Geri Dön

‘İzmir statlarının takipçisiyiz’

AK Parti İzmir İl Başkanı Kerem Ali Sürekli, yapımında son aşamaya gelinen Alsancak ve Göztepe Stadı ile bugüne kadar 16 milyon lira harcanmasına rağmen açılan davalar nedeniyle geciken Karşıyaka Stadı’nın son durumuyla ilgili detaylı bilgi verdi. Sürekli, “İnşaat ruhsat işlemlerinin bir an evvel bitirilmesi için büyük çaba harcanıyor” dedi

‘İzmir statlarının takipçisiyiz’

Alsancak ve Göztepe Stadındaki çalışmaların tüm hızıyla sorunsuz bir şekilde devam ettiğini belirten Ak Parti İzmir İl Başkanı Kerem Ali Sürekli, Karşıyaka Stadının yapımına ilişkin yeni bir itiraz ya da davayla karşılaşmamak için tüm işlemlerin hassasiyetle ve eksiksiz yürütüldüğünü belirten Sürekli, “Gençlik ve Spor Bakanlığı, inşaat ruhsatı alınmadan ihale yapmak istemiyor. Bu noktada, inşaat ruhsat işlemlerinin bir an evvel bitirilmesi için büyük çaba harcanıyor” dedi. Başkan Sürekli, hükümetin de bugüne kadar üzerine düşen ne varsa yerine getirdiğini söyledi.

Göztepe ve Alsancak tam gaz devam

Statların son durumuna ilişkin konuşan Sürekli, “Göztepe Stadı’nda inşaat, öngörülen takvime uygun olarak sorunsuz devam ediyor. Şu anda kaba inşaatlar ve tribün inşaatları tamamlanmış durumda. Çelik çatı montajları devam ediyor. Alsancak Stadı’nda ise, kaba inşaatlar ve çelik çatılar tamamlandı. Ancak ihale aşamasındaki projeye birçok ekleme ve iyileştirme yapıldı. Örneğin, misafir takım taraftarları için kale arkası tribünü yapılıyor. Şu anda kale arkası misafir takım tribün inşaatı sürüyor. 2 ay içerisinde kale arkası tribünün kaba inşaatının da bitmesi bekleniyor. Statlarımızın yapımında ve inşasında takipçisi olduk olmaya da devam ediyoruz” dedi.

Topkapı- Mescid-i Selam Tramvayı’nda yangınİstanbul Sultagazi'de Topkapı-Mescid-i Selam Tramvay Hattı'nda çalışan bir tramvayda yangın çıktı. Az sayıdaki yolcu tahliye edilirken itfaiye ekipleri yangına kısa sürede müdahale etti.
Yıldız Tilbe: Ellerimi yıkıyorumCorona virüs sebebiyle kendisini önlem amaçlı evde karantinaya alan Yıldız Tilbe, ellerini yıkadığı videoyu sosyal medya hesabından paylaştı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber