İsmet Yılmaz

İsmet Yılmaz

Adalet ve Kalkınma Partisi Sivas 1 .sıra Adayı.İsmet Yılmaz, Yılmaz, 1961'de Sivas’ın Gu¨ru¨n ilc¸esinde dünyaya geldi. İlk ve orta okulu Gürün'de tamamlayan Yılmaz, I·stanbul Haydarpas¸a Lisesi'ni bitirdi. I·stanbul Teknik U¨niversitesi Denizcilik Faku¨ltesi (Denizcilik Yu¨ksek Okulu) Makine Bo¨lu¨mu¨'nden 1982 yılında, I·stanbul U¨niversitesi Hukuk Faku¨ltesi’nden de 1987 yılında mezun olan Yılmaz, 2002'de Denizcilik, 2007 yılında da Ku¨ltu¨r ve Turizm Bakanlıgˆı Mu¨stes¸arlıgˆına atandı.Yılmaz, 12 Haziran 2011 genel sec¸imlerinde Sivas’tan, AK Parti Milletvekili sec¸ildi ve 61. ve 62. hükumetlerde Milli Savunma Bakanı olarak go¨rev yaptı.Yılmaz, evli ve u¨c¸ c¸ocuk babası.

İsmet Yılmaz

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 4.449 ismet yilmaz haberi bulunmuştur.
AK Partili Demiröz: Biz sırtımızı millete, vatan toprağına dayadık
AK Parti'li Demiröz: Biz sırtımızı millete, vatan toprağına dayadıkAK Parti Genel Başkan Yardımcısı Vedat Demiröz, "Biz sadece sırtımızı millete, vatan toprağına dayadık. Bu gücümüzü geçmişimizden ve kültürümüzden aldık. Diğer partilere bakarsanız, birisi sırtını dağa dayar diğeri tamamen yurt dışına bağlar ve bazıları da kiralık vekillerle parti kurmaya çalışır" dedi.
13.01.2021Siyaset
TBMM Başkanı Şentop, nikah şahidi oldu
TBMM Başkanı Şentop, nikah şahidi olduTBMM Başkanı Mustafa Şentop, AK Parti Yozgat Milletvekili Yusuf Başer'in oğlu Aykut Burak Başer ile Şeyma Bilgin çiftinin nikah şahitliğini yaptı.
4.12.2020Siyaset
Son dakika: Azerbaycan tezkeresi kabul edildi
Son dakika: Azerbaycan tezkeresi kabul edildiGelen son dakika haberine göre, Azerbaycan'a asker gönderilmesine ilişkin Cumhurbaşkanlığı Tezkeresi, TBMM Genel Kurulu'nda AK Parti, CHP, MHP ve İYİ Parti'nin oyları ile oy çokluğuyla kabul edildi.
17.11.2020Gündem
Boşandığı eşini boğazını keserek öldürdü
Boşandığı eşini boğazını keserek öldürdüAntalya'da 2 çocuk annesi Neslihan Yılmaz ormanlık alanda eski eşi Anıl Kahraman tarafından boğazı kesilerek öldürüldü. Olay sonrası eski eşinin ağabeyi İsmet Yılmaz'ın evine gidip, "Sizin yapamadığınızı ben yaptım" diyen Kahraman, gelen polisler tarafından gözaltına alındı.
3.11.2020Gündem
Burhan Kuzu uğurlandı
Burhan Kuzu uğurlandıKoronavirüs nedeniyle hayatını kaybeden eski TBMM Anayasa Komisyonu Başkanı ve eski AK Parti Milletvekili Prof. Dr. Burhan Kuzu (65), dün son yolculuğuna uğurlandı.
3.11.2020Gündem
Son dakika... Burhan Kuzuya veda Cumhurbaşkanı Erdoğandan önemli açıklamalar
Son dakika... Burhan Kuzu'ya veda! Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan önemli açıklamalarGelen son dakika haberine göre; Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) nedeniyle tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybeden eski AK Parti Milletvekili Burhan Kuzu için Fatih Camisi'nde düzenlenen cenaze törenine katıldı.
2.11.2020Siyaset
İlköğretimde tekli eğitim hayal oldu
İlköğretimde tekli eğitim hayal olduOkullarda ikili eğitim 2020’de de sorun olmaya devam etti. Sınıf mevcutları, bakanlığın ‘üst sınır’ olarak belirlediği ‘30 öğrenci’den fazla.
31.10.2020Eğitim
Son dakika... Cumhurbaşkanı Erdoğandan ABDye yaptırım resti
Son dakika... Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan ABD'ye yaptırım restiGelen son dakika haberine göre; Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin Malatya 7. Olağan İl Kongresi'nde konuşma yaptı. Erdoğan, 'F-35 için adım attık, bizi tehdit ettiniz. 'S400'leri Rusya'ya geri gönderin' dediniz. Bazı Amerikalılar çıkıyor, İlham kardeşimi arıyor, diyor ki 'Biz sizin yanınızda kimin yer aldığını biliyoruz, Erdoğan var, Türkiye var. Biz Türkiye'ye de yeri gelirse yaptırım uygularız.' Sen kiminle dans ettiğinin farkında değilsin. Yaptırımın neyse geç kalma yap' dedi.
25.10.2020Siyaset
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Malatyada Toplu Açılış Töreninde konuştu
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Malatya'da Toplu Açılış Töreni'nde konuştuCumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Gezi olaylarından itibaren ardı ardına yaşadığımız onca saldırıya rağmen 2023 hedefleri bir yol haritası olarak halen önümüzde duruyor. Son 7 yılda içeriden ve dışarıdan maruz kaldığımız operasyonlar işimizi zorlaştırmış olsa da hedeflere ulaşma irademizi asla yok edemedi." dedi.
25.10.2020Siyaset
Cumhurbaşkanı Erdoğandan toplu açılış töreninde önemli açıklamalar
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan toplu açılış töreninde önemli açıklamalarGelen son dakika haberine göre; Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Gezi olaylarından itibaren ardı ardına yaşadığımız onca saldırıya rağmen 2023 hedefleri bir yol haritası olarak halen önümüzde duruyor. Son 7 yılda içeriden ve dışarıdan maruz kaldığımız operasyonlar işimizi zorlaştırmış olsa da hedeflere ulaşma irademizi asla yok edemedi." dedi.
25.10.2020Siyaset
Kayıp olarak aranan akıllı veli, Kızılırmak kenarında ölü bulundu
Kayıp olarak aranan 'akıllı veli', Kızılırmak kenarında ölü bulunduSivas'ta 2 gündür haber alınamayan Kadir H.'nin Kızılırmak Nehri yakınlarında, tüfekle karnından vurulmuş cansız bedeni bulundu. Kadir H., 3 yıl önce, dönemin Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz'a 'TEOG' önerisinde bulunmasıyla gündeme gelmiş, telefon numarası ise Yılmaz'ın rehberine 'akıllı veli' olarak kaydedilmişti.
21.10.2020Haberler
Kayıp olarak aranan akıllı veli, Kızılırmak kenarında ölü bulundu
Kayıp olarak aranan 'akıllı veli', Kızılırmak kenarında ölü bulunduSivas'ta 2 gündür haber alınamayan Kadir H.'nin Kızılırmak Nehri yakınlarında, tüfekle karnından vurulmuş cansız bedeni bulundu. Kadir H., 3 yıl önce, dönemin Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz'a 'TEOG' önerisinde bulunmasıyla gündeme gelmiş, telefon numarası ise Yılmaz'ın rehberine 'akıllı veli' olarak kaydedilmişti.
21.10.2020Gündem
Eski Meclis başkanları yemekte buluştu
Eski Meclis başkanları yemekte buluştuTBMM Başkanı Mustafa Şentop, TBMM’nin eski başkanları, yüksek yargı başkan ve üyeleriyle akşam yemeğinde bir araya geldi.
8.10.2020Siyaset
TBMM Başkanlık Resmi Konutunda yemek daveti
TBMM Başkanlık Resmi Konutu'nda yemek davetiTBMM Başkanı Mustafa Şentop, TBMM'nin eski başkanları, yüksek yargı başkan ve üyeleriyle akşam yemeğinde bir araya geldi.
7.10.2020Haberler
TBMM Başkanı Şentop, eski başkanlar ve yüksek yargı başkanlarıyla bir araya geldi
TBMM Başkanı Şentop, eski başkanlar ve yüksek yargı başkanlarıyla bir araya geldiTBMM Başkanı Mustafa Şentop, TBMM'nin eski başkanları, yüksek yargı başkan ve üyeleriyle akşam yemeğinde bir araya geldi.
7.10.2020Siyaset
Üç tezkere Meclis’ten geçti
Üç tezkere Meclis’ten geçtiTürk Silahlı Kuvvetleri’nin Mali, Orta Afrika Cumhuriyeti ve Lübnan’daki görev süresini bir yıl uzatan Cumhurbaşkanlığı Tezkeresi Meclis’te kabul edildi
7.10.2020Siyaset
Son dakika: Cumhurbaşkanlığı Tezkeresi TBMMde kabul edildi
Son dakika: Cumhurbaşkanlığı Tezkeresi TBMM'de kabul edildiSon dakika haberine göre, Birleşmiş Milletlerin (BM) Mali ve Orta Afrika Cumhuriyeti'nde icra ettiği harekat ve misyonlar kapsamında hudut, şümul, miktar ve zamanı hükümetçe takdir ve tespit edilmek üzere, Türk Silahlı Kuvvetlerinin (TSK) yurt dışına gönderilmesinde hükümete verilen izin süresini 31 Ekim 2020'den itibaren 1 yıl uzatan Cumhurbaşkanlığı Tezkeresi, TBMM Genel Kurulunda kabul edildi. Aynı zamanda Türkiye'nin, Lübnan'da konuşlu Birleşmiş Milletler Geçici Görev Gücü'ne (UNIFIL) TSK unsurlarıyla verdiği desteğin süresinin 1 yıl daha uzatılmasına ilişkin Cumhurbaşkanlığı tezkeresi, TBMM Genel Kurulunda kabul edildi.
6.10.2020Gündem
AK Partili Kandemir: En büyük talihsizliğimiz, milli muhalefet olmaması
AK Parti'li Kandemir: En büyük talihsizliğimiz, milli muhalefet olmamasıAK Parti Genel Başkan Yardımcısı Erkan Kandemir, "En büyük talihsizliğimiz, bu ülkede maalesef milli bir muhalefetimizin olmaması. Düne kadar hasım olanlar, bir anda hısım oluverdiler ve bir zemin inşa ettiler" dedi.
27.09.2020Siyaset
Sivas’ta 101. yıl kutlamaları
Sivas’ta 101. yıl kutlamalarıUlusal kurtuluş mücadelesine ışık tutan kararların alındığı Sivas Kongresi’nin 101. yıl dönümü nedeniyle Sivas’ta etkinlikler düzenlendi.
5.09.2020Siyaset
Son dakika... Cumhurbaşkanı Erdoğan: Gelin ikinci, üçüncü uçak gemilerini de inşa edelim
Son dakika... Cumhurbaşkanı Erdoğan: Gelin ikinci, üçüncü uçak gemilerini de inşa edelimSon dakika gelen habere göre; Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Tuzla'daki Desan Tersanesi'nde düzenlenen Yeni Deniz Sistemleri Teslim Töreni'nde konuştu. Türkiye’nin dünyada kendi savaş gemisini tasarlayıp üretebilen 10 ülkeden birisi olduğunu söyleyen Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Deniz araçlarımızın silah ve radarları milli ürünlerle donatıldı. Kaybedecek tek bir anımızın olmadığı bilinciyle, çalışıyor, üretiyor, mücadele ediyoruz. Çok daha büyük projeler üzerinde çalışıyoruz, 5 yıl içinde hayata geçirmeyi planlıyoruz” şeklinde konuştu. Öte yandan Erdoğan, 'Deniz araçlarımızın silah ve radarları milli ürünlerle donatıldı. Diyorum ki gelin Anadolu'nun ardından ikinci, üçüncü uçak gemilerini de inşa edelim. Bir üst aşamaya artık geçmemiz gerekiyor' dedi.
23.08.2020Siyaset
Sivassporda sponsorluk anlaşmaları
Sivasspor'da sponsorluk anlaşmalarıSüper Lig ekiplerinden Demir Grup Sivasspor, Demir Grup ve Marmara Group ile birer yıllık sponsorluk sözleşmesi imzaladı.
15.08.2020Sivasspor
TBMM Başkanı Şentop eski Meclis Başkanlarının bayramını kutladı
TBMM Başkanı Şentop eski Meclis Başkanlarının bayramını kutladıTBMM Başkanı Mustafa Şentop, eski Meclis Başkanlarıyla görüşerek bayramlarını kutladı.
31.07.2020Siyaset
‘15 Temmuz tarihi kırılma noktasıdır’
‘15 Temmuz tarihi kırılma noktasıdır’Cumhurbaşkanı Erdoğan, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü kapsamında TBMM 15 Temmuz Anıtı önünde düzenlenen törende birlik çağrısında bulundu. Erdoğan, 15 Temmuz’daki direniş için “Varlık yokluk mücadelesi zincirinin en son halkası” ifadesini kullandı.
16.07.2020Siyaset
Eski Meclis Başkanlarından 15 Temmuz paylaşımları
Eski Meclis Başkanlarından '15 Temmuz' paylaşımlarıEski TBMM Başkanları, 15 Temmuz hain darbe girişiminin 4'üncü yılı dolayısıyla sosyal medyadan "demokrasi ve millet iradesi" vurgulu mesajlar paylaştı.
15.07.2020Siyaset
Gazi Mecliste 15 Temmuz anması Cumhurbaşkanı Erdoğan: Bütün yöneticileri katledeceklerdi
Gazi Meclis'te 15 Temmuz anması! Cumhurbaşkanı Erdoğan: Bütün yöneticileri katledeceklerdiSon dakika gelen habere göre; Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 15 Temmuz Şehitleri Anıtı'na çelenk bıraktı. Öte yandan Gazi Meclis'te düzenlenen 15 Temmuz anmasına katılan Cumhurbaşkanı Erdoğan, şehitler anıtına da çiçek bıraktı. Cumhurbaşkanı Erdoğan, Gazi Meclis'te 15 Temmuz anma töreninde konuşma yaptı. FETÖ'cü darbeciler için Cumhurbaşkanı Erdoğan, 'Eğer güçleri yetseydi, bu Meclisi taş üstünde taş bırakmayacak şekilde yıkmaktan çekinmeyeceklerinden emin olunuz. Eğer güçleri yetseydi ülkenin Cumhurbaşkanı ve Başbakanı başta olmak üzere, seçilmiş tüm yöneticilerini katletmekten çekinmeyeceklerinden emin olunuz' dedi.
15.07.2020Siyaset
‘Hayırlı olsun’ mesajları yağdı
‘Hayırlı olsun’ mesajları yağdıAyasofya Camii’nin ibadete açılması kararının ardından sosyal medyadan “hayırlı olsun” mesajları dün de sürdü.
12.07.2020Siyaset
Devrilen traktörün altında kalan sürücü feci şekilde can verdi
Devrilen traktörün altında kalan sürücü feci şekilde can verdi!Gelen bir son dakika haberine göre, Karabük’te, kontrolden çıkarak devrilen traktörün altında kalan sürücü İsmet Yılmaz yaşamını yitirdi.
6.07.2020Gündem
Bakan Dönmez: Ana şebekeye uzak yerlere taşıma yoluyla doğal gaz götüreceğiz
Bakan Dönmez: Ana şebekeye uzak yerlere taşıma yoluyla doğal gaz götüreceğizEnerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, "Özellikle ana şebekelerimize uzak olan yerleşim yerlerimizde taşıma yöntemi ile doğal gazı götürmek için çalışmalar sürüyor. İnşallah oraları da en kısa sürede doğal gaza kavuşturmuş olacağız" dedi.
5.07.2020Ekonomi
Aybüke Öğretmen 3. ölüm yıl dönümünde anılıyor Aybüke Yalçın kimdir, kaç yaşındaydı
Aybüke Öğretmen 3. ölüm yıl dönümünde anılıyor! Aybüke Yalçın kimdir, kaç yaşındaydı?Aybüke Yalçın kimdir sorusu araştırma konusu olmaya devam ediyor. 9 Haziran 2017 yılında Batman'ın Kozluk ilçesinde teröristlerin hain saldırısının sonucunda şehit olan Aybüke Öğretmen mezarı başında ailesi ve sevdikleri tarafından anılıyor. 22 yaşında hayatının baharında mesleğine olan tutkusuyla Batman ilçesine giden karne verildikten sonra evine dönerken teröristlerin saldırısı sonucu şehit edilen Aybüke Yalçın'ı Türkiye unutmadı. Sosyal medya üzerinden teröre lanet mesajları yayınlanırken aynı zamanda aileye ve başsağlığı mesajları yayımlandı. Peki Aybüke Yalçın kimdir, aslen nereliydi?
9.06.2020Gündem
Son dakika... Emniyet Genel Müdürlüğünden Aybüke öğretmen paylaşımı
Son dakika... Emniyet Genel Müdürlüğü'nden Aybüke öğretmen paylaşımı!Batman'ın Kozluk ilçesinde Belediye Başkanı Veysi Işık'ın aracına yönelik terör saldırısında 22 yaşında şehit olan müzik öğretmeni Şenay Aybüke Yalçın'ın şehadetinin 3. yılında anıldı. Emniyet Genel Müdürlüğü'de Aybüke öğretmen ile ilgili "Şehit öğretmen #AybükeYalçın 'ı şehadetinin yıl dönümünde rahmetle anıyoruz. Unutmadık, unutmayacağız" şeklinde paylaşım yaptı.
9.06.2020Gündem
TBMM Başkanı Şentop, eski Meclis Başkanlarının bayramlarını kutladı
TBMM Başkanı Şentop, eski Meclis Başkanları'nın bayramlarını kutladıTBMM Başkanı Mustafa Şentop, eski Meclis Başkanlarıyla görüşerek bayramlarını kutladı.
24.05.2020Siyaset
İdlib şehidi Uzman Onbaşı Ramazan Nayir son yolculuğuna uğurlandı
İdlib şehidi Uzman Onbaşı Ramazan Nayir son yolculuğuna uğurlandıSuriye'nin İdlib kentinde Esad rejimi unsurlarının saldırısı sonucu şehit olan Piyade Uzman Onbaşı Ramazan Nayir'in cenazesi, memleketi Sivas'ta toprağa verildi.
20.03.2020Gündem
Türkoğlu’nun cenaze töreni  liderleri buluşturdu
Türkoğlu’nun cenaze töreni liderleri buluşturduVefat eden eski MHP Osmaniye Milletvekili ve İYİ Parti Kurucular Kurulu Üyesi Hasan Hüseyin Türkoğlu için dün TBMM’de cenaze töreni düzenlendi.
13.02.2020Siyaset
Kılıçdaroğlu, Bahçeli ve Akşener eski vekilin cenaze törenine katıldı
Kılıçdaroğlu, Bahçeli ve Akşener eski vekilin cenaze törenine katıldıAnkara'da tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybeden eski MHP Osmaniye Milletvekili ve İYİ Parti Kurucular Kurulu Üyesi Hasan Hüseyin Türkoğlu (52) için TBMM'de cenaze töreni düzenlendi. Törene, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ve İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener de katıldı.
12.02.2020Gündem
Türk askerinin Aden Körfezindeki görev süresi 1 yıl daha uzatıldı
Türk askerinin Aden Körfezi'ndeki görev süresi 1 yıl daha uzatıldıTBMM Genel Kurulunda, Türk Silahlı Kuvvetleri deniz unsurlarının Aden Körfezi, Somali kara suları ve açıkları, Arap Denizi ve mücavir bölgelerdeki görev süresinin bir yıl daha uzatılmasına ilişkin Cumhurbaşkanlığı tezkeresi kabul edildi.
8.02.2020Siyaset
Son dakika | Asker gönderme tezkeresi Mecliste kabul edildi Görev süresi uzatıldı...
Son dakika | Asker gönderme tezkeresi Meclis'te kabul edildi! Görev süresi uzatıldı...Türk Silahlı Kuvvetleri deniz unsurlarının Aden Körfezi, Somali karasuları ve açıkları, Arap Denizi ve mücavir bölgelerdeki görev süresinin bir yıl daha uzatılmasına ilişkin Cumhurbaşkanlığı tezkeresi TBMM Genel Kurulunda kabul edildi.
5.02.2020Siyaset
‘İftihar günümüz’
‘İftihar günümüz’Çocukları tarafından Tuzla’da kendisi adına yaptırılan okulun açılış törenine katılan son Başbakan Binali Yıldırım, birçok projede yer alsa da en duygulandığı projenin bu okul olduğunu söyledi.
4.02.2020Gündem
Rahşan Ecevitin Devlet Mezarlığına defnine ilişkin teklif komisyonda kabul edildi
Rahşan Ecevit'in Devlet Mezarlığı'na defnine ilişkin teklif komisyonda kabul edildiEski başbakanlardan Bülent Ecevit'in eşi Rahşan Ecevit'in Devlet Mezarlığı'na defnedilmesine olanak sağlayan kanun teklifi, TBMM Milli Savunma Komisyonunda kabul edildi.
27.01.2020Siyaset
66 fire verildi
66 fire verildi!Meclis’te görüşülen Libya tezkeresi konusunda muhalefet milletvekilleri arasında fire olup olmayacağı merak konusuydu.
3.01.2020Siyaset
Mehmetçik Libya yolcusu
Mehmetçik Libya yolcusuLibya’ya asker gönderilmesine ilişkin Cumhurbaşkanlığı tezkeresi dün olağanüstü toplanan TBMM Genel Kurulu’nda görüşüldü. Tezkere 183 ret oyuna karşı 332 oyla kabul edildi. Böylece Libya yurt dışında Türk askerinin bulunduğu 13’üncü ülke olacak
3.01.2020Gündem
Libya Tezkeresi 325 oyla Mecliste kabul edildi
Libya Tezkeresi 325 oyla Meclis'te kabul edildiTBMM, Libya'ya asker gönderilmesine ilişkin Cumhurbaşkanlığı tezkeresinin görüşmeleri için olağanüstü toplandı. Meclis'te grubu bulunan partilerden birer isim 20'şer dakikalık konuşma yaptı. TBMM'deki Libya tezkeresi görüşmeleri tamamlandı. Meclis'te elektronik oylama sonuçlandı. Libya Tezkeresi TBMM'den 325 oyla geçti. Tezkereye 184 milletvekili ret oyu verdi.
2.01.2020Haberler
Son dakika... Libya Tezkeresi 325 oyla Mecliste kabul edildi
Son dakika... Libya Tezkeresi 325 oyla Meclis'te kabul edildiTBMM, Libya'ya asker gönderilmesine ilişkin Cumhurbaşkanlığı tezkeresinin görüşmeleri için olağanüstü toplandı. Görüşmelerin ardından yapılan oylamada tezkere kabul edildi. Libya Tezkeresi TBMM'den 325 oyla geçti. Tezkereye 184 milletvekili ret oyu verdi. Meclis'te elektronik oylama sonuçlandı.
2.01.2020Siyaset
Öztunç’un acısını paylaştı
Öztunç’un acısını paylaştıCHP Kahramanmaraş Milletvekili Ali Öztunç’un babası Nasır Öztunç (78) vefat etti.
1.01.2020Gündem
Ölüme böyle gitti Üniversiteli genç kızın son anları kaydedildi
Ölüme böyle gitti! Üniversiteli genç kızın son anları kaydedildiSivas'ta, halk otobüsü ile otomobilin çarpışması sonucu, üniversite öğrencisi Emel Duruduygu (22) hayatını kaybetti, o anlar kameraya yansıdı.
18.10.2019Gündem
180 hedef tam isabetle vuruldu
180 hedef tam isabetle vuruldu!Barış Pınarı Harekatı kapsamında, terör örgütüne ait hedefler Türk Silahlı Kuvvetleri tarafından uçaklar ve ateş destek vasıtalarıyla vuruldu. Teröristlere ait sığınak ve mevzilerin de bulunduğu 180'den fazla hedef ateş altına alındı.
10.10.2019Gündem
Barış Pınarı Harekatı Koordinasyon Toplantısı sona erdi
Barış Pınarı Harekatı Koordinasyon Toplantısı sona erdiCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında yapılan Barış Pınarı Harekatı Koordinasyon Toplantısı sona erdi.
9.10.2019Gündem
Son dakika... Cumhurbaşkanı Erdoğan, harekatı takip ediyor
Son dakika... Cumhurbaşkanı Erdoğan, harekatı takip ediyor!Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında, "Barış Pınarı Harekatı Koordinasyon Toplantısı" yapıldı.
9.10.2019Gündem
Resmen duyuruldu Kara herakatı başladı
Resmen duyuruldu! Kara herakatı başladıTürkiye'nin Suriye'nin kuzeyindeki teröristleri temizleyecek operasyonu bugün saat 16.00'da başladı, Cumhurbaşkanı Erdoğan Twitter hesabından paylaştığı mesajla harekatı dünyaya ilan etti. Türk askeri birliklerinin karadan sınırı geçtiğini ise, Milli Savunma Bakanlığı akşam 22.26'da duyurdu.
10.10.2019Gündem
Irak-Suriye tezkeresi TBMM’den geçti
Irak-Suriye tezkeresi TBMM’den geçtiIrak ve Suriye’ye sınır ötesi operasyon konusunda Cumhurbaşkanı’na verilen iznin 30 Ekim 2019 tarihinden itibaren bir yıl uzatılmasına ilişkin Cumhurbaşkanlığı tezkeresi TBMM Genel Kurulu’nda AK Parti, CHP, MHP ve İYİ Parti’in oylarıyla kabul edildi.
9.10.2019Gündem
Savunma Sanayi Başkanı Demir’in acı günü
Savunma Sanayi Başkanı Demir’in acı günüSavunma Sanayi Başkanı İsmail Demir’in annesi Kadire Demir (97), önceki gün hayatını kaybetti.
7.10.2019Gündem

Benzer Haber Etiketleri

tbmmcumhurbaşkanırecep tayyip erdoğanHaberlermeclis

İsmet Yılmaz ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.