Geri Dön

Traktör kazasında ölen baba ve oğlu, toprağa verildi

Balıkesir'in Manyas ilçesinde devrilen traktörün altında kalarak hayatlarını kaybeden Mehmet Özuçar (60) ile oğlu Okan Özuçar (25) toprağa verildi.

Traktör kazasında ölen baba ve oğlu, toprağa verildi
Kaza, dün Manyas ilçesindeki kırsal Hamamlı Mahallesi’nde meydana geldi. Çiftçi Mehmet Özuçar ve oğlu Okan Özuçar, tarladan eve dönmek için traktörleriyle yola çıktı. Ancak baba Özuçar'ın kullandığı 10 ADF 455 plakalı traktör, sürücüsünün kontrolünden çıkarak, devrildi. Kazada baba ve oğlu, traktörün altında kalarak, hayatlarını kaybetti.Mehmet Özuçar ve Okan Özuça'nın cenazeleri bugün ilk olarak evlerininin önüne götürüldü. Helallik alındıktan sonra da cenaze namazına müteakip, Hamamlı Mahallesi Mezarlığı’nda toprağa verildi.
Demlik şakası yapan kuzenini plazma televizyonla kovaladıRİZE'nin Ardeşen ilçesinde Murat Gül, elindeki boş çay demliğini üzerine düşürerek kendisine şaka yapan kuzeni Hamit Gül'ü, duvardan söktüğü plazma televizyonla kovaladı. Kovalamaca sırasında dengesini kaybedip düşen Gül'ün elindeki televizyon kırılırken, o anlar cep telefonu kamerasına yansıdı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber