Anjelika Akbar

Anjelika Akbar

Son dakika Anjelika Akbar haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Anjelika Akbar gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Anjelika Akbar haber sayfamızda...

Anjelika Akbar

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 185 anjelika akbar haberi bulunmuştur.
Özdemir Erdoğan: Kolay harcanabilecek bir insan olarak görüldüm
Özdemir Erdoğan: Kolay harcanabilecek bir insan olarak görüldümBir dönem Zeki Müren hakkındaki sözleri tartışma yaratan Özdemir Erdoğan, solist olmak yerine müzisyenliği tercih ettiği için hakkında önyargılar oluştuğunu anlattı. 80 yaşındaki Erdoğan, konuyla ilgili, "Ben müzisyenliği tercih ettiğim için birçok kişi tarafından rahatlıkla eleştirilen ve kolay olarak harcanabilecek bir insan olarak görüldüm. Bütün hayatım hep böyle geçti" dedi.
12.05.2021Cadde
Para itirafı
Para itirafıZeynel Abidin, TRT 2’de Anjelika Akbar’ın sunduğu ‘Anjelika Akbar ile Sesler’in konuğu oldu.
7.04.2021Cadde
Anjelika Akbar: Burada 8 yaşındayım
Anjelika Akbar: Burada 8 yaşındayımÜstünde forması, ellerinde çiçekler... Fotoğraf stüdyosunun yolunu tutup, anı ölümsüzleştiren bu küçük kızı tanıdınız mı? Fotoğrafın sahibi piyanist Anjelika Akbar.
1.04.2021Cadde
ABD’de kapak  oldu
ABD’de kapak olduDünyaca ünlü besteci ve piyanist Anjelika Akbar, Amerika Birleşik Devletleri ve Avrupa’da aylık olarak yayınlanan Stars ILLustrated dergisinin nisan sayısına kapak konusu oldu.
27.03.2021Cadde
‘Onlar mihenk taşı’
‘Onlar mihenk taşı’Eser Taşkıran, Anjelika Akbar’ın TRT 2’de sunduğu ‘Anjelika Akbar ile Sesler’in konuğu oldu.
17.03.2021Cadde
‘Ders vermek meditasyon gibi’
‘Ders vermek meditasyon gibi’Besteci ve piyanist Anjelika Akbar, TRT-2’de yayınlanan ‘Anjelika Akbar ile Sesler’de yapımcı ve gazeteci Elif Dağdeviren’i ağırladı.
24.02.2021Cadde
Ünlü tenorden Ertaş türküsü
Ünlü tenorden Ertaş türküsüKültür ve Turizm Bakanlığı Telif Hakları Genel Müdürlüğü, Muğla Büyükşehir ile Bodrum Belediyesi’nin destekleriyle Caz Derneği’nce düzenlenen 4. Bodrum Caz Festivali kapsamında, besteci ve piyanist Anjelika Akbar ile opera sanatçısı tenor Hakan Aysev sahne aldı.
6.09.2020Ege
'Müzik, kendimi ve dünyayı tanıma aracım'
'Müzik, kendimi ve dünyayı tanıma aracım'TRT2’deki programıyla izleyici karşısına çıkan Anjelika Akbar “İstinat Duvarı” adını verdiği yeni kitabının çıkması için gün sayıyor.
22.08.2020Cumartesi
Büyük onur
Büyük onurAnjelika Akbar, ABD’de yayımlanan, Marjorie Lerner’ın kaleme aldığı ‘Dünyanın En İyi ve En Ünlüleri’ (The World’s Best of The Best And Most Illustrious) kitabının beşinci bölümünde yer aldı.
7.08.2020Cadde
İlhan Şeşen: Gençlerin dili uzaylılar gibi
İlhan Şeşen: Gençlerin dili uzaylılar gibiUsta sanatçı İlhan Şeşen, konuk olduğu televizyon programında, “Gençler uzaylılar gibi konuşuyor, dillerinden bir şey anlamıyorum” dedi.
26.12.2019Cadde
Vedat Milor: Bunca yıl içimde kalmıştı, söyledim rahatladım!
Vedat Milor: Bunca yıl içimde kalmıştı, söyledim rahatladım!TRT 2'de yayınlanan 'Anjelika Akbar ile Sesler’ programına konuk olan yemek eleştirmeni Vedat Milor samimi açıklamalarda bulundu.
22.11.2019Cadde
Tiyatro severler müjde! TRT 2 yeni sezona hazır
Tiyatro severler müjde! TRT 2 yeni sezona hazırTRT Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü Eren, "TRT 2'yi daha geniş tabanlı bir platform, çok boyutlu, çok mecralı bir kültür sanat markası yapma hedefimiz var." dedi.
2.09.2019Gündem
Müzik dolu gece
Müzik dolu geceUzun yıllar ülkemizi yurt dışında başarıyla temsil eden Zeynep Tarlan, sanata ve sanatçıya olan desteğini her fırsatta dile getiriyor.
2.09.2019Cadde
‘Serenay’dan Alice olur dedim’
‘Serenay’dan Alice olur dedim’Beyhan Murphy, ‘Anjelika Akbar ile Sesler’ programının konuğu oldu.
17.08.2019Cadde
Hayali pilot olmaktı
Hayali pilot olmaktıFuat Güner, ‘Anjelika Akbar’ın sunduğu ‘Anjelika Akbar ile Sesler’in konuğu oldu.
10.08.2019Cadde
'Yunanistan’da dilimizi öğrenebilmek için çıldırıyorlar'
'Yunanistan’da dilimizi öğrenebilmek için çıldırıyorlar'Türk Sanat Müziği’nin önemli yorumcularından Melihat Gülses, Cumartesi günleri saat 16.00’da TRT 2'de yayınlanan 'Anjelika Akbar ile Sesler' programının konuğu oldu. Gülses, kalıcı ve gelecek kuşaklara aktarabilecek işler yapmaya çalıştığını ve bugüne kadar hayal ettiğinin çok üzerinde şeyler yaptığını belirtti.
20.07.2019Cadde
'Çok şey öğrendim'
'Çok şey öğrendim'Arzum Onan, Anjelika Akbar’ın sunduğu TRT 2’de ekrana gelen ‘Anjelika Akbar ile Sesler’ programına konuk oldu.
8.06.2019Cadde
'Türkiye’ye çok şey borçluyum'
'Türkiye’ye çok şey borçluyum'TRT 2'de Cumartesi günleri saat 16.00’da ekrana gelen 'Anjelika Akbar ile Sesler' programının bu haftaki konuğu, dünyaca ünlü opera sanatçısı ve İstanbul Opera ve Balesi Baş Rejisörü Otilia İpek oldu.
31.05.2019Cadde
'Başka ülkeler patlıcan seçerken heavy metal dinletilmiyor'
'Başka ülkeler patlıcan seçerken heavy metal dinletilmiyor'Besteci ve piyanist Anjelika Akbar, her hafta sanat ve iş dünyasından önemli isimleri programında ağırlamaya devam ediyor. TRT 2'de cumartesi günleri saat 16.00’da ekrana gelen 'Anjelika Akbar ile Sesler’ programının bu haftaki konuğu dünyaca ünlü orkestra şefi ve müzisyen Cem Mansur oldu.
25.05.2019Cadde
Aynı anda doğaçlama
Aynı anda doğaçlama‘Anjelika Akbar ile Sesler’in bu haftaki konuğu, dünyaca ünlü ebru sanatçısı Garip Ay oldu.
12.05.2019Cadde
Bu hafta ne var ne yok?
Bu hafta ne var ne yok?Hafta sonu plan yapmadıysanız; konser, tiyatro, sinema gibi aktivite planlarının yer aldığı haftanın etkinlik programına göz atmanızı tavsiye ediyoruz...
11.05.2019Cumartesi
Piyano aşkı
Piyano aşkıDemet Sabancı Çetindoğan, Anjelika Akbar’ın TRT 2’de ekrana gelen ‘Anjelika Akbar ile Sesler’ programına konuk oldu.
17.03.2019Cadde
Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Altun: TRT 2 hayırlı olsun
Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Altun: TRT 2 hayırlı olsunCumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun, yayın hayatına başlayan TRT 2'nin kültür ve sanat çalışmalarına yeni bir soluk katacağına inandığını belirterek "Hayırlı olsun" dedi.
22.02.2019Gündem
Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Altun: TRT 2 hayırlı olsun
Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Altun: TRT 2 hayırlı olsunCumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun, yayın hayatına başlayan TRT 2'nin kültür ve sanat çalışmalarına yeni bir soluk katacağına inandığını belirterek "Hayırlı olsun" dedi.
22.02.2019Gündem
TRT 2 bugün yayın hayatına başlıyor
TRT 2 bugün yayın hayatına başlıyorTürkiye'nin en kapsamlı kültür-sanat kanalı TRT 2 bugün itibariyle yayın hayatına başlıyor.
22.02.2019Cadde

Benzer Haber Etiketleri

Anjelika Akbarcaddeegeizmirgazete

Anjelika Akbar ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.