Geri Dön

Arka Sokaklar'ın Pınar'ı İpek Yaylacıoğlu diziden ayrılıyor mu?

Arka Sokaklar kadrosundan İpek Yaylacıoğlu ayrılıyor iddiaları hayranlarını üzüntüye boğdu. Son bölümde vurulan Pınar tüm müdahalelere rağmen kurtulamıyor. Kanal D ekranlarının fenomen polisiye dizisi Arka Sokaklar kadrosundan son bölümün ardından Pınar karakterine can veren İpek Yaylacıoğlu'nun ayrılacağı iddiaları güçlendi. İşte İpek Yaylacıoğlu ve Arka Sokaklar dizisinden ayrılık süreci...

Arka Sokaklar'ın Pınar'ı İpek Yaylacıoğlu diziden ayrılıyor mu?

Arka Sokaklar dizisinde Pınar karakterine hayat veren İpek Yaylacıoğlu son bölümde vuruldu. Bu dakikadan sonra dizinin hayranları İpek Yaylacıoğlu diziden ayrılıyor mu sorusunu merak etti. Arka Sokaklar yayınlanan 428. yeni bölüm fragmanında Pınar hayatını kaybediyor. İpek Yaylacıoğlu'da yeni bölüm fragmanına göre diziden ayrılıyor.

İpek Yaylacıoğlu'nun diziden neden ayrıldığı henüz bilinmiyor.

İPEK YAYLACIOĞLU KİMDİR?

İpek Yaylacıoğlu (d. 31 Temmuz 1984, İstanbul), Türk oyuncu, desinatör ve fotoğrafçı.

Nişantaşı Işık Lisesi ve Bilgi Üniversitesi reklamcılık bölümünde eğitimini tamamlamıştır. Ayrıca Londra'da şapka tasarımı eğtimi almış; diksiyon, grafikerlik ve birçok oyunculuk kursunada gitmiştir. Oyunculuğa; Ziraat Bankası, Profilo, Çikilop gibi markaların reklam filmleriyle küçük yaşta başlamıştır.Wicked adında bir tasarım markası vardır. Yaylacıoğlu, Kardeş Payı dizisinde Eda rolünü oynamış ve 27. bölümde diziden ayrılmıştır. Arka Sokaklar'ın Pınar Akdoğan 'ı olarak bilinmektedir. Ve dizide Ali Akdoğan ile evli 2 çocuk annesine hayat vermektedir.

Elazığ'da ürettiği yerli "solar simülatör"ü yurt dışına ihraç ediyorElazığ Fırat Üniversitesi (FÜ) Fizik Bölümü Öğretim Üyesi Prof. Dr. Fahrettin Yakuphanoğlu'nun teknoloji firmaları ile üniversitelerin güneş pili araştırmalarında ihtiyaç duyduğu yüksek maliyetli ithal cihazlara alternatif ürettiği "solar simülatör" cihazı, yurt dışında da ilgi görüyor.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber