Vali Mutlu

Vali Mutlu

Son dakika vali mutlu haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan vali mutlu gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan vali mutlu haber sayfamızda...

Vali Mutlu

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 1.989 vali mutlu haberi bulunmuştur.
Oktar yapılanması FETÖ ile bağlantılı
Oktar yapılanması FETÖ ile bağlantılı8 ay önce Adnan Oktar yapılanmasından ayrılan eski mürit Ö.M. örgütle ilgili olarak Milliyet’e konuştu. Eski mürit, FETÖ’den aranan ve yargılanan bazı isimlerin sık sık Adnan Oktar’ı ziyaret ettiğini ve yapının FETÖ tarafından korunduğunu anlattı.
21.07.2018Gündem
Hüseyin Avni Mutlu ve Hüseyin Çapkın hakkında flaş gelişme
Hüseyin Avni Mutlu ve Hüseyin Çapkın hakkında flaş gelişmeFETÖ kapsamında yargılanan eski İstanbul Valisi Mutlu ve eski Emniyet Müdürü Çapkın'ın 15'er yıla kadar hapisle cezalandırılması istendi.
8.02.2018Gündem
Hüseyin Avni Mutlu ve Hüseyin Çapkın ile ilgili flaş karar
Hüseyin Avni Mutlu ve Hüseyin Çapkın ile ilgili flaş kararFETÖ'nün mülkiye yapılanması davası ile ilgili beklenen ara karar açıklandı ve Hüseyin Avni Mutlu ve Hüseyin Çapkın ile ilgili karar belli oldu.Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) "mülkiye"  yapılanmasına ilişkin 15 sanığın yargılandığı davada eski İstanbul  Emniyet  Müdürü Hüseyin Çapkın'ın da aralarında bulunduğu 4 kişi tahliye edildi. Çapkın için ev hapsi 3 kişi için de yurt dışı yasağı kararı verildi.İstanbul eski Valisi Hüseyin Avni Mutlu ile 7 kişinin ise tutukluluk halinin devamına hükmedildi.
19.12.2017Gündem
ByLock’u İngiliz  biri zannederdim
ByLock’u İngiliz biri zannederdimSilivri’de devam eden FETÖ davasında savunma yapan Hüseyin Avni Mutlu, ‘ByLock’un ne olduğunu önceden sorsalar İngiliz biri derdim. ‘Bay Lock’u mu soruyorsunuz?’ derdim. Bu hadiseden sonra öğrendim’ diye konuştu
24.08.2017Gündem
FETÖ'den tutuklanan eski valiler Çapkın  ve Mutlu hakim karşısına çıkıyor
FETÖ'den tutuklanan eski valiler Çapkın ve Mutlu hakim karşısına çıkıyorFETÖ’nün mülkiye yapılanmasına ilişkin aralarında İstanbul eski Valisi Hüseyin Avni Mutlu ile İstanbul eski Emniyet Müdürü Hüseyin Çapkın’ın da bulunduğu 15 sanığın yargılanmasına yarın başlanıyor. Silivri Ceza ve İnfaz Kurumları duruşma salonunda görülecek ilk duruşmada hakim karşısına çıkacak olan Mutlu ve Çapkın’ın 3’er kez ağırlaştırılmış müebbet hapsi isteniyor.
22.08.2017Gündem
‘17-25 Aralık’ı Vali Mutlu’dan öğrendim’
‘17-25 Aralık’ı Vali Mutlu’dan öğrendim’Önceki gün tutuklanan eski İstanbul Emniyet Müdürü Çapkın, cemaatle hiçbir ilişkisinin bulunmadığını belirtti. Çapkın, ifadesinde ‘Yumuşak görünüşlü adı cemaat olan siyaseten herkesin yan yana durdukları bir yapı vardı’ dedi
4.09.2016Gündem
Hüseyin Çapkın'ın ifadesi! 17-25 Aralık, şike operasyonu....
Hüseyin Çapkın'ın ifadesi! 17-25 Aralık, şike operasyonu....Eski İstanbul Emniyet Müdürü Hüseyin Çapkın, FETÖ soruşturması kapsamında tutuklanarak Silivri Cezaevi'ne götürüldü. Çapkın'ın verdiği ifadelerinin detayları da ortaya çıktı. Darbe girişimi gecesi evinde olduğunu, darbe girişimini TV'lerden duyduğunu belirten Çapkın, “O gece havalimanına giderek Cumhurbaşkanımızın yanında olmak istedim" dedi.
4.09.2016Gündem
‘Gezi’den sorumlu hesabını vermeli’
‘Gezi’den sorumlu hesabını vermeli’CHP’li Adıgüzel eski vali Mutlu için, ‘Görevini daha iyi yapsaydı yaşamını yitirenlerin aileleri gözyaşıyla beklemeyecekti’ dedi
14.08.2016Siyaset
Hüseyin Avni Mutlu için "büyük vurgun" iddiası!
Hüseyin Avni Mutlu için "büyük vurgun" iddiası!Avukat Muzaffer Ava, Eski İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu ve Vali Yardımcısı Erol Özer'in trilyonlarca yolsuzluk yaptığını iddia etti.
10.08.2016Gündem
Hüseyin Avni Mutlu tutuklandı!
Hüseyin Avni Mutlu tutuklandı!Eski İstanbul Valisi Mutlu'nun da  aralarında bulunduğu 12 şüpheli, çıkarıldıkları nöbetçi hakimlikçe tutuklanarak cezaevine gönderildi.
5.08.2016Gündem
Hüseyin Avni Mutlu tutuklandı!
Hüseyin Avni Mutlu tutuklandı!Eski İstanbul Valisi Mutlu'nun da  aralarında bulunduğu 12 şüpheli, çıkarıldıkları nöbetçi hakimlikçe tutuklanarak cezaevine gönderildi.
5.08.2016Gündem
Vali Mutlu ile  11 kişi tutuklandı
Vali Mutlu ile 11 kişi tutuklandıAralarında eski İstanbul Valisi Mutlu’nun da olduğu 12 isim çıkarıldıkları mahkemece tutuklandı. Şüpheliler, vatandaşların tepkisiyle karşılaştı
4.08.2016Gündem
7 merkez valisi için gözaltı kararı
7 merkez valisi için gözaltı kararıAralarında İstanbul Eski Valisi Hüseyin Avni Mutlu’nun da bulunduğu 7 merkez valisi, 1 vali yardımcısı ve 3 kaymakam hakkında gözaltı kararı alındı. Darbe girişimi soruşturmasında İstanbul eski valisi Hüseyin Avni Mutlu ve 3 merkez valisi gözaltına alındı. Mutlu'nun Üsküdar'daki evinde yapıldı.
26.07.2016Gündem
Yargıda 2 bin 935 hâkim ve savcıya  FETÖ soruşturması
Yargıda 2 bin 935 hâkim ve savcıya FETÖ soruşturmasıFETÖ soruşturması kapsamında 2 bin 740 adli yargı hâkim ve savcı, 140 Yargıtay üyesi, 48 Danıştay üyesi ve yedi HSYK asıl ve yedek üyesi, toplam 2 bin 935 hâkim ve savcı hakkında soruşturma yürütüldüğü ortaya çıktı. Gözaltı sayısı 83’e yükseldi
19.07.2016Gündem
Pertevniyal Lisesi'ni sarsan ölüm
Pertevniyal Lisesi'ni sarsan ölümPERTEVNİYAL Lisesi 11-B sınıfı öğrencisi Yunus Emre Demirci (16), Bakırköy sahil yolunda karşıya geçerken servis minibüsünün çarpması sonucu hayatını kaybetti. Kaza anı bir işyerinin güvenlik kamerasına yansıdı.
19.12.2014Gündem
Pertevniyal Lisesi'ni sarsan ölüm
Pertevniyal Lisesi'ni sarsan ölümPERTEVNİYAL Lisesi 11-B sınıfı öğrencisi Yunus Emre Demirci (16), Bakırköy sahil yolunda karşıya geçerken servis minibüsünün çarpması sonucu hayatını kaybetti. Kaza anı bir işyerinin güvenlik kamerasına yansıdı.
19.12.2014Gündem
Pertevniyal Lisesi'ni sarsan ölüm
Pertevniyal Lisesi'ni sarsan ölüm16 yaşındaki Yunus Emre Demirci Bakırköy Sahil Kennedy Caddesi'ni karşıdan karşıya geçmeye çalışırken turist taşıyan bir minibüsün çarpması sonucu hayatını kaybetti.
19.12.2014Gündem
İstanbul’da devir teslim
İstanbul’da devir teslimİstanbul Valiliği’nden Merkez Valiliği’ne atanan Hüseyin Avni Mutlu Valilik binasında düzenlenen törenle görevini yeni Vali Vasip Şahin’e teslim etti.
25.09.2014Gündem
Gönderildikten sonra ilk açıklama
Gönderildikten sonra ilk açıklamaMerkeze alınan Vali Hüseyin Avni Mutlu, "İki rekat şükür namazımızı kıldık, göreve başladık. Ne zaman göreve başladıysak, Rabbimize şükrederek başladık. Ne zaman ayrıldıysak, iki rekat şükür namazımızı kıldık, Rabbimize şükrettik" dedi.
17.09.2014Siyaset
Vali Mutlu'dan ilk açıklama
Vali Mutlu'dan ilk açıklamaMerkeze alınan İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu, “Makamlar gelip geçicidir. Biz bu görevleri her şeyden önce bilgimiz tecrübemiz ve sarsılmaz samimiyetimizle en iyi şekilde yapmaya gayret ettik. O nedenle ayrılırken de geldiğim günkü kadar rahat şekilde ayrılıyorum” dedi.
11.09.2019Haberler
Çözüm sürecine yeni yapılanma
Çözüm sürecine yeni yapılanmaİçişleri Bakanlığı kadrolarında başlatılan yeniden yapılanma kapsamında 20 kente yeni vali atandı. Yeni görevlere tecrübeli merkez valilerinin atandığı kararnameyle süreçte görev yapacak güvenlik bürokrasisi de değişti...
16.09.2014Gündem
Vali Mutlu'dan ilginç tweet: Seviyorum seni ölüm
Vali Mutlu'dan ilginç tweet: Seviyorum seni ölümİstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu, sosyal paylaşım sitesi twitter hesabından ilginç bir paylaşımda bulundu.
11.09.2014Gündem
Vali Mutlu'dan şaşırtan mesaj
Vali Mutlu'dan şaşırtan mesajİstanbul Valisi Hüseyn Avni Mutlu, sosyal paylaşım sitesi twitter hesabından ilginç bir paylaşımda bulundu.
11.09.2014Gündem
İşte o asansör boşluğu
İşte o asansör boşluğuİstanbul Mecidiyeköy'deki rezidans inşaatında facianın meydana geldiği asansör boşluğu ve işçilerin yaşam koşullarından kareler ortaya çıktı.
7.09.2014Gündem
İşte o asansör boşluğu
İşte o asansör boşluğuİstanbul Mecidiyeköy'deki rezidans inşaatında facianın meydana geldiği asansör boşluğu ve işçilerin yaşam koşullarından kareler ortaya çıktı.
7.09.2014Gündem

Benzer Haber Etiketleri

Vali Mutlu ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.