Unicorn

Unicorn

Son dakika unicorn haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan unicorn gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan unicorn haber sayfamızda...

Unicorn

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 300 unicorn haberi bulunmuştur.
Hiper kişiselleşmiş bankacılık geliyor
Hiper kişiselleşmiş bankacılık geliyor "Dijital bankacılığın geleceği hiper kişiselleştirilmiş, müşteri odaklı, güvenli ve yenilikçi çözümlerle dolu olacak. Bu da sektörün sürekli evrim geçirmesine olanak tanıyacak..."
5.04.2024 Milliyet Executive
Girişimci iştahlı yatırımcı hazır
Girişimci iştahlı yatırımcı hazır "Türkiye'de yeni nesilde yüksek bir risk alma, girişimci olma iştahı mevcut. Yatırım miktarları hâlâ gelişmiş piyasaların altında olsa da bu oran giderek artıyor..."
5.04.2024 Milliyet Executive
Kadın giyim markası Modanisa’nın yeni sahibi belli oldu
Kadın giyim markası Modanisa’nın yeni sahibi belli oldu Portföy yönetim şirketi Re-Pie Portföy, e-ticaret ve online giyim platformu Modanisa’nın tamamını satın aldığını duyurdu.
3.04.2024 Ekonomi
Yapay zekada ‘yerli güç’ şart
Yapay zekada ‘yerli güç’ şart Oyun ve fintek alanlarının global girişimcilikte Türkiye’nin kozu olduğuna dikkat çeken Kurttepeli, yapay zeka işindeki yerli girişimlerin Türkiye’deki varlıklarını artırmaları gerektiğini söyledi.
27.03.2024 Ekonomi
Terminal İstanbul projesi tanıtıldı: Türkiye'nin teknoloji girişimleri büyüyor
Terminal İstanbul projesi tanıtıldı: Türkiye'nin teknoloji girişimleri büyüyor Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Abdulkadir Uraloğlu, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından hayata geçirilen Terminal İstanbul projesi ile İstanbul’un binlerce girişimciye ev sahipliği yapan bir çekim merkezi olacağını vurguladı. Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mehmet Fatih Kacır, ‘‘Terminal İstanbul Türkiye’nin teknoloji geliştirme iddiasının bir üst lige taşındığı bir merkez olacak. Yeni girişimlerin yetişeceği bir girişimci fabrikası inşa ediyoruz. 400 bin metrekarelik Atatürk Havalimanı Terminalini dünyanın en büyük teknoloji ve girişimcilik merkezi haline getiriyoruz’’ dedi.
16.03.2024 Ekonomi
‘Bakkal’ ABD’de hızlı büyüyor
‘Bakkal’ ABD’de hızlı büyüyor Üç Türk ortağın Kaliforniya merkezli kurduğu ‘Bakkal’ adlı girişim, ABD’de yılda ortalama yüzde 310 büyüyor.
10.03.2024 Ekonomi
15 aday girişime Turcorn desteği
15 aday girişime Turcorn desteği Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mehmet Fatih Kacır, Turcorn 100 Programı’na seçilen ilk 15 adayı açıkladı. Kacır, “KOSGEB eliyle yürüteceğimiz Küresel Rekabetçilik Programı ile Turcorn adaylarına 50 milyon lira finansman desteği sunacağız” dedi.
6.03.2024 Ekonomi
Türkler Stanford’la dünya yıldızı olacak
Türkler Stanford’la dünya yıldızı olacak Türk Telekom, Stanford Üniversitesi’nin özel programı ile yerli girişimlerinin dünyaya açılmasını hızlandıracak. Önal, “Türkiye’yi geleceğe taşıyacak her hamlede varız” dedi.
16.02.2024 Ekonomi
Radarda 5 yılda tam 4 unicorn var
Radarda 5 yılda tam 4 unicorn var "Önümüzdeki 5 yıl içerisinde, Alesta'nın yatırım yaptığı girişimler arasından 4 unicorn çıkmasını umuyoruz. Ayrıca, Alesta için halka açılma planlarımız bulunmakta..."
12.02.2024 Milliyet Executive
Türkiye-Yunanistan İş Forumu'nda 'Geçmişte yaşanan sıkıntıları unutalım' mesajı
Türkiye-Yunanistan İş Forumu'nda 'Geçmişte yaşanan sıkıntıları unutalım' mesajı Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu (DEİK) tarafından düzenlenen Türkiye-Yunanistan iş forumu toplantısı Sarıyer'de yapıldı. Türkiye ve Yunanistan arasındaki ticari ilişkileri geliştirmek amacıyla yapılan toplantıda konuşan DEİK Türkiye-Yunanistan İş Konseyi Başkanı Adnan Polat, "Geçmişte yaşanan sıkıntıları unutalım önümüze bakalım. Ticareti geliştirelim, ilişkileri geliştirelim, sosyal hayatı da geliştirelim" dedi.
2.02.2024 Ekonomi
Sürekli inovasyon için girişimlere tam destek
Sürekli inovasyon için girişimlere tam destek "Girişimlerle çalışırken, programlarımızın seçme kriterlerini belirlerken odağımıza daima müşteri ihtiyaçlarını koyduk. Bu yıl 10 girişime Avrupa'nın Silikon Vadisi Estonya ve Finlandiya'da 10 haftalık bir hızlandırma programı sunduk"
8.01.2024 Milliyet Executive
TikTok Jeton ve Hediye Fiyatları 2024: TikTok Puan Hesaplaması Nasıl Yapılır?
TikTok Jeton ve Hediye Fiyatları 2024: TikTok Puan Hesaplaması Nasıl Yapılır? Dünya genelinde 1 milyarı aşkın insanın kullandığı sosyal medya platformu TikTok pek çok kişi için gelir kapısı haline geldi. TikTok'da hediye edilen jetonlar kullanıcılar gelir elde etme açısından en temek ölçüttür. Jetonların miktarı ve hesaplaması canlı yayın süresi ve izleme süresi gibi belli başlı nedenlerle farklılık gösterir. TikTok jeton puan hesaplaması nasıl yapılır? 'TikTok Jeton ve Hediye Fiyatları 2024' içeriğimizden konu ile ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz.
3.01.2024 Sosyalmedya
Yatırımda iştahı açık küresel marka yolda
Yatırımda iştahı açık küresel marka yolda Başta fiber olmak üzere yurt içinde yatırımı sürdürmeyi planlayan Türk Telekom, bünyesindeki yeni nesil yazılım şirketleriyle küresel arenada büyüme peşinde.
28.12.2023 Ekonomi
Dünyayı oyuna getirdi! Dev rakipleri geri bıraktı
Dünyayı oyuna getirdi! Dev rakipleri geri bıraktı Türk teknoloji girişimi Dream Games’in ‘Royal Match’ oyunu dünyada en çok gelir elde eden mobil oyun oldu. Bakan Kacır, Dream Games’in Candy Crush gibi dev rakipleri geride bırakmayı başardığını paylaştı.
26.12.2023 Ekonomi
Bakan Kacır tebrik etti: Piyasanın lideri oldu!
Bakan Kacır tebrik etti: Piyasanın lideri oldu! Türkiye merkezli oyun geliştiricisi Dream Games'in geliştirdiği Royal Match, Candy Crush Saga'yı geride bırakarak en kazançlı oyun oldu.
25.12.2023 Ekonomi
Yeni 'unicorn' için sıkı yarış
Yeni 'unicorn' için sıkı yarış Yeni mobil yarış oyunu Racing Kingdom'ın dünya çapında ses getireceğini düşünen Yasin ve Yakup Demirden kardeşler SuperGears şirketinin değerini 2027 yılına kadar 1 milyar dolara çıkarmayı hedefliyor.
8.12.2023 Milliyet Executive
Hedef unicorn değil deve girişim olmak!
Hedef unicorn değil deve girişim olmak! Karbon ayak izine atık gıdalı çözüm bulan ve Plastic Move şirketi 10 milyon dolar değere ulaşan girişimci Büşra Köksal, "Artık unicorn girişim olmak değil, deve girişim olmak herkesin istediği. Zor koşullara dayanabilen ve piyasada talebi her daim olabilecek bir şirket olmak. Bizim dönemimiz başladı" diyor...
8.12.2023 Milliyet Executive
Yerli start-up’lara heyecanlı yatırım
Yerli start-up’lara heyecanlı yatırım Yapılan yatırımların meyvelerini aldıklarını belirten İbrahim Özer, “Hisselerimizin yüzde 35’i emeklilik-yatırım fonları, yüzde 15’i yabancı fonlarda. Gördüğümüz bu ilgi yatırım için heyecanımızı artırıyor” dedi.
26.10.2023 Ekonomi
Yapay zekadan iş çıkaracak
Yapay zekadan iş çıkaracak Geleneksel yöntemlerle çözülemeyen sorunları yapay zekanın gücü ile çözen girişimleri destekleyecek olan 100. Yıl Girişim Sermayesi, ülke kalkınmasına katkı vermeyi amaçlıyor.
8.10.2023 Milliyet Executive
Bakan Kacır’dan ‘Elon Musk Türkiye’ye gelecek mi?’ sorusuna yanıt!
Bakan Kacır’dan ‘Elon Musk Türkiye’ye gelecek mi?’ sorusuna yanıt! Sanayi ve Teknoloji Bakanı TEKNOFEST kapsamında CNN Türk’e özel açıklamalarda bulunuyor. Bakan Kacır, 'Elon Musk, Türkiye'ye gelecek mi?' sorusuna yanıt verirken, Musk'ın Türkiye'nin başarılarını yakından takip ettiğini söyledi.
29.09.2023 Haberler
Bakan Kacır’dan ‘Elon Musk Türkiye’ye gelecek mi?’ sorusuna yanıt!
Bakan Kacır’dan ‘Elon Musk Türkiye’ye gelecek mi?’ sorusuna yanıt! Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mehmet Fatih Kacır, TEKNOFEST kapsamında CNN Türk’e özel açıklamalarda bulundu. Bakan Kacır, 'Elon Musk, Türkiye'ye gelecek mi?' sorusuna yanıt verirken, Musk'ın Türkiye'nin başarılarını yakından takip ettiğini söyledi.
29.09.2023 Ekonomi
Brain Test Cevapları Nelerdir? Brain Test Nasıl Oynanır?
Brain Test Cevapları Nelerdir? Brain Test Nasıl Oynanır? Eğlenceli zeka bulmaca oyunlarından bir tanesi olan Brain Test Türkiye’de en çok sevilen oyunlar arasında yer alıyor. Zorlayıcı bölümleri ile hem zeka geliştiren oyun aynı zamanda eğlendiriyor. Ekranda verilen soru ne nesnelere göre cevapları bulmak gerekiyor. Şaşırtıcı cevapları bulunan oyunda seviye atladıkça Brain Test cevapları da bir o kadar zor olmaya başlıyor. Oyunun 200’den fazla seviyesi bulunuyor. Brain test nasıl oynanır? “Brain Test Cevapları Nelerdir?” içeriğimize göz atabilirsiniz.
26.09.2023 Oyun
Bakan Fidan'dan enerji ve ulaştırma koridorları vurgusu! Türkiye'nin önemine dikkat çekti
Bakan Fidan'dan enerji ve ulaştırma koridorları vurgusu! Türkiye'nin önemine dikkat çekti Dışişleri Bakanı Hakan Fidan, Türkiye'nin dahil olmadığı enerji ve ulaştırma koridorlarının etkin ve sürdürülebilir olmasının mümkün olmayacağını söyledi.
15.09.2023 Gündem
Göztepe'nin 16 amatör branşına 'Olimpik' destek
Göztepe'nin 16 amatör branşına 'Olimpik' destek Türkiye'de en fazla amatör branşı bünyesinde bulunduran spor kulüplerinden olan Göztepe'ye Insider'dan destek geldi.
5.08.2023 1.Lig
Potansiyel ‘unicorn’a ‘yatırım’ kapısını açtı!
Potansiyel ‘unicorn’a ‘yatırım’ kapısını açtı! Son yıllarda tüm dünyada büyük ilgi gören alternatif yatırım fonları, Türkiye’de de henüz çok genç olmasına rağmen hızla büyümesini sürdürüyor.
20.07.2023 Ekonomi

Benzer Haber Etiketleri

Unicorn ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.