Tşof

Tşof

Son dakika TŞOF haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan TŞOF gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan TŞOF haber sayfamızda...

Tşof

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 157 tşof haberi bulunmuştur.
Şehirler arası otobüslerde yeni dönem! 1 Ocak 2024 itibarıyla başlıyor
Şehirler arası otobüslerde yeni dönem! 1 Ocak 2024 itibarıyla başlıyor Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Abdulkadir Uraloğlu, “Şehirler arası yolcu taşımacılığı faaliyetlerinde kullanılan otobüslerde araç takip cihazı takma zorunluluğu olacak, taşıtların konum, tarih ve saat bilgileri 2 dakikalık periyotlar halinde Bakanlığımızın ‘Ulaştırma Elektronik Takip ve Denetim Sistemi’ne (U-ETDS) elektronik ortamda iletilecek” dedi.
18.12.2023 Ekonomi
Ulaşımda karekod dönemi başlıyor
Ulaşımda karekod dönemi başlıyor Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu’nun (TŞOF), yeni yılda uygulamaya girecek olan ‘ Karekodlu Plaka Sistemi’ bilgilendirme toplantısı, İESOB Cemal Tercan Konferans Salonu’nda yapıldı.
18.11.2023 Ege
TŞOF Başkanı Apaydın: ÖTV muafiyeti esnafımızı mutlu etti
TŞOF Başkanı Apaydın: ÖTV muafiyeti esnafımızı mutlu etti Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu (TŞOF) Başkanı Fevzi Apaydın, "Cumhurbaşkanımızın ÖTV muafiyeti ile ilgili verdiği müjdeli haber, şahsımı ve temsil ettiğim esnafımızı son derece mutlu etmiştir" dedi.
26.04.2023 Ekonomi
Bakan Karaismailoğlu: Yatırım düşmanlarına kulak asmayın
Bakan Karaismailoğlu: Yatırım düşmanlarına kulak asmayın Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, "20 yıl önce Türkiye'de son derece yetersiz bir altyapı vardı. 183 milyar doların yüzde 61'ini, yaklaşık 112 milyar dolarını karayollarına ayırarak kaliteli güzel yollar sayesinde ülkemizin önünü açtık. Siz yatırım düşmanlarına kulak asmayın, bunlar yüzyıllar boyu ülkeye hizmet edecek en kıymetli yatırımlar" dedi.
4.01.2023 Haberler
Bakan Karaismailoğlu: Yatırım düşmanlarına kulak asmayın
Bakan Karaismailoğlu: Yatırım düşmanlarına kulak asmayın Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, "20 yıl önce Türkiye'de son derece yetersiz bir altyapı vardı. 183 milyar doların yüzde 61'ini, yaklaşık 112 milyar dolarını karayollarına ayırarak kaliteli güzel yollar sayesinde ülkemizin önünü açtık. Siz yatırım düşmanlarına kulak asmayın, bunlar yüzyıllar boyu ülkeye hizmet edecek en kıymetli yatırımlar" dedi.
4.01.2023 Ekonomi
Bakan Karaismailoğlu, Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu'nu ziyaret etti
Bakan Karaismailoğlu, Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu'nu ziyaret etti Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu'nu (TŞOF) ziyaret etti.
15.06.2022 Ekonomi
TŞOF Başkanı Apaydın: "Dövizdeki düşüşün fiyatlara yansımasını bekliyoruz”
TŞOF Başkanı Apaydın: "Dövizdeki düşüşün fiyatlara yansımasını bekliyoruz” Şoför esnafının dövizdeki düşüşle birlikte özellikle akaryakıt gibi konularda indirim beklentisinin olduğunu vurgulayan Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu (TŞOF) Başkanı Fevzi Apaydın, “Dövizde devam eden düşüşün akaryakıt, lastik, zincir, motor yağı ürün ve hizmet fiyatlarına yansımasını bekliyoruz. Şoför esnafımız bugüne kadar yapılan her zamda kendi cebinden karşılayarak vatandaşa yansıtmadı. Şimdi döviz düşüşü de şoför esnafımıza yansıtılmalı” dedi.
25.12.2021 Ekonomi
İstanbul’da suç örgütlerine silah temin eden ve imalatını yapan 13 şüpheli yakalandı
İstanbul’da suç örgütlerine silah temin eden ve imalatını yapan 13 şüpheli yakalandı İstanbul’da suç örgütlerine silah sattıkları belirtilen ve Gaziosmanpaşa'da bulunan oto galeriyi silah imalathanesine çeviren şüphelilere yönelik operasyon düzenlendi. Operasyonda bin 38 kurusıkı tabanca, 91 ruhsatsız silah ve aparatı ele geçirildi. Operasyonda 13 şüpheli gözaltına alındı.
16.11.2021 Gündem
TESK ve TŞOF'tan "10 Kasım Atatürk'ü Anma Günü ve Atatürk Haftası" mesajı
TESK ve TŞOF'tan "10 Kasım Atatürk'ü Anma Günü ve Atatürk Haftası" mesajı Türkiye Esnaf ve Sanatkarları Konfederasyonu (TESK) Genel Başkanı Bendevi Palandöken ve Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu (TŞOF) Başkanı Fevzi Apaydın, Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün ebediyete intikalinin 83. yılı dolayısıyla birer mesaj yayımladı.
9.11.2021 Ekonomi
TESK ve TŞOF'tan 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı mesajı
TESK ve TŞOF'tan 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı mesajı Türkiye Esnaf ve Sanatkarları Konfederasyonu (TESK) Genel Başkanı Bendevi Palandöken ve Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu (TŞOF) Başkanı Fevzi Apaydın, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla mesaj yayımladı.
28.10.2021 Ekonomi
TESK ve TŞOF'tan 30 Ağustos Zafer Bayramı mesajı
TESK ve TŞOF'tan 30 Ağustos Zafer Bayramı mesajı Türkiye Esnaf ve Sanatkarları Konfederasyonu (TESK) Genel Başkanı Bendevi Palandöken ve Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu (TŞOF) Başkanı Fevzi Apaydın, 30 Ağustos Zafer Bayramı dolayısıyla mesaj yayımladı.
29.08.2021 Ekonomi
TŞOF Başkanı Fevzi Apaydın, şoför esnafına aşı olmaları çağrısında bulundu
TŞOF Başkanı Fevzi Apaydın, şoför esnafına aşı olmaları çağrısında bulundu Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu (TŞOF) Başkanı Fevzi Apaydın, ticari araç mensubu şoför esnafıyla özellikle okul servis araçlarının şoförleri ve personelini aşı olmaya davet etti.
17.08.2021 Ekonomi
Kazalar peş peşe geldi! Kemer takmayana ağır yaptırım!
Kazalar peş peşe geldi! Kemer takmayana ağır yaptırım! Sektör temsilcileri, otobüslerde emniyet kemeri için yaptırımlar uygulanmasını istiyor: Takmayan otobüsten indirilsin, tazminat hakları iptal edilsin.
12.08.2021 Ekonomi
Bayram tatiline çıkacak sürücüleri uyardı
Bayram tatiline çıkacak sürücüleri uyardı Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu (TŞOF) Başkanı Fevzi Apaydın, Kurban Bayramı tatili nedeniyle seyahate çıkacak sürücüleri, trafik kurallarına uymaları ve araç kullanırken dikkatli olmaları yönünde uyardı.
19.07.2021 Ekonomi
Ankara Valiliği'nden Kurban Bayramı tedbirleri
Ankara Valiliği'nden Kurban Bayramı tedbirleri Ankara Valiliği, Kurban Bayramı tatili süresince bazı güvenlik tedbirlerinin alındığını, güvenli seyahat için de trafikte bazı düzenlemelerin yapıldığını bildirdi.
16.07.2021 Gündem
TŞOF'tan "alternatif ve ücretsiz geçiş" talebi
TŞOF'tan "alternatif ve ücretsiz geçiş" talebi Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu (TŞOF), nakliyeci esnafı için zorunlu köprü ve yol geçişlerinin dışında alternatif ve ücretsiz geçiş imkanı sağlanmasını talep etti.
16.01.2021 Ekonomi
Türkiye genelinde 'geçici plaka' denetimi! Ceza yağdı
Türkiye genelinde 'geçici plaka' denetimi! Ceza yağdı Emniyet Genel Müdürlüğünce, 30 Eylül-4 Ekim tarihleri arasında 81 ilde eş zamanlı olarak, geçici plakalı taşıtlara denetim yapıldı.
6.10.2020 Gündem
Servisçileri sevindiren erteleme kararı
Servisçileri sevindiren erteleme kararı Okul servis araçlarında zorunlu hale getirilen üç nokta emniyet kemeri, mesleki yeterlilik belgesi, oturmaya duyarlı koltuk sensörü, iç kamera ve kayıt sistemlerinin bir yıl ertelenmesi servisçiler tarafından sevinçle karşılandı.
13.09.2020 Ege
Okul servisleri düzenlemesindeki erteleme memnun etti
Okul servisleri düzenlemesindeki erteleme memnun etti Okul servis araçlarında zorunlu hale getirilen üç nokta emniyet kemeri, mesleki yeterlilik belgesi, oturmaya duyarlı koltuk sensörü, iç kamera ve kayıt sistemleri zorunluluğunun bir yıl ertelenmesi servisçiler tarafından memnuniyetle karşılandı.
12.09.2020 Ekonomi
5 kişinin öldüğü kaza sonrası şoförün kızından açıklama: 'Zamanı yoktu'
5 kişinin öldüğü kaza sonrası şoförün kızından açıklama: 'Zamanı yoktu' Kural tanımayan sorumsuz şoförler, ağır çalışma şartlarına, yorgun ve uykusuz olmalarına rağmen direksiyona geçince kaza kaçınılmaz oluyor. Bunun son örneği dün sabah İstanbul’da yaşandı. Yolcuların uyuduğu için daha önce iki kez ikaz ettiklerini söyledikleri otobüs şoförü Doğan Duygulu, üst geçidin duvarına çarptı. Öte yandan otobüs şoförünün kızı, babasının gündüzleri ek iş olarak taksicilik yaptığı iddialarına, “Çok önceden taksicilik yapmıştı, şu an tek işi otobüstü. Otobüste de uzun süren seyahatler yapıyordu, ek iş yapmaya zamanı bile yoktu' dedi.
10.08.2020 Gündem
Ankara'da Kurban Bayramı tedbirleri! Emniyet müdürlüğünden açıklama
Ankara'da Kurban Bayramı tedbirleri! Emniyet müdürlüğünden açıklama Ankara Emniyet Müdürlüğü, Kurban Bayramı öncesi ve bayram tatili süresince kent genelinde alınacak tedbirlere ilişkin açıklama yaptı. 
29.07.2020 Gündem
Araç muayene randevusu için ücret isteyenlere kanmayın
Araç muayene randevusu için ücret isteyenlere kanmayın TÜVTÜRK, son günlerde yanıltıcı internet siteleri ve çağrı merkezleri aracılığıyla, ücretsiz olarak sunulan randevu hizmeti için ücret talep eden kişilere karşı vatandaşları uyardı.
1.02.2020 Ekonomi
TŞOF Başkanı Apaydın'dan yarıyıl tatilinde yola çıkacaklara uyarı
TŞOF Başkanı Apaydın'dan yarıyıl tatilinde yola çıkacaklara uyarı Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu (TŞOF) Başkanı Fevzi Apaydın, yarıyıl tatilinde yolculuk yapacakların toplu taşıma araçlarını kullanması, özel araçlarıyla yola çıkacakların ise araçlarını hava şartlarına uygun şekilde hazırlaması gerektiğini bildirdi.
16.01.2020 Ekonomi
TŞOF'tan sürücülere yılbaşı uyarısı
TŞOF'tan sürücülere yılbaşı uyarısı Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu (TŞOF) Başkanı Fevzi Apaydın, alkollü araç kullanımından uzak durulması ve yılbaşı gecesi taksilerin tercih edilmesi çağrısında bulundu.
30.12.2019 Ekonomi
Araç sahipleri dikkat! Eğer yaptırmazsanız...
Araç sahipleri dikkat! Eğer yaptırmazsanız... Yaklaşan kış mevsimi öncesinde oto sanayilerde kış bakımları yapılmaya başlandı. Kışa hazırlık yapmayan sürücüleri oldukça zor günlerin beklediği belirten yetkililer sürücüleri uyardı.
1.11.2019 Ekonomi

Benzer Haber Etiketleri

Tşof ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.