Türkiye Şoförler Ve Otomobilciler Federasyonu

Türkiye Şoförler Ve Otomobilciler Federasyonu

Son dakika Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu haber sayfamızda...

Türkiye Şoförler Ve Otomobilciler Federasyonu

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 257 türkiye şoförler ve otomobilciler federasyonu haberi bulunmuştur.
“Şoförlerinin kim olduğu belli olmayan bir sistemin ulaşım sağlaması derhal durdurulmalıdır”
“Şoförlerinin kim olduğu belli olmayan bir sistemin ulaşım sağlaması derhal durdurulmalıdır” Türkiye Esnaf ve Sanatkârları Konfederasyonu (TESK) Genel Başkanı Bendevi Palandöken, “Evvela stiker ile işe başlayıp, daha sonra böyle bir filo kurulmasına destek olan, araçların durumu ve şoförlerinin kim olduğu belli olmayan bir sistemde ulaşım sağlaması derhal durdurulmalıdır” dedi.
9.02.2024 Ekonomi
Şehirler arası otobüslerde yeni dönem! 1 Ocak 2024 itibarıyla başlıyor
Şehirler arası otobüslerde yeni dönem! 1 Ocak 2024 itibarıyla başlıyor Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Abdulkadir Uraloğlu, “Şehirler arası yolcu taşımacılığı faaliyetlerinde kullanılan otobüslerde araç takip cihazı takma zorunluluğu olacak, taşıtların konum, tarih ve saat bilgileri 2 dakikalık periyotlar halinde Bakanlığımızın ‘Ulaştırma Elektronik Takip ve Denetim Sistemi’ne (U-ETDS) elektronik ortamda iletilecek” dedi.
18.12.2023 Ekonomi
Ulaşımda karekod dönemi başlıyor
Ulaşımda karekod dönemi başlıyor Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu’nun (TŞOF), yeni yılda uygulamaya girecek olan ‘ Karekodlu Plaka Sistemi’ bilgilendirme toplantısı, İESOB Cemal Tercan Konferans Salonu’nda yapıldı.
18.11.2023 Ege
TŞOF Başkanı Apaydın: ÖTV muafiyeti esnafımızı mutlu etti
TŞOF Başkanı Apaydın: ÖTV muafiyeti esnafımızı mutlu etti Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu (TŞOF) Başkanı Fevzi Apaydın, "Cumhurbaşkanımızın ÖTV muafiyeti ile ilgili verdiği müjdeli haber, şahsımı ve temsil ettiğim esnafımızı son derece mutlu etmiştir" dedi.
26.04.2023 Ekonomi
Avukata 20 milyon liralık dolandırıcılık fezlekesi
Avukata 20 milyon liralık dolandırıcılık fezlekesi Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu avukatı Burcu G., 7 yıllık süreçte icra dosyaları üzerinden kurumu yaklaşık 20 milyon lira dolandırdığı iddiasıyla tutuklandı. Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı, avukat hakkında 'nitelikli dolandırıcılık' ve 'resmi belgede sahtecilik' suçlarından hazırladığı fezlekeyi, kovuşturma izni talebiyle Adalet Bakanlığı’na gönderdi.
21.01.2023 Gündem
Bakan Karaismailoğlu: Yatırım düşmanlarına kulak asmayın
Bakan Karaismailoğlu: Yatırım düşmanlarına kulak asmayın Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, "20 yıl önce Türkiye'de son derece yetersiz bir altyapı vardı. 183 milyar doların yüzde 61'ini, yaklaşık 112 milyar dolarını karayollarına ayırarak kaliteli güzel yollar sayesinde ülkemizin önünü açtık. Siz yatırım düşmanlarına kulak asmayın, bunlar yüzyıllar boyu ülkeye hizmet edecek en kıymetli yatırımlar" dedi.
4.01.2023 Haberler
Bakan Karaismailoğlu: Yatırım düşmanlarına kulak asmayın
Bakan Karaismailoğlu: Yatırım düşmanlarına kulak asmayın Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, "20 yıl önce Türkiye'de son derece yetersiz bir altyapı vardı. 183 milyar doların yüzde 61'ini, yaklaşık 112 milyar dolarını karayollarına ayırarak kaliteli güzel yollar sayesinde ülkemizin önünü açtık. Siz yatırım düşmanlarına kulak asmayın, bunlar yüzyıllar boyu ülkeye hizmet edecek en kıymetli yatırımlar" dedi.
4.01.2023 Ekonomi
Strep A kabusu Türkiye'de! 'Et yiyen hastalık'
Strep A kabusu Türkiye'de! 'Et yiyen hastalık' İstanbul, Ankara ve İzmir’de, İngiltere’de 16 çocuğun ölümüne yol açan Strep A bakteriyel enfeksiyon vakası tespit edildi. Uzmanlar, Türkiye’de endişe edecek bir durum olmadığını, erken teşhisle hastalığın tedavi edilebildiğini söyledi.
15.12.2022 Gündem
Ankara’da servis ücretlerine zam yapıldı!
Ankara’da servis ücretlerine zam yapıldı! Ankara’da servis ücretlerine zam yapıldı. Okul servis ücreti en kısa mesafede yani 3 km’ye kadar yıllık 5 bin 96 TL oldu.
31.08.2022 Ekonomi
Servis ücretlerine yeni zam!
Servis ücretlerine yeni zam! İBB UKOME toplantısında okul servis ücretlerine yüzde 19,21 oranında zam yapılmasına karar verildi.
24.08.2022 Ekonomi
Servislerde yeni dönem! Kurallar değişiyor
Servislerde yeni dönem! Kurallar değişiyor Servis hizmeti alan kamu kurumlarının trafik güvenliği için bir dizi kural belirlendi.
11.07.2022 Ekonomi
Bakan Karaismailoğlu, Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu'nu ziyaret etti
Bakan Karaismailoğlu, Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu'nu ziyaret etti Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu'nu (TŞOF) ziyaret etti.
15.06.2022 Ekonomi
İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nin 5 bin taksi teklifi reddedildi
İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nin 5 bin taksi teklifi reddedildi İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nin (İBB) 5 bin yeni taksi teklifi Ulaştırma Koordinasyon Merkezi (UKOME) toplantısında oy çokluğuyla 13. kez reddedildi. Toplantıda konuşan Taksiciler Odası Başkanı Eyüp Aksu, " Yakıtın pahalı olmasından dolayı trafikte bir rahatlama var. İstediğimiz zamanda yolcuyu yerine bırakıp tekrar diğer yolcuyu almakta zorlanmıyoruz. O yüzden şu an vatandaşımızın taksi bulmakta yaşadığı bir sıkıntı yok" dedi. İstanbul'da taksilerin otoyol ve köprü ücretlerini yolcudan gidiş-dönüş alması uygulaması iptal edilerek, tek yön ücreti alınmasına karar verildi.
23.02.2022 Ekonomi
TŞOF Başkanı Apaydın: "Dövizdeki düşüşün fiyatlara yansımasını bekliyoruz”
TŞOF Başkanı Apaydın: "Dövizdeki düşüşün fiyatlara yansımasını bekliyoruz” Şoför esnafının dövizdeki düşüşle birlikte özellikle akaryakıt gibi konularda indirim beklentisinin olduğunu vurgulayan Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu (TŞOF) Başkanı Fevzi Apaydın, “Dövizde devam eden düşüşün akaryakıt, lastik, zincir, motor yağı ürün ve hizmet fiyatlarına yansımasını bekliyoruz. Şoför esnafımız bugüne kadar yapılan her zamda kendi cebinden karşılayarak vatandaşa yansıtmadı. Şimdi döviz düşüşü de şoför esnafımıza yansıtılmalı” dedi.
25.12.2021 Ekonomi
TESK ve TŞOF'tan "10 Kasım Atatürk'ü Anma Günü ve Atatürk Haftası" mesajı
TESK ve TŞOF'tan "10 Kasım Atatürk'ü Anma Günü ve Atatürk Haftası" mesajı Türkiye Esnaf ve Sanatkarları Konfederasyonu (TESK) Genel Başkanı Bendevi Palandöken ve Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu (TŞOF) Başkanı Fevzi Apaydın, Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün ebediyete intikalinin 83. yılı dolayısıyla birer mesaj yayımladı.
9.11.2021 Ekonomi
Son dakika: İBB'nin taksi önerisi 10. kez reddedildi
Son dakika: İBB'nin taksi önerisi 10. kez reddedildi İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB)'nin 5 bin taksi projesi, UKOME toplantısında oy çokluğu ile 10. kez reddedildi.
28.10.2021 Ekonomi
TESK ve TŞOF'tan 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı mesajı
TESK ve TŞOF'tan 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı mesajı Türkiye Esnaf ve Sanatkarları Konfederasyonu (TESK) Genel Başkanı Bendevi Palandöken ve Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu (TŞOF) Başkanı Fevzi Apaydın, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla mesaj yayımladı.
28.10.2021 Ekonomi
Son dakika: 1000 yeni taksi teklifi 9'uncu kez reddedildi
Son dakika: 1000 yeni taksi teklifi 9'uncu kez reddedildi İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Ulaşım Koordinasyon Merkezi (UKOME) toplantısında 1000 yeni taksi plakası teklifi bir kez daha oy çokluğu ile reddedildi.
30.09.2021 Ekonomi
TESK ve TŞOF'tan 30 Ağustos Zafer Bayramı mesajı
TESK ve TŞOF'tan 30 Ağustos Zafer Bayramı mesajı Türkiye Esnaf ve Sanatkarları Konfederasyonu (TESK) Genel Başkanı Bendevi Palandöken ve Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu (TŞOF) Başkanı Fevzi Apaydın, 30 Ağustos Zafer Bayramı dolayısıyla mesaj yayımladı.
29.08.2021 Ekonomi
TŞOF Başkanı Fevzi Apaydın, şoför esnafına aşı olmaları çağrısında bulundu
TŞOF Başkanı Fevzi Apaydın, şoför esnafına aşı olmaları çağrısında bulundu Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu (TŞOF) Başkanı Fevzi Apaydın, ticari araç mensubu şoför esnafıyla özellikle okul servis araçlarının şoförleri ve personelini aşı olmaya davet etti.
17.08.2021 Ekonomi
Kazalar peş peşe geldi! Kemer takmayana ağır yaptırım!
Kazalar peş peşe geldi! Kemer takmayana ağır yaptırım! Sektör temsilcileri, otobüslerde emniyet kemeri için yaptırımlar uygulanmasını istiyor: Takmayan otobüsten indirilsin, tazminat hakları iptal edilsin.
12.08.2021 Ekonomi
Bayram tatiline çıkacak sürücüleri uyardı
Bayram tatiline çıkacak sürücüleri uyardı Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu (TŞOF) Başkanı Fevzi Apaydın, Kurban Bayramı tatili nedeniyle seyahate çıkacak sürücüleri, trafik kurallarına uymaları ve araç kullanırken dikkatli olmaları yönünde uyardı.
19.07.2021 Ekonomi
Sırada ÖTV olsun
Sırada ÖTV olsun Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi, İzmir Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Celil Anık, taksicilerin aşılamada öncelikli gruba alınması yönündeki çağrılarını duyan Hükümet’e teşekkür etti.
15.06.2021 Ege
Taksici, öncelik istiyor
Taksici, öncelik istiyor İZMİR Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Celil Anık, taksiciler için bir kez daha aşı çağrısında bulundu. Aynı zamanda Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi olan Anık, Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’dan taksicilerin aşılamada öncelikli meslek grupları arasına alınmasını istedi.
9.06.2021 Ege
‘Kazancımıza göz diktiler’
‘Kazancımıza göz diktiler’ Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi, İzmir Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Celil Anık, küresel firmanın İstanbul’un ardından Ankara’da hizmet vermeye başlamasına tepki gösterdi.
12.03.2021 Ege

Benzer Haber Etiketleri

Türkiye Şoförler Ve Otomobilciler Federasyonu ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.