Yeni Otomobil

Yeni Otomobil

Son dakika yeni otomobil haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan yeni otomobil gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan yeni otomobil haber sayfamızda...

Yeni Otomobil

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 10.915 yeni otomobil haberi bulunmuştur.
Kaçan kurbanlık boğa kenti birbirine kattı! Hızını alamayıp kafeteryaya girdi
Kaçan kurbanlık boğa kenti birbirine kattı! Hızını alamayıp kafeteryaya girdiAnkara’da sahibinin elinden kaçan kurbanlık boğa, ortalığı birbirine kattıktan sonra bir kafeteryaya girdi. Peşindekileri kilometrelerce koşturan ve yakalamaya çalışan bazı kişileri boynuz ile çifte darbeleriyle yaralayan kızgın boğa, Büyükşehir Belediyesi ekipleri tarafından uyuşturucu iğne ile sakinleştirilerek yakalandı. Ardından sahipleri tarafından bağlanarak götürüldü.
20.07.2021Haberler
Kaçan kurbanlık boğa kenti birbirine kattı! Hızını alamayıp kafeteryaya girdi
Kaçan kurbanlık boğa kenti birbirine kattı! Hızını alamayıp kafeteryaya girdiAnkara’da sahibinin elinden kaçan kurbanlık boğa, ortalığı birbirine kattıktan sonra bir kafeteryaya girdi. Peşindekileri kilometrelerce koşturan ve yakalamaya çalışan bazı kişileri boynuz ile çifte darbeleriyle yaralayan kızgın boğa, Büyükşehir Belediyesi ekipleri tarafından uyuşturucu iğne ile sakinleştirilerek yakalandı. Ardından sahipleri tarafından bağlanarak götürüldü.
20.07.2021Gündem
AB'de otomobil satışları hızlı arttı
AB'de otomobil satışları hızlı arttıAvrupa Birliği (AB) otomobil pazarında toplam satışlar, mayıs ayında geçen yılın aynı dönemine göre yüzde 53,4'lük artış kaydetti.
17.06.2021Uzmanpara
AB'de otomobil satışları hızlı yükseldi
AB'de otomobil satışları hızlı yükseldiAvrupa Birliği (AB) otomobil pazarında toplam satışlar, nisan ayında geçen yılın aynı dönemine göre yüzde 218,6'lık artış kaydetti.
19.05.2021Uzmanpara
Yeni aldığı otomobille TIR'a çarpan sürücü, hayatını kaybetti
Yeni aldığı otomobille TIR'a çarpan sürücü, hayatını kaybettiOrdu’da yeni aldığı otomobille memleketine dönerken park halindeki TIR’a arkadan çarpan Ali Yüksel (37), yaşamını yitirdi.
6.05.2021Gündem
AB'de otomobil satışları hızlı arttı
AB'de otomobil satışları hızlı arttıAvrupa Birliği (AB) otomobil pazarında toplam satışlar, mart ayında geçen yılın aynı dönemine göre yüzde 87,3 yükseldi.
16.04.2021Uzmanpara
AB'de otomobil satışları geriledi
AB'de otomobil satışları gerilediAvrupa Birliği (AB) otomobil pazarında toplam satışlar, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirlerinin sürdüğü şubat ayında geçen yılın aynı dönemine göre yüzde 19,3 azaldı.
17.03.2021Uzmanpara
AB'de otomobil satışları sert düştü
AB'de otomobil satışları sert düştüAvrupa Birliği (AB) otomobil pazarında toplam satışlar, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirlerinin katı biçimde uygulandığı ocak ayında geçen yılın aynı dönemine göre yüzde 24 azaldı.
17.02.2021Uzmanpara
AB'de otomobil satışları 2020'de sert düştü
AB'de otomobil satışları 2020'de sert düştüAvrupa Birliği (AB) otomobil pazarında toplam satışlar, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını nedeniyle 2020'de bir önceki yıla göre yüzde 23,7 geriledi.
19.01.2021Uzmanpara
Japonya'da yeni otomobil satışları sert geriledi
Japonya'da yeni otomobil satışları sert gerilediJaponya’da yeni otomobil satışları geçen yıl, 2011'den beri en düşük seviyeye geriledi.
6.01.2021Uzmanpara
AB'de en fazla otomobil satışını VW Grubu gerçekleştirdi
AB'de en fazla otomobil satışını VW Grubu gerçekleştirdiAvrupa Birliği'nde (AB) geçen ay en fazla otomobil satışını VW Grubu gerçekleştirirken, VW Grubu'nu, PSA Grubu ve Renault Grubu izledi.
23.12.2020Uzmanpara
AB'de otomobil satışları kasımda sert düştü
AB'de otomobil satışları kasımda sert düştüAvrupa Birliği (AB) otomobil pazarında toplam satışlar, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirlerinin katı biçimde uygulandığı kasım ayında 2019'un aynı dönemine göre yüzde 12 düştü.
17.12.2020Ekonomi
Arkadaşının altınlarını sahtesiyle değiştirip, eşine otomobil aldı
Arkadaşının altınlarını sahtesiyle değiştirip, eşine otomobil aldıAdana’da evli iki çocuk babası B.Ç. (30), iddiaya göre arkadaşı N.Y.'nin (44) eşinden miras kalan evi satarak aldığı 77 Cumhuriyet altınını, yerine sahtelerini koyarak çaldı. Altınları bozdurup, eşine otomobil kendisine de cep telefonu aldığı öne sürülen ve gözaltına alınan B.Ç., adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.
14.12.2020Haberler
Arkadaşının altınlarını sahtesiyle değiştirip, eşine otomobil aldı!
Arkadaşının altınlarını sahtesiyle değiştirip, eşine otomobil aldı!Adana’da evli iki çocuk babası B.Ç. (30), iddiaya göre arkadaşı N.Y.'nin (44) eşinden miras kalan evi satarak aldığı 77 Cumhuriyet altınını, yerine sahtelerini koyarak çaldı. Altınları bozdurup, eşine otomobil kendisine de cep telefonu aldığı öne sürülen ve gözaltına alınan B.Ç., adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.
14.12.2020Gündem
Son dakika: Otomobil alacaklara müjde! Sıfır faiz...
Son dakika: Otomobil alacaklara müjde! Sıfır faiz...Araba almak isteyen vatandaşları sevindirecek haberin ayrıntılarına ulaşıldı. İkinci el otomotiv pazarının durgun seyrettiği son günlerde sıfır araba alma imkanlarında olumlu değişimler gerçekleşecek ve 0 faizle sıfır kilometre otomobil almak mümkün hale gelecek. Bu yollar Aralık ayı içerisinde satılacak araç sayısının 120 bin olacağı tahmin ediliyor. Sıfır otomobillerini alan son vatandaşlarla birlikte bu yıl yaklaşık 800 bin yeni otomobil satışı gerçekleşmiş olacak. İşte ekonomide sevindiren haberin detayları ve faizsiz araba müjdesinin uygulanacağı sistem.
14.12.2020Ekonomi
Almanya'da yeni otomobil sayısı geriledi
Almanya'da yeni otomobil sayısı gerilediAlmanya'da trafiğe kaydedilen yeni otomobil sayısı, kasımda bir önceki yılın aynı dönemine göre yüzde 3 düştü.
3.12.2020Uzmanpara
Operasyonel kiralama sektöründen 9 ayda 5,6 milyar liralık yatırım
Operasyonel kiralama sektöründen 9 ayda 5,6 milyar liralık yatırımTüm Oto Kiralama Kuruluşları Derneği (TOKKDER) raporuna göre, operasyonel araç kiralama sektörü, bu yılın 9 ayında 5,6 milyar liralık yatırım yaparak Türkiye'de satılan yeni otomobillerin yaklaşık yüzde 7,5'i olan 29 bin adet yeni aracı filosuna kattı.
29.11.2020Ekonomi
Avrupa otomobil pazarı Eylül'de büyüdü
Avrupa otomobil pazarı Eylül'de büyüdüAvrupa Birliği (AB) otomobil pazarında toplam satışlar, eylül ayında 2019'un aynı ayına göre artış kaydetti. Satışlar aylık yüzde 3,1 artarken, yılın ilk 9 ayında ise yüzde 28,8 azaldı.
16.10.2020Otomobil
AB'de otomobil satışları eylülde hafif toparlandı
AB'de otomobil satışları eylülde hafif toparlandıAvrupa Birliği (AB) otomobil pazarında toplam satışlar, eylül ayında 2019'un aynı ayına göre artış kaydetti. Satışlar aylık yüzde 3,1 artarken, yılın ilk 9 ayında ise yüzde 28,8 azaldı.
16.10.2020Uzmanpara
Almanya'da trafiğe kaydedilen yeni otomobil sayısı ilk defa arttı
Almanya'da trafiğe kaydedilen yeni otomobil sayısı ilk defa arttıAlmanya'da trafiğe kaydedilen yeni otomobil sayısı, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınından sonra ilk defa eylülde artarak bir önceki yılın aynı ayına göre yüzde 8,4 yükseliş gösterdi.
5.10.2020Ekonomi
AB'de otomobil satışları sert düştü
AB'de otomobil satışları sert düştüAvrupa Birliği (AB) otomobil pazarında toplam satışlar, yeni tip koronavirüs (COVID-19) tedbirlerinin devam ettiği ağustos ayında 2019'un aynı dönemine göre yüzde 18,9 azaldı.
18.09.2020Otomobil
Ferrari Portofino'nun yeni modeli tanıtıldı! İşe özellikleri
Ferrari Portofino'nun yeni modeli tanıtıldı! İşe özellikleriFerrari, üzeri açılabilir otomobil modeli olan ve GT segmentinde en çok satan modellerden biri olan Portofino'nun yeni modelini tanıttı. İşte Ferrari Portofino'nun özellikleri.
18.09.2020Otomobil
AB'de otomobil satışları sert geriledi
AB'de otomobil satışları sert gerilediAvrupa Birliği (AB) otomobil pazarında toplam satışlar, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirlerinin devam ettiği ağustos ayında 2019'un aynı dönemine göre yüzde 18,9 azaldı.
17.09.2020Ekonomi
AB'de otomobil satışları ağustosta sert düştü
AB'de otomobil satışları ağustosta sert düştüAvrupa Birliği (AB) otomobil pazarında toplam satışlar, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirlerinin devam ettiği ağustos ayında 2019'un aynı dönemine göre yüzde 18,9 azaldı.
17.09.2020Uzmanpara
AB'ye otomobil toplatma ve üreticilere para cezası kesme yetkisi
AB'ye otomobil toplatma ve üreticilere para cezası kesme yetkisiAvrupa Birliği (AB) Komisyonu, emisyon kurallarına uymayan otomobilleri geri toplatma ve üreticilere para cezası kesme yetkisi aldı.
1.09.2020Uzmanpara

Benzer Haber Etiketleri

otomobilsatışabAvrupa BirliğiAvrupa

Yeni Otomobil ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.