Diyet

3 günlük gelin diyetiYazın gelmesiyle birlikte düğün sezonu yavaş yavaş gelmiş oldu. Genç kızların hayalini kurduğu bu en özel günde kusursuz görünmek istemeleri en doğal hakları. Gelinliklerinin içine girebilmek ve incecik bir görüntüye sahip olmak için gelinler şimdiden sıkı diyetlere başlamış durumda.
Yaşınıza göre yemeniz gerekenlerBeslenme uzmanları, kadınlara hayatları boyunca yaşlarına uygun ve sağlıklı bir diyetle beslenmelerini öneriyor. Dolayısıyla her yaşa göre yenilmesi gereken yemek de değişiyor. Peki yaşınıza göre neler yemelisiniz?
Vücut için en önemli 10 vitamin ve mineralGünlük yaşantınızda vücudunuzun ihtiyaç duyduğu vitamin ve mineralleri karşılayabiliyor musunuz? İşte vücudunuzun alması gereken 10 besin ögesi...
Zayıflama isteğindeki tehlikeAz yiyeyim derken yeme bozukluğuna sebep olabilirsiniz
Sarımsağın faydalarıHepimizin evinde bulunan sarımsak doğal bir şifa kaynağıdır. Peki her derde deva sarımsağın faydaları nelerdir?
Zayıflatan kiraz sapı çayı nasıl hazırlanır?Kirazın sapı neye iyi gelir, kiraz sapı çayı nasıl hazırlanır?
Kimler yoga yapabilir?Ne sıklıkta yapmalıyım? Ne sonuç alırım yaptıkça? Bu ve bunun gibi sorularla çok sık karşılaşıyoruz. Bu yazı bazı sorularınıza cevap olur belki.
Bektaşi üzümünün faydalarıBektaşi üzümü yetiştirmesi kolay ve bakımı özen gerektirmeyen bir meyve olmakla beraber bektaşi üzümünün meyvesi her derde deva olmasıyla bilinir
Turna yemişi antibiyotik kullanımını azaltıyorSon çalışmalar turna yemişinin antibiyotik kullanımını azaltabileceğini öne sürüyor. Konuyla ilgili yapılan araştırmalar, turna yemişinin idrar yolu enfeksiyonları ve antibiyotik direnciyle mücadelede önemli bir role sahip olduğunu ortaya çıkartıyor.
Yağ eriten içecek tarifleriBu yağ yakan içecekler, bikinilerini giymeden önce fazla kilolarından kurtulmak isteyenler için birebir
Elma sirkesi zayıflatır mı?Elma sirkesinin kan şekerindeki dalgalanmaları düzenlediği, yüksek tansiyonu düşürdüğü, antioksidan özelliği ile LDL kolesterolü stabil hale getirdiği  biliniyor. Peki elma sirkesi zayıflatır mı? Zayıflatırsa nasıl?
Kereviz yemek yağ yaktırıyorYapılan bir deneyde kerevizin, içerdiği kalorinin iki katını yaktığı keşfedildi