Teşhir

Teşhir

Son dakika Teşhir haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Teşhir gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Teşhir haber sayfamızda...

Teşhir

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 2.103 teshir haberi bulunmuştur.
‘Umarım Zeki Müren bizi görüyordur’
‘Umarım Zeki Müren bizi görüyordur’ Zeki Müren ölümünün 25’inci yılında hâlâ popüler bir kültür ikonu, hâlâ bir fenomen. Adı geçen her proje tartışmalara yol açıyor, herkes onunla ilgili bir şeyler yazıp çiziyor. Onu hâlâ gündemde tutan ise bir müzik efsanesi olması, gazino kültüründe yepyeni bir dönem başlatması, cesur sahne kıyafetleri, kendisine “Paşam” diye hitap edilirken saklamadığı cinsel yönelimi ve elbette eşsiz bir tarz yaratması
26.09.2021Gündem
Son dakika haberler: Hayatımızın her alanına girdi! 5-10 yıl içinde hastalık sayılacak...
Son dakika haberler: Hayatımızın her alanına girdi! 5-10 yıl içinde hastalık sayılacak...Etkisi her geçen gün artan sosyal medyanın yarattığı bağımlılığa dikkat çeken uzmanlar, "Pek çok ünlünün, 'influencer’ın, fenomenin sıklıkla gittikleri restoranlardan kullandıkları kağıt mendil markalarına kadar hayatlarını teşhir ettiklerini görüyoruz. Bu diğer insanların da benzer paylaşımlar yapmalarını ve belki de tek tip insan modelinin bize sunulmasına yol açıyor" diyor. Nomofobi, siberkondri, netlessfobi gibi kaygı durumlarının günümüzde hızla arttığını söyleyen uzmanlar, Şu an için bir rahatsızlık tanısı olarak paylaşılmıyor ama 5-10 yıl içinde bu saydığımız terimleri rahatsızlık kategorisinde konumlandıracağız" uyarısında bulunuyor.
18.09.2021Gündem
Son dakika: TikTok can aldı! Gençler bağımlılıktan nasıl korunabilir?
Son dakika: TikTok can aldı! Gençler bağımlılıktan nasıl korunabilir?Son dakika haberlere göre, İstanbul'un Esenyurt ilçesinde Kübra Doğan isimli genç bir kadın akrabasıyla birlikte TikTok videosu çekerken 50 metre yükseklikten düşerek hayatını kaybetti. Türkiye'de ilk kez TikTok kaynaklı yaşanan bu ölümü ve sosyal medyanın günümüzdeki etkisinin sosyolojik, psikolojik ve bağımlılık boyutlarını uzmanlara sorduk. Kübra Doğan neden can verdi? Başta TikTok olmak üzere sosyal mecralardaki cesaret gösterisinin altında neler yatıyor? Aileler çocuklarını sosyal medyaya kurban vermemek için neler yapmalı? Cevabı haberimizde...
23.09.2021Gündem
Yunan müziği ‘ruhu’nu yitirdi
Yunan müziği ‘ruhu’nu yitirdiSenfoniden oratoryoya kadar, değişik formlarda müzik yazan Theodorakis, en çok ‘Zorba’ filmi için bestelediği müzikle ün yaptı; Yunan folklorunun simgesi “sirtaki”yi dünyaya tanıttı... Senfoni ve oratoryolarında “ciddi müzik” adına önemli eserlere imza attı, geleneksel ve ulusal çalgılara, ritimlere ve ezgilere yönelerek Yunan müziğinde yerelden evrensele uzanan çığır açtı...
3.09.2021Dünya
Son dakika! Bahçeli'den seçim barajı açıklaması
Son dakika! Bahçeli'den seçim barajı açıklamasıMHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, "Seçim barajının yüzde 5 mi, yüzde 7 mi olsun tartışmaları lüzumsuz emek ziyanıdır. Cumhur İttifakı’nın baraj kararı yüzde 7 olarak tescillenmiştir" dedi.
1.09.2021Siyaset
MHP lideri Devlet Bahçeli'den Kabil açıklaması
MHP lideri Devlet Bahçeli'den Kabil açıklamasıMilliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli, "Anadolu'nun savunması, Anadolu'da yapılmaz, bu hattın stratejik noktalarından birisi olan Kabil'e kadar uzanır. Kabil emniyetli değilse Ankara güvende olamaz. Hızla değişen ve tehdit saçan şartlar karşısında askerimizin tahliyesi doğru bir tercih, yerinde bir karardır. Ancak ihtiyaç hasıl olursa, Türkiye'nin karşılıklı mutabakat çerçevesinde Afganistan'da bulunması tarihin, kültürün ve inancımızın gereğidir" dedi.
29.08.2021Siyaset
Son dakika: Erdoğan'dan çok net Afganistan açıklaması
Son dakika: Erdoğan'dan çok net Afganistan açıklamasıSon dakika haberine göre, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Malazgirt Zaferi'nin 950'nci yıl dönümü dolayısıyla Ahlat'a gelen büyükelçilere Ahlat Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde akşam yemeği verdi. Burada açıklamalarda bulunan Erdoğan, "Afganistan'da önümüzdeki sürecin nasıl şekilleneceğini Taliban'ın sözleri değil icraatları, eylemleri ve atacağı adımlar belirleyecektir." ifadelerini kullandı. Erdoğan sözlerine, "Uluslararası toplumun Afganistan ile ilgili atacağı adımlar büyük önem taşıyor. Halihazırda çeşitli statülerde 5 milyonu aşkın sığınmacıya ev sahipliği yapan Türkiye, Suriye veya Afganistan kaynaklı ilave bir göç yükünü kaldıramaz." şeklinde devam etti.
25.08.2021Siyaset
‘Yalancıların sonu görünmüştür’
‘Yalancıların sonu görünmüştür’MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Twitter hesabından gündeme dair açıklamalarda bulundu.
14.08.2021Siyaset
Son dakika! MHP lideri Bahçeli'den sel felaketiyle ilgili açıklama
Son dakika! MHP lideri Bahçeli'den sel felaketiyle ilgili açıklamaMHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, "Orman yangınlarıyla kavrulan milli yürekler, bu kez de Batı Karadeniz'deki afetlerle sarsılmış, hüzünle sarılmıştır. Milliyetçi Hareket Partisi, yöre insanımıza destek sağlamak, gerekli incelemeleri yapmak maksadıyla afet bölgesine bir heyet göndermiştir. İnanıyorum ki, felaketlerin yaraları el birliğiyle sarılacaktır" dedi.
13.08.2021Siyaset
Son dakika! Bahçeli'den orman yangınlarıyla ilgili açıklama
Son dakika! Bahçeli'den orman yangınlarıyla ilgili açıklamaMHP Lideri Devlet Bahçeli, orman yangınlarıyla ilgili bir açıklama yaptı, Bahçeli, "Orman yangınları münasebetiyle, maksadı menfur ve melun bir kısım sosyal medya hesaplarından yabancı ülkelere çağrı yapılarak yardım taleplerinin yoğun olarak gündeme taşınması Türkiye'yi aciz ve muhtaç bir ülke gösterme sinsiliğinin şifreli mesajı olarak değerlendirilmelidir." ifadelerini kullandı.
3.08.2021Siyaset
TBMM Başkanı Şentop: 15 Temmuz milletimizin varlık yokluk mücadelesidir
TBMM Başkanı Şentop: 15 Temmuz milletimizin varlık yokluk mücadelesidirTBMM Başkanı Mustafa Şentop, "15 Temmuz siyasi bir tartışma başlığı değil, milletimizin varlık yokluk mücadelesidir." dedi.
15.07.2021Siyaset
Vitrin Ne Demek? Vitrin Tdk Sözlük Anlamı Nedir?
Vitrin Ne Demek? Vitrin Tdk Sözlük Anlamı Nedir?Latince kökenli bir sözcük olan vitrin, orijinal dilinde ''vitrine'' şeklinde yazılır. Mağazalarda, teşhir ürünlerinin sergilendiği camlı kısma vitrin adı verilir. Dükkanların dışarıya bakan kısmında yer alan vitrinler, satışa çıkarılan ürünlerin müşteriler tarafından görünmesini sağlar. Vitrin ne demek? Vitrin TDK sözlük anlamı nedir? İşte, bilinmesi gereken tüm detaylar.
7.07.2021Sözlük
‘Bizim düzen  ne ezen ne ezilen’
‘Bizim düzen ne ezen ne ezilen’Belediye başkanlarından harcadıkları her kuruşun hesabını vermelerini isteyen Kılıçdaroğlu, “Bizim düzen hakça bir düzen, ne ezen ne ezilen, böyle öğrendik, böyle götüreceğiz” dedi.
26.06.2021Siyaset
Balkonda ahlaksız teşhir cinayetle bitti
Balkonda ahlaksız teşhir cinayetle bittiAdana'da, Durdu Özyiğit'i öldürüp nikahsız yaşadığı Sami Alalışık'ı yaraladığı iddiasıyla gözaltına alınan komşuları Rıfat Demireriden tutuklandı. Silahlı kavganın Sami Alalışık'ın, katil zanlısı Rıfat Demireriden ve ailesine balkondan cinsel organını gösterdiği için çıktığı ileri sürüldü.
22.06.2021Haberler
Yer: Adana! Balkonda ahlaksız teşhir cinayetle bitti
Yer: Adana! Balkonda ahlaksız teşhir cinayetle bittiAdana'da, Durdu Özyiğit'i  öldürüp nikahsız yaşadığı Sami Alalışık'ı yaraladığı iddiasıyla gözaltına alınan komşuları Rıfat Demireriden tutuklandı. Silahlı kavganın Sami Alalışık'ın, katil zanlısı Rıfat Demireriden ve ailesine balkondan cinsel organını gösterdiği için çıktığı ileri sürüldü.
22.06.2021Gündem
Bahçeli'den HDP il binasında gerçekleştiren saldırıya ilişkin açıklama
Bahçeli'den HDP il binasında gerçekleştiren saldırıya ilişkin açıklamaMHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, "HDP'nin İzmir il binasına yapılan saldırı kanlı bir prova, toplumun sinir uçlarını test eden kalleş bir tertiptir." ifadesini kullandı. Bahçeli "Toplumsal huzur ve iç barış ortamımızı sabote etmek isteyen karanlık emeller bu defa İzmir’de sahneye çıkmıştır. Türkiye’nin karışmasını; etnik, ideolojik ve siyasi fay hatlarının kırılarak fitne depremlerinin oluşmasını hedefleyen iç ve dış provokasyonlar devreye alınmıştır." sözlerine yer verdi.
17.06.2021Siyaset
Tarladan sofralara
Tarladan sofralaraFethiye Belediyesi, S.S. Likya Fethiye Kadın Girişimi, Üretim, İşletme ve Kalkınma Kooperatifi ile Fethiye Ata Tarımsal Kalkınma Kooperatifi işbirliğinde 270 dönümlük tarım arazisinde başlatılan ‘Bizim Bahçe’ projesi İncirliköy Mahallesi’nde devam etti.
25.05.2021Ege
Atatürk Havaalanı’na Arkeoloji Müzesi
Atatürk Havaalanı’na Arkeoloji MüzesiTarihi İstanbul Arkeoloji Müzeleri’nin deposundaki on binlerce eser Atatürk Havaalanı’nda inşa edilecek yeni müzede teşhir edilecek. Kültür ve Turizm Bakanlığı Kültür Varlıkları ve Müzeler Genel Müdür Yardımcısı Yahya Coşkun, antik kentler ile Yenikapı ve Marmaray kazılarında gün yüzüne çıkan eserlerin müzede sergileneceğini söylüyor. ‘‘Eserler risk altında’’ diyen Uluslararası Plastik Sanatlar Derneği ise karara tepkili
25.05.2021Kültür Sanat
Bodrum’un tarihi de büyük ilgi görüyor
Bodrum’un tarihi de büyük ilgi görüyorKoyları ve yemyeşil doğasıyla dünyada adından söz ettiren Bodrum, kültür turizmiyle de ön plana çıkıyor.
24.05.2021Ege
Kazılarda çıkarılan binlerce eser müzeyi doldurdu
Kazılarda çıkarılan binlerce eser müzeyi doldurduBalıkesir'in Bandırma ilçesinde 4 bin 500 metrekare alan üzerine kurulu müze, Kyzikos ve Daskyleion antik kentlerindeki kazılarda bulunan 10 bine yakın eserle doldu. Müze Müdürü Ali Atmaca, "Kazılar, müzemizi doldurdu. Eserlerin konulması için salonlarımızın genişletilmesi gerekiyor. Bu konuda bakanlığa bilgi verdik" dedi.
14.05.2021Tatil
MHP lideri Bahçeli'den sert tepki: İsrail yaptıklarının bedelini ödemelidir
MHP lideri Bahçeli'den sert tepki: İsrail yaptıklarının bedelini ödemelidirMilliyetçi Hareket Partisi Devlet Bahçeli, İsrail'in alçak saldırıları sonrası sert tepki gösterdi. Bahçeli, 'İsrail, yaptıklarının bedelini ödemelidir. Uluslararası Ceza Mahkemesi zulmün hesabını İsrail devletinden sormak mecburiyetindedir.'
11.05.2021Siyaset
Teşhir Ürünü Ne Demek? Teşhir Ürünü Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?
Teşhir Ürünü Ne Demek? Teşhir Ürünü Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?Elektronikten beyaz eşyaya, mobilyadan aksesuarlara kadar birçok farklı ürün ''teşhir ürünü'' ibaresiyle satışa çıkarılıyor. Bu ürünlerin en büyük özelliği diğer çeşitlerine oranla çok daha ekonomik olmasıdır. Bunun nedeni ise ürünlerin en az birkaç ay boyunca mağazaların vitrinlerinde sergilenmeleridir. Teşhir ürünü ne demek? Teşhir ürünü alırken nelere dikkat edilmelidir? İşte, merak edilen tüm detaylar.
10.05.2021Eğitim
Emine Erdoğan'dan, gıda bankacılığının yaygınlaştırılmasına destek
Emine Erdoğan'dan, gıda bankacılığının yaygınlaştırılmasına destekTBMM Dilekçe Komisyonu Başkanı Belma Satır, 'Gıda Bankacılığı Uygulamasının Araştırılması ve Yaygınlaştırılmasını İnceleme Alt Komisyonu' raporunu Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan ile paylaştı.
5.05.2021Gündem
‘Güvensiz’ denen 41 maske hâlâ satışta
‘Güvensiz’ denen 41 maske hâlâ satıştaAile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğü’nce pandemi sürecinde 335 kişisel koruyucu donanım denetlendi.
21.04.2021Gündem
‘Tam anlamıyla bir kültür meydanı oldu’
‘Tam anlamıyla bir kültür meydanı oldu’Galata Kulesi’nin İstanbul’u tanıtan bir müzeye dönüştürüldüğünü belirten Ersoy, “Daha evvel yeme-içme ve eğlence ağırlıklı bir işleve sahip olan Galata Kulesi artık tam anlamıyla bir kültür meydanı haline gelmiştir” dedi...
18.04.2021Gündem

Benzer Haber Etiketleri

devlet bahçelibahçeliizmirteşhirplus

Teşhir ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.