapça Yazılışı, Fazileti, Diyanet MealiMaide süresi Medine’de indirildi. Sürenin 3.ayeti ise Mekke’ de nazil olmuştur.
28.06.2021Sureler
KKTC Cumhurbaşkanı Tatar, Brüksel temaslarına ilişkin değerlendirmelerde bulundu
KKTC Cumhurbaşkanı Tatar, Brüksel temaslarına ilişkin değerlendirmelerde bulunduKuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC) Cumhurbaşkanı Ersin Tatar, Birleşmiş Milletler (BM) Genel Sekreter Antonio Guterres ile yaptıkları görüşmede, Kıbrıslı Türklerin egemen eşitliğinin tanınması ve eşit uluslararası statüsünün kabul görmesiyle resmi müzakerelere geçebileceği görüşlerini yinelediklerini söyledi.
26.06.2021Siyaset
Son dakika - Fenerbahçe 34'üncü başkanını seçiyor!  Olağan Seçimli Genel Kurul başladı
Son dakika - Fenerbahçe 34'üncü başkanını seçiyor! Olağan Seçimli Genel Kurul başladıFenerbahçe Kulübü Olağan Seçimli Genel Kurul Toplantısı, Ülker Stadı'nda gerçekleştiriliyor. Yarın da devam edecek olan kongrede mevcut Başkan Ali Koç, tek aday olarak seçime girecek. Fenerbahçe Kulübü Olağan Seçimli Genel Kurul Toplantısı başladı. Vefa Küçük, Genel Kurul Divan Başkanlığı’na oy birliği ile seçildi
25.06.2021Fenerbahçe
Son dakika - Fenerbahçe sandık başına gidiyor!
Son dakika - Fenerbahçe sandık başına gidiyor!Sarı-lacivertlilerde iki gün sürecek olağan seçimli genel kurul bugün itibariyle başlayacak
25.06.2021Fenerbahçe
Fenerbahçe'de kongre heyecanı
Fenerbahçe'de kongre heyecanıFenerbahçe Kulübü Olağan Seçimli Genel Kurul Toplantısı, yarın ve 26 Haziran'da gerçekleştirilecek.
24.06.2021Fenerbahçe
BM'den Afganistan değerlendirmesi
BM'den Afganistan değerlendirmesiBirleşmiş Milletler (BM) Genel Sekreterinin Afganistan Özel Temsilcisi Deborah Lyons, yabancı güçlerin Afganistan’dan çekileceğini açıklamasının ülke genelinde deprem etkisi yaptığını söyledi.
22.06.2021Dünya
Fenerbahçe'de seçimde oy kullanacak üye sayısı belli oldu
Fenerbahçe'de seçimde oy kullanacak üye sayısı belli olduFenerbahçe Kulübü Olağan Seçimli Genel Kurul Toplantısı'nda toplam 29 bin 9 kişinin oy kullanma hakkına sahip olduğunu açıkladı.
22.06.2021Fenerbahçe

Benzer Haber Etiketleri

bmfenerbahçeali koçafganistantwitter

Temsilci ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.