Tşof

Tşof

Son dakika TŞOF haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan TŞOF gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan TŞOF haber sayfamızda...

Tşof

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 142 tsof haberi bulunmuştur.
TŞOF'tan "alternatif ve ücretsiz geçiş" talebi
TŞOF'tan "alternatif ve ücretsiz geçiş" talebiTürkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu (TŞOF), nakliyeci esnafı için zorunlu köprü ve yol geçişlerinin dışında alternatif ve ücretsiz geçiş imkanı sağlanmasını talep etti.
16.01.2021Ekonomi
Türkiye genelinde 'geçici plaka' denetimi! Ceza yağdı
Türkiye genelinde 'geçici plaka' denetimi! Ceza yağdıEmniyet Genel Müdürlüğünce, 30 Eylül-4 Ekim tarihleri arasında 81 ilde eş zamanlı olarak, geçici plakalı taşıtlara denetim yapıldı.
6.10.2020Gündem
Servisçileri sevindiren erteleme kararı
Servisçileri sevindiren erteleme kararıOkul servis araçlarında zorunlu hale getirilen üç nokta emniyet kemeri, mesleki yeterlilik belgesi, oturmaya duyarlı koltuk sensörü, iç kamera ve kayıt sistemlerinin bir yıl ertelenmesi servisçiler tarafından sevinçle karşılandı.
13.09.2020Ege
Okul servisleri düzenlemesindeki erteleme memnun etti
Okul servisleri düzenlemesindeki erteleme memnun ettiOkul servis araçlarında zorunlu hale getirilen üç nokta emniyet kemeri, mesleki yeterlilik belgesi, oturmaya duyarlı koltuk sensörü, iç kamera ve kayıt sistemleri zorunluluğunun bir yıl ertelenmesi servisçiler tarafından memnuniyetle karşılandı.
12.09.2020Ekonomi
5 kişinin öldüğü kaza sonrası şoförün kızından açıklama: 'Zamanı yoktu'
5 kişinin öldüğü kaza sonrası şoförün kızından açıklama: 'Zamanı yoktu'Kural tanımayan sorumsuz şoförler, ağır çalışma şartlarına, yorgun ve uykusuz olmalarına rağmen direksiyona geçince kaza kaçınılmaz oluyor. Bunun son örneği dün sabah İstanbul’da yaşandı. Yolcuların uyuduğu için daha önce iki kez ikaz ettiklerini söyledikleri otobüs şoförü Doğan Duygulu, üst geçidin duvarına çarptı. Öte yandan otobüs şoförünün kızı, babasının gündüzleri ek iş olarak taksicilik yaptığı iddialarına, “Çok önceden taksicilik yapmıştı, şu an tek işi otobüstü. Otobüste de uzun süren seyahatler yapıyordu, ek iş yapmaya zamanı bile yoktu' dedi.
10.08.2020Gündem
Ankara'da Kurban Bayramı tedbirleri! Emniyet müdürlüğünden açıklama
Ankara'da Kurban Bayramı tedbirleri! Emniyet müdürlüğünden açıklamaAnkara Emniyet Müdürlüğü, Kurban Bayramı öncesi ve bayram tatili süresince kent genelinde alınacak tedbirlere ilişkin açıklama yaptı.
29.07.2020Gündem
Araç muayene randevusu için ücret isteyenlere kanmayın
Araç muayene randevusu için ücret isteyenlere kanmayınTÜVTÜRK, son günlerde yanıltıcı internet siteleri ve çağrı merkezleri aracılığıyla, ücretsiz olarak sunulan randevu hizmeti için ücret talep eden kişilere karşı vatandaşları uyardı.
1.02.2020Ekonomi
TŞOF Başkanı Apaydın'dan yarıyıl tatilinde yola çıkacaklara uyarı
TŞOF Başkanı Apaydın'dan yarıyıl tatilinde yola çıkacaklara uyarıTürkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu (TŞOF) Başkanı Fevzi Apaydın, yarıyıl tatilinde yolculuk yapacakların toplu taşıma araçlarını kullanması, özel araçlarıyla yola çıkacakların ise araçlarını hava şartlarına uygun şekilde hazırlaması gerektiğini bildirdi.
16.01.2020Ekonomi
TŞOF'tan sürücülere yılbaşı uyarısı
TŞOF'tan sürücülere yılbaşı uyarısıTürkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu (TŞOF) Başkanı Fevzi Apaydın, alkollü araç kullanımından uzak durulması ve yılbaşı gecesi taksilerin tercih edilmesi çağrısında bulundu.
30.12.2019Ekonomi
Araç sahipleri dikkat! Eğer yaptırmazsanız...
Araç sahipleri dikkat! Eğer yaptırmazsanız...Yaklaşan kış mevsimi öncesinde oto sanayilerde kış bakımları yapılmaya başlandı. Kışa hazırlık yapmayan sürücüleri oldukça zor günlerin beklediği belirten yetkililer sürücüleri uyardı.
1.11.2019Ekonomi
Plakanızı artık Çiğli’de bastırabilirsiniz
Plakanızı artık Çiğli’de bastırabilirsinizTürkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu’ndan (TŞOF) plaka basımı için yetki alan Çiğli Şoförler ve Otomobilciler Odası, sadece ilçe araçlarının değil, odaya müracaat eden bütün araçların plakalarını basmaya başladı...
14.10.2019Ege
TESK ve TŞOF'tan bayram mesajı
TESK ve TŞOF'tan bayram mesajıTürkiye Esnaf ve Sanatkarları Konfederasyonu (TESK) Genel Başkanı Bendevi Palandöken, İslam aleminde bayramların birlik, beraberlik ve dayanışma duygularını pekiştirmek, ihtiyaç sahiplerine yardım eli uzatmak için önemli olduğunu belirtti.
11.08.2019Ekonomi
Bayram tatili öncesi sürücülere uyarı
Bayram tatili öncesi sürücülere uyarıTürkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu (TŞOF) Başkanı Fevzi Apaydın, Kurban Bayramı tatili için yola çıkacak sürücülere uyarılarda bulunarak, "Trafik işaretlerine uyulmalı, yolun uzunluğuna göre kısa molalar vererek dinlenilmeli ve aşırı hız yapılmamalı." dedi.
29.07.2019Ekonomi
TŞOF Başkanı Apaydın: “Korsan taşımacılıkta alınan tedbirler sonuç veriyor”
TŞOF Başkanı Apaydın: “Korsan taşımacılıkta alınan tedbirler sonuç veriyor”TŞOF Başkanı Fevzi Apaydın, başta UBER olmak üzere yerli ve yabancı yolcu ve yük taşımacılığı yapan korsan taksici ve nakliyecilerin emniyetle yapılan işbirliği sonucu azaldığını kaydetti.
4.07.2019Gündem
TŞOF'tan "sahte plaka" uyarısı
TŞOF'tan "sahte plaka" uyarısıTürkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu Başkanı Fevzi Apaydın, 2017 yılından itibaren tüm plakalarda darphane mührü kullanılmaya başlandığını belirterek, "Buna rağmen hala merdiven altında kaçak plaka basan ve dağıtan yerler var. Bu plakalar terör, gasp gibi suç olaylarında kullanılabiliyor." ifadesini kullandı.
3.03.2019Ekonomi
Son dakika: Toplu taşımada yeni dönem! Yükseltildi...
Son dakika: Toplu taşımada yeni dönem! Yükseltildi...İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı Ulaşım Koordinasyon Merkezi (UKOME), toplu ulaşımda kullanılan minibüs, taksi ve taksi dolmuşların yaş sınırlarını yükseltti.
26.02.2019Ekonomi
TŞOF'tan tatile çıkacaklara "kış şartları" uyarısı
TŞOF'tan tatile çıkacaklara "kış şartları" uyarısıTürkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu Başkanı Fevzi Apaydın, geçen yıl okullarda yarıyıl tatilinin yapıldığı ocak ve şubat aylarında toplam 60 bin 718 trafik kazası meydana geldiğini belirterek, "Özellikle kişisel araçlarıyla yolculuk yapacak vatandaşlarımız zorlu kış şartlarına hazırlıklı olmalı. Kış lastiği takmadan, araçta zincir ve halat bulundurmadan yola çıkılmamalı." ifadesini kullandı.
17.01.2019Ekonomi
Köprü geçiş cezalarına af düzenlemesi sevindirdi
Köprü geçiş cezalarına af düzenlemesi sevindirdiTürkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu (TŞOF) Başkanı Fevzi Apaydın, köprü geçiş cezalarının affedilmesine yönelik yasa teklifinin TBMM Başkanlığına sunulduğunu belirterek, "Köprü geçiş cezalarının affedilmesi sevindirici, yaşanan mağduriyetler son bulmuş olacak." ifadesini kullandı.
22.12.2018Ekonomi
Kiralık taksi devri kapansın
Kiralık taksi devri kapansınTürkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu (TŞOF) Başkanı Fevzi Apaydın, “Taksiciler için bir standart getirilsin, kiracılık usulü kaldırılsın, aracını kullanmayan satsın, bu mesleği bıraksın” dedi.
20.12.2018Ekonomi
Zorunlu kış lastiği takmayanlara 625 lira ceza kesilecek
Zorunlu kış lastiği takmayanlara 625 lira ceza kesilecekTürkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu (TŞOF) Başkanı Fevzi Apaydın, zorunlu kış lastiği takmayan araç sahiplerine 625 lira idari para cezası uygulanacağını dile getirdi.
12.11.2018Otomobil
Son dakika... Araç sahipleri dikkat! Bunu yapmayana ceza var
Son dakika... Araç sahipleri dikkat! Bunu yapmayana ceza varKış lastiği uygulaması ile ilgili son dakika gelişmesi. Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu (TŞOF) Başkanı Fevzi Apaydın, zorunlu kış lastiği takmayan araç sahiplerine 625 lira idari para cezası uygulanacağını dile getirdi.
12.11.2018Ekonomi
ATO'dan 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı mesajı
ATO'dan 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı mesajıAnkara Ticaret Odası (ATO) Yönetim Kurulu Başkanı Gürsel Baran, Kurtuluş Savaşı'nı zafere taşıyan ve Cumhuriyet'e hayat veren ruhun dimdik ayakta olduğunu belirtti.
28.10.2018Ekonomi
TŞOF'tan araç sahiplerine kışlık bakım uyarısı
TŞOF'tan araç sahiplerine kışlık bakım uyarısıTürkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu Başkanı Fevzi Apaydın, kışa girmeden araçlara bakım yapılması gerektiğini belirterek, "Bakımı yapılmayan araç, sürücüye normalden daha fazla masraf çıkarıyor. 200-300 liralık masraftan kaçarken 4-5 bin liralık masrafla karşılaşmamak için kışlık bakımları unutmayalım." ifadelerini kullandı.
27.10.2018Ekonomi
Sürücülere 'yoğunluk' uyarısı geldi
Sürücülere 'yoğunluk' uyarısı geldiTürkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu Başkanı Fevzi Apaydın, okulların açılması ve yaz tatilin sona ermesiyle trafikte yoğunluk oluşacağını belirterek, "Şehir içi trafik, servis araçlarının da trafiğe girmesiyle eski yoğun haline dönecek. Bu yüzden tatil dönüşü yollarda ve şehir içi trafikteki yoğunluğa dikkat edilmeli." ifadesini kullandı.
14.09.2018Ekonomi
TŞOF Başkanlığına yeniden Fevzi Apaydın seçildi
TŞOF Başkanlığına yeniden Fevzi Apaydın seçildiTürkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu (TŞOF) Başkanlığına yeniden Fevzi Apaydın seçildi.
27.06.2018Ekonomi

Benzer Haber Etiketleri

tşoftrafikistanbulFevzi Apaydınbayram

Tşof ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.