Ceo

Ceo

Son dakika ceo haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan ceo gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan ceo haber sayfamızda...

Ceo

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 21.568 ceo haberi bulunmuştur.
Apple çalışanlarında hangi özelliği arıyor? Tim Cook: 1+1=3
Apple çalışanlarında hangi özelliği arıyor? Tim Cook: 1+1=3Ünlü şarkıcı Dua Lipa ile bir podcast röportajı gerçekleştiren Apple CEO'su Cook birlikte çalıştığı herkesin "1 artı 1'in 3'e eşit olduğuna" inandığını dile getirerek, "Senin fikrin artı benim fikrim, tek başına bireysel fikirlerden daha iyi" dedi.
Dijital sosyalliğe sihirli bir dünya
Dijital sosyalliğe sihirli bir dünyaHızla dijitalleşen sosyalleşme ihtiyacını temel alarak yepyeni, birleştirici ve sihirli dünyalar kurduklarını belirten Teleporter Kurucu Ortağı ve CEO'su Dilara Keçeci, bugüne kadar 2 milyon dolara yakın yatırım aldıklarını, yeni yılda yeni bir yatırım turuna çıkacaklarını açıkladı.
İş dünyası önemli transferler yaptı
İş dünyası önemli transferler yaptıTürkiye'nin önde gelen şirketleri stratejik birimleri için yönetici pozisyonlara yaptığı atamaları devam ettirdi.
Kartpostaldan doğan kırtasiye devi
Kartpostaldan doğan kırtasiye deviHikâyesi 1960'lı yıllarda kartpostal koleksiyonlarıyla başlayan Keskin Color, şimdi defter imalatıyla adeta bir kırtasiye devi oldu...
OpenAI hikâyesinden çıkarılacak ders çok
OpenAI hikâyesinden çıkarılacak ders çok"Yapay zekanın öncü firması OpenAI, Sam Altman vakasında zekice olmayan davranışlar sergiledi. Ders kitaplarına geçecek renkli bir vaka var karşımızda ve alınacak çok sayıda ders..."
TOGG için motor üretmeyi hedefliyor
TOGG için motor üretmeyi hedefliyorJoyce Teknoloji CEO’su Eren Efe Erkan, yerli L7 sınıf elektrikli araç üreticilerinin motorlarını teslim ettiklerini dile getirdi, “Sıradaki hedefimiz yerli ve milli otomobil TOGG için ürün geliştirmek” dedi.
9.12.2023Ege
ABD’deki meta istismar davası… Instagram ve Facebook… ‘Çocuk avcıları için pazar yeri’
ABD’deki meta istismar davası… Instagram ve Facebook… ‘Çocuk avcıları için pazar yeri’Meta’ya istismar davasında, savcılık 12 yaşındaki çocuk adına Instagram’da hesap açtı ve çocukların ‘yumuşak pornografi ve cinselliğe ulaştığını belirledi. Bu mecraların çocuk avcıları için bir ‘pazar yeri’ olduğu belirtildi.
9.12.2023Dünya
Yeni yıl hazırlıkları: Başrol yine hindinin
Yeni yıl hazırlıkları: Başrol yine hindininYeni yıla sayılı günler kala hazırlıklar başladı. Bu yıl da evlerde sofraların başrolünde ‘hindi’ olacak. Bütün ve çiğ olarak satılan hindilerin kilogram fiyatı 189.90 liradan başlıyor.
8.12.2023Ekonomi
Yeni 'unicorn' için sıkı yarış
Yeni 'unicorn' için sıkı yarışYeni mobil yarış oyunu Racing Kingdom'ın dünya çapında ses getireceğini düşünen Yasin ve Yakup Demirden kardeşler SuperGears şirketinin değerini 2027 yılına kadar 1 milyar dolara çıkarmayı hedefliyor.
Potansiyelin önündeki engel: Suçlama Kültürü
Potansiyelin önündeki engel: Suçlama KültürüSuçlama kültürü, çalışanların potansiyelini ortaya koymalarını engelleyen temel bir faktördür. Bu kültürün en büyük kaynağı ise genellikle üst düzey yönetici ve yönetim ekipleridir...
Hedef unicorn değil deve girişim olmak!
Hedef unicorn değil deve girişim olmak!Karbon ayak izine atık gıdalı çözüm bulan ve Plastic Move şirketi 10 milyon dolar değere ulaşan girişimci Büşra Köksal, "Artık unicorn girişim olmak değil, deve girişim olmak herkesin istediği. Zor koşullara dayanabilen ve piyasada talebi her daim olabilecek bir şirket olmak. Bizim dönemimiz başladı" diyor...
Koku serüveni dünyayı sardı
Koku serüveni dünyayı sardı128 yıl önce İstanbul'da lavanta kolonyasıyla koku serüvenine başlayan Rebul artık mumdan cilt bakımına bir dünya markası haline gelme yolunda...
Girişim dünyası Take Off İstanbul’da buluştu
Girişim dünyası Take Off İstanbul’da buluştuDünyanın dört bir yanından girişimleri ve yatırımcıları bir araya getiren Take Off İstanbul Girişim Zirvesi sona erdi. Lütfi Kırdar Kongre Merkezinde düzenlenen, ülkemizin yüksek teknoloji firmalarından değerli girişimlerine, uluslararası girişim merkezlerinden teknoparklara varan geniş bir partner ağına sahip olan zirve, girişim ekosisteminin büyük oyuncularını bir araya getirerek girişimciler için bir iş birliği zemini oluşturdu. İki gün süren ve 43 ülkeden 1252 girişimin başvuru yaptığı zirvede toplam 200 yerli ve yabancı girişim yer aldı. Azerbaycan ve Katar’ın ülke pavilyonlarının yer aldığı, 100'den fazla yatırımcının katıldığı zirve ziyaretçilerine de girişimci, paydaş ve sponsorların stantlarında farklı ürünleri deneyimleme, ilham veren konuşmacıları dinleme ve birçok önemli isimle tanışma şansı sundu.
7.12.2023Teknoloji
Kalyon PV'den yeni yatırım hedefi!
Kalyon PV'den yeni yatırım hedefi!Kalyon Holding Yönetim Kurulu Başkan Vekili Lütfi Elvan, holdingin güneş paneli üreten şirketi Kalyon PV için 500 milyon dolarlık yatırım yaptıklarını belirterek, "Hedefimiz, 100 milyon dolar daha ilave yatırım yapmak. Fabrikamızdaki yıllık 2 gigavatlık kapasiteyi de artırmaya devam edeceğiz. Tüm bunlar Türkiye vizyonu dediğimiz vizyonun tam da kendisi. Bu vizyon doğrultusunda hem yurt içinde hem de yurt dışında çalışmalarımızı sürdüreceğiz" dedi.
6.12.2023Ekonomi
İşini teknoloji ile yükseltenler “Dijitaliz 2023”te buluştu
İşini teknoloji ile yükseltenler “Dijitaliz 2023”te buluştu12 kategoride ödülün sahiplerini bulduğu Dijitaliz etkinliğinin altıncısı gerçekleştirildi. Bu yıl “Yükseliş” temasıyla düzenlenen etkinlik, dijitalleşme yolculuğunda fark yaratan isimlerin katıldığı oturumlarla renklenirken, Topluluk kuruluşlarının en başarılı dijital projeleri de ödüllendirildi.
6.12.2023Teknoloji
10 bin gönüllüyle çalışarak kutladı
10 bin gönüllüyle çalışarak kutladıSabancı Topluluğu, Türkiye’nin en geniş katılımlı sosyal sorumluluk hareketlerinden birine dönüşen Sabancı Cumhuriyet Seferberliği ile bu yıl da Cumhuriyet’i sahada çalışarak kutladı.
6.12.2023Ekonomi
Kibar gönüllüleri 5. yılında etki alanını genişletiyor
Kibar gönüllüleri 5. yılında etki alanını genişletiyorKibar Holding’in beş yıl önce start verdiği ve bugün Türkiye’nin en kapsamlı kurum içi gönüllülük projeleri arasında yer alan Kibar Gönüllüleri etki alanını gün geçtikçe daha da artırıyor. 900’ün üzerinde gönüllünün çabalarıyla özellikle eğitim ve çocuk alanlarında projeler hayata geçiren Kibar Gönüllüleri, beş yılda beş farklı okula iyileştirme, atölye çalışmaları ve etkinliklerle destek oldu. Gönüllüler 2024’te de etki alanlarını genişleterek sürdürülebilirlik ve cinsiyet eşitliği konularında farkındalık oluşturmaya devam edecek.
5.12.2023Advertorial
Bitcoin fırladı! Sert yükselişin nedeni belli oldu
Bitcoin fırladı! Sert yükselişin nedeni belli olduKripto para piyasasının en yüksek hacimlisi Bitcoin haftaya oldukça hareketli bir başlangıç yaptı. Bitcoin, 20 ayın en yüksek seviyesini görürken, önemli bir eşiği de aştı. Yıllık bazda ise yatırımcıya getirdiği kazanç dikkat çekti. Peki Bitcoin’de sert yükselişin sebebi ne? 2024 yılında piyasayı neler bekliyor? İşte piyasaya dair merak edilenler...
5.12.2023Ekonomi
AKM’de ‘Tablolar Konuşuyor’ sergisi
AKM’de ‘Tablolar Konuşuyor’ sergisiTürk Telekom’un, görme engelliler için sesli içerik hizmeti sunan “Telefon Kütüphanesi” uygulamasının “Tablolar Konuşuyor” bölümüne eklediği Milli Saraylar Resim Müzesi Koleksiyonu Seçkisi’nden oluşan dijital resim sergisi, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü’nde Atatürk Kültür Merkezi’nde (AKM) açıldı.
Yarım asırlık Norm’a startup dinamizmi
Yarım asırlık Norm’a startup dinamizmiFarklı sektörlerde yarım asrı geride bırakan deneyimi olan Norm Holding, dijitalleşme ve eklemeli imalatta faaliyet göstermek için klasik şirket yerine startup’ı seçti. Norm Holding, imalatta yer almak isteyen diğer startupların da odağına girdi.
5.12.2023Kobi
Fuudy restoran ağını büyüttü
Fuudy restoran ağını büyüttüOnline yemek siparişi uygulaması Fuudy sadece kendi uygulaması üzerinden hizmet veren restoran ağını büyüttü. Fuudy’nin yeni iletişim kampanyasında “You are what you eat” söylemini sahiplendiğini belirten Fuudy CEO’su Neslihan Uçar Çadırcı şunları kaydetti:
5.12.2023Kobi
Dubai’de fosil yakıt kavgası
Dubai’de fosil yakıt kavgasıGeçen hafta Dubai’de başlayan İklim Konferansı’ndan beklenti büyük ama şu ana kadar görünen o ki Dubai’de yine her koyun kendi bacağından asılıyor.
5.12.2023Ekonomi
Togg’a motor üretmeye talip
Togg’a motor üretmeye talipTasarım, yazılım ve üretimde Türk mühendislerinden oluşan bir ekiple hizmet veren Joyce Teknoloji’nin, yerli otomobil Togg için motor üretmeyi hedeflediği bildirildi.
5.12.2023Ekonomi
42 bin işletmeye ihracat yolu açtı
42 bin işletmeye ihracat yolu açtıYurtdışında büyüme stratejisi izleyen e-pazar yeri Trendyol ile Türkiye’den 42 bin satıcı ilk defa ihracat yaptı. Trendyol CEO’su Erdem İnan, “Amacımız 300 bin satıcımızın tamamının ihracatçı, Trendyol’un da Avrupa, Orta Doğu ve Körfez’in lider e-ticaret şirketi olması” dedi.
5.12.2023Ekonomi
Beş yılda beş okula gönüllülerden destek
Beş yılda beş okula gönüllülerden destekBeş yıl önce Kibar Holding bünyesinde kurulan ve sayıları 900’ü bulan Kibar Gönüllüleri beş yılda 100’ü aşkın etkinlik gerçekleştirirken, beş farklı okula iyileştirme, atölye çalışmaları ve etkinliklerle destek oldu.
5.12.2023Eğitim

Benzer Haber Etiketleri

Ceo ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.