Adnan Bali

Adnan Bali

Son dakika adnan bali haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan adnan bali gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan adnan bali haber sayfamızda...

Adnan Bali

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 308 adnan bali haberi bulunmuştur.
“İstiklal” sergisi İzmir’de
“İstiklal” sergisi İzmir’de “Büyük Zafer’in 100. Yılına Doğru İstiklal Sergisi”, İzmir Büyükşehir Belediyesi ve Türkiye İş Bankası işbirliğinde İzmirlilerle buluşturuluyor. Kültürpark Atlas Pavyonu’nda 30 Ağustos Zafer Bayramı’nda açılacak olan İstiklal Sergisi, Eylül ayı boyunca her gün 11.00 – 20.30 saatleri arasında ücretsiz ziyaret edilebilecek.
24.09.2021Kültür Sanat
Adnan Bali, Yönetim Kurulu Başkanı seçildi
Adnan Bali, Yönetim Kurulu Başkanı seçildiTürkiye İş Bankası’nın Yönetim Kurulu toplantısında Adnan Bali'nin Yönetim Kurulu Başkanı seçilmesine, Genel Müdür Yardımcısı Hakan Aran'ın Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu'na gerekli bildirimlerin yapılması ve izinlerin alınmasını takiben Genel Müdür olarak atanmasına karar verildi.
2.04.2021Uzmanpara
Adnan Bali İş Bankası’nın Yönetim Kurulu Başkanı seçildi
Adnan Bali İş Bankası’nın Yönetim Kurulu Başkanı seçildiTürkiye İş Bankası’nın Yönetim Kurulu toplantısında Adnan Bali'nin Yönetim Kurulu Başkanı seçilmesine, Genel Müdür Yardımcısı Hakan Aran'ın Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu'na gerekli bildirimlerin yapılması ve izinlerin alınmasını takiben Genel Müdür olarak atanmasına karar verildi.
2.04.2021Ekonomi
İş Bankası’nda yeni Genel Müdür ‘Aran’
İş Bankası’nda yeni Genel Müdür ‘Aran’Son dakika haberlere göre, Türkiye İş Bankası Genel Müdürlüğü’ne, bankanın genel müdür yardımcısı olan Hakan Aran’ın atanmasına karar verildi.
2.04.2021Ekonomi
‘İlk adım, makro ekonomik istikrar’
‘İlk adım, makro ekonomik istikrar’İş Bankası tarafından Dünya Gazetesi iş birliğiyle düzenlenen, İş’le Buluşmalar Toplantısı’nın 43’üncüsü, ‘Yeniden Şekillenen Dünyada Türkiye’yi Geleceğe Taşımak’ başlığıyla çevrimiçi gerçekleştirildi.
18.03.2021Ekonomi
Bali: Türkiye’nin avantajı 4 çıpada
Bali: Türkiye’nin avantajı 4 çıpadaTürkiye İş Bankası Genel Müdürü Adnan Bali, geçmişte Türkiye’ye önemli avantaj sağlayan 4 çıpadaki tahribatın tamir edilmesi gerektiğini söyledi. Bloomberg HT yayınında bankacılık ve ekonomi gündeminde öne çıkan konuları değerlendiren Bali, “Geçmişte bizi koruyan dört özelliğimiz vardı: Mali disiplin, AB tanımlı borç stokunun GSYH’ye oranının yönetilebilir olması, tek haneli enflasyon ve sağlam bankacılık sistemi. Bu dört unsurda oluşan bazı tahribatları tamir etmeliyiz. Çare budur” diye konuştu.
26.02.2021Ekonomi
İş’te aktif büyüklük  593.9 milyar TL oldu
İş’te aktif büyüklük 593.9 milyar TL olduTürkiye İş Bankası, 2020 yıl sonu itibarıyla, aktif büyüklüğünü 2019 yıl sonuna göre yüzde 26.9 artırarak 593.9 milyar TL’ye yükseltti ve “Türkiye’nin en büyük özel bankası” unvanını sürdürdü.
22.02.2021Ekonomi
İş Bankası'ndan 6,8 milyar lira net kar
İş Bankası'ndan 6,8 milyar lira net karTürkiye İş Bankası 2020 yılında 6,8 milyar lira net kar elde etti.
9.02.2021Uzmanpara
Türkiye İş Bankası'ndan 6,8 milyar lira net kar
Türkiye İş Bankası'ndan 6,8 milyar lira net karTürkiye İş Bankası 2020 yılında 6,8 milyar lira net kar elde etti. Türkiye İş Bankası'ndan yapılan açıklamaya göre banka, 2020 yılsonu itibarıyla aktif büyüklüğünü 2019 yılsonuna göre yüzde 26,9 oranında artırarak 593,9 milyar TL’ye yükseltti ve "Türkiye’nin en büyük özel bankası" unvanını sürdürdü.
8.02.2021Ekonomi
İş’te bayrak değişimi
İş’te bayrak değişimiİş Bankası Genel Müdürü Adnan Bali, mart sonunda görevi bırakıyor. Bankacılıktaki dijital dönüşüme dikkat çeken Adnan Bali’nin yerine Teknolojiden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Hakan Aran gelecek.
7.01.2021Ekonomi
Adnan Bali mart sonunda görevini bırakacak
Adnan Bali mart sonunda görevini bırakacakİş Bankası Genel Müdürü Adnan Bali, 1 Nisan 2011'den bu yana büyük bir gururla ve mutlulukla, onurla sürdürdüğü Genel Müdürlük görevini mart ayı sonlarında yapılacak olan Genel Kurul tarihi itibarıyla bırakacağını belirterek, "O tarihe kadar da Genel Müdürlük görevime devam edeceğim. Genel Kurul irade gösterirse İş Bankası'nda Yönetim Kurulu'nda görev yapmaya devam edeceğim." dedi.
6.01.2021Uzmanpara
Son dakika: Adnan Bali açıkladı! Bırakıyor...
Son dakika: Adnan Bali açıkladı! Bırakıyor...İş Bankası Genel Müdürü Adnan Bali, 1 Nisan 2011'den bu yana büyük bir gururla ve mutlulukla, onurla sürdürdüğü Genel Müdürlük görevini mart ayı sonlarında yapılacak olan Genel Kurul tarihi itibarıyla bırakacağını belirterek, "O tarihe kadar da Genel Müdürlük görevime devam edeceğim. Genel Kurul irade gösterirse İş Bankası'nda Yönetim Kurulu'nda görev yapmaya devam edeceğim." dedi.
6.01.2021Ekonomi
Türkiye ekonomisinin temel sermayesi güven
Türkiye ekonomisinin temel sermayesi güvenAdnan Bali, “Petrol gibi doğal kaynağı, yeterli sermayesi, tasarruf fazlası olmayan bir ülke dış kaynak kullanmak zorunda. Dış kaynak için güven duyulan bir taraf olunmalı” dedi
21.12.2020Ekonomi
İş’ten 9 ayda 5.2 milyar TL kâr
İş’ten 9 ayda 5.2 milyar TL kârTürkiye İş Bankası, Eylül 2020 itibarıyla, aktif büyüklüğünü 2019 yıl sonuna göre yüzde 27.6 oranında artırarak 597.2 milyar TL’ye yükseltti. ‘Türkiye’nin en büyük özel bankası’ unvanını koruyan banka, yılın ilk 9 ayında, 5.2 milyar TL düzeyinde net kâr elde etti. Dönem sonu itibarıyla sermaye yeterlilik oranı yüzde 20 seviyesinde gerçekleşen İş Bankası’nın özkaynak büyüklüğü ise 64.7 milyar TL düzeyinde oluştu.
8.11.2020Ekonomi
Borsa gongu Şişecam birleşmesi için çaldı
Borsa gongu Şişecam birleşmesi için çaldıCam sanayinin yanı sıra soda ve krom bileşiklerini kapsayan kimyasallar alanında küresel bir oyuncu olan Şişecam, Türkiye sermaye piyasalarında bugüne kadar gerçekleştirilen en büyük birleşme işlemini tamamladı. Birleşme işleminin tamamlanmasının ardından Şişecam’ın yeni ortaklık yapısı için Borsa İstanbul’da gong töreni düzenlendi.
6.10.2020Ekonomi
'Dur kalk bankası değil, sürekliliğin bankasıyız'
'Dur kalk bankası değil, sürekliliğin bankasıyız'İş Bankası’nın, Türkiye’nin iktisadi bağımsızlığının sembolü olduğunu belirten Genel Müdür Adnan Bali, “Pusulamızdan şaşmadan aynı ruhla yürüyoruz. İş Bankası dur kalk bankası değil, sürekliliğin adıdır” dedi.
26.08.2020Ekonomi
Halk sağlığı için iş birliği yaptılar
Halk sağlığı için iş birliği yaptılarİş Bankası ve Koç Üniversitesi, toplum sağlığı alanında Türkiye’nin bilimsel ve akademik faaliyetlerine katkıda bulunmak amacıyla yeni bir iş birliğine imza atıyor.
12.08.2020Ekonomi
Workup’ta girişimlere online mezuniyet
Workup’ta girişimlere online mezuniyetİş Bankası’nın ana destekçisi olduğu Workup Girişimcilik Programı’nın 6. dönem girişimleri mezun oldu. Pandemi nedeniyle www.workupdemoday.ist üzerinden online olarak yapılan Demo Day etkinliğine melek yatırımcılar, girişim sermayesi şirketleri, hızlandırma ve kuluçka programlarının yöneticileri ile İş Bankası ve iştiraklerinin üst düzey yöneticileri katıldı.
4.07.2020Ekonomi
İhracatçıya özel kredi paketi
İhracatçıya özel kredi paketiTürkiye İhracatçılar Meclisi (TİM), İş Bankası ile ihracatçılara avantajlı bir destek paketi sunmak üzere iş birliği protokolü imzaladı.
25.06.2020Ekonomi
TİM Başkanı: İhracatta ciddi bir artış yakaladık
TİM Başkanı: İhracatta ciddi bir artış yakaladıkTürkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) Başkanı İsmail Gülle, "Bugün itibarıyla haziran ayının 23'üncü gününe kadar olan ihracatımız, 9,1 milyar dolara ulaşarak yüzde 34,3 gibi ciddi bir artış yakaladı. Haziran ayı sonunda ülkemize yakışır bir ihracat rakamı açıklayacağız." dedi.
24.06.2020Ekonomi
Ülke ekonomisine 416 milyar TL destek
Ülke ekonomisine 416 milyar TL destekTürkiye İş Bankası, Mart 2020 itibarıyla aktif büyüklüğünü 2019 yıl sonuna göre yüzde 9.4 oranında artırarak 512 milyar TL’ye yükseltti ve Türkiye’nin en büyük özel bankası olma vasfını korudu. İş Bankası’nın yılın ilk üç ayında ekonomiye sağladığı finansman desteği 317.1 milyar TL’si nakdi, 99.3 milyar TL’si gayrinakdi kredi olmak üzere, toplam 416.4 milyar TL’ye ulaştı.
10.05.2020Ekonomi
İşe gelene  ek 3500 TL
İşe gelene ek 3500 TLAdnan Bali, 14’er günlük dönüşümlerle yüzde 50 ve mümkün olduğu oranda daha fazla çalışanın evden çalışması (yaklaşık 9 bin kişi) veya evde bulunması (yaklaşık 5 bin kişi) uygulamasına geçtiklerini aktararak, şu bilgileri verdi:
25.03.2020Ekonomi
Yapay zekâya 32 milyon liralık yatırım yapacaklar
Yapay zekâya 32 milyon liralık yatırım yapacaklarTürkiye İş Bankası ve Koç Üniversitesi, Türkiye’nin bilimsel ve akademik faaliyetlerine katkıda bulunmak, yapay zekâ alanında ileri düzeyde çalışmalar gerçekleştirmek amacıyla ‘Yapay Zekâ Uygulama ve Araştırma Merkezi’ kuruyor.
19.02.2020Ekonomi
İş Bankası Genel Müdürü Bali’den CHP hisselerine ilişkin açıklama
İş Bankası Genel Müdürü Bali’den CHP hisselerine ilişkin açıklamaTürkiye İş Bankası Genel Müdürü Adnan Bali, "Tartışma konusu olan hadise, Atatürk paylarının kimin tarafından temsil edileceğidir. Dolayısıyla ne ana hissedarın mülkiyet haklarıyla ne bankanın performansıyla, ne de bankanın iş yapma biçimiyle doğrudan bir ilgisi yoktur” dedi.
18.02.2020Ekonomi
İş Bankası’nın net kârı 6.1 milyar TL
İş Bankası’nın net kârı 6.1 milyar TLİş Bankası, 2019 yılında toplam 6.1 milyar TL net kar elde etti. Bankanın aktif büyüklüğü, 2018 yıl sonuna göre yüzde 12.4 artarak 2019 yıl sonu itibarıyla 468.1 milyar TL’ye ulaştı ve böylelikle İş Bankası, “Türkiye’nin en büyük özel bankası” unvanını korudu.
9.02.2020Ekonomi

Benzer Haber Etiketleri

iş bankasıekonomiadnan balitürkiyeTürkiye İş Bankası

Adnan Bali ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.