Akın İpek

Akın İpek

Son dakika Akın İpek haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Akın İpek gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Akın İpek haber sayfamızda...

Akın İpek

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 644 akin ipek haberi bulunmuştur.
377 teröristin mal varlıkları donduruldu
377 teröristin mal varlıkları dondurulduTerörün finansmanın önlenmesine yönelik yasa kapsamında suç oluşturan fiilleri gerçekleştirdiklerine ilişkin makul sebeplerin varlığına istinaden, FETÖ/PDY, DAEŞ, PKK/KCK ve DHKP/C terör örgütlerinin sözde üst düzey yöneticilerinin de aralarında bulunduğu 377 kişinin Türkiye’de bulunan mal varlıklarının  dondurulmasına ilişkin İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ile Hazine ve Maliye  Lütfü Elvan’ın imzasını taşıyan karar, Resmi Gazete’nin dünkü sayısında yayımlandı. Listede 205 FETÖ üyesi, 77 PKK/KCK üyesi, dokuz DHKP-C üyesi ve 86 DAEŞ üyesinin yer aldı.
8.04.2021Siyaset
Son dakika Haberi: 377 kişinin mal varlıkları donduruldu! Aralarında FETÖ ve PKK elebaşları da var...
Son dakika Haberi: 377 kişinin mal varlıkları donduruldu! Aralarında FETÖ ve PKK elebaşları da var...Son dakika haberine göre, Fetullahçı Terör Örgütü (FETÖ) ve PKK/KCK terör örgütlerinin elebaşları ile sözde üst düzey yöneticilerinin aralarında yer aldığı 377 kişinin Türkiye'deki mal varlıkları donduruldu.
7.04.2021Gündem
Kuyular açıldı! TMSF'den altın müjdesi
Kuyular açıldı! TMSF'den altın müjdesiTasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF) Başkanı Muhiddin Gülal, Koza Altın'la ilgili ellerinde 200'ün üzerinde ruhsat olduğunu, ciddi bir sondaj çalışmasına başladıklarını belirterek, "Rahatlıkla söyleyebilirim ki çalışmalarımız olumlu. Türkiye'nin muhtelif yerlerinde rezervimiz var. Madende işler biraz ağır gidiyor. Geçen yıl itibarıyla 11 ton ürettik, bunu birkaç yıl içinde 15 tona çıkarmanın hesaplarını yapıyoruz. 37 farklı noktada sondaj çalışması yapıyoruz. Kuyularımız açıldı. Bu ara ülkemize müjdeler geliyor, biz de altında müjdeler verebiliriz." dedi.
26.10.2020Uzmanpara
TMSF altın sondaj çalışmaları kapsamında müjde vermeye hazırlanıyor
TMSF altın sondaj çalışmaları kapsamında müjde vermeye hazırlanıyorTasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF) Başkanı Muhiddin Gülal, Koza Altın'la ilgili ellerinde 200'ün üzerinde ruhsat olduğunu, ciddi bir sondaj çalışmasına başladıklarını belirterek, "Rahatlıkla söyleyebilirim ki çalışmalarımız olumlu. Türkiye'nin muhtelif yerlerinde rezervimiz var. Madende işler biraz ağır gidiyor. Geçen yıl itibarıyla 11 ton ürettik, bunu birkaç yıl içinde 15 tona çıkarmanın hesaplarını yapıyoruz. 37 farklı noktada sondaj çalışması yapıyoruz. Kuyularımız açıldı. Bu ara ülkemize müjdeler geliyor, biz de altında müjdeler verebiliriz." dedi.
26.10.2020Ekonomi
FETÖ'nün 7 yıldızlı ihaneti! Hain darbe girişimi başarılı olsaydı Türkiye buradan yönetilecekti
FETÖ'nün 7 yıldızlı ihaneti! Hain darbe girişimi başarılı olsaydı Türkiye buradan yönetilecektiFetullah Gülen için 'Bir tebessümüne tüm malımı bağışlarım' diyen firari Akın İpek'in örgüt elebaşısı için yaptırdığı dev saraya girildi. Geçtiğimiz günlerde mahkeme kararıyla Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu'nun (TMSF) Melek İpek'i tahliye ettirdiği saray, 17-25 Aralık'taki darbe girişimi başarılı olup hükümet devrilseydi, ABD'de yaşayan Fetullah Gülen'in Türkiye'de ikamet edeceği yer olacaktı. ABD'deki Beyaz Saray'ı andıran devasa malikanede yok yok...
29.08.2020Gündem
7 yıldızlı ihanet! İlk kez görüntülendi!
7 yıldızlı ihanet! İlk kez görüntülendi!Fetullah Gülen için 'Bir tebessümüne tüm malımı bağışlarım' diyen firari Akın İpek'in örgüt elebaşısı için yaptırdığı dev saraya girildi. Geçtiğimiz günlerde mahkeme kararıyla Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu'nun (TMSF) Melek İpek'i tahliye ettirdiği saray, 17-25 Aralık'taki darbe girişimi başarılı olup hükümet devrilseydi, ABD'de yaşayan Fetullah Gülen'in Türkiye'de ikamet edeceği yer olacaktı. ABD'deki Beyaz Saray'ı andıran devasa malikanede yok yok...
29.08.2020Gündem
FETÖ'nün ünlü isimleri de hesap verdi!
FETÖ'nün ünlü isimleri de hesap verdi!Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması'nın (FETÖ/PDY) yargısal darbeye teşebbüs girişimi olarak kabul edilen 17-25 Aralık süreci ve 15 Temmuz darbe girişiminin ardından yürütülen soruşturmalarla mahkemelerde yapılan yargılamalarda birçok ünlü isim de sanık veya şüpheli olarak yer aldı.
13.07.2020Gündem
AİHM, FETÖ sanığı Kuseyri'nin başvurusunu 'kabul edilemez' buldu
AİHM, FETÖ sanığı Kuseyri'nin başvurusunu 'kabul edilemez' bulduAvrupa İnsan Hakları Mahkemesi (AİHM), daha önce tedbiren tahliye talebini reddettiği Fetullahçı Terör Örgütü (FETÖ) üyeliğinden hapis cezasına çarptırılan avukat Mehmet Rasim Kuseyri'nin başvurusunu kabul edilemez buldu.
26.03.2020Gündem
Soruşturma açıldığı gün ABD’ye kaçtı
Soruşturma açıldığı gün ABD’ye kaçtıAnkara DGM Başsavcılığı, FETÖ elebaşı Fetullah Gülen hakkında, anayasal düzeni değiştirmeye çalıştığı gerekçesiyle 19 Mart 1999 tarihinde soruşturma açtı.
19.03.2020Gündem
Son dakika! Koza İpek davasında karar
Son dakika! Koza İpek davasında kararGelen son dakika haberine göre; FETÖ/PDY çatı davasının firari sanığı Koza İpek Holding eski yöneticisi Hamdi Akın İpek, kardeşi Cafer Tekin İpek ile annesi Melek İpek'in de aralarında olduğu 20 sanığın yargılandığı davada karar çıktı. Hükmü açıklayan mahkeme, 15 sanığa 1 yıl 13 ay ile 79 yıl 8 ay 21 gün arasında değişen sürelerde hapis cezası verdi.
9.01.2020Gündem
Koza-İpek Holding davası: Savcı ek mütalaasını açıkladı
Koza-İpek Holding davası: Savcı ek mütalaasını açıkladıFetullahçı Terör Örgütü (FETÖ) çatı davasının firari sanığı eski Koza Holding yöneticisi Hamdi Akın İpek, kardeşi Cafer Tekin İpek ile annesi Melek İpek'in de aralarında olduğu 20 sanığın "terör örgütüne üye olmak", "Vergi Usul Kanunu'na muhalefet", "güveni kötüye kullanmak", "özel belgede sahtecilik" ve "ruhsatsız silah bulundurmak" suçlarından yargılanmalarına devam edildi.
6.11.2019Gündem
Kuseyri ile Akın İpek 'ByLock arkadaşı' çıktı
Kuseyri ile Akın İpek 'ByLock arkadaşı' çıktıFetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) avukatlık yapılanmasına ilişkin 52 sanık hakkında verilen hükmün gerekçeli kararı yazıldı.
12.08.2019Gündem
Koza İpek Holding davasında flaş gelişme!
Koza İpek Holding davasında flaş gelişme!Fetullahçı Terör Örgütü (FETÖ) çatı davasının firari sanığı eski Koza İpek Holding yöneticisi Hamdi Akın İpek, kardeşi Cafer Tekin İpek ile annesi Melek İpek'in de aralarında olduğu 20 sanığın "terör örgütüne üye olmak", "Vergi Usul Kanunu'na muhalefet", "güveni kötüye kullanmak", "özel belgede sahtecilik" ve "ruhsatsız silah bulundurmak" suçlarından yargılanmalarına devam edildi.
6.08.2019Gündem
'Ne yaptıysa Gülen'in talimatıyla yaptı'
'Ne yaptıysa Gülen'in talimatıyla yaptı'Fetullahçı Terör Örgütü (FETÖ) çatı davasının firari sanığı eski Koza İpek Holding yöneticisi Hamdi Akın İpek, kardeşi Cafer Tekin İpek ile annesi Melek İpek'in de aralarında olduğu 20 sanığın "terör örgütüne üye olmak", "Vergi Usul Kanunu'na muhalefet", "güveni kötüye kullanmak", "özel belgede sahtecilik" ve "ruhsatsız silah bulundurmak" suçlarından yargılanmalarına devam edildi.
6.08.2019Gündem
Dışişleri’nden İngiltere Yüksek Mahkemesi'nin kararına tepki
Dışişleri’nden İngiltere Yüksek Mahkemesi'nin kararına tepkiDışişleri Bakanlığı, İngiltere Yüksek Mahkemesinin FETÖ mensuplarının Türkiye’ye iadesine ilişkin temyiz talebini reddetmesinin ‘hayal kırıklığı’ oluşturduğunu belirtti.
9.04.2019Siyaset
Zirvede özel parti
Zirvede özel partiCemiyet hayatının seçkin isimleri, Uludağ’da özel bir partide buluştu.
27.02.2019Cadde
‘İnşaatı kendim yaptım Hakan Şükür yaptırmadı’
‘İnşaatı kendim yaptım Hakan Şükür yaptırmadı’Sakarya’da FETÖ/PDY soruşturması kapsamında hakkında dava açılan, firari eski futbolcu ve milletvekili Hakan Şükür’ün babası Sermet Şükür, hakim karşısına çıktı.
6.02.2019Gündem
11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün doktoruna 7,5 yıl hapis!
11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün doktoruna 7,5 yıl hapis!11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün doktoru ve eski Cumhurbaşkanlığı Sağlık Müdürü Sedat Caner'e, Fetullahçı Terör Örgütü'ne (FETÖ) üye olduğu gerekçesiyle 7 yıl 6 ay hapis cezası verildi.
5.02.2019Siyaset
Son dakika... 17/25 Aralık çatı davasında gerekçeli karar açıklandı
Son dakika... 17/25 Aralık çatı davasında gerekçeli karar açıklandıFETÖ/PDY çatı davasının gerekçeli kararında örgütün nihai amacının cemaat zümre egemenliğine dayalı teokratik totaliter rejim kurmak olduğu belirtildi.
16.01.2019Gündem
İpek’in şirketinde  fişleme listesi
İpek’in şirketinde fişleme listesiFETÖ’nün firari tepe yöneticilerinden Hamdi Akın İpek’in TMSF’ye devredilen şirketi Koza-İpek Holding’deki bilgisayarlarda yapılan incelemelerde, Danıştay üyeleri, Esenboğa Havalimanı’nda görevli bürokratlar ile bazı yerel yöneticiler hakkında fişleme listeleri ortaya çıktı.
16.12.2018Gündem
17-25 Aralık belgelerini İpek’in şirketi servis etmiş
17-25 Aralık belgelerini İpek’in şirketi servis etmişFETÖ mensubu yargı üyelerince 17-25 Aralık 2013’te gerçekleştirilen hükümeti devirmeye yönelik operasyonlarının evrakları, örgütün tepe yöneticilerinden firari Hamdi Akın İpek’in TMSF’ye devredilen şirketi Koza-İpek Holding’de ortaya çıktı.
13.12.2018Gündem
12 Aralık 2018 Türkiye Ve Dünya Gündemi (Öğle Bülteni)
12 Aralık 2018 Türkiye Ve Dünya Gündemi (Öğle Bülteni)12 Aralık 2018 Türkiye Ve Dünya Gündemi
11.09.2019Haberler
Son dakika: O evrak Akın İpek'in şirketinin bilgisayarlarında bulundu!
Son dakika: O evrak Akın İpek'in şirketinin bilgisayarlarında bulundu!Fetullahçı Terör Örgütü (FETÖ) mensubu yargı üyelerince 17-25 Aralık 2013'te gerçekleştirilen hükümeti devirmeye yönelik operasyonlarının evrakları, örgütün tepe yöneticilerinden firari Hamdi Akın İpek'in TMSF'ye devredilen şirketi Koza-İpek Holding'de ortaya çıktı.
12.12.2018Gündem
‘Türkiye’ye yardımcı olmaya kararlıyız’
‘Türkiye’ye yardımcı olmaya kararlıyız’İngiltere’nin Ankara Büyükelçisi Dominick Chilcott, terör suçlularının ilgili ülkelere iadesi konusunda, “Türkiye gibi dost ülkelerimize özellikle de anayasaya tamamen aykırı, korkunç bir darbe girişimiyle karşı karşıya kalmış ülkelere elimizden geldiği kadar, suçluların adalet önüne çıkarılması için yardım ve destek vermeye kararlıyız” dedi.
7.12.2018Gündem
Müşavir Murat görevden alındı
Müşavir Murat görevden alındıFETÖ firarisi Akın İpek’in iade talebini reddeden İngiliz mahkemesine, Adalet Bakanlığı’ndan habersiz olarak ‘bilgi notu’ gönderen Londra Adalet Müşaviri Abdullah Murat görevden alındı.
6.12.2018Gündem

Benzer Haber Etiketleri

fetöakın ipekTMSFALTINev

Akın İpek ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.