Diyet

Değişimi herkesi şoke etti25 yaşındaki vlogger Simone Anderson, 92 kilo verdikten sonra sarkan derisini aldırdı. Değişiminin basamaklarını sosyal medya takipçileriyle paylaştı.
Kanser düşmanı beyaz çayDiyetisyen Şeyda Sular, beyaz çayın kanseri önlediğini belirterek, faydaları hakkında bilgi verdi. İşte kanser düşmanı beyaz çay ve faydaları
Pirincin kadınlara faydalarıAmerika’da yapılan birçok yeni araştırmaya göre, sağlık için büyük önem taşıyan folik asit ve demir gibi besin öğelerini içeren pirincin, besleyici bir diyetin en iyi örneklerinden olduğu ifade edildi.
2-6 Yaş Arası Çocuklar İçin 10 Beslenme ÖnerisiÇocukların sağlıklı büyüme ve gelişimleri için yeterli ve dengeli beslenmelerinin çok büyük önem taşıdığını belirten Diyetisyen Ayşe Tuğba Şengel, 2-6 yaş arası çocuklar için 10 beslenme önerisini listeledi.
Benzediği organa iyi gelen yiyeceklerHer gün yediğimiz fakat farkında bile olmadığımız sebze ve meyveler ile insan vücudundaki ilginç ilişki şaşırtıyor. Uzmanlara göre, sebze ve meyveler, benzedikleri uzuvlara daha çok fayda sağlıyor.
Etten sonra limon, tatlıdan sonra sirke tüketinDiyetisyen Derya Zünbülcan, Kurban Bayramı’nda yenilen etten sonra limon, tatlıdan sonra ise sirke tüketilmesi önerisinde bulundu.
Kardashian yine soyunduKardashian'ın soyunmadığı gün mü var derseniz haklısınız. Oldukça cesur giyim tarzının yanı sıra sık sık çıplak selfielerini de paylaşan ünlü yıldız bu kez bronzlaştırıcı sprey sonrasında vücudunun halini göstermek için soyundu.
Yağ yakan 5 gıdaBazı yiyecekler vücuttaki yağ yakımını hızlandırmasıyla bilinir. İşte yağ yakımını hızlandıran yiyecekler.
Tek bir yiyeceği bırakarak 31 kilo verdiKristy Sadler isimli kadın sağlıksız beslenme alışkanlıklarını yenileriyle değiştirerek 31 kilo vermeyi başardı.
Kurban kesildikten sonra nasıl tüketilmeli?Kurban bayramında beslenmede büyük değişikler olur. Bayram süresince öğünlerin saatleri ve düzeni değişir; en önemli değişim ise et tüketiminin artmasında olur.
Çalışan kadın nasıl beslenmeli?Yoğun iş yaşantısı beslenme alışkanlıklarımızı kötü etkiliyor
Kurban Bayramı'nda et tüketimiKurban Bayramı'nda yoğun ve bilinçsiz bir şekilde tüketilen et sağlık sorunlarına neden oluyor. İşte sağlığımızdan olmadan eti nasıl tüketmemiz gerektiği...