Tezkere

Tezkere

Son dakika Tezkere haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Tezkere gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Tezkere haber sayfamızda...

Tezkere

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 3.065 tezkere haberi bulunmuştur.
AK Partili Turan: CHPli vekilin davadan vazgeçin dediği iddiası son derece vahim
AK Parti'li Turan: CHP'li vekilin 'davadan vazgeçin' dediği iddiası son derece vahimAK Parti Grup Başkan Vekili Bülent Turan, CHP'li milletvekilinin Muğla'da öldürülen Pınar Gültekin'in babasına arayarak, 'Davadan vazgeçin' dediği iddialarına ilişkin, "CHP'li vekilin hunharca katledilmiş bir genç kızın ailesine 'Davadan vazgeçin' dediği iddiası son derece vahim. Kılıçdaroğlu, partisinin böyle çirkin konularla yan yana anılmasına karşın neden bir genel başkan gibi davranmıyor?" dedi.
29.12.2020Siyaset
Libya ve Afganistan tezkerelerinin uzatılmasına ilişkin TBMM kararları Resmi Gazetede
Libya ve Afganistan tezkerelerinin uzatılmasına ilişkin TBMM kararları Resmi Gazete'deLibya'ya asker gönderilmesi için verilen iznin süresinin 2 Ocak 2021'den itibaren 18 ay uzatılmasına ilişkin Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) kararı Resmi Gazete'de yayımlandı. Öte yandan Afganistan'a asker gönderilmesi için verilen iznin süresinin 18 ay uzatılmasına ilişkin Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) kararı da Resmi Gazete'de yayımlandı.
24.12.2020Siyaset
Libyaya asker gönderilmesinin 18 ay daha uzatılmasına ilişkin tezkere TBMMde kabul edildi
Libya'ya asker gönderilmesinin 18 ay daha uzatılmasına ilişkin tezkere TBMM'de kabul edildiLibya'ya asker gönderilmesi için verilen iznin süresinin 2 Ocak 2021'den itibaren 18 ay uzatılmasına ilişkin Cumhurbaşkanlığı tezkeresi, TBMM Genel Kurulunda kabul edildi.
22.12.2020Haberler
Libya tezkeresi TBMMde kabul edildi
Libya tezkeresi TBMM'de kabul edildiTürk askerinin görev süresini 18 ay uzatan Libya tezkeresi TBMM'de kabul edildi.
22.12.2020Televizyon
Bütçede tartışmalı final
Bütçede tartışmalı finalCumhurbaşkanlığı Hükümeti’nin üçüncü, AK Parti hükümetlerinin ise 19. bütçesi olma özelliğini taşıyan 2021 yılı Merkezi Yönetim Bütçe Kanun teklifi Meclis’ten geçti.
19.12.2020Siyaset
Son dakika... Afganistan Tezkeresi TBMMye sunuldu
Son dakika... Afganistan Tezkeresi TBMM'ye sunulduGelen son dakika haberine göre; Afganistan’a asker gönderilmesine ilişkin Cumhurbaşkanlığı Tezkeresi Meclis’e sunuldu. Asker gönderilmesine ilişkin Tezkere’nin süresinin 18 ay daha uzatılması öngörülüyor.
16.12.2020Siyaset
Son dakika Libya Tezkeresi TBMMye sunuldu: 18 ay uzayacak
Son dakika! Libya Tezkeresi TBMM'ye sunuldu: 18 ay uzayacak!Gelen bir son dakika haberine göre; Türk askerinin Libya'daki görev süresinin 18 ay uzatılmasına ilişkin Cumhurbaşkanlığı tezkeresi, TBMM Başkanlığına sunuldu.
12.12.2020Siyaset
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay: Tüm reform çalışmalarının merkezinde milletimiz olmuştur
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay: Tüm reform çalışmalarının merkezinde milletimiz olmuşturGelen son dakika haberine göre; Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay, "18 yıldır AK Parti hükümetleri tarafından yürütülen tüm reform çalışmalarının merkezinde milletimiz olmuştur, bundan sonra da yine öncesinde olduğu gibi Cumhur İttifakı'yla birlikte vatandaş odaklı reformları hayata geçirmeyi sürdüreceğiz." ifadelerini kullandı.
27.11.2020Siyaset
Son dakika... Azerbaycana tezkere MSBden flaş açıklama
Son dakika... Azerbaycan'a tezkere! MSB'den flaş açıklamaMilli Savunma Bakanlığı'ndan yapılan son dakika açıklamasında, 'Mehmetçik, Rusya ile kurulacak ortak merkezde ve bu merkezin icra edeceği faaliyetlerde 1 yıl süre ile görev yapacaktır' denildi.
22.11.2020Gündem
‘Dostluk elimize yanlış yapıyorlar’
‘Dostluk elimize yanlış yapıyorlar’Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, Azerbaycan’a asker gönderilmesine yönelik Cumhurbaşkanlığı Tezkeresi’yle ilgili, “Mehmetçik, en kısa sürede, Azerbaycan’daki görevlerinin başına gidecek” dedi.
22.11.2020Siyaset
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın koronavirüs tedavi sürecini anlattı
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın koronavirüs tedavi sürecini anlattıCumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, yeni reform dönemine ilişkin, "Hem içeride hem dışarıda işlerimizin daha hızlı akmasını sağlayacak. Bunun ekonomiye, siyasete, topluma, dış politikaya birçok olumlu etkisi olacak." dedi. Kalın öte yandan koronavirüs tedavisi gördüğü süreci anlattı.
21.11.2020Siyaset
Milli Savunma Bakanı Akardan tezkere değerlendirmesi:
Milli Savunma Bakanı Akar'dan "tezkere" değerlendirmesi:Gelen bir son dakika haberine göre; Milli Savunma Bakanı Akar, gündeme ilişkin yaptığı açıklamada Azerbaycan tezkeresi hakkında konuştu. Bakan Akar, "Mehmetçik en kısa sürede görevinin başına gidecek" ifadelerini kullandı.
21.11.2020Gündem
Son dakika Bakan Akardan Azerbaycan tezkeresi hakkında flaş açıklama
Son dakika! Bakan Akar'dan Azerbaycan tezkeresi hakkında flaş açıklamaGelen bir son dakika haberine göre; Milli Savunma Bakanı Akar, gündeme ilişkin yaptığı açıklamada Azerbaycan tezkeresi hakkında konuştu. Bakan Akar, "Mehmetçik en kısa sürede görevinin başına gidecek" ifadelerini kullandı.
21.11.2020Gündem
Son Dakika: Azerbaycan medyasında gündem oldu Türk Bayrağı...
Son Dakika: Azerbaycan medyasında gündem oldu! Türk Bayrağı...Gelen son dakika haberine göre, Azerbaycan medyası, TBMM’den geçen tezkere ile Türkiye’nin Azerbaycan’a göndermeyi planladığı kadronun sadece Ortak İzleme Merkezi'nde görev alacak askeri ve sivil personelden oluşmayacağı, Dağlık Karabağ’da konuşlanmaya hazır, sınır korumasından müdahaleye dek bir dizi konuda görev alacak birçok askeri birlikten oluşacağını ileri sürdü.
19.11.2020Dünya
Mehmetçik ‘kapsamlı görev alabilir’ iddiası
Mehmetçik ‘kapsamlı görev alabilir’ iddiasıAzerbaycan medyası, TBMM’den geçen tezkere ile Türkiye’nin Azerbaycan’a göndermeyi planladığı kadronun sadece Ortak İzleme Merkezinde görev alacak askeri ve sivil personelden oluşmayacağı, Dağlık Karabağ’da konuşlanmaya hazır, sınır korumasından müdahaleye dek bir dizi konuda görev alacak birçok askeri birlikten oluşacağını ileri sürdü.
19.11.2020Dünya
Tezkere TBMM’den geçti
Tezkere TBMM’den geçtiAzerbaycan ile Ermenistan arasında varılan mutabakat sonucu, ateşkese uyulup uyulmadığının denetlenmesi amacıyla işgalden kurtarılan Azerbaycan topraklarında Rusya ile bir Ortak Merkez oluşturulması için hazırlanan asker gönderme tezkeresi, Azerbaycan Milli Diriliş Günü’nde TBMM Genel Kurulu’nda görüşülerek kabul edildi.
18.11.2020Siyaset
Azerbaycan tezkeresi Resmi Gazetede yayımlandı
Azerbaycan tezkeresi Resmi Gazete'de yayımlandıAzerbaycan'a asker gönderilmesine ilişkin TBMM Genel Kurulunda kabul edilen Cumhurbaşkanlığı Tezkeresi Resmi Gazete'de yayımlandı.
18.11.2020Gündem
TBMM Başkanı Şentoptan Azerbaycan tezkeresi mesajı
TBMM Başkanı Şentop'tan Azerbaycan tezkeresi mesajıTBMM Başkanı Mustafa Şentop, Azerbaycan'a asker gönderilmesine ilişkin Cumhurbaşkanlığı Tezkeresi'nin, TBMM Genel Kurulunda kabul edilmesinin ardından "Hayırlı olsun." mesajını paylaştı.
17.11.2020Siyaset
Son dakika: Azerbaycan tezkeresi kabul edildi
Son dakika: Azerbaycan tezkeresi kabul edildiGelen son dakika haberine göre, Azerbaycan'a asker gönderilmesine ilişkin Cumhurbaşkanlığı Tezkeresi, TBMM Genel Kurulu'nda AK Parti, CHP, MHP ve İYİ Parti'nin oyları ile oy çokluğuyla kabul edildi.
17.11.2020Gündem
Son Dakika: Şoke eden itiraf Beni dinlemiyorlar, bana itaat etmiyorlar
Son Dakika: Şoke eden itiraf! 'Beni dinlemiyorlar, bana itaat etmiyorlar'Son dakika haberine göre, Azerbaycan karşısında bozguna uğrayan Ermenistan askerleri Dağlık Karabağ’ı terk ederken, bazı Ermeni milisler ise geri çekilmeyi reddediyor. Ormanlık alandaki silahlı grupların düzenlediği saldırılar üzerine Rusya harekete geçti. Öte yandan Ermenistan işgalinden kurtarılan Dağlık Karabağ’da Rusya ile birlikte oluşturulacak ortak merkeze Türk Silahlı Kuvvetleri personelinin gönderilmesini içeren Cumhurbaşkanlığı tezkeresi bugün Meclis Genel Kurulu’nda görüşülecek.
17.11.2020Gündem
Azerbaycan’a Mehmetçik jesti
Azerbaycan’a Mehmetçik jestiErmenistan işgalinden kurtarılan Dağlık Karabağ’da Rusya ile birlikte oluşturulacak ortak merkeze Türk Silahlı Kuvvetleri personelinin gönderilmesini içeren Cumhurbaşkanlığı tezkeresi bugün Meclis Genel Kurulu’nda görüşülecek.
17.11.2020Siyaset
Son dakika... CHPden Azerbaycan tezkeresine yeşil ışık
Son dakika... CHP'den Azerbaycan tezkeresine yeşil ışıkCHP Sözcüsü Faik Öztrak, 'CHP her zaman Azeri kardeşlerimizin yanında olacaktır. Dolayısıyla asker gönderilmesiyle ilgili tezkereye olumlu oy vereceğiz' dedi.
16.11.2020Siyaset
AK Partili Turandan Azerbaycana tezkere açıklaması
AK Parti'li Turan'dan Azerbaycan'a tezkere açıklamasıAK Parti Grup Başkan Vekili Bülent Turan, "Dost ve kardeş ülke Azerbaycan’a asker gönderilmesine ilişkin tezkereye tüm partilerimizin destek vermesi birlik ve beraberlik mesajı açısından son derece kıymetli olacaktır" dedi.
16.11.2020Siyaset
Son dakika... Azerbaycana tezkere TBMMye sunuldu
Son dakika... Azerbaycan'a tezkere TBMM'ye sunulduGelen son dakika haberine göre; Azerbaycan'a asker gönderilmesine ilişkin Cumhurbaşkanlığı tezkeresi, TBMM Başkanlığına sunuldu.
16.11.2020Siyaset
Son dakika... Bakan Çavuşoğlundan Karabağ mesajı Rus heyetle konuşacağız
Son dakika... Bakan Çavuşoğlu'ndan Karabağ mesajı! 'Rus heyetle konuşacağız'Gelen son dakika haberine göre; Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Bakü'de önemli açıklamalarda bulundu. Karabağ'a kurulacak Türk-Rus ortak merkeziyle ilgili bilgi veren Bakan Çavuşoğlu, yarın Rusya'dan gelen heyetle konuşacaklarını söyledi.
12.11.2020Siyaset
Yabancıya bin dolara ikamet çıkarıyorlardı
Yabancıya bin dolara ikamet çıkarıyorlardıİstanbul Mali polisi, başta Suriyeli sığınmacılar olmak üzere, Türkiye’ye kaçak veya turist görünümünde giren yabancı uyruklu şahıslara ikamet tezkeresi almaları için usulsüz olarak randevu ve yine rüşvet karşılığı tezkere çıkardığı belirlenen bir şebekeyi altı ay önce izlemeye aldı.
4.11.2020Gündem
Son dakika... AK Parti, CHP, MHP ve İYİ Partiden ortak bildiri
Son dakika... AK Parti, CHP, MHP ve İYİ Parti'den ortak bildiriGelen son dakika haberine göre; AK Parti, CHP, MHP ve İYİ Parti grup başkanvekilleri ortak bildiri yayınladı. Bildiride, Siyasi amaçlarına ulaşmak, iktidarlarını tahkim etmek ve dahil oldukları çatışmalara taraftar toplamak başta olmak üzere çeşitli gerekçelerle halklar ve inanç toplulukları arasında yıkıcı ihtilaflara yol açabilecek söylemlere başvuran, düşmanlık doğuran eylemlere tevessül eden herkes, sadece temsil iddiasında oldukları kitleleri değil, bütün insanlığı derinden etkileyecek bir cürüm işlemektedirler.
27.10.2020Siyaset
Meclis heyetinin Azerbaycana ziyaretine ilişkin tezkere kabul edildi
Meclis heyetinin Azerbaycan'a ziyaretine ilişkin tezkere kabul edildiTBMM Başkanı Mustafa Şentop ve beraberindeki parlamento heyetinin Azerbaycan'a yapacağı ziyarete ilişkin Meclis Başkanlığı tezkeresi, Meclis Genel Kurulunda kabul edildi. TBMM Başkanı Mustafa Şentop, 'Bakü'deki temaslarımızda, Türkiye'nin desteğini beraberimizde getirdiğimizi ve Azerbaycan'ın bizden ne zaman ne konuda destek isterse gereken her şeyi yapmaya hazır olduğumuzu bir kez daha dile getireceğiz' dedi.
15.10.2020Siyaset
Türk askerine sınır ötesi görev Tezkere Mecliste kabul edildi
Türk askerine sınır ötesi görev! Tezkere Meclis'te kabul edildiTürk askerinin Irak ve Suriye'de görev süresini 1 yıl daha uzatan tezkere Meclis'te kabul edildi.
7.10.2020Televizyon
Türk askerine sınır ötesi görev Tezkere Mecliste kabul edildi
Türk askerine sınır ötesi görev! Tezkere Meclis'te kabul edildiGelen son dakika haberine göre; Türk askerinin Irak ve Suriye'de görev süresini 1 yıl daha uzatan tezkere Meclis'te kabul edildi.
7.10.2020Siyaset
Üç tezkere Meclis’ten geçti
Üç tezkere Meclis’ten geçtiTürk Silahlı Kuvvetleri’nin Mali, Orta Afrika Cumhuriyeti ve Lübnan’daki görev süresini bir yıl uzatan Cumhurbaşkanlığı Tezkeresi Meclis’te kabul edildi
7.10.2020Siyaset
Son dakika: Cumhurbaşkanlığı Tezkeresi TBMMde kabul edildi
Son dakika: Cumhurbaşkanlığı Tezkeresi TBMM'de kabul edildiSon dakika haberine göre, Birleşmiş Milletlerin (BM) Mali ve Orta Afrika Cumhuriyeti'nde icra ettiği harekat ve misyonlar kapsamında hudut, şümul, miktar ve zamanı hükümetçe takdir ve tespit edilmek üzere, Türk Silahlı Kuvvetlerinin (TSK) yurt dışına gönderilmesinde hükümete verilen izin süresini 31 Ekim 2020'den itibaren 1 yıl uzatan Cumhurbaşkanlığı Tezkeresi, TBMM Genel Kurulunda kabul edildi. Aynı zamanda Türkiye'nin, Lübnan'da konuşlu Birleşmiş Milletler Geçici Görev Gücü'ne (UNIFIL) TSK unsurlarıyla verdiği desteğin süresinin 1 yıl daha uzatılmasına ilişkin Cumhurbaşkanlığı tezkeresi, TBMM Genel Kurulunda kabul edildi.
6.10.2020Gündem
İki Tarih Arası Gün Hesaplama Nasıl Yapılır En Basit Yöntem İle İki Tarih Arası Gün Nasıl Hesaplanır
İki Tarih Arası Gün Hesaplama Nasıl Yapılır? En Basit Yöntem İle İki Tarih Arası Gün Nasıl Hesaplanır?Tam gün adedini hesaplayabilmek için iki tarih arasındaki gün sayısı ortaya çıkarılır. Bu durum artık yıllar da hesaba katılmak suretiyle gerçekleşir. Peki, iki tarih arası gün hesaplama nasıl yapılır? En basit yöntem ile iki tarih arası gün nasıl hesaplanır? İşte bu konuda bilinmesi gerekenler.
2.10.2020Yaşam
Meclis’in ilk işi tezkereler
Meclis’in ilk işi tezkerelerTBMM Genel Kurulu, açılışının ardından önümüzdeki haftaki mesaine yurtdışına asker gönderme tezkereleriyle başlayacak. Suriye ve Irak, Mali ve Orta Afrika ile Lübnan olmak üzere 3 yurt dışına asker gönderme tezkeresinin süresinin 30 Ekim’den itibaren 1 yıl uzatılmasına ilişkin Cumhurbaşkanlığı tezkereleri, TBMM Başkanlığına sunuldu
2.10.2020Siyaset
TBMM yeni yasama yılına başlıyor Gündem çok yoğun
TBMM yeni yasama yılına başlıyor! Gündem çok yoğunTürkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM), 2 aylık tatilin ardından yasama çalışmalarına bugün yeniden başlayacak. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, özel oturumla toplanacak Meclis Genel Kurulu'na hitap edecek.
1.10.2020Gündem
Son dakika... Sınır ötesi tezkeresi TBMMye sunuldu
Son dakika... Sınır ötesi tezkeresi TBMM'ye sunulduGelen son dakika haberine göre; Irak-Suriye, Orta Afrika ve Lübnan'da görev yapan Türk askerlerinin görev sürelerini uzatan tezkereler TBMM'ye sunuldu.
1.10.2020Siyaset
Mustafa Desticiden Azerbaycan için tezkere çağrısı
Mustafa Destici'den Azerbaycan için tezkere çağrısıBüyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, "Ermenistan saldırıları devam ederse, Türkiye Cumhuriyeti Hükümeti'ne Azerbaycan'ın yanında, Ermenistan'a karşı savaşmak için asker gönderme tezkeresi verilmelidir." dedi.
27.09.2020Siyaset
Son dakika... Azerbaycana saldırıya Türkiyeden peş peşe tepkiler
Son dakika... Azerbaycan'a saldırıya Türkiye'den peş peşe tepkilerGelen son dakika haberine göre; Ermenistan'ın Azerbaycan'a yönelik saldırıları sonrası Türkiye'den peş peşe tepkiler geldi. Milli Savunma Bakanlığı da sosyal medya hesabından Azerbaycan halkına başsağlığı diledi.
27.09.2020Siyaset
Enis Berberoğlu için dönüş tartışması: Gerekçeli karar belirleyici olacak
Enis Berberoğlu için dönüş tartışması: Gerekçeli karar belirleyici olacakAYM’nin hak ihlali kararı sonrası CHP’li Berberoğlu’nun Meclis’e dönüp dönmemesi konusunda gerekçeli karar bekleniyor. Gerekçe tatmin ederse vekilliğin bir tezkere ile verilebileceği belirtiliyor.
19.09.2020Siyaset
Balta Limanı Antlaşması Kısaca Özeti: Tarihi, Maddeleri (Şartları), Önemi Ve Özellikleri
Balta Limanı Antlaşması Kısaca Özeti: Tarihi, Maddeleri (Şartları), Önemi Ve ÖzellikleriBalta Limanı Antlaşması, Osmanlı Devleti ile İngiltere arasından imzalanan bir antlaşmadır. Balta Limanı Antlaşması Osmanlı Devleti ve genel manada Türk tarihinin ilerlemesi bakımından önemli neticeler doğuran bir antlaşmadır. Peki, Balta Limanı Antlaşmasının tarihi kaçtır? Antlaşmanın maddeleri, önemi ve özellikleri nelerdir? Sizler için ayrıntılarını inceledik.
28.07.2020Eğitim
CZN Burak asker ocağında
CZN Burak asker ocağındaKamuoyunda 'CZN Burak' olarak tanınan ünlü şef Burak Özdemir, vatani görevini kısa dönem bedelli olarak Isparta’da yapıyor.
28.07.2020Cadde
Gel tezkere
Gel tezkere!Hitay Holding Yönetim Kurulu Başkanı Emin Hitay’ın bu aralar mutluluğuna diyecek yok.
30.06.2020Cadde
Vekil tezkereleri 38 yıldır dönem sonuna bırakılmıyor
Vekil tezkereleri 38 yıldır dönem sonuna bırakılmıyorBir milletvekilinin seçilmeye engel bir suçtan hüküm giydiğine ilişkin kesinleşen mahkeme kararı hakkında TBMM Başkanlığı’na gelen tezkerenin Genel Kurul’da okutulması ve milletvekilliğinin düşürülmesi 1982’den beri yasama dönemi sonuna bırakılmadı.
10.06.2020Siyaset
Kesin hüküm giyme nedeniyle milletvekilliğinin düşürülmesi süreci
Kesin hüküm giyme nedeniyle milletvekilliğinin düşürülmesi süreciMilletvekilliğinin düşmesiyle ilgili hükümler, Anayasa ve TBMM İçtüzüğü'nde yer alıyor. Bir milletvekilinin seçilmeye engel bir suçtan hüküm giydiğine ilişkin kesinleşen mahkeme kararı hakkında TBMM Başkanlığına gelen tezkere, Genel Kurulda okunduğu anda milletvekilliği düşüyor.
6.06.2020Siyaset
Son dakika I CHPli Berberoğlu ve HDPli Güven ile Farisoğulllarının vekilliği düşürüldü
Son dakika I CHP'li Berberoğlu ve HDP'li Güven ile Farisoğullları'nın vekilliği düşürüldüSon dakika haberi... Cezaları onanan CHP İstanbul Milletvekili Enis Berberoğlu ile HDP Diyarbakır Milletvekili Musa Farisoğlulları ve Hakkari Milletvekili Leyla Güven'in TBMM Genel Kurul’da milletvekillikleri düşürüldü. Öte yandan CHP'li Berberoğlu, HDP'li Güven ve Farisoğulları hakkında mahkemelerce verilen, kesinleşmiş cezalara ilişkin Cumhurbaşkanlığı tezkereleri okunarak bilgiye sunuldu. Bu esnada genel kurulda gergin anlar yaşandı.
4.06.2020Siyaset
İspanyada corona virüs OHALi  21 Hazirana kadar uzatıldı
İspanya'da corona virüs OHAL'i 21 Haziran'a kadar uzatıldıİspanya meclisi, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınından dolayı 14 Mart'tan bu yana uygulanan olağanüstü halin (OHAL) 21 Haziran'a kadar uzatılmasına onay verdi.
3.06.2020Dünya
Corona virüsün merkez üssünden iyi haberler gelmeye devam ediyor
Corona virüsün merkez üssünden iyi haberler gelmeye devam ediyorGelen son dakika haberlerine göre; İspanya Sağlık Bakanlığı, son 48 saatte ülkede yeni tip corona virüs (covid-19) kaynaklı ölüm tespit edilmediğini duyurdu.
2.06.2020Dünya
Corona virüs salgınıyla ilgili dünyada son 24 saatte yaşanan gelişmeler
Corona virüs salgınıyla ilgili dünyada son 24 saatte yaşanan gelişmelerDünya genelinde yeni tip koronavirüs (Kovid-19) nedeniyle hayatını kaybedenlerin sayısı 372 bini geçerken iyileşenlerin sayısı 2 milyon 777 bine ulaştı.
31.05.2020Dünya
İspanyada Covid-19dan ölenlerin sayısı 27 bin 127ye çıktı
İspanya'da Covid-19'dan ölenlerin sayısı 27 bin 127'ye çıktıİspanya Sağlık Bakanlığı, yeni tip coronavirüs (Covid-19) salgınından ölenlerin sayısının düne göre 2 artarak 27 bin 127 olduğunu bildirdi.
31.05.2020Dünya
İspanya covid-19 nedeniyle OHALi 7 Hazirana kadar uzattı
İspanya covid-19 nedeniyle OHAL'i 7 Haziran'a kadar uzattıİspanyol Meclisi, yeni tip corona virüs (covid-19) salgını nedeniyle 14 Mart'tan bu yana uygulanan ve 24 Mayıs'ta süresi dolacak olağanüstü halin (OHAL) iki hafta daha uzatılmasına onay verdi.
20.05.2020Dünya

Benzer Haber Etiketleri

tezkeretbmmazerbaycanchpcorona virüs

Tezkere ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.