Yapay Zekâ

Yapay Zekâ

Son dakika yapay zekâ haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan yapay zekâ gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan yapay zekâ haber sayfamızda...

Yapay Zekâ

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 9 yapay zekâ haberi bulunmuştur.
Yönetmen koltuğunda yapay zekâ oturuyor
Yönetmen koltuğunda yapay zekâ oturuyorYapay zekâ artık kendini sanat alanında göstermeye başladı. Yapay zekâlar tarafından yapılan tablolardan sonra şimdi de ilk yapay zekâ tarafından yazılan korku filmi ile karşı karşıyayız.
11.11.2021Kültür Sanat
Adalet yapay zekaya emanet
Adalet yapay zekaya emanetYargıda yapay zeka uygulamaları için çalışmalar başladı. Bakan Gül’ün yaptığı sunumda “Adli işlemlerin hızlandırılması ve hata ihtimalinin ortadan kaldırılmasına yönelik çalışılmaktadır” denildi.
10.09.2020Gündem
Türk mühendislerden büyük başarı! Yapay zeka...
Türk mühendislerden büyük başarı! Yapay zeka...Corona virüs (Covid-19) ve virüsün genel halk sağlığı, küresel ekonomi ve rutin hayat üzerindeki yıkıcı etkileri devam ederken, Türk yazalım mühendisleri “yapay zeka ve derin öğrenme destekli Covid-19 tanı sistemi” geliştirdi.
12.05.2020Gündem
Gençlik Zirvesi Zorlu’da başlıyor
Gençlik Zirvesi Zorlu’da başlıyorMZV Gençlik Zirvesi, iklim değişikliği, yeni akım medya, yapay zekâ, engelleri aşan girişimler ve yıl sıfır atık hedefiyle 22 Aralık’ta Zorlu Performans Sanatları Merkezi’nde gerçekleştirilecek.
1.12.2019Ekonomi
Son dakika: Facebook kullananlara müjde! O özellik geliyor...
Son dakika: Facebook kullananlara müjde! O özellik geliyor...Facebook CEO'su Mark Zuckerberg, şirketin yapay zekâ sesli asistanıyla kullanılabilecek çok fazla proje üzerinde çalıştıklarını söyledi.
31.05.2019Dünya
Yapay zekanın yaptığı portre rekor fiyata satıldı
Yapay zekanın yaptığı portre rekor fiyata satıldıBir yapay zeka programı tarafından yaratılan bir sanat eseri açık artırma ile 432 bin dolara (2,4 milyon TL) satıldı.
26.10.2018Populer Bilim
İşe alım için uygulanan yazılım cinsiyetçi çıktı
İşe alım için uygulanan yazılım cinsiyetçi çıktıAmazon’un iş alımlarını otomatik hale getirmek için geliştirdiği yapay zekâ programının, kadınlara karşı ayrımcılık yaptığı ortaya çıktı.
Elon Musk: "Mark Zuckerberg'in yapay zeka konusundaki anlayışı kıt"
Elon Musk: "Mark Zuckerberg'in yapay zeka konusundaki anlayışı kıt"Elon Musk ve Mark Zuckerberg, yapay zeka konusunda karşı karşıya geldi. Tesla CEO'su Elon Musk'ın yorumları, Facebook CEO'su Mark Zuckerberg'i kızdırdı. Musk, Zuckerberg’in konuya pek anlamadığını iddia etti.
25.07.2017Teknoloji
Yapay zekâ yaşı tahmin ediyor
Yapay zekâ yaşı tahmin ediyorMicrosoft tarafından geliştirilen bir yapay zekâ yazılımı fotoğraf üzerinden kişinin yaşını tahmin ediyor. Yazılımın çalıştığı siteye ilk saatlerde en yoğun ilgi Türkiye'den geldi.
1.05.2015Teknoloji

Benzer Haber Etiketleri

Yapay Zekâ ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.