Bakan Albayrak

Bakan Albayrak

Son dakika bakan Albayrak haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan bakan Albayrak gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan bakan Albayrak haber sayfamızda...

Bakan Albayrak

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 2.477 bakan albayrak haberi bulunmuştur.
Türkiye'nin bölgede kaderini değiştiren soru! Berat Albayrak'ın şükrettiği gün
Türkiye'nin bölgede kaderini değiştiren soru! Berat Albayrak'ın şükrettiği günTürkiye'nin sondaj gemileri Akdeniz ve Karadeniz'de peş peşe göreve başlarken, tarihi adımın temellerinin nasıl atıldığı da ortaya çıkıyor. Eski Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak'ın o dönem çalışma arkadaşı olan Bakan Fatih Dönmez'e yönelttiği bir soruyla kritik sürecin adımları atıldı.
14.08.2022Gündem
İşte enerjide milli adımın hikayesi! Dev hamlenin fitilini ateşleyen konuşma
İşte enerjide milli adımın hikayesi! Dev hamlenin fitilini ateşleyen konuşmaTürkiye'nin dördüncü sondaj gemisi olan Abdülhamid Han gemisi, Mersin Limanı'ndan ayrılarak görevine başladı. Tarihi adımın temelleri dönemin Enerji ve Tabii ve Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak'ın kritik konuşması ile atılmıştı.
9.08.2022Ekonomi
Karadeniz gazının hikayesi! Her şey o sözle başladı...
Karadeniz gazının hikayesi! Her şey o sözle başladı...Tarihimizin en büyük keşfi olan Karadeniz’de bulunan 540 milyar metreküplük doğalgaz rezervinin karaya çıkartılması için denize ilk boru indirme ve kaynak töreni Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın katılımıyla gerçekleştirildi. Karadeniz'deki bu tarihi adımın hikayesi dönemin Enerji ve Tabii ve Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak'ın o konuşması ile başladı...
13.06.2022Ekonomi
Son dakika... AK Parti MYK toplandı!  Çelik'ten önemli açıklamalar
Son dakika... AK Parti MYK toplandı! Çelik'ten önemli açıklamalarGelen son dakika haberine göre; AK Parti MYK, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında AK Parti Genel Merkezi'nde toplandı. AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik açıklama yaptı. ABD seçimleriyle ilgili açıklama yapan Ömer Çelik, "Türkiye resmi sonuçlar açıklandıktan sonra kazananı tebrik edecektir." dedi. Öte yandan Ömer Çelik, Berat Albayrak'ın istifa paylaşımıyla ilgili soruya 'Cumhurbaşkanımız takdirini paylaşacaktır' açıklamasında bulundu.
9.11.2020Siyaset
‘Türk Reasürans sektörün yanında’
‘Türk Reasürans sektörün yanında’Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, Yeni Ekonomi Programı (YEP) kapsamında hayata geçirilen projelerden biri olan Türk Reasürans AŞ’nin sigorta sektörünün daima yanında olduğunu bildirdi. Bakan Albayrak, Twitter hesabından “Kapasite, teminat, sağlıklı ve sürdürülebilir katkı” notuyla yaptığı videolu paylaşımda, “YEP kapsamında hayata geçirdiğimiz projelerden biri olan Türk Reasürans AŞ sigorta sektörümüzün daima yanında” ifadesini kullandı
6.11.2020Ekonomi
Fatih, Türkali-1’de sondaja başladı
Fatih, Türkali-1’de sondaja başladıEnerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, Fatih sondaj gemisinin hazırlık çalışmalarının ardından Türkali-1 kuyusunda sondaja başladığını bildirdi.
6.11.2020Ekonomi
Bakan Albayrak duyurdu! Türkali-1 kuyusunda aramalar başladı
Bakan Albayrak duyurdu! Türkali-1 kuyusunda aramalar başladıAlbayrak, "Nice seferlere, nice zaferlere! Fatih sondaj gemimiz Türkali-1 kuyusunda aramalarını başlattı. Hayırlı olsun." dedi.
5.11.2020Haberler
Bakan Albayrak'tan 'Türk Reasürans A.Ş' açıklaması
Bakan Albayrak'tan 'Türk Reasürans A.Ş' açıklamasıBakan Albayrak, "Yeni Ekonomi Programımız kapsamında hayata geçirdiğimiz projelerden biri olan Türk Reasürans A.Ş. sigorta sektörümüzün daima yanında..." dedi.
5.11.2020Haberler
Bakan Albayrak'tan 'Türk Reasürans A.Ş' açıklaması
Bakan Albayrak'tan 'Türk Reasürans A.Ş' açıklamasıHazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, "Yeni Ekonomi Programımız kapsamında hayata geçirdiğimiz projelerden biri olan Türk Reasürans A.Ş. sigorta sektörümüzün daima yanında" dedi.
5.11.2020Ekonomi
Bakan Albayrak duyurdu! Türkali-1 kuyusunda aramalar başladı
Bakan Albayrak duyurdu! Türkali-1 kuyusunda aramalar başladıAlbayrak, "Nice seferlere, nice zaferlere! Fatih sondaj gemimiz Türkali-1 kuyusunda aramalarını başlattı. Hayırlı olsun." dedi.
5.11.2020Ekonomi
Bakan Albayrak: PKK aşağılık yüzünü göstermeye devam ediyor
Bakan Albayrak: PKK aşağılık yüzünü göstermeye devam ediyorHazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, Hakkari'nin Derecik ilçesi kırsalında PKK'lı teröristlerin yol yapım çalışması yapan işçilere yönelik düzenlediği saldırıyla ilgili olarak, "PKK aşağılık yüzünü göstermeye devam ediyor" dedi.
4.11.2020Siyaset
Son dakika! Hakkari'de hain saldırı! Şehit ve yaralılar var
Son dakika! Hakkari'de hain saldırı! Şehit ve yaralılar varHakkari'nin Derecik ilçesinde, terör örgütü PKK mensuplarınca yol çalışması yapan iş makinesine düzenlenen ve 1 işçinin şehit olduğu saldırıda ağır yaralanan 2 işçi de müdahaleye rağmen kurtarılamadı.
4.11.2020Gündem
Bakan Albayrak: Türkiye üreterek, katma değer oluşturarak büyüyor
Bakan Albayrak: Türkiye üreterek, katma değer oluşturarak büyüyorHazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, AK Parti milletvekillerini Türkiye'de ve dünyadaki ekonomik gelişmeler konusunda bilgilendirdi. Albayrak, "Türkiye üreterek, katma değer oluşturarak büyüyor. Ekonomideki güçlü toparlanma eğilimi Ekim ayında da devam ediyor" dedi.
4.11.2020Ekonomi
Bakan Albayrak paylaştı: Umudun adı Ayda bebek
Bakan Albayrak paylaştı: Umudun adı Ayda bebekHazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, İzmir Seferihisar açıklarındaki depremde 3 yaşındaki Ayda Gezgin'in 91 saat sonra yaralı olarak kurtarılmasına ilişkin yaptığı paylaşımda, "Umudun adı Ayda bebek" dedi.
3.11.2020Siyaset
Bakan Albayrak'tan AK Parti mesajı: Durmak yok, yola devam
Bakan Albayrak'tan AK Parti mesajı: Durmak yok, yola devamHazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, AK Parti'nin iktidara gelişinin 18. yılı dolayısıyla sosyal medya hesabından açıklamalarda bulundu.
3.11.2020Siyaset
Bakan Albayrak: Asırlık kurumlarımızla üreticimizi destekliyoruz
Bakan Albayrak: Asırlık kurumlarımızla üreticimizi destekliyoruzHazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, Türkşeker aracılığıyla çiftçilere 600 milyon TL destek sağladıklarını belirterek, "Üretime dayalı milli ekonomi politikamızla üreticilerimizin yanındayız" dedi.
3.11.2020Ekonomi
Ekonomide ‘V tipi’ toparlanma sürüyor
Ekonomide ‘V tipi’ toparlanma sürüyorEkimde 17.3 milyar dolarla tüm zamanların aylık ihracat rekoru kırıldı. İSO Türkiye İmalat PMI ise 53.9’a yükselerek sanayide güçlü iyileşmeye işaret etti. Bakan Albayrak, “Daha fazla üretim, istihdam ve ihracat hedefli ekonomik dönüşüm yolculuğunda emin adımlarla ilerliyoruz. V tipi toparlanma sürüyor” dedi.
3.11.2020Ekonomi
Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak'tan Elif için geçmiş olsun mesajı
Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak'tan Elif için geçmiş olsun mesajıHazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, İzmir depreminden 65 saat sonra enkazdan çıkartılan küçük Elif için geçmiş olsun mesajı yayımladı.
2.11.2020Siyaset
Bakan Albayrak: Ekonomik dönüşüm yolculuğunda emin adımlarla ilerliyoruz
Bakan Albayrak: Ekonomik dönüşüm yolculuğunda emin adımlarla ilerliyoruzHazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, "Daha fazla üretim ve istihdam, daha fazla ihracat hedefiyle çıktığımız ekonomik dönüşüm yolculuğunda emin adımlarla ilerliyoruz. Ekim ayında ihracatımız geçen yılın aynı ayına göre yüzde 5,6, bir önceki aya göre ise yüzde 8,3 artarak 17,3 milyar dolara ulaştı. Böylece, ülke tarihimizdeki en yüksek aylık ihracat rakamına ulaştık" dedi.
2.11.2020Ekonomi
Bakan Albayrak duyurdu: Geçen aya göre hız kazandı
Bakan Albayrak duyurdu: Geçen aya göre hız kazandıHazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, imalat sanayiindeki büyümenin 5 aydır devam ettiğini ve geçen aya göre hız kazandığını açıkladı. Öte yandan Bakan Albayrak, ihracatın ekimde yüzde 5,6 artarak 17,3 milyar dolara ulaştığını ve Türkiye tarihinin en yüksek aylık ihracat rakamına ulaşıldığını belirterek, "İhracatın her geçen gün güç kazandığı ve cari dengenin sağlandığı yeni bir döneme giriyoruz." ifadelerini kullandı.
2.11.2020Ekonomi
Bakan Albayrak'tan Burhan Kuzu için başsağlığı mesajı
Bakan Albayrak'tan Burhan Kuzu için başsağlığı mesajıHazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, koronavirüs nedeniyle tedavi gördüğü hastanede vefat eden AK Parti eski Milletvekili Burhan Kuzu için başsağlığı mesajı yayımladı.
1.11.2020Siyaset
Bakan Albayrak'tan Bakan Soylu ve ailesine geçmiş olsun mesajı
Bakan Albayrak'tan Bakan Soylu ve ailesine geçmiş olsun mesajıHazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak yeni tip koronavirüs (Kovid-19) testi pozitif çıkan İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ve ailesi için geçmiş olsun mesajı yayımladı.
31.10.2020Siyaset
Son dakika: Süleyman Soylu, eşi ve kızı korona virüse yakalandı
Son dakika: Süleyman Soylu, eşi ve kızı korona virüse yakalandıGelen bir son dakika haberine göre; İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, eşi, kızı ve kendisinin koronavirüs (Kovid-19) testinin pozitif çıktığını açıkladı.
31.10.2020Gündem
Bakan Albayrak'tan deprem sonrası paylaşım!
Bakan Albayrak'tan deprem sonrası paylaşım!Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, İzmir'de meydana gelen şiddetli deprem sonrası paylaşımda bulundu.
30.10.2020Siyaset
Son dakika! Bakan Albayrak'tan Mesut Yılmaz paylaşımı
Son dakika! Bakan Albayrak'tan Mesut Yılmaz paylaşımıHazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak vefat eden eski başbakan Mesut Yılmaz vefatı üzerine sosyal medya hesabından bir paylaşım yaptı.
30.10.2020Siyaset

Benzer Haber Etiketleri

Bakan Albayrak ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.