Geri Dön
Gündem2023 manifestosu ne zaman, saat kaçta açıklanacak?

2023 manifestosu ne zaman, saat kaçta açıklanacak?

AK Parti 7. Olağan Kongresi başladı. Cumhurbaşkanı geçen hafta 2023 manifestonu açıklayacağını belirtmişti. Şimdi binlerce kişi "Manifesto ne zaman, saat kaçta açıklanacak?" sorusuna cevap arıyor.

2023 manifestosu ne zaman, saat kaçta açıklanacak?

AK Parti 7. Olağan Büyük Kongresi başladı. Kongrede Cumhurbaşkanı Erdoğan 2023 seçimlerine dair bir manifesto ve yol haritası açıklayacak. Bu nedenle bugün "Manifesto ne zaman, saat kaçta açıklanacak?" sorusu yoğun şekilde yöneltiliyor.

MANİFESTO SAAT KAÇTA AÇIKLANACAK?

AK Parti 7. Olağan Kongresi saat 10.00'da başladı. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın biraz sonra kürsüye çıkması bekleniyor.

"KONUŞMAM 2023'ÜN MANİFESTOSU OLACAK"

AK Parti'nin 7. Olağan Büyük Kongresi'ne ilişkin değerlendirmede bulunan Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Şu anda sloganlardan yapacağımız konuşmaya kadar hepsi hazırlanıyor. Yapacağım konuşma, adeta 2023'ün bir manifestosu olacaktır. Bunu o konuşmada da dinleyeceksiniz. Türkiye'nin insan hakları ve ekonomi paketlerini de kapsayan çok daha geniş anlamda bir konuşmayı planlamış durumdayım" dedi.

 

'Evin önünde neden durdunuz' diyen aile saldırıya uğradı!Burdur’da Veli Tural (37) ve ailesi, motosikletle evin önüne gelen 2 kişiye 'Neden durdunuz, ne yapıyorsunuz?' diye sorunca tartışma çıktı. Tartışmanın ardından bölgeden ayrılan 2 kişi, bir süre sonra kalabalık bir grupla gelip Veli Tural (37) ile babası, annesi, kardeşi ve yeğenini darbetti. Güvenlik kamerasına da yansıyan olayla ilgili Tural, "Bizi linç ettiler, saldırdılar. Savunmak için kendimizi eve kilitledik" dedi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet