Dünya Kocasını 'annesiyle' yakaladı! Genç kadını yıkan ihanet

Kocasını 'annesiyle' yakaladı! Genç kadını yıkan ihanet

17.05.2024 - 13:17 | Son Güncellenme:

Çin'de genç bir kadın, kocasının ve annesinin başrollerde olduğu bir skandalla sarsıldı. Yaşadıklarını sosyal medyadan anlatan genç kadının aktardığı detaylar infial yarattı.

Kocasını annesiyle yakaladı Genç kadını yıkan ihanet

Akıllara durgunluk veren olay, Çin'in Hebei eyaletinde kayıtlara geçti. Genç bir kadın, akılalmaz ihanet karşısında adeta yıkıldı. Genç kadın aldatılmanın acısıyla sarsıldı ancak daha da kötüsü ihanet asla tahmin dahi edemeyeceği bir adresten geldi. Eşi onu 'annesiyle' aldatıyordu...

Haberin Devamı

Skandalın anlaşılması üzerine genç kadın, yaşadıklarını sosyal medyada anlattı ve olay ülkenin sosyal medya kanallarında hızla tartışma konusu haline geldi.

Yaşadıklarını anlatırken annesinin öğretmen olarak çalıştığını söyleyen kadın, ancak onun iyi bir rol model olmaktan çok uzak olduğunu belirtti. İhanet ortaya çıktıktan sonra her ikisiyle de yüzleşmeye karar veren kadın, yasak ilişkinin aylarca devam ettiğini ve ikilinin kendisi uyurken dahi birlikte olduklarını öğrendi.

ALDATAN KOCA VİDEO PAYLAŞINCA ÖFKE ÇEKTİ

Kocasını annesiyle yakaladı Genç kadını yıkan ihanet

Skandal gün yüzüne çıktıktan sonra sosyal medya hesabında paylaştığı video ile 'açıklama' yapan kocası ise boşanma soruları üzerine, "Kendi annesi henüz bir yere gitmemişken, ben neden gitmek zorundayım?" dedi. 

Haberin Devamı

Videoda son derece rahat bir şekilde gülümseyen adam, herhangi bir pişmanlık emaresi de göstermeyerek, akılalmaz şekilde yaptıklarıyla övündü. Görüntüler sosyal medya kullanıcılarının öfkelenmesine yol açtı. Kullanıcılar bunun üzerine, aldatılan genç kadın için 'daha da fazla duygulandıklarını' yazdı.