Geri Dön
RamazanFatih Savaş kimdir, kaç yaşında? Fatih Savaş biyografisi...

Fatih Savaş kimdir, kaç yaşında? Fatih Savaş biyografisi...

Fatih Savaş kimdir sorusu araştırma konusu olmaya devam ediyor. Ramazan ayına girilmesi ile birlikte sahur ve iftar programı sunucuları araştırma konusu olmaya devam ediyor. Fox TV ekranında her gece sahur programı sunan Fatih Savaş kimdir sorusu da vatandaşlar tarafından sıklıkla araştırılıyor. Ramazan ayı boyunca sahur programı ile karşımıza çıkan Fatih Savaş'ın hayatı ve kariyeri hakkında bilinmeyenleri sizler için derledik.

Fatih Savaş kimdir, kaç yaşında? Fatih Savaş biyografisi...

Fatih Savaş konusunda araştırmalar devam ediyor. Ramazan ayına girilmesi ile birlikte iftar programlarının yanı sıra sahur programları da ilgi görmeye devam ediyor. Her kanalda farklı isimlerin yer aldığı sahur programlarının arasında Fox TV ekranında yayınlanan programı ise Fatih Savaş sunuyor. Peki Fatih Savaş kimdir, kaç yaşında?

FATİH SAVAŞ KİMDİR?

Fatih Savaş, FOX TV'de Ramazan ayında ekrana gelen “Fatih Savaş İle Sahur Sohbetleri” isimli programın sunucusudur.

İlahiyatçı olan Fatih Savaş aynı zamanda hafızdır. 1996 yılında Hırvatistan’dan düzenlenen “Uluslararası Hafızlık / Kur’an-ı Kerim’i Güzel Okuma Yarışmasında Türkiye’yi temsil ederek birinci olmuştur.

Fatih Savaş, 2013 yılında Kanal 360’ta, 2014 yılında TV8, 2015 yılında TRT Diyanet'te sahur ve iftar programlarını sundu.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler