Diyet

70 kilo veren adamdan diyet önerileri25 yaşındaki Joe Bernstein nasıl 70 kilo verdiğini açıkladı. İşte kilo verdiren etkili öneriler
Karaciğer yağlanmasına iyi gelen 7 süper yiyecekUzman Diyetisyen İpek Ağaca Özger’in karaciğer yağlanmasına karşı tüketilmesini önerdiği 7 besin.
Khloe Kardashian kıvrımlarının sırrını açıkladıKim Kardashian'ın kardeşi Khloe Kardashian, seksi kıvrımlarını neye borçlu olduğunu açıkladı.
Kilo vermek isteyenlere tavsiyelerYeme ve hareket alışkanlıklarınızı alternatifleriyle değiştirerek kilo vermeyi daha kolay hale getirebilirsiniz. Peki nasıl daha kolay kilo verilir? İşte cevabı...
Obeziteyi birlikte yenen çiftlerÇağımızın hastalığı obeziteyle savaşta aşktan destek alan bu çiftler sağlıklı kilolarına beraber kavuştu. İşte önceki ve sonraki fotoğraflarıyla zayıflamak isteyenlere ilham olacak çiftler...
Kim Kardashian doğum kilolarını verdiDoğumdan sonra 31 kilo verip lazer cilt sıkılaştırma operasyonu geçiren Kim Kardashian, Meksika'da çocuklarıyla tatil yaparken bikinili görüntülendi.
Yeni moda parmak pilatesiPilatesin ne kadar sağlıklı ve faydalı olduğunu biliyoruz. Yeni moda ise ayak parmağı pilatesi. Evet, doğru duydunuz.
Çocuk sahibi olabilmek için 65 kilo verdiCassie Hurley, hayatı boyunca hep çocuk sahibi olmak istemişti. Ancak obezite hayallerinin önünde duruyordu. Genç kadın azmedip 65 kilo verince hayaline kavuştu.
Karpuz ve dondurmaya dikkatUzman Diyetisyen Işın Sayın, yaz ayının en çok tüketilen iki yiyeceği karpuz ve dondurma konusunda uyarılarda bulundu
Spor türüne göre beslenme nasıl olur?Spor konusu sağlıklı yaşam ve beslenme ile içiçe bir konu. Kişilerin enerji gereksinimi cinsiyet, yaş, boy, kilo ve aktivite düzeyine göre ise farklılıklar gösterebiliyor.Sporcunun yağ yüzdesi ve yaptığı egzersize göre beslenme değişiyor!
Ceviz böyle tüketilirse çok daha faydalıJournal of Nutrition dergisinde yakın zamanda yayımlanan bir çalışma, özellikle diğer tam gıdalarla birlikte tüketildiğinde cevizin enflamasyon (yangı) ve metabolizma üzerinde faydalı etkiler sağlayabileceğini ortaya koydu.
Nohutun kadınlara inanılmaz faydasıHalk Sağlığı Uzmanı Doç. Dr. Özyaral, "Nohut, özellikle meme kanserine karşı koruyucudur. Aynı zamanda nohut östrojen hormonunu dengeleyici etkisiyle özellikle menopoz döneminde faydalıdır." dedi.