Ücretleri

Ücretleri

Son dakika ücretleri haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan ücretleri gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan ücretleri haber sayfamızda...

Ücretleri

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 7.228 ücretleri haberi bulunmuştur.
Eşit katılım için #tutungeliyoruz
Eşit katılım için #tutungeliyoruzUN Women Türkiye, yerel seçim öncesi başlattığı kampanyayla siyasi partilere koltukları, mazbataları kadın adaylar için “#tutungeliyoruz” diye seslenerek aday listelerinde daha fazla kadın belediye başkanı ve kadın belediye meclisi üyesi talep ediyor.
26.02.2024Ekonomi
SANDIK GÖREVLİSİ ÜCRETİ 2024: Sandık görevlisi nasıl olunur, ücreti ne kadar ve nasıl başvuru yapılır?
SANDIK GÖREVLİSİ ÜCRETİ 2024: Sandık görevlisi nasıl olunur, ücreti ne kadar ve nasıl başvuru yapılır? Mahalli İdareler Genel Seçimleri, 31 Mart tarihinde gerçekleşecek. Vatandaşlar sandık başına giderek seçimini yapacak. Seçim gününde sandık başında görevli olmak isteyenler ise "Sandık görevlisi nasıl olunur, nasıl başvuru yapılır? Sandık görevlisi ücreti ne kadar?" sorularının cevabını merak ediyor. İşte 2024 sandık görevlisi ücretleri ve başvuru şartlarına ilişkin tüm detaylar...
22.02.2024Bilgi Rehberi
Murat Kurum, Kanal D'de açıkladı! 100 bin gence sermaye desteği
Murat Kurum, Kanal D'de açıkladı! 100 bin gence sermaye desteğiAK Parti'nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Murat Kurum, Kanal D'de yayınlanan 'Neler Oluyor Hayatta' programında Hakan Ural ve Nur Tuğba Namlı'ya açıklamalarda bulundu.
22.02.2024Haberler
Murat Kurum, Kanal D'de açıkladı! 100 bin gence sermaye desteği
Murat Kurum, Kanal D'de açıkladı! 100 bin gence sermaye desteğiAK Parti'nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Murat Kurum, Kanal D'de yayınlanan 'Neler Oluyor Hayatta' programında Hakan Ural ve Nur Tuğba Namlı'ya açıklamalarda bulundu.
22.02.2024Gündem
Hükümet çalışma süreleri için düğmeye bastı! Mesai saatleri kısalıyor
Hükümet çalışma süreleri için düğmeye bastı! Mesai saatleri kısalıyorİş mevzuatının sadeleştirilmesi için hükümet yeni bir çalışma yürütüyor. Gündemdeki başlıklar arasında ise mesai saatlerinin düşürülmesi de var. Peki Türkiye’de çalışma hayatına ilişkin nasıl bir düzenleme yapılacak, mesai saatleri ne kadar düşürülecek? Çalışma saatleri kısalırsa maaşlar düşer mi? İşte detaylar...
20.02.2024Ekonomi
Korsan eğitim uyarısı: Ufak bir hatanın geri dönüşü yok
Korsan eğitim uyarısı: Ufak bir hatanın geri dönüşü yokKayak öğrenmek isteyenlerin geldiği Uludağ'da kayak dersinin saati 2 bin TL, kayak ekipmanının günlük kiralama ücreti 750 ve kayak kıyafeti ise 500 TL. Tatilcilere 2 saatte kayak öğrettiklerini söyleyen eski milli kayakçı Yahya Usta, “Korsan taksici gibi korsan kayak öğretmenleri var. Ufak bir hatanın geri dönüşü olmuyor” dedi.
19.02.2024Gündem
BU YILKİ DGS NE ZAMAN? 2024 DGS başvuru tarihi ne zaman, başvuru ücreti ne kadar? İşte ÖSYM sınavları takvimi
BU YILKİ DGS NE ZAMAN? 2024 DGS başvuru tarihi ne zaman, başvuru ücreti ne kadar? İşte ÖSYM sınavları takvimiDikey Geçiş Sınavı (DGS) ile ilgili araştırmalar arttı. ÖSYM tarafından uygulanacak olan DGS sınavı başvuru tarihi 2024 ne zaman? merak ediliyor. Aynı zamanda ödenen sınav ücretleri arasında DGS de var. Peki DGS başvuru ücreti ne kadar? İşte ÖSYM'nin Dikey Geçiş Sınavı (DGS) hakkında yayımladığı başvuru ve sınav tarihi
17.02.2024Bilgi Rehberi
Bilmeyen vatandaşlar mağdur oluyor: Evi yıkılan var!
Bilmeyen vatandaşlar mağdur oluyor: Evi yıkılan var!Konya'da bir kişi, Ulusal Elektronik Tebligat Sistemine (UETS) tanımadığı bir yerden gelen sahte borç bildirimiyle haciz ihbarnamesine süresinde itiraz etmediği için 650 bin lira para ödemek zorunda kaldı. Hal böyle olunca elektronik tebligat sistemini bilemeyen vatandaşlar mağdur oluyor. Peki bu süreçte vatandaşlar nasıl hareket etmeli?
16.02.2024Ekonomi
Ziraat Bankası’ndan yeni bir destek daha
Ziraat Bankası’ndan yeni bir destek dahaZiraat Bankası, daha önce akaryakıt sektörüne özel avantajlı üye işyeri fiyat ve ücretleri ile destek paketi açıklamıştı. Bankadan dün yapılan açıklamada, akaryakıt istasyonlarına özel destek devam ederken şimdi de esnafa özel bir destek için şu bilgiler paylaşıldı:
15.02.2024Ekonomi
2024 SANDIK GÖREVLİSİ ÜCRETİ 🗳 31 Mart Yerel Seçimleri SANDIK GÖREVLİSİ BAŞVURUSU başladı mı?
2024 SANDIK GÖREVLİSİ ÜCRETİ 🗳 31 Mart Yerel Seçimleri SANDIK GÖREVLİSİ BAŞVURUSU başladı mı?31 Mart Yerel Seçimlerinde sandık görevlisi olarak çalışmalar yürütecek olanların alacakları ücretler merakla bekleniyor. Sandık kurulu; başkan, gözlemci ve müşahitten oluşuyor. 2024 seçimlerinde sandık görevlisi olmak isteyenler ise ''31 Mart seçimleri sandık görevlisi başvurusu başladı mı, ne zaman?'' sorusuna yanıt arıyor.
13.02.2024Bilgi Rehberi
Ek ders ücreti için 157 bin imza
Ek ders ücreti için 157 bin imza Türk Eğitim Sen, ek ders ücretlerinin yüzde 100 artırılması için topladıkları 157 bin imzayı Milli Eğitim Bakanlığı’na teslim etti.
11.02.2024Eğitim
Özel okulun kitap farkı talebine yargıdan ret
Özel okulun kitap farkı talebine yargıdan retAntalya'da yaşayan Ayşen Yalman, özel okula giden oğlunun kitap farkı ücretine itiraz ederek, Tüketici Hakem Heyeti'ne yaptığı başvuruda haklı bulundu. Karara itiraz eden özel okul yönetimi, davayı kaybetti. Okulun aradaki farkı kendisine ödeyeceğini söyleyen Yalman, "Okul yönetimlerinin pervasızlıklarına velilerin duruşu açısından bu davanın önemli olduğunu düşünüyorum" dedi.
9.02.2024Ekonomi
Schengen vize ücretlerine zam geliyor: Yeni fiyat ne kadar olacak?
Schengen vize ücretlerine zam geliyor: Yeni fiyat ne kadar olacak?Avrupa Komisyonu 2 Şubat'ta Schengen vizesi ücret artışına ilişkin bir taslak sundu. Teklifin yasalaşması halinde fiyat artışı önümüzdeki birkaç ay içinde gerçekleşecek.
8.02.2024Dünya
'BoJ hızlı faiz artırımından kaçınacak'
'BoJ hızlı faiz artırımından kaçınacak'Japonya Merkez Bankası (BoJ) Başkan Yardımcısı Shinichi Uchida, devasa teşviğin sonuna yaklaşıldığına dair bugüne kadarki en güçlü ipucunu vererek, BoJ'un riskli varlık alımlarını muhtemelen sona erdireceğini ancak parasal desteği azaltırken faiz oranlarını hızla yükseltmekten kaçınacağını söyledi.
8.02.2024Uzmanpara
Murat Kurum: İşçimizin haklarını gözeten tarafta olacağız
Murat Kurum: İşçimizin haklarını gözeten tarafta olacağızİBB Başkan Adayı Murat Kurum, Beyoğlu’nda bulunan Türk-İş 1. Bölge Şubesi’ni ziyaret etti. Kurum, "İşçimizle birlikte, işçimizin haklarını gözeten tarafta olacağız. Masanın iki tarafından da bakabileceğiz. Alacağımız tüm kararlarda Türk-İş’imiz, işçimiz, işverenimiz sürecin içinde olacak ama masanın bir tarafında biz de olacağız” dedi.
7.02.2024Haberler
Murat Kurum: İşçimizin haklarını gözeten tarafta olacağız
Murat Kurum: İşçimizin haklarını gözeten tarafta olacağızİBB Başkan Adayı Murat Kurum, Beyoğlu’nda bulunan Türk-İş 1. Bölge Şubesi’ni ziyaret etti. Kurum, "İşçimizle birlikte, işçimizin haklarını gözeten tarafta olacağız. Masanın iki tarafından da bakabileceğiz. Alacağımız tüm kararlarda Türk-İş’imiz, işçimiz, işverenimiz sürecin içinde olacak ama masanın bir tarafında biz de olacağız” dedi.
7.02.2024Gündem
Balıkesir’de sınav ücretleri belediyeden
Balıkesir’de sınav ücretleri belediyedenBalıkesir Büyükşehir Belediyesi, üniversite sınavına girecek olan öğrencilerin “sınav giriş ücretlerini” ödeyecek.
3.02.2024Ege
Ankara'da yeni servis ücretleri belli oldu
Ankara'da yeni servis ücretleri belli olduAnkara'da en kısa mesafe okul servis ücreti 11 bin 960 TL, en uzun mesafe ücreti ise 17 bin 720 TL olarak belirlendi.
2.02.2024Ekonomi
Sitede yaşayanlar dikkat: İşte yüzde 97'lik zammın nedeni
Sitede yaşayanlar dikkat: İşte yüzde 97'lik zammın nedeniYeni yılın gelmesiyle birlikte apartmanlarda ve sitelerde aidat güncellemeleri yapılmaya başlandı. Pek çok gider kaleminde artışlar yaşanması ile birlikte yeni dönem aidatları yüksek seviyelere ulaştı. Son 1 yıl içerisindeki aidat artışları dikkat çekti. Peki en çok hangi şehirlerde aidatlar yüksek?
2.02.2024Ekonomi
Merkez Bankası, PPK toplantı özetini yayımladı
Merkez Bankası, PPK toplantı özetini yayımladıTürkiye Cumhuriyet Merkez Bankası (TCMB) Para Politikası Kurulu (PPK), 2024 yılı Ocak ayında, aylık enflasyonda görülmesi beklenen geçici yükselişin ardından fiyat artışlarının Şubat ayı ve sonrasında yavaşlayacağını tahmin etti.
1.02.2024Ekonomi
Son dakika: YKS 2024 başvuruları başladı! Sınav ücretleri ne kadar?
Son dakika: YKS 2024 başvuruları başladı! Sınav ücretleri ne kadar?Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM) Başkanlığı, Yükseköğretim Kurumları Sınavı (2024-YKS) başvurularının başladığını duyurdu.
1.02.2024Gündem
EHLİYET HARÇ ÜCRETLERİ 2024 ⬇⬆ Ehliyet ücretleri ne kadar oldu? Ocak yeni sürücü belgesi fiyatları belli oldu!
EHLİYET HARÇ ÜCRETLERİ 2024 ⬇⬆ Ehliyet ücretleri ne kadar oldu? Ocak yeni sürücü belgesi fiyatları belli oldu!Yeni ehliyet harç ücretleri, sürücü adaylarınca günün öne çıkan başlıklarından oldu. Hazine ve Maliye Bakanlığı Muhasebat Genel Müdürlüğü Genel Tebliği ile değerli kağıtlardaki fiyatlar da değişti. Kimlik, pasaport derken ehliyet fiyatları da araştırılanlar arasına girdi. Peki, 2024 ehliyet harç ücreti ne kadar oldu?
1.02.2024Bilgi Rehberi
SON DAKİKA | Galatasaray'a UEFA'dan dev gelir! İşte 1 hafta içinde kasaya giren çılgın rakam
SON DAKİKA | Galatasaray'a UEFA'dan dev gelir! İşte 1 hafta içinde kasaya giren çılgın rakamSezonun flaş ismi Sacha Boey'yi 30 milyon euro karşılığında Bayern Münih'e satan ve 5 milyon euro da ek bonus bekleyen Galatasaray'a ekonomik anlamda bir müjde de UEFA'dan geldi.
1.02.2024Galatasaray
Futbola çılgın para! 9.6 milyar dolar, 94 milyon çocuğa çare olabilirdi
Futbola çılgın para! 9.6 milyar dolar, 94 milyon çocuğa çare olabilirdiFIFA 2023 Global Transfer Raporu’nu yayınladı. Rapora göre, uluslararası transfer ücretlerine 9,63 milyar dolar harcanarak 2022 yılına kıyasla yüzde 48,1’lik bir artış kaydedildi. Başarıyı transfere odaklı düşünen kulüpler, bonservis bedeli ödemekten çekinmedi ve futbol tarihinde rekor rakamlara ulaştı.
1.02.2024Futbol
Abdi İpekçi’yi özlemle anıyoruz
Abdi İpekçi’yi özlemle anıyoruzKaranlık bir suikast sonucu 1 Şubat 1979’da aramızdan ayrılan Milliyet Gazetesi Genel Yayın Müdürü ve Başyazarı Abdi İpekçi’yi 45’inci ölüm yıl dönümünde saygı ve özlemle anıyoruz.
1.02.2024Gündem

Benzer Haber Etiketleri

Ücretleri ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.