Diyet

Donmuş limonun inanılmaz faydalarıDonmuş limonun ne kadar yararlı olduğuna dair bir fikriniz var mı?
Aç kalmadan 27 kilo verdiMersin'de yaşayan evli 3 çocuk annesi Aysel Aksüy (48), 6 ay boyunca sabırla uyduğu diyet programıyla aç kalmadan tam 27 kilo verdi.
Obezitenin önüne egzersizle geçinSpor Eğitmeni Barış Muti, 22 Mayıs Dünya Obezite Günü'nde obezite ve doğru egzersiz konusunda önemli bilgiler verdi.
2 yıldan az sürede 92 kilo verdi25 yaşındaki Simone 1 yıl 8 ayda 92 kilo verdi. Artık sağlıklı ve özgüvenli bir kadın olan Simone muhteşem vücuduna nasıl kavuştuğunu anlattı.
Fındık tüketimi hakkında açıklama yapıldıTÜBİTAK Marmara Araştırma Merkezi Gıda Enstitüsü Müdürü ve Uluslararası Nutrasötikler ve Fonksiyonel Gıdalar Kongresi ve Fuarı (ISNFF) Başkan Yardımcısı Doç. Dr. Cesarettin Alaşalvar, yüzde 60’ı yağ olan fındığın bünyesinde birçok faydalı biyoaktif bileşik barındırdığını belirtti.
Kilo verdiren 6 besinUzman Diyetisyen Pınar Kural Enç, kilo savaşçısı besinleri anlattı. İşte kilo verdiren 6 besin
Süt sevmeyenlere özel önerilerUz. Dyt. Merve Yüksek, “21 Mayıs Dünya Süt Günü” öncesinde süt tüketimi ve sağlığa faydaları hakkında bilgi verdi ve sütü sevdirecek önerilerini paylaştı.
40 Milyon kişi sağlığını cep telefonundan takip ettiGelişen cep telefonu teknolojisi ve sayısız mobil uygulama sayesinde artık tüm sağlık sorunlarımıza cebimizden çare bulabildiğimiz bir döneme geldik.
Yaz meyvelerindeki mucizeTezgahlara bakarsak, yaz için artık geldi diyebiliriz. Birbirinden güzel meyvelerin dizildiği bu günlerde o meyvelerin mucize etkilerinden bahsetmek gerek. İşte yaz meyvelerinin mucizeleri...
Tahıl grubunun en değerlisi yabani pirinç“Yabani Pirinç ile Yaza Sağlıklı Başlangıç” etkinliğinde konuşan Uzman Diyetisyen İpek Ağaca Özger “Tahıl grubunun en değerlisi yabani pirinç” dedi. Uzman Diyetisyen aynı etkinlikte bahar ayları için beslenme önerileri de verdi.
Diyet yaparken kullandığınız parfüme dikkatYaz geldi, diyet ve detoks programlarına katılmak için randevular alınmaya başlandı. Kullandığınız parfümün kilo alıp vermede ne kadar önemli olduğunu biliyor musunuz? Parkim Fragrance House Parfümörleri bu konuyla ilgili önemli tüyolar verdi…
Obezite ameliyatlarından sonra tekrar kilo almamak için ne yapmalı?Obezite ve Metabolizma Cerrahisi Uzmanı Op.Dr.Murat Üstün, kilo sorunlarından kurtulmak için obezite cerrahisi olmayı düşünen hastaları, cerrah ve ekip seçimi konusunda uyarıyor.
Sen de Sorunu Sor