Geri Dön
SiyasetSümeyye Erdoğan Bayraktar, İskenderun'da istişare toplantısına katıldı

Sümeyye Erdoğan Bayraktar, İskenderun'da istişare toplantısına katıldı

Kadın ve Demokrasi Derneği (KADEM) Başkan Yardımcısı Sümeyye Erdoğan Bayraktar, İskenderun'da, Eğitime Destek Platformu Hatay temsilcilikleri tarafından İskenderunda düzenlenen istişare toplantısına katıldı.

Sümeyye Erdoğan Bayraktar, İskenderun'da istişare toplantısına katıldı

Eğitime destek Platformunun konuğu olarak Hataya gelen KADEM Başkan Yardımcısı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın kızı Sümeyye Erdoğan Bayraktar, ilk olarak Kadem Hatay Temsilcisi Selma Tunç ile yönetim kurulu üyeleriyle bir araya geldi.  Sümeyye Erdoğan Bayraktar, daha sonra yanındakilerle birlikte Suriye'nin İdlib bölgesinde KADEM tarafından yaptırılan okulda eğitim gören çocuklara gönderilmek üzere hazırlanan çanta ve kırtasiye malzemelerini paketleme çalışmasına katıldı.

Bayraktar, ardından Hatay Milli İrade Platformu çatısı altında, KADEM'in ev sahipliğinde İskenderunda düzenlenen istişare toplantısına katıldı. Basına kapalı toplantıya Sümeyye Erdoğan Bayraktarın yanı sıra İskenderun Kaymakamı İskender Yönden, AK Parti milletvekilleri ve ilçe belediye başkanları katıldı. 

altın fiyatları masaüstüaltın fiyatları mobil
Kargo, otobüs ve uçakla il dışına da gönderiliyor! 'Kel simit'e talep yağıyorRusya'da, 'Bubrik' adıyla kahvaltı sofralarını süsleyen, yaklaşık 150 yıl önce gurbetçilerin getirdiği Rize'de kentin adını alan simit, vazgeçilmez lezzetlerden oldu.
bu haberleri kaçırma

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler