Geri Dön
TeknolojiPUBG Mobile'a Tesla otomobillerinin geldiği yeni güncelleme

PUBG Mobile'a Tesla otomobillerinin geldiği yeni güncelleme

Dünyanın uzun bir süredir en popüler mobil oyunlarından biri olan PUBG Mobile, yeni güncellemesini aldı. Bu güncellemede en dikkat çeken şeyse Tesla otomobillerinin oyuna dahil olması.

PUBG Mobile'a Tesla otomobillerinin geldiği yeni güncelleme

PUBG Mobile 1.5 güncellemesi olarak adlandırılan yeni güncellemeyle oyunseverler artık Tesla'nın efsane otomobillerini kullanabilecek. Tesla ile kurulan iş birliği ile oyuna dahil olan yeni otomobiller, oldukça iyi görünüyor. Öte yandan iki dev markanın bu ortaklığı, teknolojinin geldiği son noktayı temsil eden iki markayı bir araya getirmeyi amaçlıyor, şeklinde açıklanmıştı. 

PUBG MOBILE YENİ GÜNCELLEMESİNİ ALDI

Bu güncelleme ile Erangel haritasına eklenen Tesla detayı kullanıcıların karşısına şu şekilde çıkıyor: Tesla fabrikası olarak oyuna dahil olan marka, oyunculara Model Y'nin üretimini yaptırıyor. Ardındın kullanıcılar isterlerse bu aracı kullanabiliyor. Otomobilin kendine has özellikleri de oyuna dahil edilmiş. Örneğin otoyoldayken oto pilot moduna geçilebiliyor. 

PUBG Mobilea Tesla otomobillerinin geldiği yeni güncelleme

Oyuna şu anda sadece Model Y kullanımdayken ilerleyen günlerde Tesla'nın Cybertruck ve Roadster dahil olacak gibi görünüyor. Zira oyunun resmi basın görsellerinde şu anda oyunda olmayan Tesla'nın Cybertruck ve Roadster gibi araçlar da yer alıyor. Yani ilerleyen günlerde bu araçlar da oyuna dahil olacak. 

bu haberleri kaçırma

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler