Geri Dön

Plantronics yeni kablosuz kulaklığını duyurdu: BackBeat FIT 305

Plantronics, spor kulaklıklarına bir yenisini daha ekledi. Kulakiçi kulaklık formunda tasarlanan BackBeat FIT 305, müziği hareketinizin her anında kulağınıza taşıyor.

Plantronics yeni kablosuz kulaklığını duyurdu: BackBeat FIT 305

Şık ve kablosuz tasarıma sahip sportif kulaklık BackBeat FIT 305, 6 saatlik kullanımının yanında, 15 dakikalık hızlı şarjıyla da 1 saate kadar dinleme özelliği sunuyor.

Sportif kulaklıklarının en yeni sürümü olan BackBeat FIT 305, haraketliliğe uyum sağlamak için tasarlandı. 6 mm sürücülerle etkileyici bir müzik deneyimi yaşatan kulaklığın tasarımı sayesinde kulaklık kulağınızda kayboluyor.

Akıllı telefon ve tabletlere Bluetooth teknolojisi ile bağlanabilen BackBeat FIT 305’in suya karşı dayanıklı kaplamasıyla yağmura ve terlemeye karşı koruma sunuyor. Güvenli bir şekilde donatılmış kulaklıklar, bir noktadan diğerine hareketiniz sırasında daha geniş bir dinleme deneyimi için de gürültü engelleyici bir yapıya sahip. Kulakiçi tasarıma sahip BackBeat FIT 305, 2'si bir arada kablo klipsi, spor ve fitness kullanımı sırasında sabit bir duruş sağlıyor. Ultra hafif tasarım ve benzersiz güvenli bir şekilde kulağınıza oturmuş kulaklıklar ile gün boyu rahat bir şekilde müzik keyfinizi yaşayabilirsiniz.

BackBeat FIT 305 bir devrim niteliğindeki nano kaplama teknolojisiyle kaplandı. Kaplandıkları yüzey özelliklerini değiştiren görünmez bir devrim olan nano kaplama teknolojisi kulaklığı kullanırken terlemeyi önlüyor. Su geçirmeyen kulaklık P2i kaplama ve IPx5 dereceli (IPX5. En az 3 dakika boyunca düşük basınçlı su jeti spreyine karşı koruma ) kulaklık başlıklarını ter, yağmur ve dökülmelerden koruyor.

BackBeat FIT 305'in fiyatı KDV dahil 399 TL.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber