Yalan Söylemek

Yalan Söylemek

Son dakika yalan söylemek haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan yalan söylemek gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan yalan söylemek haber sayfamızda...

Yalan Söylemek

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 1.178 yalan söylemek haberi bulunmuştur.
Yalan Sözleri 2022: Yalan Söylemek İle Yalancılıkla İlgili Anlamlı Ve Güzel Sözler
Yalan Sözleri 2022: Yalan Söylemek İle Yalancılıkla İlgili Anlamlı Ve Güzel SözlerYalan Sözleri, çoğu zaman yalan söyleyen kişilere söylenmek için araştırılan ve kullanılan sözler arasındaki yerini almış durumdadır. Özellikle yalan ile ve yalancılık ile ilgili oldukça popüler ve herkes tarafından bilinen sözler de yer almaktadır. Eğer siz de Yalan Sözleri nelerdir? Hangi durumlar da Yalan Sözleri kullanılır? Yalan Sözleri kimlere karşı kullanılır? Gibi sorularınıza cevap niteliğinde olacak ve aynı zamanda da birbirinden güzel ve çeşitli yalancılıkla ilgili anlamlı sözleri sizler için derledik.
11.01.2022Güzel Sözler
Bakan Karaismailoğlu'ndan Kılıçdaroğlu'na 250 bin TL'lik manevi tazminat davası
Bakan Karaismailoğlu'ndan Kılıçdaroğlu'na 250 bin TL'lik manevi tazminat davası Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, CHP Meclis Grup Toplantısında yaptığı konuşmada "İBB'de görev yaptığı sırada yolsuzluk yaptığını" iddia eden CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na 250 bin TL'lik manevi tazminat davası açtı.
9.01.2022Siyaset
İngiltere şokta! 'Utanç verici' şakalar istifa getirdi! 'Hayatım boyunca pişmanlık duyacağım'
İngiltere şokta! 'Utanç verici' şakalar istifa getirdi! 'Hayatım boyunca pişmanlık duyacağım'İngiltere Başbakanı Boris Johnson'ın danışmanlarından Allegra Stratton, geçtiğimiz yıl yasak olmasına rağmen Başbakanlık'ta düzenlenen Noel partisiyle ilgili şaka yaptığı anların yer aldığı videonun ortaya çıkmasının ardından istifa etti. Stratton, "İnsanların hissettiği öfke ve hayal kırıklığını anlıyorum. Hayatım boyunca kullandığım bu sözler için pişmanlık duyacağım" diyerek kamuoyundan özür diledi.
8.12.2021Dünya
Johnson, 'utanç verici' şakaların basına sızmasının ardından özür diledi
Johnson, 'utanç verici' şakaların basına sızmasının ardından özür dilediİngiltere Başbakanı Boris Johnson, başbakanlık çalışanlarının geçen yıl bütün ülkede sıkı kapanma kuralları uygulandığı sırada Noel partisi yaptıkları iddialarıyla dalga geçtikleri görülen video nedeniyle özür diledi.
8.12.2021Dünya
'Utanç verici' şakalar basına sızdı, ortalık karıştı
'Utanç verici' şakalar basına sızdı, ortalık karıştıİngiltere'de Başbakanlık ofisinde geçtiğimiz yıl Covid kurallarını hiçe sayarak Noel partisi düzenlendiğine ilişkin iddialar, basına sızan görüntülerle yeni bir aşamaya evrildi.
8.12.2021Dünya
Son dakika! Ömer Çelik'ten AK Parti'deki görev değişimiyle ilgili açıklama
Son dakika! Ömer Çelik'ten AK Parti'deki görev değişimiyle ilgili açıklamaPartisinin MKYK gündemine ilişkin açıklamalarda bulunan AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, AK Parti Grup Başkanı Naci Bostancı’nın Genel Merkez'de başka bir göreve geçmesiyle ilgili "Kendi iradesiyle gerçekleşmiştir. Değerlendirmelerimizde, İsmet Yılmaz Bey’in ismi öne çıktı. Asıl takdir makamı gruptur. Kararı milletvekillerimiz verecektir." dedi. Kılıçdaroğlu'nun helalleşme çağrısıyla ilgili de konuşan Çelik, "Darbelere destek vererek ülkeye yaşatılan acılarla nasıl helalleşecekler" ifadelerini kullandı.
15.11.2021Siyaset
‘Sözlü tarihimiz asla yalan söylemez’
‘Sözlü tarihimiz asla yalan söylemez’DNA analizinde ABD ordularına karşı savaşan son Kızılderili kabile şefi “Oturan Boğa”nın torunu olduğu ispatlanan Ernie LaPointe, bu gerçeği her zaman halkının sözlü tarihi aracılığıyla bildiğini açıkladı.
4.11.2021Dünya
Çocuğunun fotoğrafını paylaşanlar dikkat! Soluğu mahkemede alabilirsiniz
Çocuğunun fotoğrafını paylaşanlar dikkat! Soluğu mahkemede alabilirsinizSosyal medyada çocuklar ve gençler gördükleri çoğu şeyden etkileniyorlar. Sosyal medya fenomenlerini örnek alarak, onlar gibi olma çabaları da her geçen gün artıyor. Çocukları bir taraftan bu bağımlılıktan kurtarmaya çalışırken öte yandan, sosyal medya fenomeni ebeveynler karşımıza çıkıyor. Ancak dikkat! Yasal yaptırımlar kapıda olabilir... "Çocuklar ileride paylaşılan fotoğrafları için anne-babalarına dava açabilir" diyen uzmanlar, önemli detaylar paylaştı.
14.10.2021Gündem
Son dakika: Bakan Kasapoğlu CNN TÜRK'te açıkladı: Yurtlarda dünyanın en güçlü altyapısı bizde
Son dakika: Bakan Kasapoğlu CNN TÜRK'te açıkladı: Yurtlarda dünyanın en güçlü altyapısı bizdeSon dakika haberine göre, Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Kasapoğlu siyasetteki öğrenci yurdu tartışmasına dair merak edilen soruları CNN TÜRK'te yanıtladı. Kasapoğlu, "Açık ara dünyanın nicel ve hizmet kalitesi anlamında en güçlü yurt altyapısı bizde" açıklamasında bulundu. Kasapoğlu, "Eylem yapanların maalesef hemen hemen tamamının yurda başvurusu bile yok." dedi.
30.09.2021Gündem
Oyun Bağımlılığı Nedir, Belirtileri Nelerdir? Oyun Bağımlılığı Nasıl Bırakılır, Tedavisi Nasıl Yapılır?
Oyun Bağımlılığı Nedir, Belirtileri Nelerdir? Oyun Bağımlılığı Nasıl Bırakılır, Tedavisi Nasıl Yapılır?İnsanlar bazı durumlara karşı bağımlılık yaşayabiliyor. Özellikle telefon ve bilgisayar gibi cihazlar oyun oynamak birçok kişinin yaptığı bir şeydir. Fakat kişiler bu oyunlara bağımlı olarak, bütün vakitlerini oyun oynamakla geçiriyor. Oyun bağımlılığı nedir, belirtileri nelerdir? Oyun bağımlılığı nasıl bırakılır, tedavisi nasıl yapılır? İşte, merak edilen tüm detaylar.
15.09.2021Sağlık
AK Parti Sözcüsü Çelik: Silahlı kuvvetlerine Afganistan'da ihtiyaç kalmadı
AK Parti Sözcüsü Çelik: Silahlı kuvvetlerine Afganistan'da ihtiyaç kalmadıAK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, Kabil Havalimanı'ndan Türk askerlerinin çekilmesi ile ilgili değerlendirmelerde bulundu. Muhalefetin de tavrını eleştiren Çelik "Gelinen noktada, bütün diplomatik ve askeri seçenekler değerlendirildikten sonra silahlı kuvvetlerimizin orada kalmasına bir ihtiyaç olmadığı değerlendirilmiştir. Dolayısıyla bunların bir kere daha 'Cumhurbaşkanı, başka devletlerle anlaşma yaptığı için bunu istiyor' şeklindeki tezi çökmüştür" diye konuştu.
28.08.2021Siyaset
Mehmet Özhaseki: Mülteci meselesini insani açıdan değerlendirmek lazım
Mehmet Özhaseki: Mülteci meselesini insani açıdan değerlendirmek lazımAK Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, “Mülteci meselesini insani açıdan değerlendirmek lazım, Hepimiz karşısında Esed diye bir zalim var. Kendi şehirlerini bombalıyor. İnsanlar dağlara kaçıp kendi canlarını kurtarmaya çalışıyor” dedi.
17.08.2021Siyaset
Mavra Ne Demek, Tdk Sözlük Anlamı Nedir? Mavra Yapmak Ne Demek?
Mavra Ne Demek, Tdk Sözlük Anlamı Nedir? Mavra Yapmak Ne Demek?Halk arasında yaygın olarak kullanılan mavra kelimesinin kökeni tam olarak bilinmemektedir. 20. yüzyılın ilk yarısından itibaren kullanılmaya başlanan mavra kelimesinin sözlük anlamı palavradır. Laf olsun diye konuşan ve çok sık yalan söyleyen kişiler ise mavracı olarak nitelendirilir. Mavra ne demek, TDK sözlük anlamı nedir? Mavra yapmak ne anlama gelir tüm detayları ile derledik.
8.08.2021Sözlük
Burası devlet malı öyle de kalacaktır
Burası devlet malı öyle de kalacaktırFabrikanın mülkiyetinin Hazine’de, tahsisinin Milli Savunma Bakanlığı’nda olduğunu belirten Erdoğan, “Katar buranın finansal ortağıdır, yüzde 49’uyla. Yüzde 51 Türk ortaklara aittir” dedi
3.07.2021Siyaset
Son dakika... Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan net mesaj: Burası devletin malıdır, tapusu devlettedir
Son dakika... Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan net mesaj: Burası devletin malıdır, tapusu devlettedirGelen son dakika haberine göre; Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Sakarya’da Tank Palet Fabrikası işçilerine hitap etti. Tank paleti fabrikasıyla ilgili net konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Fabrikamızın mülkiyeti Hazine'nin tahsisi Milli Savunma Bakanlığımızındır. Yani burası devletin malıdır, tapusu devlettedir öyle de kalacaktır." ifadelerine yer verdi.
2.07.2021Siyaset
Londra’da deprem!
Londra’da deprem!İngiltere’de Başbakan Johnson’ın eski başdanışmanı Cummings’in açıklamaları hükümeti sarstı. Cummings, ülkede onbinlerce kişinin hükümetin yanlış politikaları nedeniyle öldüğünü ifade etti.
27.05.2021Dünya
Johnson'ın eski başdanışmanı Cummings'den hükümete suçlama!
Johnson'ın eski başdanışmanı Cummings'den hükümete suçlama!İngiltere Başbakanı Boris Johnson'ın eski başdanışmanı Dominic Cummings, Johnson ve hükümeti, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınına geç tepki vermesi nedeniyle İngiliz halkını "feci şekilde başarısızlığa uğratmak"la suçladı.
26.05.2021Dünya
Fiil Kipleri Nelerdir? Kısaca Fiil Kipleri Konu Anlatımı
Fiil Kipleri Nelerdir? Kısaca Fiil Kipleri Konu AnlatımıFiilde kipler dilek ve haber kipleri olmak üzere ikiye ayrılır. Haber kipleri cümledeki eylemin hangi zaman diliminde yapıldığını bildirir. Geniş, gelecek, şimdiki, duyulan geçmiş ve öğrenilen geçmiş zaman kipi, haber kipleridir. Dilek kipleri ise dört ana başlıkta toplanır. 1- Gereklilik 2- Emir 3- İstek 4-Şart kipi. Fiil kipleri nelerdir? Merak edenler için örnek cümlelerle derledik.
19.05.2021Eğitim
Kadınlar neden sevdiği erkeği terk eder?
Kadınlar neden sevdiği erkeği terk eder?Bilimsel açıklamalara göre giderek daha çok sayıda kadın eşini, sevgilisini ya da erkek arkadaşını terk ediyor. Bir ilişkiyi sonlandıran genellikle kadınmış gibi görünse de aslında kadını buna iten asıl neden erkeğin davranışları oluyor. Terk etmeye karar veren kadın, erkeğinin yaptığı hataları saymaya başladığı zaman uzun listeler çıkar ortaya. Kadınlar erkeğe göre hep daha romantik olur haliyle beklentileri de bir o kadar fazla olur. Kadınlar yanında olmaktan hoşlanan, kendisine acı çektirmeyen ve hep ilk sevdiği insan gibi kalan erkekleri severler. Kadınlar daha romantik ve daha sabırlıdır.  Bir gün erkeğinin değişeceğine inanırlar. Ve sonunda ne mi olur? Gelin hep beraber Molatik olalım.
1.09.2021İlişkiler
RTÜK Başkanı Şahin'den flaş açıklama: En kibar tabirle aymazlıktır
RTÜK Başkanı Şahin'den flaş açıklama: En kibar tabirle aymazlıktırRadyo ve Televizyon Üst Kurulu (RTÜK) Başkanı Ebubekir Şahin, "Verilen cezalar sadece belli medya kuruluşlarına yönelikmiş gibi bir algı oluşturmak, halkı yanlış yönlendirmek, RTÜK'ü iktidarın savunucusu ilan etmek en kibar tabirle aymazlıktır" dedi.
17.05.2021Gündem
Neden yalan söylüyoruz?
Neden yalan söylüyoruz?Yalan söylemeye neredeyse küçük yaşlardan itibaren başlıyoruz. "Ben asla yalan söylemem" diyenlere kulak asmayalım az ya da çok da olsa yalan hemen hemen hepimizin ağzına yuva yapmış durumda. Peki neden yalan söylüyoruz? Yalan söylememizin ardındaki bilimsel gerçeklik ne gelin hep birlikte öğrenelim.
20.04.2021Hayat
Son dakika... Cumhurbaşkanı Erdoğan 'çok açık, net söylüyorum' deyip ilan etti: Merkezinde CHP var
Son dakika... Cumhurbaşkanı Erdoğan 'çok açık, net söylüyorum' deyip ilan etti: Merkezinde CHP varSon dakika haberlere göre; Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin TBMM grup toplantısında konuşma yaptı. 104 emekli amiralin gece yarısı bildirisine ilişkin Erdoğan, 'Çok açık, net söylüyorum. Şu anda emekli amirallerin merkezinde CHP'nin kendisi vardır. Bu 104 kişinin içerisinde şu anda CHP'li olanlar vardır. Bundan sonra hesabını çok ağır vereceksiniz.' dedi. Kanal İstanbul hakkında açıklamalarda bulunan Erdoğan, "İsteseniz de istemeseniz de biz Kanal İstanbul'a başlıyoruz, yapacağız. İstanbul ile ilgili hazırlıklarımızı büyük ölçüde tamamladık, projenin ÇED raporu tamamlandı." ifadelerini kullandı.
7.04.2021Siyaset
Güzel Ahlak Nedir? Güzel Ahlak İle İlgili Hadisler Ve Ayetler Nelerdir?
Güzel Ahlak Nedir? Güzel Ahlak İle İlgili Hadisler Ve Ayetler Nelerdir?İslamiyet ile birlikte insanların hayatlarında bir takım düzenlemeler yapılmıştır. En büyük ve önemli düzenlemelerden biri de güzel ahlak sahibi olmaktır. Güzel ahlak sahibi olmak İslamiyet’te en çok önem verilen ve insanlarda olması beklenen davranışlardandır. Güzel ahlak nedir? Güzel ahlak ile ilgili hadisler ve ayetler nelerdir? İşte çok önemli olan güzel ahlak ile ilgili detaylar.
10.03.2021Dini Bilgiler
Yalan Söyleme Hastalığı (Mitomani) Nedir? Yalan Söyleme Hastalığının Tedavisi Nasıl Yapılır?
Yalan Söyleme Hastalığı (Mitomani) Nedir? Yalan Söyleme Hastalığının Tedavisi Nasıl Yapılır?Halk arasında yalan söyleme hastalığı olarak bilinen mitomani hastalığının özellikleri nelerdir? Mitomani hastalığı kimlerde görülür? Yalan söylemek normal bir davranış olarak kabul edilebilir mi yoksa her yalan söyleyen kişi mitomani hastası mıdır? Mitomani hastalığının tedavisi mümkün müdür? Mitomani hastalığı ve tedavi yolları konusunda merak edilen tüm detayları derledik.
18.02.2021Sağlık
Yaşar Alptekin, Suriye’de oyuncak dağıttı
Yaşar Alptekin, Suriye’de oyuncak dağıttıOyuncu ve model Yaşar Alptekin, Suriye İdlib’deki çocuklara oyuncak ve hediye dağıttı.
11.02.2021Cadde

Benzer Haber Etiketleri

Yalan Söylemek ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.